3373
jdcnaddehh671.png
  • Ferell9295
    #1322
    Szia még nem próbáltam a játékot hétfőn megvettem de a store megszivatott a letöltéssel(2x töltöttem le a "szupegyors" 5Mb s netemmel) műst meg el kellett utaznom majd hétfőn tudok véleményt nyílvánítani. A storos letöltősdi egyébként egyedi probléma nem általános bár van akonél patch töltése közben szeretné inkább az egész játékot leszedni újra
  • Szabi #1321
    este majd ki kell próbálni.. :D
  • ratgab
    #1320
    Ha 10 fővel is menne akkor lenne igazán jó.
  • Szabi #1319
    úgy tűnik :D

    viszont majd még tesztelni kell, hogy végülis mi oldja meg.. :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.08. 08:42:43
  • Conqvistador
    #1318
    Akkor mostmár patch el meg mikrofon buzerálással win 10 frissítéssel nooormálisan megy a játék?
  • Conqvistador
    #1317
    427 auto. Ennyit irnak az egyik forumon összeszámolták csoportosítva D
  • Ingy2
    #1316
    Duwwa volt
    Gabinak meg:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nupakagyí zájcsik

    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.07. 23:06:05
  • WinT
    #1315
    Rögzítőeszközöknél le kell tiltani a mikrofont amíg indítod a játékot, utána vissza lehet kapcsolni, mehet TS meg minden, nem dobál senkit sehova. Ha azt látod a bal alsó sarokban, hogy Anna ki van ikszelve akkor jó. Agyfasz...
  • Szabi #1314
    4-en coopoztunk néhány órát szakadás és szétdobás nélkül :D
  • Ingy2
    #1313


    A véleményem a mai multiról
  • petko0927
    #1312
    Frissités ír elő és aztmondja hogy 49GB a frissítés, mivan ilyenkor ujra le kell tölteni a játékot?
  • ratgab
    #1311
    Most akkor megy az online is rendesen? 10 emberrel?
  • MikX
    #1310
    Vannak persze.
    A 427 autot meg nemértem. A horizon promo-ban azt irja annyi autot kell fotozni, de ebben bennevannak a forgalomban mászkálo autok is, amit nemhiazem h lehet vezetni. Pl a compact 3as bmw, a ford tranzit alapváltozata, ilyenek.
  • Szabi #1309
    óóóhogy bsszameg.. Anna tehet mindenről.... teljesen tiltani kell a mikrofont gépházban és tökéletes az online.. -.-"
  • Overburner
    #1308
    Nem pedig sokan arra várnak mint a messiásra. Hihetetlen. Gondolom próbálják megcsinálni a játékot mielőtt kidobják.
  • FEARka
    #1307
    Pc demóról még mindig semmi hír?
  • Conqvistador
    #1306
    És igy a simával meg vagy elégedve? HE edition kocsik is vannak benne? Erről nem találtam infót, hogy azok elérhetőek e natúris..
  • Ferell9295
    #1305
    Sziasztok :) ha később úgy döntök hogy megveszem a car passt márpedig úgy fogok dönteni :D akkür érdemes próbálkozni a singapúrival vagy nem fog működni a dolog. Eddig a standard van meg a magyar storbol
  • Conqvistador
    #1304
    Forza 3 sima 18k + 12k fizetős dlc... Vagy 29k ulti + 8k fizetős dlc.
    A 2 közt a végén lesz 7 k különbség ami a vip státusz + 42+5+10 autó eltérést tartalmaz. Azért húzós...
  • Conqvistador
    #1303
    Szeret nemszeret. Megvegyem nevegyem??? Forza 3 te mennyi gond van veled.
    Venni vagy nem venni ez itt a kérdés???
  • Gibor
    #1302
    Remélem a GPS-t javítani fogják, utálom hogy a körforgókba mindig azt mondja "hajtson ki a 34. kijáratnál"... Mindig számolgatnom kell

