3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #1362
    régebben kikerült egy videó az autólistáról, ahol volt néhány autó aminek csak a neve szerepelt még csak a játékban, azóta a füstölgő kerekes dlc-vel néhány autó be is került a játékba, szóval várhatóan majd ezek lesznek még az idei dlc autók

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - Aston Martin Vulcan
    Audi RS 6 2009
    Audi RS 6 2003
    Audi RS 4 Avant 2001
    - BMW M2
    Cadillac ATS-V 2016
    Dodge Charger R/T F&F Edition 1970
    - Ford Crown Victoria
    - GTA Spano 2016
    Unknown Holden 1985
    Honda S800 1970
    Jaguar XE-S 2015
    - Jeep CJ5 1976
    Jensen Interceptor SP 1971
    Unknown Radical 2015
    - Lotus 340R 2000
    Mazda Mazdaspeed 3 2010
    Mazda MX-5 Miata 1990
    Nissan Juke NISMO RS 2014
    Unknown Nissan 1998
    - Pagani Huayra BC 2016
    Plymouth GTX 426 HEMI 1971
    Renault Alpine GTA Le Mans 1990
    Terradyne Gurkha LAPV F&F 2014
    Unknown Volvo 2015
    Zenvo S1
  • ratgab
    #1361
    Winstore-ból leginkább (win10 és az anniversary update kell hozzá, hogy egyáltalán elinduljon a játék)...Vagy itthoniból vagy szingapúrit javasolnak a kollégák.

    Dobozosban nem elérhető a pc-n is elinduló verzió csak digitálisan a storeból.
  • jan5650
    #1360
    És honnan tudom beszerezni PC-re? Cdgalaxisban nincs... steamen nincs.... :D
  • Szabi #1359
    Üdv, igen.



    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.09. 13:38:04
  • jan5650
    #1358
    Hali!

    Érdemes megvenni a játékot? Összességében meg vagytok elégedve vele? Sokan játszanak vele?
  • Conqvistador
    #1357
    ????
  • Conqvistador
    #1356
    Hát ez nálam akkor nem játszik. Boltba lehet venni digitális kiadást kp miatt bankkártya nélkül.
  • Overburner
    #1355
    Köszi
  • Gibor
    #1354
    Nem tudom ki írta, nekem ezt küldték és én is így csináltam, bevált. Miután megvolt az egész, újraindítottam a gépet és visszaállítottam magyarra mindent.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok! Páran már érdeklődtek, hogy hogyan lehetne olcsóbban megszerezni a játékot, mint anno a RoTTR-t.
    Nos keresgettem neten, redditen ráakadtam egy kiskapura, Szingapúrra kell állítani a windows Régióját, illetve a microsoft accountodat, valamint az egész művelet alatt Xbox.com, Microsoft.com oldalakon a bal alsó sarokban is Magyarról SG-re kell állítani, ha régió problémára panaszkodik ne pánikoljunk, ez a baja tuti!! (Természetesen azért nem vállalok felelősséget ha valaki elbénázza, vagy közben foltozzák a dolgot)
    Így végül 14000 körül jön ki a játék, ami még mindig nem olcsó, ha hozzávesszük h optimalizálatlan stb, de még így is jobb mint a 18k-s magyar ár.
    Szóval a manőver a következő:
    Régió Windows-on Szingapúr, azonban a store már nem enged más régiójú PayPalról fizetni, ezt Xbox Gift cardokkal kerüljük meg, ott nincs ilyen ellenőrzés(még?!).
    Vennünk kell egy 20 SG$ és egy 50 SG$ értékű gift cardot, PayPallal, kamu SG címmel, ez 70 SG$, a játék pedig 69 SG$. Ezt a "xbox gift card singapore" címszavakra keresve tudjuk megtenni (pénznemet figyeljük mindenképpen Singapore Dollar legyen!)
    Ha megvan az egyik (kezdhetjük a 20$-ossal, hogy ellenőrizzük működik-e. Xbox.com-on belépünk, régióra figyelünk, Games->redeem code, bemásoljuk,elfogadja,örülünk, Windows áruházat megnyitjuk, forza megvételre kisérletet teszünk, kiírja h 20 SGD kuponunk van. Ha ez így történt, mehetünk tovább, 50 SG$-t is megvesszük, ezek után Store újra megnyit és már engedi is megvenni, letölteni a játékot.
  • Overburner
    #1353
    Akkor Xbox.com Szingapúr verzió? Bejelentkezek veszek 2 ajándék kártyát. Kapok kódot azokat meg beirom a store-ba amikor vásárolni akarok? Vagy hogy?
  • Szabi #1352
    a frissitésel bekerült a forgalomba :D
  • Gibor
    #1351
    Szingapúriból nem tudod paypallal megvenni, gift cardokkal kell, gift cardot viszont paypallal veszed.
  • Overburner
    #1350
    Vajon ha Szingapúrból veszem meg Paypal-al akkor is tudok majd refundolni ha nagyon nem akarna menni? :D
  • MikX
    #1349
    Már én is találkoztam ai-al s14el, sőt a dlc kocsik is szaladgálnak, pedig nekem nincs meg. Legalább tudom fotozni őket :)
  • LeWyTy
    #1348
    Azt hogy? Az előbb lőttem a képet. honnan van az s14 az ainak?
  • Ingy2
    #1347
    Szorri, hogy nem mentem teamspeakre alszik a család :)

