3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #1526
    :DD
  • WinT
    #1525
    Az eddigiek alapján pár naponta adnak új feladatokat. Két egyszerűbbet némi XP illetve pénz fejében, valamint egy némileg komplikáltabbat amiért eddig új verda volt a jutalom, gondolom nagy változások ebben a jövőben sem lesznek. Az éppen aktuális feladatok pontos leírását a Forzathon menüben találod.
  • Ferell9295
    #1524
    Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy hügyan lehet ilyen forzathon eventekre csatlakozni vagy ez hogy működik?
  • WinT
    #1523
    Azzal csináltam természetesen, ahogy a többi anyaszomorító is 95%-ban. Másfél óra után aztán beadott egy olyant ahol egyedül voltam S1-es. Na azt meg bírtam nyerni.
  • Szabi #1522
    próbáld meg S1-es maxos Caterham-el
  • WinT
    #1521
    Ez a Forzathon faszság már megint valami kibaszottul zseniális. A múltkori driftesnél legalább elfogadtam, hogy ok, én vagyok a béna, de ezt a gyorsulós gyökérséget, hogy a tökömbe nyerjem meg, mikor a mezőny fele már a startnál rámver egy másodpercet bárhogy is nyomom ki a szemét a gépnek?

    Az meg külön élmény, hogy 20 másodperc verseny után van másfél-két perc tökvakarás amíg a következő kezdődik.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.10.18. 21:37:24
  • Overburner
    #1520
    Még ismerkednem kell a festő szekcióval de újra kreáltam az nfs-ben létrehozott Suprámat. Tessék,lássék :D

  • LeWyTy
    #1519
    Ha valakit zavarna még rajtam kívül.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.10.18. 16:43:45
  • LeWyTy
    #1518
    Pabzdmek' Akkor töröld az előzőt ha már akkora gond volt.
  • Szabi #1517
    vótmá'
  • LeWyTy
    #1516
    Azt hittem a spoilert csak akkor tölti be ha megnyitom.
    Legközelebb akkor inkább majd urlt használok.
    Csudaszíp
    URLes kép.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.10.18. 14:53:07
  • MerlinW
    #1515
    Gondolod, hogy ha spoiler-be rakod, nem tölti le a böngésző?:) Linkeld, ha nagy a kép és lusta vagy:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.10.18. 10:46:43
  • LeWyTy
    #1514
    Túl sok macera. Spoilerbe raktam... nem elég?
  • Szabi #1513
    bárcsak sikerülne a 3megás png képet 300 kb-os jpg-re alakítanod.. :D


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.10.17. 23:01:33
  • LeWyTy
    #1512
    Egy rohadt bug az egész. De! Annyira imádom ezt a játékot.
  • kemszi2
    #1511
    kontroller mechanikához nem ért valaki? :D
  • MikX
    #1510
    Fasza lenne ez a matricázosdi, de ennyi időm nincs sajnos, a játékban meg kevés a felirat, márkalogo, tudom hogy meglehet csinálni ezeket kézzel, de nehogymà. Alapbol valami irto kevés mimden van. Leszedni másokét meg nemszeretem, ahogy setupokat se, mert ahoz nemlehet hozzányulni, ha magamra akarnám szabni.
    Pedig dejo lenne ha lehetne feltölteni unlockolva ilyen template eket pl
  • LeWyTy
    #1509
    Jah, úgy kell :D
  • LeWyTy
    #1508
    Arra van valami megoldás hogy a teredos genyó ne szakadjon meg 15-30 perc után? Hogy tud frissülni magától?
    Mert rájöttem hogy ezért dobál ki a játék állandóan.
  • MikX
    #1507
    Énis láttam, de nemlehet hogy ott ugylett kialakitva, hogy a kocsi alapszíne az?
  • LeWyTy
    #1506
    Azt nem tudja valaki hogy tudok ezüst és arany fényű matricát csinálni a kocsira? Már találtam olyan skint amin van... szóval lehetséges valahogy.
  • MikX
    #1505
    Fasza, na majd letesztelem.
    Bár pont az s14-nél a legjobban RB lökös tetszik, de másnál hátha bejön valami kombo
  • LeWyTy
    #1504
    Tényleg műxik Valami extreme camber glitch nincs véletlen?
  • Overburner
    #1503


    S14 widebody popsi más lökővel így ha valakit érdekel.


    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.17. 12:18:01
  • MikX
    #1502
    Hát eza mostani forzathlon elég jo lesz...
    Nyerjek meg exreme track toy-al egy drag versenyt carmeet-en... Sok esély van rá, mikor a ostályos buickekkel jönnek amik gyorsabbak és még korábban is indítja őket...
  • kemszi2
    #1501
    a netes rész működik már rendesen?
    nem nagyon volt időm mostanában foglalkozni vele
    Utoljára szerkesztette: kemszi2, 2016.10.17. 09:06:06
  • Maxtreme
    #1500
    ..és szerintem már nem is lesz.

    Legalábbis én már lemondtam róla.
  • Norbi1990
    #1499
    Demoról még mindig nincs hír?
  • Ingy2
    #1498
    Na legalább a kormány FFB javult. Meg legalább észre lehetett venni hogy inverzben van
  • Szabi #1497
  • CamelX
    #1496
    Legtöbbünknél ultra-homályos volt. Ha minden igaz 720p-be váltott. De most már szép éles ahogy kell.
  • WinT
    #1495
    Online Coop vagy Freeroam ugyanúgy szétdobálja a népet mint eddig... szép volt fiúk! :(
  • MikX
    #1494
    Amugy mivolt a baj a fotomoddal? :D
    Mert én abban semmit nem vettem észre
  • CamelX
    #1493
    Fotómód igen :) ->



    Viszont az első magot még mindig ki kell lőnöm hogy ne mikrolaggoljon olyan durván... szóval szépen optimalizálták a CPU használatot mondhatom... Városban viszont tökmind1, ugyanolyan fosch :/
  • MikX
    #1492
    A tuningmenüben már nem szaggat...
    Ééés ennyi. minden ugyanaz. Fotomodban meg eddig nemnagyon néztem, de ha forzavistába fotozok, elmosodik a kép, nemlehet éles képet lőni, meg ahogy állítgatok mászkál el a kép, eddig ilyen szerintem nem volt.
  • N3mus
    #1491
    Oh nyugi én nem győztem tönkretenni a zöld mazdádat -.- kb 17 kezdtem újra mire meglett a 3 csillag..
  • blackfire001
    #1490
    Hú ez aztán nagyon fontos info. :'D A legkeveesebb bajom azzal volt.
  • Szabi #1489
    állítólag javítva lett a fotómód :D
  • blackfire001
    #1488
    Ez az SZABI, jogos a bekeményítés.

    Beszéljetek inkább arról, hogy milyen lett a frissítés? Délután/estefele tudom majd csak kipróbálni, mondjatok valami biztatót.
  • Szabi #1487
    oké, akkor ezúton jelezném, hogy a folytatás innentől kezdve egy felkiáltójelet ér