3373
jdcnaddehh671.png
  • Overburner
    #1687
    Ja én is éreztem hogy többet bír menni. Csak bénázni kellett egy picit a sebességekkel és simán viszi a 440-et. Vicc az az autó :D
  • Szabi #1686
    engem már egy jó ideje nem dobott ki online hiba miatt, amióta húztam minimálisan a videokártyán már a játék is nagyon-nagyon ritkán dob csak ki :D

    viszont a reptéri és autópályás sebességfigyelő kamerákba raktunk Gáborral néhány új fotót.. jó móka az alkatrészeket cserélgetni és figyelni ahogy a finomhangolástól változik az autó, 441-et már önerőből is tud autópályán a Ford GT, szélárnyékkal 450+ , tuning setup tölthető, neve nagyon kreatívan 441 :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem csak ennyit sikerült, de Gábornak meglett a 450+ is, a videó végén ne ijedjetek meg..elég hogy én megtettem :D

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.06. 21:46:51
  • Gabor77
    #1685
    Az az én ötletem volt...:D Nekem tetszett, a Ferrarimnak már nem.
  • Overburner
    #1684
    Engem egy csomószor ledobott de fun volt. :D Mi volt az a X-es offroad verseny omg :D
  • Szabi #1683
    ma már egész szép létszámmal voltunk, úgy tűnik, hogy 7 játékossal már/még stabil :D



    mondjuk a fotózkodáson még van mit javítani :D
  • MikX
    #1682
    Ténleg, akkor nemtom mit néztem :)
  • arty
    #1681
    De. 14k továbbra is ott a játék.
  • Fdm019
    #1680
    Hasonló lenne a kérdésem/kérésem, csak AMD-s videokártyák közül. (Mert nekem elég régi van, valószínűleg emiatt el sem indul.)
    Utoljára szerkesztette: Fdm019, 2016.11.06. 15:17:34
  • bruna #1679
    Szerintetek ez működhet? "Virágbolti" verzió... O.o
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.skidrowreloaded.com/forza-horizon-3-full-unlocked-2/
  • Skypack
    #1678
    A matricáknál van kereső amiket játékosok csináltak, oda beírod hogy license plate vagy plate és kidob egy csomót, amelyik tetszik letöltöd és odarakod az autódon ahova akarod :) A gyári rendszámot meg le lehet venni.
  • MikX
    #1677
    Szingapuri má nemigen olcsobb, pont napokban néztem, és vagy pár száz forintot is sporolhatsz vele...
    Amugy cdkeys-en meglehet venni, full franko, redeem kodot ad, nem acc szarakodás.
  • arty
    #1676
    ami még "fontos" trükk: ms store-nak vannak régiói, balra lent lehet váltani.
    átváltasz szingapurba, ott csak 14ezer ft a játék.
    azt pedig ugy tudod kifizetni, hogy veszel szingapuri dolláros feltöltőkártyát, feltöltöd accodra a játék árát és utána kifizeted vele
    (feltöltőkártya szintén vehető az ms store-ban :D de azt veheted máshol is, ha találsz olcsóbban)
  • CserTotoo
    #1675
    Köszi a válaszokat! :D

  • MikX
    #1674
    Ezért ne kérdezz konzol/pcboltban semmit, mert nagyanyám naprakészebb mint ők kb. :)
  • [HUN]FaTaL
    #1673
    GTX1060 6G, bár én is csak a demot néztem de 50 fps körül volt ultran, 4xAA mellett.
  • stalker001
    #1672
    Hogy csináltad a californiai rendszámot?
  • ratgab
    #1671
    Én egy GTx 970-et használok...Nagyon jó kis kártya még most is.
  • CserTotoo
    #1670
    Még egy kérdésem lenne, valszeg kevéske hozzá a videó kártyám, hogy élvezhetően fusson a dolog (high legalább) ti mivel játszotok mit ajánlotok?
    (Ha lehet maradjunk 100e alatt :D)
  • CserTotoo
    #1669
    Aha köszönöm az infót.
  • Szabi #1668
    Üdv!

