3373
jdcnaddehh671.png
  • Ingy2
    #1566
    Szorgos népünk győzni fog, legalábbis Szabi ellen

    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.21. 19:39:21
  • Szabi #1565
    nálam most teljesen stabil lett a játék, már városban sincs lassulás :)
  • Gibor
    #1564
    Írsz egy konfigot akkor nagyjából megtudják itt írni hogy mire számíthatsz. Saját példám, 270x 2gb-al high-on fix 30fps, a bf1 (beta) low-med grafikán ment 60fps-el.
  • MikX
    #1563
    Ja azt mondjuk nemhiszem... :)
  • MikX
    #1562
    Nekem meg pont most lett jo. Eddig medium körül futott nagyjabol 60-al, most ultran megse mozdul 60rol
  • Skypack
    #1561
    Én nem tudom mi a francot csinálnak ezekkel a javításokkal, de nekem egyre rosszabbul fut :D Akkor futott a legjobban, amikor kijött akkor stabilan fixen megvolt ultrán minden maxon a 60 fps FHDban, most állandóan eldobálja a városban 40 körülre is eljut és ez javításonként egyre rosszabb lesz :D
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2016.10.21. 17:41:46
  • LeWyTy
    #1560
    Tegnap is 1gb meg ma is?
  • HUN BECSEHELY
    #1559
    Félek megvenni a játékot,mert hátha nem megy el.Igaz a BF1 elmegy 55FPS-el Ultrán.De irták sokan hogy még erőművel is beakad.
  • MikX
    #1558
    Jött peccs. Nekem azt irja ma frissült.
  • LeWyTy
    #1557
    2x szedte le nekem ugyan azt a patchet.
    Mert kétlem hogy naponta jön 1Gb-os patch.
  • WinT
    #1556
    Nekem 52 Gb a legnagyobb méretű mappa ott ahova tölti a Windows appokat, tippre az lehet a Forza. :)
  • Szabi #1555
    passz, ahhoz tudni kéne, hogy hol van :DD
  • MikX
    #1554
    Hát nemtudom, én butítást nem vettem ésre, ellenben oda lett ragasztva a frém 60-ra, felvettem mindent fullra, kivéve az msaa van 2x, meg az árnyákok high-on, és így is 60. Városban, esőben, verseny alatt, mindíg.
    Namámost pont most raktam be új ramot, meg még fel is húúztam, plusz a vga-nis találtam még pár Mhz-et, hogy most a frissítés mennyit hozott, és mennyit az OC nemtudom megmondani, de elég impresszív, meglepődtem...
  • HUN BECSEHELY
    #1553
    Hány giga most a játék?
  • MerlinW
    #1552
    A mocsok fejlesztők javítják a fos PC portot. Hogy van pofájuk, te tényleg?:)
  • LeWyTy
    #1551
    De miért tölt le már megint azt a 974mb-ot? Miért bánt engem ez a játék? Miért nem hagy már nyugton?
  • WinT
    #1550
    A kis alattomos, mikor tölti le titokban a frissítéseket? Mert én most jöttem haza, gép nem volt bekapcsolva és most nézem már 18.2 verziós a játék az eddigi 17 helyett. :D
  • Szabi #1549
    mivel win10re jött.. így gondolom konzol grafikára.. :D
  • stalker001
    #1548
    Már hova butítják? konzolon alapból ocsmány.
  • Szabi #1547
    "Today we'll be launching the latest update for Forza Horizon 3 on Windows 10. This update will feature minor updates to improve performance and stability for the Windows 10 version of the game."

    sokan azt írják, hogy butították a grafikát :DD
  • LeWyTy
    #1546
    Nem hiszem hogy Dlink... annál biztosan sokkal szarabb, de nem tudom mar mi.
    Soha nem volt gond semmivel csak ezzel a jatékkal. A modemet már 2x kicserélték mert tönkrementek :D
    Ez a rohadás teredo nem kompatibilis vele gondolom.
  • Ingy2
    #1545
    Ha ez a fajta van : DLink DCM704

