3373
jdcnaddehh671.png
  • MikX
    #1442
    Nálam is, bekell setupolni, kikisérletezni addígis. Nekem szintén hahsonló vassal megy 60-al, kivéve a városban esik picit le, de arra meg inkább nem járok :D
  • Futocsiga84
    #1441
    Ok hát akkor várunk a csodára :-)
    Amúgy persze nagyon jól sikerült a gém. :-)
  • Overburner
    #1440
    Biztos hogy lesz de valószínű hogy csak jövő hónapban jőn a kövi a novemberi dlc pakkal. Nekem is 30fps lockal megy stabilan kivéve surfers paradise ban ott le esik egy helyen mindegy milyen beállításon vagyok.
  • Futocsiga84
    #1439
    Hali skacok :-)
    Valaki tud valami infót hogy esetleg lesz -e még hozzá valami javítás ? mert nagyon vacakúl megy.
    Egy i5+ 16gb ram és GTX970 4gb mellet nagyon ugrál az fps.
    Igazából megy f@szán ultrán is csak nem tartja a fix fps-t !
    Iszonyatosan idegesítő !!!!
    Ok aláírom hogy ha benyomom a 30 fps lock-ot akkor az fix de úgy meg nem lehet élvezni a játékot rendesen.
    A többi mostanában megjelent játékok probléma mentesen futnak fix 60 körüli fps-el FHD-ban !!! ez a vicc nem?
    Köszi.
  • Gabor77
    #1438
    Mi már úgy indítjuk a játékot, hogy azonnal letiltjuk a mikrofont...:) Megoldja a problémák nagy részét :D
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2016.10.14. 07:36:11
  • LeWyTy
    #1437
    De mostmár agyf*szt kapok ettől a ki**szott bughalmaztól!!!
    Csak nekem csinálja azt rendszeresen hogy kb 15 perc után nem tud szinkronizálni a szerverrel és lényegében baszhatom az egészet amit csinálok utánna. Se festés se tuning semmi, mert befagy a töltőképernyőre és várhatok az örökkévalóságig. Ha épp nem menüben vagyok akkor simán offol a játék aszt csá.

    Teredo címem meg hol van hol nincs
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.10.13. 23:29:25
  • LeWyTy
    #1436
    És már meg is van. Cuki... Van rá jópár cucc.
  • Szabi #1435
    "You can drift your way into winning the S14 in our next #Forzathon event starting at 2100 on 13/10, finishing 15/10 at 0900 - UTC!"
  • MikX
    #1434
    Igen tudom, és az előzőnél is néztem hogy mivan.
  • Overburner
    #1433
    Áhá kösz :D
  • Szabi #1432
    a játék készítői írták ki.. szerintük ennyi infó elég.. :D
  • WinT
    #1431
    Bizonyos szint után majd felajánlja a klubokhoz való csatlakozás lehetőségét, gondolom ott majd rá tudsz keresni. Mondjuk előtte is lehet, mert én jóval korábban csatlakoztam, de már meg nem mondom, hogy volt. :)
  • Overburner
    #1430
    Nem bírtam ki hogy ne vegyem meg.



