3373
jdcnaddehh671.png
  • Overburner
    #1402
    Ezeket a dolgokat ugyanúgy ki tudod kapcsolni mint az Apex-ban.
  • MikX
    #1401
    Én legalább 3x leírtam, de mindenhol belebotlasz azokba az írásokba, amik kiemelik, hogy ez arcade.
  • alma2
    #1400
    Ha csak nezzuk ezt a nagy szar magyar forumot, senki nem volt kepes leirni, az apexhez kepest milyen. Az apex is egy igenyes arcade jatek, amit elveztem is (a vezetesi reszet), ugyanaz a fejleszto, miert is butitana tovabb azt ami ott nagyjabol jol mukodik, de kepes volt ra, de olyan szinten, hogy a 4 eves unokaocsem is elvezze, kozbe azokrol elfeledkeztek, akik kicsit masra, tobbre varnak, illetve tapasztaltak az egyetlen pc-s kormannyal iranyithato jatekukrol. Az arcade nem feltetlen azt jelenti, hogy csinalj szart a jobol, hanem vedd ki a serulest, hogy pistika is padlogazzal vegigmehessen a korlaton, de ha mar ugyis megirtak, akkor tegyek mondjuk opcinonalissa is akar a serules bekapcsolasanak lehetoseget.Vagy legyen auto fek, traction control, abs es meg lehetne sorolni, hogy tudjon vele menni barki, aztan ahogy tullendul ezen az ovis szinten, ezeket szepen kikapcsolgatva, legyen valami kihivas.
    De igazabol nem ezzel van a bibi, de itt felesleges tovabb fejtegetni, ahol a 450-el mentem a kifuton, a meno.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.10.10. 18:44:21
  • Conqvistador
    #1399
    Ezért kellene a demó.
    Főleg egy olyan játéknál ami mocskos drága...
  • MikX
    #1398
    Nemtudom mivel etettek meg téged, egy percig nem szólt ez a szimulációról. Ezért kell utánanézni egy adott játéknak vásárlás előtt, nem utána sírni hogy szar. Már bocs.
  • Overburner
    #1397
    Hát na. Alapból ha ennyire simes beállítottságú vagy nem ajánlottam volna. Bár én semmit sem érzek nagyon elnagyoltak. Pl. a crew-al szemben. Ahol elég wtf az irányítás sokszor. Azt hiszem live chaten tudod refundolni.
  • alma2
    #1396
    Ha csak lenne egy olyan lehetoseg. a simulator modon felul, hogy "apex" fizika, vagy hivjak barhogy, egyszeruen csak ugy viselkednenek az autok mint abban, akkor mar nem sirna a szam, megha nem is tornenek, akkor elveznem, leszamitva persze a tobbi problemat.
    Illetve az apex megy akadozas nelkul, a grafkartyam meg a proci is majd elalszik kozben, ez viszont nem jatszhato ilyen forman.
    Viszont rakeresve siman sokan kertek refund-ot, szerintem hasonloan fogok cselekedni, csak meg utana nezek, hogyan lehetseges.

    reddit refund

    You have 7 days to get a refund from the winstore.

    go to https://support.microsoft.com/en-us/contactus

    log in -> Accounts and Billing -> Chat online -> Request Refund.


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.10.10. 18:26:09
  • Overburner
    #1395
    Challenger, 458, RC F. :O
  • Szabi #1394