    Egyébként ha élőben is ilyen egyszerű lenne az aukció már több autóm lenne mint fogam Most szereztem 1,510 milla kreditnyi autót 280e kreditért 2 ferka 1 lambo xD.
  • Szabi #1346

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.08. 22:30:19
  • Overburner
    #1345
    Sajnos ezt látom hogy mennyi baj vele de úgy vagyok vele mivan ha nekem szerencsém lesz. :D
  • Overburner
    #1344
    Digital. Azok mind jók pcre is. De ahogy látom egyébként sem tudnám mert ez a newegg egy fos.
  • MikX
    #1343
    Hát én jo szivvel senkit nem beszélnék rá, mert technikai oldalrol egy nagy rakás... Az egész.
    Viazont maga a játék baromi hangulatos szerintem, bejön az egész, csak agyban skippelni kell magamnak ezt a "huuu boss tevagy a legnagyobbkirály, aaaaszom vagy! Uuu tevagyaf*szagyerek!" Köritését, és akkor a legjobb autofelhozatal egy jo jatekmenettel, jo tuninggal, es sok okosan es bénán kitalált dologgal.
  • Conqvistador
    #1342
    Meg ne vedd az konzol exlcusive legalábbis amit én láttam az dobozos és pc n nem megy. Legalábbis nekem pc re kellene.
  • Overburner
    #1341
    Most Neweggen olcsóbb a játék. 50$ re jön ki ezzel a kóddal: EMCFEEM26 és legális meg minden. De ahogy olvasom elég nehéz onnan venni euból. :/ Kár hogy nem Amazonon van ez most onnan már vettem igy játékot. Ha véletlenűl megpróbálnád a szingapúrosat légyszives írd meg hogy sikerült mert én is azt terveztem mielőtt ezt meg láttam most meg már nem tudom. :D
  • Conqvistador
    #1340
    Én hajlok a megvételre pláne ha a singapure store os izé legális és nem tiltanak le... Akár még az Ultimate is hisz az is 4k val olcsóbb. mint a Magyar.
    Ergo Deluxe árán Ultit kapsz :D
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.10.08. 21:08:41
  • Ingy2
    #1339
    Azért azt is vedd figyelembe hogy sajnos a G25-nek notóriusan szar FFB-je van középen hála a fogaskerekes megoldásnak, pCarsban is mókolni kellett a beállítással(Deadzone removal range).

