3373
jdcnaddehh671.png
  • Overburner
    #1606
    Át dobod ahogy most van. Vissza mész másik oldalra kijelölöd mindet Copy. Visszamész a másik oldalra Paste és oda rakod rá a másikra a régit meg kitörlöd.
  • WinT
    #1605
    Hogyan kellene ezt a feliratot tükrözni? A másik oldalon megcsináltam normálisan, de sehogy nem jövök rá, hogyan kéne ezen a felén felrakni, hogy jól álljon.
  • Overburner
    #1604
    Azt hitte Siófokon van
  • WinT
    #1603
    Az ugratóról a fejemre esett egy Hummer, és szó szerint belepasszírozott a homokba, innentől se előre, se hátra. :D
  • Overburner
    #1602
    Akk majd próbáld meg feljebb vinni :D
  • Szabi #1601
    passz, 4 giga vram, 8 giga ram, lapozófájl alapon, nálam a ZuneMusic lapozófájlja telik meg, az az utolsó bejegyzés az eseménynaplóban crash előtt, én nem szoktam használni Zune-t.. de valószinű a játék igen :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.24. 08:17:10
  • Overburner
    #1600
    Te Szabi. Lapozó fájl mérete neked hogy áll? Nekem még az elején kifagyott többször is sőt még volt egy kékhalálom is. Aztán a hibakódnak utánna nézve kiderűlt hogy elfogyott a lapozófájl azért halt be szóval bele mentem felvittem mind a két meghajtónak 4gb-ra azóta nem fagyott ki csak matricázás közben. Lehet ez oldotta meg nem tudom de ha nem próbáltad ajánlom.
  • Szabi #1599
    csak egy átlagos unalmas nap neki.. mit izguljon.. :DD

    hétvégén ultrán stabil 30fps-el ment a játék, limit nélkül 35-40 között ugrált és a szokásosnál nem zárta be magát gyakrabban.. online-t nem sokat próbáltuk, de coop-ban ment stabilan a 4 fő, nem dobált szét, sőt konzolossal is fszán tudtunk együtt gurulgatni :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.24. 07:29:37
  • kemszi2
    #1598
    értelmes fejed van benne :D
  • Szabi #1597
    random mini meet :D

    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.23. 16:26:43
  • LeWyTy
    #1596
    Rárakod az új alapot majd az alatta lévőket kijelölöd másolod, kitörlöd majd beilleszted fölé. Meg lehet oldani de elég idegesítő.
  • Ingy2
    #1595
    Malware irtóval is ki küszöbölöd. Azért egy Win újra rakás nálam napokig tart, minden lószart újra telepíteni.(Pl. Vegas és a hozzávásárolt pluginek, van vagy 20 és mindegyiknél a reg procedúra hajtépés) Ritkán fordul elő, hogy egy netes problémát a win újra telepítés old meg. Csak ha valami vírus szét nem cseszi az oprendszert.
  • Overburner
    #1594
    Jaaa a réteg sorrendről beszélsz. Azt én úgy szoktam hogy kivágom X az adott réteget amit szeretnék mozgatni a sorrendben és rámegyek arra ami elé akarom rakni a sorban és oda nyomok az Y-t ami asszem insert. Akkor azt a réteget oda beilleszti.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.23. 11:01:15
  • Szabi #1593
    mármint ha pl. van három rétegem egymáson, és szeretnék alájuk új réteget rakni

    az Mc12 diszcsíkja egy fekete réteg alul, rajta egy narancssárga, és azon egy fekete ami kitakarja a szükséges részeket, na most ez alá pl. hogy rakhatok be új réteget alapszínnek ? :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.23. 10:52:18
  • Overburner
    #1592
    Egyszerre? De lehet. Kontrollerrel nekem a jobb ravasszal ki jelölöm egyesével az összes réteget amit szeretnék mozgatni aztán valamelyikre A és azt hiszem az első opció.

    Ja és vak folt itt is volt be se tudtam fejezni az 1/1 copy-t mert pont ott van ahova kerülne egy szimbólum....a visszapillantó mellett.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.23. 10:23:44
  • Szabi #1591
    jó lett

    engem az bszott fel, amikor rádöbbentem hogy a rétegeket nem lehet "föl-le mozgatni.."
  • Overburner
    #1590
    Ne is mond Supránál kb 30cm-rel lejjebb rakja amikor tükröztem másik oldalra. :D

    Ezzel is tököltem egy napot pedig nem tűnik nehéz dolognak.