  • Overburner
    #1393
    Ööööö oké. Crew-t ne említsd szerintem ennek a szintjének közelében sem. A többihez nem tudok hozzászólni. TDU2-vel sokat toltam ez annál milliószor jobb. Crewnál ismételten. Az is tuti h arcade mivel erről híres a horizon. Aki simest akar motorsport. :/
  • alma2
    #1392
    Hat ez draga probakor volt, mar adnam is vissza, ha lehetne (jo lenne refund mint a steamen, vagy letezik?). Akinek nincs autofetise mint nekem, csak szereti az elvezetes "autos" jatekot, ami legalabb picit emlekeztet valamire a valosagbol, annek ez nagy csalodas, ha az apex mondjuk egy 10 skalan 4-5-os, mondjuk az AC az 8-as vezetesi elmenyre, ez olyan egyes ala. Sajnos fullra elarkadositottak az egeszet. Gyakorlatilag padlogaz, 300 km ora, aztan jobbra balra rangatod csak a kormanyt.
    Az ffb is jo szar, lotyog az egesz, meg az egesz nem all ossze, ennel a crewnak is sokkal jobb volt emlekeim szerint. A jo oreg TDU 1-et is sokkal nehezebb volt az uton tartani hardcore modban, megha az eleg furan is viselkedett.
    A gyari kormanyokon felul amit felajanl nem tamogat mast, pl a kezifekemet, vagy a nem gyari valtott nem latja. Ami meg durvabb, hogy nem enged semmit atallitani, legalabbis nem jottem ra, hogy lehet.
    Iszonyat calodas az apex utan, jol beetettek vele, ennek a celkozonsege olyan 6-10 ev kozott, szoval, nyugodtan ugorhatja at ezt a cimet meg a mindenevo "szimulatoros" kozonseg is. Akkor ott az ingyenes crew, az se rosszabb ilyen szampontbol.
    De amiert viszont jogosan verhetnem a balhet, az tenyleg a random akadozas egy i2500k-n, 4 gzh-en. Gyakorlatilag jatszhatatlan vele, persze amikor nem akad akkor szepen menne 60 fps-sel, de ez igy gaz. Mondjuk viccesek azo ka figurak akik pont egy ilyen eszement szaguoldozos jatekot kepesek 30 fps-sel tolni, de a legszebb az egeszben ott is random akadozott :)
    Persze szep, persze biztos jok a versenyek, aki szereti az nfs szeriat, az nem fog csalodni, ha ket akadozas kozotti pillanatot nezzuk :)


    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.10.10. 18:10:31
  • Overburner
    #1391
    Őőőő yap. 1050 MHZ-n van a mag most. Majd megnézem nélküle. Most játszottam egy jó 2 órát crash nélkül online freemodeban is voltam kb 15 percet szerencsétlenkedtem a reptéren meg elcsesztem az emberek driftelgetését .
  • Gabor77
    #1390
    Tuningolva van a VGA-d? Mert nekem ez az anomália akkor fordult elő, ha nyomtam egy kis kakaót rá Afterburnerbe...vmiért becrashelt a játék, és utána 15-20 fpsel ment, amikor újraindítottam. Csak reboot segített. Amióta nem tuningoltam a kártyát, azóta normálisan működik. Ofc ugyan úgy crashel néha, de nem kell neki reboot...:D
  • Overburner
    #1389
    Megvolt az első Crash a városban :/ Aztán meg is bolondult a játék. Kellett egy gép restart meg ilyen 15 fps-en futott. Aztán restart után visszaállt.



  • MerlinW
    #1388
    Nem a VGA-val van gáz, hanem a fejlesztőkkel szokás szerint. Talán patch-elik, bár nem sok esélyt látok rá.
  • akyyy
    #1387
    fasza :( akkor vagy demó, vagy várok az új vga-ra ami nem most lesz.
  • MerlinW
    #1386
    Kollega mondta ma, hogy 970-el + i5-6500K-val 30 fps, ami neki kevés. Fps unlock-al meg szaggat. Más fórumok szerint el van cseszve a szál és memóriakezelés is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.10. 16:00:25
  • akyyy
    #1385
    Lehet tudni valamit a demóról? Megéri megvenni a játékot? 970-es videókarival hogy fut?
  • Gabor77
    #1384
    Az valóban rohadt idegesítő..viszont...ha letiltod a mikrofont teljesen, akkor valamivel jobb lesz a helyzet a festéseknél :D Ne kérdezd miért....
  • Overburner
    #1383
    Ez a tuningolás közepette fellépő akadozás elég wtf. :D
  • blackfire001
    #1382
    Vegyétek meg, ne kérdezgessétek, hogy megéri-e. Ha nem lenne jó a játék akkor kihalt lenne a topic. Jó a játék! 1000 szint van. Ha nem csalsz, és neem kifejezetten a szintlépés miatt 'ügyeskedsz', akkor egy jó ideig elleszel vele mire eléred a max szintet. Viszont még majd akkor is nyújt pluszt a játék a multi miatt, ami szerintem változatosra sikerült.
  • Gabor77
    #1381
    2 hete játszunk vele...az összes hibát leírtuk/leírták a játékról. Nem tudom mit kell ezen meggondolni..ez már inkább csak flame..:)
  • LeWyTy
    #1380
    Ostoba kérdés: hogy tudom megosztani az általam készített festést? Nem találom xD
  • kemszi2
    #1379
    én amiket mostanában észrevettem:
    pár grafikai bug,pl.: Ferrari f355 belsőnézetben a műszeregységen átlátni és látszik előttem az út,de az is előfordult 1-2 autónál hogy belső nézetben nem lehetett kilátni a szélvédőn-
    a Headtohead versenyeken néha érdekes dolgokat produkál az AI és az én autóm is (indulás után eltűnik az AI én pedig a versenytávval szemben kezdem el a "futamot"
  • Conqvistador
    #1378
    De ha nem katasztrófálisan az akkor ... D
    Lehet csak bebeszélem de mintha jobb lenne e tekintetben, mint induláskor.
  • MikX
    #1377
    Pedig tudhatod hogy egy fosbughalmaz. :)
  • Conqvistador
    #1376
    Jó bocs hogy vacilálok de lenulláztam magam a gépvásárlással és még 18 vagy 29k egy játékra meggondolandó, hogy ne egy fosbughalmazt vegyek.
  • Conqvistador
    #1375
    Félreérthető volt a fogalmazás.

