3373
jdcnaddehh671.png
  • robicarlos6
    #3252
    Ez nem újdonság egy autós játékban :)
    Sok másikban mindig megmosolygom amikor a nálam szarabb autok ugy hagynak le simán miközben és max sebeséggel csapatom + nitrozok. Vicces. Anno pl a Flatout 2-öt ezért szerettem ,mert ott olyan csatákat kellett vívni 1-2 ellenféllel hogy a belem kifolyt az első helyekért.
  • WinT
    #3251
    De nem azért mert olyan ügyesen vezetnek, hanem mert olyan pofátlan módon csalnak a gépi ellenfelek.
  • robicarlos6
    #3250
    Az egy dolog, érdekes sokszor ettől függetlenül vért izzadok hogy első tudjak lenni..
  • WinT
    #3249
    Szomorúan látom, hogy a gépi ellenfelek unintelligenciáján továbbra sem változtattak egy bitet sem, ugyanaz a steril, sínautózás megy mint a harmadik rész óta minden epizódban. Roppant méltatlan ez a sorozathoz... :(
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2021.08.15. 10:22:01
  • robicarlos6
    #3248
  • Botond #3247
    De legalább a végső bossfight-ról jött ki ingame videó.
  • robicarlos6
    #3246
    Én kb 25nél nem többet. Szóval felesleges a sok kocsi bele
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.13. 10:57:17
  • WinT
    #3245
    A negyedik részben több mint 750 autó... ebből mennyit használasz aktívan vagy próbáltál már ki egyáltalán?
  • haflac
    #3244
    Van már infó a várható autók számáról?Nem bánnám ha 1000 körüli lenne.
  • robicarlos6
    #3243
    Ugyanaz mint az előző kb semmi újdonság minimálisan szebb azt kész. Aki tolt egy horizont kb mindet tolta..
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.12. 21:53:55
  • ATi0021
    #3242
    Pár napja, már hogy megnézhető a Horizon 5 térképe..... Ennyire nem érdekel senkit se a játék, vagy az sg nem a régi már? Esetleg TDU SC várja mindenki? :)

  • WinT
    #3241
    Mintha eddig nem ott közlekedett volna a kedves játékos ahol éppen úri kedve tartotta. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3240
    Jobb oldali közlekedés, végre. :D Erre lehet benevezek.
  • Szabi #3239

  • Zanetti
    #3238
    Nagyon komoly lesz és máris annyival jobb a 4. résznél, hogy egyből megjelenik Steamen.
  • Szabi #3237


    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2021.06.17. 11:57:11
  • WinT
    #3236
    Hát ez valószínűleg megint egy olyan lehetőség mint az Eliminator volt... egyszer megnézem és soha többet. :(
  • ntex
    #3235
    Azért a Stunts nekem is megvolt gyerekkoromban :) Azzal zúztuk mindig számtech órán mikor játék volt :D A jó öreg 386 meg 486 gépeken, fekete fehér monitoron... Szép emlékek :')
  • MerlinW
    #3234
    Azé, mer' fiatal vagy :D
  • ntex
    #3233
    Nekem a Trackmania vagy a GTA V Stunt versenyei ugrottak be :D
  • MerlinW
    #3232
    Oh ez stuns, nem hot wheels, ez oké lesz :)
  • ntex
    #3231
  • MerlinW
    #3230
    Jaj ne, Hot Wheels már Horizon 3-ban is gyenge volt.
  • Botond #3229
    Az elmúlt 3 hónapban szerintem egy tucatnyi patch is jött hozzá. :)
  • ntex
    #3228
    Semmi, bár a tavasz sem biztos, csak valahol olvastam... Annyi van hogy 2021. A Motorsport 8 meg valszeg csak 2022 körül jön.

    Forrás: https://www.pcguru.hu/hirek/pletyka-a-forza-horizon-5-megelozheti-a-kovetkezo-motorsport-epizodot/59112
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2020.12.06. 16:29:28
  • haflac
    #3227
    A FH 5-el kapcsolatosan van, létezik már bármiféle hivatalos infó?
  • ntex
    #3226
    Vannak, még jön egy új DLC is hamarosan, a pletykák szerint Hot Wheels-es témájú, pár új autóval együtt. Aztán tavasszal meg jön a Horizon 5, később meg valamikor a Motorsport 8. Tök jó hogy a Forzha Horizon 4 Ultimate meg a Motorsport 7 Ultimate is most lett csak meg pár napja
  • Maxtreme
    #3225
    ugyanez jutott nekem is eszembe, de ha így van, annak csak örülök :D
    Mondjuk szerintem elég nagy hibát követnének el, gyakorlatilag a box alán egyetlen igazi húzónevéről beszélünk.
  • MerlinW
    #3224
    Vannak még patch-ek a játékhoz? Azt hittem már rég levették a kezüket róla.
  • Maxtreme
    #3223
    értem köszi, akkor nem én néztem be a dolgokat :)
  • ntex
    #3222
    Sehogy, jelenleg az egyik ismert hiba állítólag, valszeg kövi patchben javítva lesz. Nekem is mindig alapra állítja.
  • Maxtreme
    #3221
    srácok amatőr kérdés következik, lehet már volt róla szó :)
    Ha Horizon 4be csinálok egy egyéni billentyűzet profilt, hogy a fenébe tudom rábeszélni a játékot hogy indításkor azt töltse be, és ne az alapot?
  • hangacsi
    #3220
    A mentett tuningok számát is megemelhetnék.
  • Szabi #3219
    Horizon 4-ben már 1000 autó lehet a garázsunkban.. csak meglehetett oldani.. :D
  • Fehercsoki
    #3218
    Azért ez így túlzás, működik offline is (nyilván a csak online értelmezhető funkciók nélkül).
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2020.08.17. 20:10:15
  • WinT
    #3217
    A harmadik részből van pedig Codex release már évek óta. Aztán persze, hogy mi mennyire működik benne azt nem tudom de az még annyira nem hagyatkozott az online teendőkre talán mint a negyedik.
  • MerlinW
    #3216
    Sosem lesz virágbolti, hiszen 100% online játékról van szó. Úgy értsd, minden egyes mozdulatodat követi egy szerverirányú kérés. Lokálisan nem tárol semmilyen adatot. Gyakorlatilag MMO logika.
  • MerlinW
    #3215
    A licenszek évente dollár milliók. Az eladások értelemszerűen csökkenek ahogy telnek az évek és a végén már nem éri meg fenntartani. A játékot leveszik a polcokról, akinek megvan játszhat vele, letöltheti, stb. Aztán pár éven belül mikor a játékosbázis is csökken, a szervereket is lelövik. Üzleti oldalról érthető. Én a licensz törvényeken változtatnék mert ez ebben a formában gáz.
  • grebber
    #3214
    Gondolom én licenszek kifizetése vs a kutya se veszi már a storeban így a game "storeban tartása" = veszteség folyamatos termelése..De aztán ki tudja milyen okai lehetnek még sose tudjuk meg.,
  • WinT
    #3213
    Én már azt sem értem miért kell egyáltalán eltüntetni a harmadik részt a boltból? Miért fáj ha ott van?
    Egyébként csak megvásárolni nem lehet majd vagy letölteni sem ha megvolt korábban?