    Láttam hogy pár embernek a nevénél ott van hogy SG. Gondolom ez valami crew lenne? Hogy lehet bele kerülni? :D
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.12. 17:37:17
  • MikX
    #1429
    Itt érdemes inkább nézni, mert ez eléggé félinformáciokat ad.
    Pl silviahoz ae86-al kell 35k driftpont, meg a màsik kettőhöz sincs irva, hogy japán autoval kell csinálni. De azt viszont nem irja, h online. Szoval ez má talán elég offline is megcsinálni.
  • LeWyTy
    #1428
    Most én vagyok a hülye? Az alul felsoroltakat mind meg kell csinálni érte? Vagy csak az a 35.000 pontos driftet? És azt mivel? Meg hol?
    Remélem RB lesz rá :D
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.10.11. 22:51:11
  • Szabi #1427
  • Szabi #1426
    off:
  • MikX
    #1425
    Nekem 4670k 970, meg 16giga ddr3 al is megy frankon, eztazt lekell venni, de jol tartja a 60at. Városban van hogy lejjebb esik, de máshol nem igen tapasztaltam. Textura medium, dinamic object detail medium, msaa 2x asszem a többi fullon van. Ja static object is medium.
  • Skypack
    #1424
    Keddenként szokott patch lenni, ha előtte nem írják ki pár órával akkor nem várható. Ez a silvia megnyerős forzathon dolgot, csak 14.-én lehet megcsinálni ?
  • Overburner
    #1423
    Szerintem már kiírták volna ha lenne. :/
  • WinT
    #1422
    Ma is patch kedd van, vagy csak a DLC-kkel kapunk update-eket?
  • Szabi #1421
    i7-el és 1080-al is tud szrul futni.. de az ajánlotton túl vagy, szóval általában jól fog menni, néha szrul, akkor újraindítod a gépedet és megint jó lesz... :D

    azt hogy érdemes-e megvenni, azt döntsd el te :P
  • Ingy2
    #1420
    Elfog futni, nem a gépeddel van a gond hanem a jelenlegi memória kezeléssel, remélhetőleg javítani fogják.

    Itt van a Raptoros draftolós
  • Sawyer777
    #1419
    Sziasztok, szerintetek hogy futna a gépemen? Érdemes lenne megvenni? Win10, i5-6600 , GTX970, 16 GB DDR4 a gépemben...
  • Ferell9295
    #1418
    Sokat szívtam a letöltéssel de ez a játék kurva jó! Már bocsánat :D igaz lockoltam 30-ra az fps de nekem nincs különösebb bajom vele 1080p minden ultrán gyönyörű szép. Online is király egyszer sem dobott ki pedig egy bő órát hülyültünk pár sráccal a reptéren és környékén. Standard editionba is ugyan úgy vannak HE autók (valaki kérdezte) egyet sikerült is kipörgetni :D Remélem nem baj ha veszek fel pár embert innen srácok :) A nicknevem: HUNFerell Tegyetek be a listába is ha szeretnétek.
  • MikX
    #1417
    Nemkell bankkártyát hozzáadni amugy.
    De az anniversary kell igen, más nem. Max nincs eleg hely a c-n mert alapbol oda akarja rakni. Bár már asszem ugyvan hogy rakerdez hova akarod
  • MerlinW
    #1416
    Anniversary update is fent van?
    MS accountod van? Bankkártya hozzárendelve?
  • Conqvistador
    #1415
    Na eljutottam odáig, hogy felvarázsoljak egy win 10et a gépre és az ms store nem engedi letölteni a forza 6 apex et.
    Van valami ötlet? Mert amíg nem tudom futtatni kipróbálni azt rendesen addig felesleges a FH 3 al próbálkozni.
    valami olyat ír, hogy a letöltéshez másik alkalmazás szükséges?
  • Ingy2
    #1414
    Hát ez tényleg nem szimulátor és a lényeg hogy abszolút nem kell komolyan venni, de vannak benne jó dolgok, hangulat/grafika/verdák. Bevallom én is szeretnék egy szimet ilyen körítéssel de amíg nem lesz olyan addig jó ez is. Most pl. Agyig húztam egy Ford F-150 Raptor-t és az autópályán egy Ford GT és egy Reventón dupla draftját használva elértem vele a 312 km/h az autópályán Lehet benne ökörködni és teljesen jó gőz leresztésnek.
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.10. 23:40:09
  • LeWyTy
    #1413
    Én azt nem értem minek vetted meg egyáltalán utánajárás nélkül? A Forza Horizon első két része sem akart soha szimulátor lenni.
    Kérlek mutass ennél jobb fizikával és nagyobb autólistával operáló na meg szebb "árkád", free roam autós játékot.
    Ha meg 450-el a kifutón neked nem menő akkor mindent kikapcsolva 1500 lóval hátsókerekes kocsival driftelve versenyezz a hard AI ellen és aztán rinyálj hogy egyszerű.
    (~100+ óra után kérdezem... ki a francot érdekel hogy nem szimulátor ha ilyen q**** jó szórakozás?)
    Ha meg nem jött be akkor nem jött be.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De akkor nem egy fan fórumon kellene utálkozni hanem a fejlesztőnek írni panaszlevelet hogy "rohadjatok meg hogy jó játékot csináltatok sok millió embernek de nekem nem jött be szóval megbuktatok mint játékfejlesztő cég". Hogy legalább egy jó mosolyt szerezz nekik ha már refoundolsz.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.10.10. 23:07:12
  • Overburner
    #1412
    Holnap majd felveszegetek pár embert a listáról ha nem baj. A nevem TheStevie (már nem enged változtatni :/ )
  • Conqvistador
    #1411
    Vagyis ha mégis probléma lenne a játékkal akkor lehet refundolni 7 napig?
    Mert ez így felér egy demónak bár örülnék ha tetszene a játék.
    Egy win 10 enterprise LTSB verzióm van 1607es elvileg azzal remélem megy a forza...
  • sertrex
    #1410
    Én megkaptam a válaszomat itt ( #1251 ) , amit köszi, egyébként. Ez segített is abban, hogy ez a játék nem nekem készült. Ennyi. :)
  • Szabi #1409
    persze, nyilván az én hibám, hogy pontosan erre számítottam amit kaptam és már ~100órát játszottam vele.. de kérlek meséld el pár óra után, hogy mennyire szar az egész.. :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.10. 19:48:11
  • alma2
    #1408
    Szabi te csak write only modban mukodsz? Ki mondta, hogy a forza szimulator?
    Ki mondta, hogy szimulatort akarok?
    ahh, latom nehez megerteni amit probaltam kifejteni, na de nem is probalkozom, pont toled azert tobbet vartam volna...
    A penzemet meg most kaptam vissza, vagy fel oraig irogattam kozben a supportnak. nem voltak valami gyorskezoek, de legalabb eredmenyesek.