  • Conqvistador
    #1301
    Tudtátok hogy jelenleg az ultimate csomagban az októberi autókkal együtt 427 különböző autó van ami elérhető? D
  • Ingy2
    #1300
    Köszi!
  • MikX
    #1299
    Hát ebben nem az nvidia vagy a gf experience, és nemis a shadowplay a hibás.
    UWP játékokban nem megy egyiksem. Ahogyan overlay sem megy semmilyen.
    Viszont van erre beépitett xbox képmentő vagy videorögzitő, ami tök ugyanugy megy mint a sp. Xbox beállitásokban megtalálod a bill parancsot, vagy ha x360 kontrollerrel nyomod az xbox gombra előjön a menü is.
  • Szabi #1298
    najó.. úgy tűnik ez se nyert.. ugyanúgy kidob, csak egy picivel talán később..
  • Danecay
    #1297
    Bocs, nem voltam elég konkrét. Úgy értem bővült e már a támogatott kormányok listája, vagy műkődésre lehet e bírni valahogy olyan kormányt amit alapból hivatalosan nem támogat a játék (DF Pro)?
  • Ingy2
    #1296
    vazz hiába irom be a keresőbe a helyicsoport házirendet azt irja nincs ilyen xD

    Win 10 Home 64 bit
  • Ingy2
    #1295
    őőő a teamspeakkel mit hogyan? :D
  • Ingy2
    #1294
    szorri vagyok, most telepítem a teamspeaket
  • Szabi #1293
    random kipróbálandó beállítás a szétfagyos multis kollégáknak... így már sikerült 4 játékossal egy coop-ba maradnom több mint 10percig.. :D

    Win10 keresőbe Csoportházirend szerkesztése -> Számítógép konfigurációja -> Felügyeleti sablonok -> Hálózatok -> TCPIP-beállítások -> IPV6 áttérési problémák -> Teredo állapotának beállítása -> alapértelmezettől átrakni Vállalati ügyfélre


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.07. 18:44:53
  • Futocsiga84
    #1292
    Ingy2: Hát a driver az jó biztosan, megnéztem.
    A beállításaid is ugyan az, leszámítva a driftre kihegyezést :-)
    Nem értem egyszerűen nem értem :-(
    Elvileg jónak kellene lennie. na majd még kűzdők de nem értem ha egyszer már jó volt akkor ...............?
    köszi a helpet :-)
  • alma2
    #1291
    Mi a kerdes pontosan?
    Ha fent van a gepeden miert nem inditod el es gyozodsz meg sajat magad arrol, amit szeretnel tudni? :)
  • Ingy2
    #1290
    Nálam G25-el megy egész tűrhetően.
  • Ingy2
    #1289
    Okés :)

    Valaki tudja hogy működik az Nvidia Share? Mert sehogy sem akaródzik felvenni se videót se képet, pedig a gombok be vannak állítva.
    Nekifutásból rúgnám zacsin azt az ánuszvirágot aki a működő Shadowplay-t így átvariálta.

    Amúgy érdekes volt reggel, melóba menet előtt kipróbáltam a Huracánt 1500 lóra hergelve, aztán bepattantam az igazi autómba 90 ló / annál kevesebb nyomaték, mondtam neki: mivan veled Gizi há' mé'nem menöl
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.07. 16:51:51
  • Danecay
    #1288
    Sziasztok!

    Ebben az Apex-ben változott valamit a kormánytámogatás a tavalyi hónaphoz viszonyítva, vagy várható esetleg a közeljövőben, lehet erről tudni valamit? Sajnos ennek híján engem egy kör erejéig sem nagyon érdekel a játék, így csak a helyet foglalja a háttértárolómon :(
  • Ingy2
    #1287
    G25 beáll 1
    G25 beáll 2

    Nálam viszont alacsony a centering spring mert (nem mintha tudnék) driftnél sajnos megkínozza az embert.
  • MikX
    #1286
    Az elsőt meg is kaptam, a többit hogy? nemigen néztem még onlineban semmit, lehet külön direkt ezekre a modokra szűrni?
    Játékban azt irja még hogy public onlineban kell, eredetileg D-s kocsikkal
  • MikX
    #1285
    nekem valamié ez jön be jobban mint a facelift... :)
  • LeWyTy
    #1284
    Remélem a Silviára lesz sok tuning. Kár hogy nem a faceliftes lesz.
  • Szabi #1283



    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.07. 15:35:15