    Van rá esély hogy ő a ludas, nálam és sokaknál igen(Egy idő után megmakkan, ha szerencséd van akkor csak a Wifi része és utp kábellel még működni fog). Volt hogy bekapcsoltam a Skypeot és kifagyott a net. Másoknál ha valaki használta közben az IPTV-t akkor szakadozott a net. Ki kellene próbálni más játékkal is online. A bibi az, hogy THomeékat nehéz rávenni hogy kicseréljék, mert nekik nem jelez hibát de próba szerencse, nekem nem sikerült(Kábelt cseréltek, modem tápkábelt cseréltek de valahogy nem akarták a modemet kicserélni). A megoldás az volt, hogy átmentem a Digihez és azóta működik minden.
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.21. 06:02:05
  • LeWyTy
    #1544
    Annyira nem értek hozzá, bár arra céloztam a kefével.
    Valami T home kábeles modemes cucc.
  • Ingy2
    #1543
    T Homeos kábel modem?
  • Ferell9295
    #1542
    Valami van mert itt is tölt :)
  • LeWyTy
    #1541
    Van új peccs?(975mb) Vagy csak tovább sz*pat a játék?
  • Gabor77
    #1540
    Sztem Krakkóra csapott le a bannhammer...
  • LeWyTy
    #1539
    Sajnálatos módon ez kefe.
  • Ingy2
    #1538
    Genya lennék mondanám uccu neki, de router újra konfigolás lehet segítene. Kipróbálni másik LAN karival ha nem wifivel van bekötve, ha wifi akkor kábellel próba. Ha meg T Home-os kábelroutered van akkor...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rábasztál mint sün a drótkefével

    Nem kimondottan Win hibának tünik.
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.20. 18:14:24
  • Szabi #1537
    oké.. :DD
  • Gabor77
    #1536
    Ok nélkül nincs bann. Szinte biztos...:)
  • LeWyTy
    #1535
    #1437
    Szerintetek windows reinstall megoldhatná a gondjaimat? Vagy inkább nem érné meg elbarmolnom?
  • LeWyTy
    #1534
    Az nagyon jó lenne. Nem is értem miért hagyták ki mikor van köztük egész brutál is. Meg ha már lehet áligatni a futoművet is akkor miért nem lehet még picit lentebb vagy a kereket kintebb stb. Erre nincs valami glitch? :)
  • kemszi2
    #1533
    nekem az előző generáció mind2-ből evo 9, és gvf


    tényleg a felniket nem lehet offset-elni?
    Utoljára szerkesztette: kemszi2, 2016.10.20. 08:58:22
  • LeWyTy
    #1532
    Mert a mindkettőt imádom. De az evo jobb :)
  • kemszi2
    #1531
    miért akarsz 2 evo x-et vezetni egyszerre?:D
  • LeWyTy
    #1530
    Kár hogy egyszerre nem lehetek 2 kocsival
  • MikX
    #1529
    En minden heten nyomom, es semmi. Ez valami hiba a rendszerben, nemhiszem h igy marad. Enis olvasgattam ilyet
  • Overburner
    #1528
    Elég ijjesztő dolgokat olvasok pár napja a redditen. Nagyon sokan kapnak 30 éves bannt semmi okból. Turn10 semmit se mond mindenkit elutasít. Csak találgatnak az emberek. Többen megvették a játékot és ahogy beléptek ki volt írva nekik hogy bannolva vannak. Azt mondják hogy előtte reedemelték a ForzaHub-on keresztűl a CR-jüket. Mások is írták hogy bann előtt azt csinálták. Semmi sem biztos még, de mindenki csak saját felelősségre reedemelje a CR-jét a ForzaHub-on keresztűl.
  • MikX
    #1527
    Gyári felnivel is lehet bohóckodni, kiválasztasz egy random felnit, állítasz a méreten, majd a kosárból vásárláskor kiveszed a felnit, és a gyárit visszarakja, de a méret marad. :D