    Ha veszel boltból X.One-os dobozost, azzal nem fogsz tudni PC-n játszani. Az Áruház-ból kell digitálisan venni. Azzal már tudsz PC-n játszani, így vettük mi is.
  • CserTotoo
    #1667
    Sziasztok!

    Olyan alap kérdésem lenne(légyszi ne nézzetek hülyének), hogyha megveszem a Forza Horizon 3-at Xbox One-ra, de viszont nincs Xbox One-om és felrakom simán a Windows 10-es Op rendszerű gépemre, futni fog teljesen Xbox One nélkül? (pc demóval játszottam és működik)
    (Csak azért kérdezem mert konzol boltba azt a választ kaptam hogy még nincs portolva pcre várjak.)

    Köszönöm előre is

    Üdv.
  • Szabi #1666
    végül összejöttünk 6-7-en.. engem nem dobott szét az online egyszer sem, de szerintem másokat se... biztos valamilyen hiba lehet a játékban.. :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.05. 19:41:50
  • Szabi #1665
    van ~150 klubtag.. abból bő ~20 jelenleg is játszik.. mégis mindenki egyedül játszik... wtf..
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.05. 18:03:50
  • Szabi #1664
    nabasszus, még nem is figyeltem azt a menüpontot :DD
  • arty
    #1663
    hihetetlen, hogy ilyenekre is van vevő...
  • Skypack
    #1662
    Van egy opció hogy ne legyen, amit látsz az meg matrica beírod a keresőbe, hogy plate vagy license plate és kidob egy csomót letöltöd és rárakod :)
  • Szabi #1661
    jók lettek :)

    rendszámot hogy veszed le ? drift tap ? :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.05. 11:07:11
  • Skypack
    #1660
    Lőttem egy pár képet
  • Szabi #1659
    MerlinW TS-én szoktunk lenni, privát üzenetben kérhetsz tőle hozzáférést :D
  • MikX
    #1658
    Jah, jovooot, csak miutan kidobalt mindenkit enis kileptem.
    Mostmar tolom az onlinet tobbet, solo-ban mar szinte minden megvan.
    Eddig alig toltam.
    Ts-en fent szoktatok lenni?
  • Szabi #1657
    van két autócsomag is, de se azokat, se ezt nem dobja ki a kereső, elméletileg majd hetedikétől lesz aktív :D



    tegnap elkezdtem behívogatni random emberkéket a klubból, ha már több mint 100-an vagyunk, mentünk néhány versenyt 5-en, majd szokás szerint kilépett az asztalra a játék.. az online rész már egész használhatónak tűnik, csak ezzel az nvidiás kifagyással kéne valamit kezdeni, már végigpróbálgattam az elmúlt hónapok drivereit, de nem javult semmit.. :(

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.05. 09:09:44
  • Ingy2
    #1656
    Megvettem és nem látom a játékban
    Imádom a Microfostot
  • Szabi #1655
    Apex DLC o.0
  • rage
    #1654
    Na, megoldódott, szerencsére
  • PENGEinno3d
    #1653
    Kint van a demo!!
  • rage
    #1652
    Megvettem a játékot, szeretném letölteni, de nagyjából 32 GB után megállt az egész.
    Pause / Resume tol rajta mint egy 300 MB-ot, próbáltam újraindítani a gépet, semmi
    Megy a letöltés, de áll egyhelyben

    Van valami trükk, hogy sikerüljön leszedni valahogy?
    (Win 10, naprakész frissítésekkel)
  • Overburner
    #1651
    Miért van ott az FPS számláló?
  • Overburner
    #1650
    Pár lőtt kép. :D








    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.11.02. 17:45:32
  • Skypack
    #1649
    Az első fesztivál helyszínről, ahogy kijössz látszódik a messzi távolban egy havas hegy, szerintem az lesz az :D
  • MikX
    #1648
    No felupgrade-eltem ultimate-re, mert kellenek az autok :D
    Most ujra leszedem, valamiért összeakard vagymi, support viszont vicces...
    MS elküldött xbox supporthoz, ott ugy nyitott hogy az ms-t kérdezzem...
    Nem egy cég vagytok bmeg?
    A vége az lett, hogy le kellett törölnöm, most ujra 60giga letöltés...