    @Stalker: sokat kell versenyezni és lehetőleg minél nagyobb nehézségi szintel. Kocsit meg érdemes aukción venni, most is féláron hoztam el egy 488 GTB-t, meg egy OPC-s Astrát 3000 kreditért :D. Volt egy régi Astonos licit 70 ezerig elmentem már kiakartam szállni erre a másik csóka nyomott egy buy outot 188000 ért pedig nem kellett volna :D
  • Overburner
    #1338
    Szerintetek megéri megvenni a játék igy is ahogy van?
  • WinT
    #1337
    No hát erről beszélek, online adventures-ben lutri. Freeroamban egyszerűbb mert ott azt indítasz amit akarsz, de az is elég idegőrlő. Becsatlakozol, ha szerencséd van nincs folyamatban event, elautózol vagy ugrasz egy starthelyhez, elindítod, talán van legalább egy ember aki el is fogadja, ez a jobbik eset. Ha nincs és akkor addigra más már odaért ahhoz a versenyhez amit ő szeretne, ami persze nem olyan ami neked kéne, és ha már elkezdte beállítani akkor téged már nem enged, az elindul, azt neked végig kell menni vagy várni, és utána kezdődik minden elölről.
    Nagyon nyűgős egy megoldás...
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.10.08. 20:20:27
  • MikX
    #1336
    Inkompetens barmok. Mást erre nem tudok mondani.
    Mert vagy nem is gondolták hogy ez baj, vagy tudták, csak lef...ták.
  • Overburner
    #1335
    Lehetséges hogy megtalálták miért ilyen tré a FH3



    Érdekes, azt írják annyira lusták voltak dolgozni rajta átdobták az egészet és kész. Elvileg Csak a konzolok és az IGP-s rendszerek esznek ennyit ebből mivel azok így működnek. Elég wtf.

    Forrás Reddit.

    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.08. 17:53:01
  • MikX
    #1334
    Azzal szerintem nincs baj. Azzal már inkább, higy nenlehetne véletlenül sem ugy keresni online sessiont, hogy beállitok paramétereket, hanem ami épp sikerül.
    Gondolok itt arra, hogy csinaljak meg 5 infected game-et d-s kocsival. Ok. Inditom, ugy az 5-6. Probalkozasra sikerül is egy olyanba becsatlakozni
  • WinT
    #1333
    Ezt a Forzathon faszságot amelyik designer így ebben a formában kitalálta remélem nem kap munkát az elkövetkező 30 évben sehol.
  • Gibor
    #1332
    Versenyezz, nekem bevált.
  • stalker001
    #1331
    Valami könnyű pénz szerzési lehetőség van a játékba?
    Wheelspin meg skill-en kívűl? :D
  • Conqvistador
    #1330
    Jó de hogy lehet ezt a távolkelleti verziót megszerezni ?
  • sertrex
    #1329
    Ezt meg honnan veszed? A Windos 8.1-et innen vagy ehhez hasonló helyről vettem, amire a Win 10-et frissítettem, még ingyen. Microsoft telefonos szolgálatnál regisztráltam, még a 8.1-et, mert kiírta, hogy túlléptem a megengedett install mennyiséget és azóta teljesen eredetiként funkcionál, most már win 10-ként. De köszi a trollkodást. Egy újabb dolog amihez lövésed sincs.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.10.08. 12:09:44
  • arty
    #1328
    nem túl drága és nem is túl eredeti, de legalább.... van :D

    ha valaki nem veszi meg RENDES helyről, az inkább ne vegye meg sehonnan. értelmetlen. egy aktivátor PONT annyit tud, mint "ezek".
  • arty
    #1327
    vagy ésszel: hongkong, 14k, extra tartalmat akcióig lesz*rni ;)
  • sertrex
    #1326
    ITT körülnézhetsz. Szerintem nem túl drága és Windosra soha többé nem lesz gondod. Csak egy ötlet. ;)
  • ratgab
    #1325
    Nem. Kell neki az anniversary szerintem.
  • Conqvistador
    #1324
    Na megjött az új gép. I7-6700K egy EVGA 1070 FTW kombóval 16GB ram.
    Első teszt a Crew volt 60fps ultrán fhd ban. Lehetséges, hogy csak 26% on ment a VGA és 1000Mhz en? Az 1947mhz es max helyett? Amit magának lőtt be a gép.
    Vagy az Afterburner cseszett át nagyon vagy bitang erős a kártya.
    Csak birkózzon meg a Forzával is óriási a dilemma de ha egyre kevesebb a hiba akkor lehet megkockáztatom... Mondjuk egy W10 et fel kell még rakni de jó 1607es is ami Anniversary előtti kiadás?
  • Gabor77
    #1323
    Engedek pár visszavágót...:D