  • Szabi #1589
    Forza Motorsport Week in Review 10-21-16

    szépen körbeírva.. de beismerik hogy elszabták a Ford-os Forzathon-t :DD

    az eheti frissítés főként biztonsági okokból jött ki (gondolom főként a túlérzékeny banhammer kikapcs meg random szerver leállások), de már beleraktak néhány optimalizációs részt is... folytatás majd november 2.án, lesz játék frissítés és megérkezik a második dlc is, olyan járgánnyal ami még soha nem volt Forzában... remélem valamilyen kétéltű dög lesz.. :DD
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.23. 09:57:42
  • ratgab
    #1588
    Most mennyiből tart felrakni újra a win10-et? 20 perc? Jó mire belakod újra az napok, de ha malware akkor rögtön ki is küszöbölöd ezzel a lépéssel a gondot.
  • Ingy2
    #1587
    Továbbra is azt mondom, hogy win reinstall nem oldja meg, mert sztem kábel modem vagy tűzfal? Vagy egy benyelt malware szopatja a portokat.
    De ha van egy felesleges régi vinyód és arra felraksz egy wint és azzal működik akkor nem volt igazam de a dolgaid sem vesznek el.
  • LeWyTy
    #1586
    Jó az... Neked legalább elmenti
  • Szabi #1585
    pffú ez a matricázás borzalmas, lehet először yt-os videókkal kellett volna kezdeni, ez a remekmű bő egy óra eredménye.. aztán annyira bugos az autó matricázhatósága, hogy a nagy részét matricázni se lehet, ehh :D
  • csabush
    #1584
    Bar en is ugyanezt mondhatnam. :D
  • Szabi #1583
    azért azt hozzátenném, hogy általában 2nél többször nem szoktam ezeket újrapróbálni :D
  • csabush
    #1582
    Képtelen vagyok az Aventadorral 437.xx-nél többet menni itt, de legalább az autópályáson megfogtam Szabit! :D Apró örömök az életben.
  • LeWyTy
    #1581
    De legalább az fps óvernájntáluzönd :D
    #1580 Ha meg nem akkor nem szeretném elbarmolni mindenemet, de az lesz a vége.
  • ratgab
    #1580
    Én azért a helyedben egy szűz új rendszernél megnézném mi a helyzet...hátha.
  • LeWyTy
    #1579
    Akkor semmi esély arra hogy T-home kábeles netemmel valaha is megoldódik a mentés problémám?
    1 óra alatt sikerült 4x elkészítenem ugyanazt a skint, majd negyedjére se tudta elmenteni.
  • Szabi #1578
    amikor a drivatar kapja a csekket helyettem.. :DD
  • HUN BECSEHELY
    #1577
    Srácok.Amit a Pénztárca megenged. :-)
    Utoljára szerkesztette: HUN BECSEHELY, 2016.10.21. 21:30:42
  • Skypack
    #1576
    A redditen is megoszlanak a vélemények van akinek jobb lett van akinek rosszabb, én az útobbi kategóriába tartozok :D
  • Ingy2
    #1575
    Pont u ezt gondolom, most néztem körbe mert havernak kéne gépet összerakni. (i7-6700/gtx1060) tűnik legjobb választásnak. Idő/ár/érték-ben.
  • MikX
    #1574
    Hát te tudod, de 1060 jobbáron jobb. Amd sehol nincsen.
  • HUN BECSEHELY
    #1573
    Ha veszek másik Kártyát,akkor mindenképp hosszú távra.Maradok az ATInál,és egy 8-gigásnál Ugy csak el döcög majd :-)
  • Ingy2
    #1572
    Elfelejtettem mondani, hogy a 1060-ból van 3gb meg 6 gb, és nem csak ez a különbség hanem hiányzik 10%-nyi Cuda mag is. 20e ft a különbség de hosszútávon a 6GB lehet hogy kelleni fog.
  • Szabi #1571
    nálam i5 3570k, 8 giga ram, 960 4gb, eddig egész stabil volt 1080p mediumon, ma már high-on is 50+ fps stabilan, városban szakadó esőben este is :D

    ezt meg ma kaptam, beteg egy dög

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.21. 20:35:06
  • HUN BECSEHELY
    #1570
    Köszi.Pont erre gondoltam én is.Akkor Kártya csere.
  • Ingy2
    #1569
    A proci meg a memória az jó (nekem is az van) de a VGA-d nagyon kevés. Ha mindenképp Ati akkor minimum 470-es, ha Nvidia akkor 1060. Ha szeretnéd hogy valamennyire ki is nézzen. Nálam GTX 980-on(1060-al egyenrangú) fut úgy hogy a beállítások egyik fele ultra a másik meg high. 60 fps.
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2016.10.21. 19:57:31
  • HUN BECSEHELY
    #1568
    Belevágjak?

    I7-3770
    16-giga ram
    Ati 7970 2gb
  • LeWyTy
    #1567
    Nekem már a városon kívül is van