  • Gabor77
    #1407
    Áhh. Mit képzelsz? Ezen a szar magyar fórumon ilyen kérdésekre nem válaszolnak.
  • Szabi #1406
    köszönjük a részvételt, mehetsz is tovább..

    a Forza soha nem volt szimulátor, a Horizon meg aztán főleg.. aki nem erre számított, az egyáltalán nem nézett utána a játéknak..

    azt remélem azért nem várod el, hogy egy irreálisan sok pénzből fejlesztett gyári autó vezethetetlen szar legyen.. rakj bele nagyobb motort, aztán próbáld meg segítségek nélkül használni.. máris lesz kihívás.. :DD
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.10. 19:25:54
  • Droughert
    #1405
    Mondjuk ha leírtad volna, hogy mit keresel a játékban, akkor megspóroltad volna ezt a kört. Te csak arra voltál kíváncsi, hogy mennyire hasonlít az apexhez, de arról nem nyilatkoztál, hogy egy kormánnyal játszható, szimulátorra hajazó játékot keresel. Nem kellett volna mást csinálnod, mint ezt leírni, vagy csak egyszerűen utánanézni, hogy hogy is megy ez a Forzáknál, bár ez itt is le lett írva korábban. Motorsport (Apex-is) pályaverseny, kicsit realisztikusabb , Horizon meg a szabadság és az arakadosabb irányba mozog.
  • Overburner
    #1404
    Nos köszi. Sajnálom hogy nem jött be.
  • alma2
    #1403
    Ez igaz, termeszetesen mind ki is volt, de ettol fuggetlenul olyan, mint mas jatekban, ha minden segitseg be lenne kapcsolva.
    Na mindegy hagyjuk intezem a refundot, nektek meg jo jatekot.