3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #1767
    jól hangzik
  • TBTPumpa
    #1766
  • ratgab
    #1765
    Na ez számomra a nap híre. Alapcsomag lesz ebből úgy érzem.
  • Overburner
    #1764
    És még nem is lehet mindet megvenni. Pl az NSX az pakkal van csak meg a Vulcan is. Azt olvastam minden pakkban van legalább egy pakk speckó kocsi. Pedig az nsxet megvettem volna.
  • csabush
    #1763
    Na ezt majd lecsekkolom, köszi!
  • Szabi #1762
    ~1000 ft darabja.. :DD
  • MerlinW
    #1761
    Sőt, az autókat is megveheted egyesével a játékon belül. Nyilván drágábban.
  • arty
    #1760
    balalul (xbox.com-on) válts át szingapúri sztórra
    ott van feltöltőkártya...

    a kapott kódokat az ő accára aktiválod és az ő accával megveszitek a játékot
    ráadásul arrafelé csak 9k az akciós játék :)
  • [HUN]FaTaL
    #1759
    Most is annyi ha nem ultimate.

    De a carpasst nem most veszem meg, hanem később, ha megveszem, egyelőre amik megjelentek annyira nem érdekesek.
  • MikX
    #1758
    Marad, csak 12 lesz a két expansion pakk.
    Carpasst is meglehet venni, de az alap+ carpass már majdnem ultimate aron van, ami nem éri meg. Egyesével is meglehet, de azmeg méginkább nem éri meg szvsz.
  • WinT
    #1757
    Ha nektek még ki van kapcsolva a Gépház/Adatvédelem/Mikrofon panelen a mikrofon (amire ugye szükség volt a megjelenéskor), akkor kapcsoljátok vissza. Ne kérdezzétek miért de ez megoldotta a freeroamból való kilépkedést nálam, meg még pár embernél. Mióta újra engedélyeztem egyszer sem rakott ki.
  • csabush
    #1756
    Nekem is ugyanezt csinálja, de csak ha freeroamból van verseny, adventure egyszer se... Baromi üdvözítő tud lenni. :D
  • Overburner
    #1755
    Ha havernak meg akarom venni a játékot. Mivel neki nincs bankártyája. Hogy tudod megcsinálni? Paypal-t nem lehet itt magyarba jajj de jó. Kártya az én fiókomhoz van csatolva. Ajándék kártyát meg nem látom hogy tudnék venni store-ból.
  • [HUN]FaTaL
    #1754
    A csomag később is marad, nem?

    Gondolom a car passt is meg lehet venni egyben is bármikor, meg egyesével a csomagokat.
  • MikX
    #1753
    Énis venném az expansiont, màr amit ráköltöttem azonfelül aza 9e má nemoszt nem szoroz kb :)
    Viszont továbbra sem tudom egyben lesz-e, vagy lesz egy külön betöltött map ami kisebb mint a mostani, mert akkor nemnagyon érdekel. Viszont ha hozzácsapják a mostanihoz, és átmenet nélkül mászkálhatok, akkor az ok.
    De sztem amig van eza 9000ft os akcio, addig nem derül ez ki.
  • arty
    #1752
    37700 forintos játék
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.24. 16:47:43
  • [HUN]FaTaL
    #1751
    Igen tudom, csak azért írtam Ibizát mert az a méret már elégséges :)

    Oahu-n én a TDU2-ben nem nagyon jártam, mert rongyosra játszottam az első részben. A Crew meg egész más kategória, ott óriási a terep és kellően változatos is.
  • MerlinW
    #1750
    Meg ott volt Ohau is, a TDU 1 teljes területe:) Crew-ban a kör meg 2-2.5 óra.
  • [HUN]FaTaL
    #1749
    Az nem túl nagy, de ha elég változatos a terep, akkor nem is olyan vészes. Talán TDU2 Ibizán fél óra körül lehetett a szigetkör.
  • MerlinW
    #1748
    Jah, 29k-ért vettem az ultimate-et és 8700 Ft-ért a passt.
  • Szabi #1747
    12ezer ft*-ért remélhetőleg kapunk két plusz területet, ami legalább akkora mint a mostani.. úgy már lenne 30perc is egy "szigetkör" :D

    (*ha fullos csomagod van akkor 8500 asszem)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.24. 11:12:54
  • MerlinW
    #1746
    10-11 perc a szigetkör. Még nem krúzoltam annyit, hogy megunjam de tény, hogy nem TDU/Crew méretekről van szó. Remélhetőleg valamelyik kiegészítőben bővítik a térképet, mondjuk Új-Zélanddal. Ez a most megjelenő havas-hegyes kieg nem tudom hova és hogy kerül bele a játékba, de elvileg ennek is bővítenie kell a területet. Tazmánia pl. jó lenne.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.24. 10:48:50
  • Overburner
    #1745
    Szerintem car pass nélkül is bőven elég autó van benne. Nekem idág kettő érdekelt volna dlckből az egyik az új nsx a másik meg a crown vic. Ha csak nem valami óriási favoritomat rakják be simán találok alternatívát. Ez az expansion pass elég húzós árral rendelkezik viszont.
  • MikX
    #1744
    Igen van benne elégsok, de sosem árt a több. Igazibol értelme vagy az alapnak, vagy a fullosnak van, a közteshez csak vip pass-t adnak, annak meg sok haszna nincs, 5plusz auto, meg havi pár rivals időmérő verseny, meg a wheelspin-nél dupla pénznyeremény, és árban közelebb van az ultimate-hez, amihez jár még a carpass, ami havi 7 plusz auto fél évig, plusz a motorsports pakk 10 autoja.
    Lesz két expansion pakk, amit egyiksem tartalmaz, azt külön lehet venni.
    Azt még nemtudni ez hogy ad a játékhoz, kibőviti a jelenlegi mapot, vagy át kell "utazni" ala tdu2.
    Alapbol nem nagy a map, de ugyanakkor elég változatos, szerintem pont megfelelő, mert mindenhol találsz valami szépet, érdekeset, nem crew-szerü unalmas ismétlődő monoton az egész. Kézzel szépen kivan dolgozva az egész.
  • [HUN]FaTaL
    #1743
    Ha jól láttam alapból is van benne vagy 300 verda :D