    Új játékos, win 10 és forza patchek után letöltési anomáliák után simán elindult neki.
    Ez sokat dob a latba. Így értettem...
  • Overburner
    #1374
    Idáig tetszik nagyon. Elég jól is fut. FX8350 16gb Ram R9 380 4gb. 30fps lock kellett hogy stabil legyen amúgy elég fura. Dynamic ultrán van. Mocsok szép :O Rivalsban sem zavart anno a 30fps itt se fog ha más nincs de még kisérletezni fogok vele. Lőttem is egy láma képet.



    Alig várom hogy megszerezzem a Celicámat :O
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.09. 20:59:31
  • Gabor77
    #1373
    Nem akartam mondani semmit, de "legfrissebb kipróbáló"-nak a véleményére alapozni...:D:D No offense...
  • MikX
    #1372
    Hát te elég érdekes vagy :D
    Elég régóta azt irogatod itt hogy vegyed-nevegyed, ennyi info meg video meg minden alapján már eldönthetted volna kb.
    Én azt mondom, ha szereted az autokát, és tetszik az autolista mellé nagyon nem nyúlhatsz. Gép persze nem mindegy, mert egy gyengébben biztos nem olyan élmény, de jelenleg kb mindenki küzd vele hogy lenne stabil.
    Remélem ezt kijavítják egyszer, és nem a DLC-k kihányása lesz az elsődleges
  • Conqvistador
    #1371
    Majd ha elindul a játék írd meg légyszíves, volt e vele komolybb gond és megérte e.
    Mivel a legfrissebb kipróbáló vagy döntő a véleményed. Hogy esetleg holnap megvegyem e vagy várjak pár hetet esetleg kaszáljam a projektet D
  • MikX
    #1370
    Hát remélem ez igy nem ilyen lesz, ez elég gyenge.
    Meg már amugyis bennevan, csask nem játszhato pl a mazda 3 is.
    Ezek közül egyikre sem mondanám, hogy na kattintok a buy-ra
  • MikX
    #1369
    Jah. De remélem megoldják a bajait, a coopot kipróbáltuk, 2-en nem volt vele baj semmi.
    Sőt én toltam forathlon eventeket 12 playerrel, ugy se volt baja
  • Gibor
    #1368
    Van sok hibája a játéknak, viszont hibátlan az autólista, nagyon jó vezetni és olyan rohadtul összerakták az egészet hogy azt a tengernyi bugot is elnyomja... A hangokról nem is beszélve..........

    Szabi: Játékos listába kitehetnél :) skynNy5
  • Overburner
    #1367
    Mocskos sok filózás után megvettem. Remélem nem szívom meg vele. Most tölti le :O
  • WinT
    #1366
    Ezt a kurva versenyt nem lehet megnyerni, pedig már visszahülyítettem az AI-t 'above average'-re, de ezek a Warthogok OP gecik. Két órája próbálok első helyen beérni, és harmadiknál jobbat képtelen vagyok összehozni. :D


    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.10.09. 17:13:11
  • ratgab
    #1365
    Egy porsche-re pedig én is ráharapnék.
  • Conqvistador
    #1364
    Hát sehol egy Porsche vsgy Wolksvagen.. Így már a Car pass se olyan izgalmas...
  • Overburner
    #1363
    Terradyne Gurkha LAPV - Insurgent