    De megnézem pontosan a verziók közötti különbséget, ha lesz egy leheletnyi időm :)

    A gyakorlatban egyébként a pálya mennyire minősül kicsinek? TDU2-ben Ibiza már korrekt méretű volt, de ha jól tudom itt kb. fele akkora a terep, nem fullad unalomba hamar (krúzolás szempontból)?
  • MerlinW
    #1742
    Van karrier mód, de alapvetően már 10 perc után vehetsz magadnak Ferrari-t. A többi stimmel, gyűjtöd, fejleszted, élvezed. stb. Nekem 10 óra után van 60 autóm. Ez nem a fejlődésről szól, hanem a versenyekről és a kötetlen autókázásról. A TDU sem volt különb, annyi, hogy ott lassabban jött a pénz. Fura, hogy sokan elvárják egy játéktól, hogy pocsékolják az idejüket. Nos, ez a nem ilyen.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.23. 23:05:30
  • MerlinW
    #1741
    Egy autós játékban nem érdekes a car pass? :)) Egyébként ahogy nézem eddig 30-nál több autó jött a pass-al és még hol a vége.
  • yesname #1740
    Kipróbáltam a demót és az alapján nekem bejön ez az árkádos mód minimál szim beütéssel. Test Drive Unlimited 1 óta várok egy ahhoz hasonló jó megvalósítású autós játékra PC-n. Egyetlen kérdésem maradt, mert erről nem találtam infót: Van-e karrier mód benne. Vagyis egy gagyi autóval kezdünk és pénzt gyűjtve megvesszük magunknak az autókat és fejleszthetjük őket? Ha ez nem így van, akkor még is kuka. :( Nem szeretem, ha minden az ölembe pottyan...
  • joss68
    #1739
    Sziasztok!
    Vett már valaki a Szingapuri Store-ból vagy más olcsóbb helyról játékot?
    Érdemes ezzel foglalkozni?
    Köszi a választ :)
  • [HUN]FaTaL
    #1738
    12-14 ezernél nem költök többet játékra. De az expansion pass elég drága, de azt olvastam, hogy nincs benne egyik kiadásban sem, hanem külön kell megvenni, akkor meg mindegy is, a car pass annyira nem érdekes.
  • Overburner
    #1737
    Nem tudom teljesen ilyen olyan másoknak meg amolyan. Nekem hála jó. :)
  • MikX
    #1736
    Hát engem mindíg. Mikor dobna be a versenyre, vagy ha épp valamit töltene, szürke képernyő, aztán asztal. Mindíg. ha krúzolgatunk online, akkor semmi baja, de ha versenyezgetek, akkor max fél órát bírja, ma pl elsőre kibaszott, el se indítottam újra.
  • Overburner
    #1735
    Játék közben csak is akkor fagy ki ha dizájnerben tükrözgetem a szimbólumokat. Verseny közben még sosem fagyott ki a játék. Online sem. Ott néha le dobál de mikrofon meg teredo baszakodás után az sem vészes már.
  • MikX
    #1734
    És ki az? ÉN olyat nem hallottam akinek nem fagy ki folyton. OK, ha nem megyek online, akkor nekemsem fagy...
    Csak az offline részét már toltam eleget, szivesen nyomnám, de eddíg mindíg kifagyott, állandóan, és kezd tele lenni a tököm vele
  • ratgab
    #1733
    Igazából az deluxe áron most ultimate-t veszel...Az se rossz azért.
  • arty
    #1732
    szingapúrból 9200 körül jössz ki ....
  • [HUN]FaTaL
    #1731
    Na ennyiért lehet hogy megveszem a standardet. Illetve az expansion passban a standard és deluxe közti különbségek vannak? Ha jól tudom az ultimateben a car pass van benne pluszban.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2016.11.22. 22:26:35
  • ratgab
    #1730
    Asszem eljött az én időm is. 11k-ért már instantbuy a sima kiadás.
  • Szabi #1729
    "Hot news! #ForzaHorizon3 just got added to the @xboxstore #BlackFriday deals - 40% off for Gold, 30% off for Silver!"

    Forza Horizon 3 Standard Edition 18 000HUF helyett 11700 HUF

    Forza Horizon 3 Deluxe Edition 25400 HUF helyett 19 050 HUF

    Forza Horizon 3 Ultimate Edition 28900 HUF helyett 23120 HUF

    viszont a Forza Horizon 3 Expansion Pass 12100 HUF
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.22. 19:08:40
  • WinT
    #1728
    120 óra játékidő után én sem osztom feltétlen ezt a nézetet, szerencsére nálam mára már minden probléma megoldódott ami előjött a kezdetekben, de valóban van olyan akinek nem sajnos.