3373
jdcnaddehh671.png
  • blackfire001
    #1808
    Tehát a két kiegészítő kerül ~ 10000 forintba, ebből az egyik ez a havas kiegészítő a másik kiléte ismeretlen? Ennyi? Tehát 5000 forint / kieg?
    Eléggé borsos... :/ Tekintve hogy az alapot 18-ért vettem.
  • amikkamakka
    #1807
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni hogy a kontroller vibrációt ki lehet valahol kapcsolni? Mert nem találom sehol a menüben. (Még csak a demot próbálgatom)
  • MerlinW
    #1806
    Ja semmi, félreértelmeztem:)
  • MikX
    #1804
    Hm? Mia wtf? :)
  • Szabi #1803
    jelenleg (gépházban) letíltott mikrofonnal nem megy a multi :DD
  • Conqvistador
    #1802
    Amúgy már javították a mikrofonos bugot?
    Sikerült végül win 7 alól (is) megvenni.
    remélem a jövő héttől rendesen fog menni a játék w10 alatt.
  • ratgab
    #1801
    A játékoslistába bedobhattok most már engem is.
  • kemszi2
    #1800
    az expansion pass-t hol lehet megvenni? az áruház nekem nem dobja fel
  • WinT
    #1799
    Remélem azért nem teljesen a gymkhana, drift meg ilyen playgroundos faszságok köré lesz felépítve az a havas cucc, mert tökön szúrom magam. Pedig eddig nagyon úgy hangzik. :(
  • MerlinW
    #1798
    The Blizzard Mountain expansion for Forza Horizon 3 is available separately or as part of the Forza Horizon 3 Expansion Pass, which gives players discounted access to two expansions for $34.99.

    WTF?
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.11.28. 23:02:02
  • MerlinW
    #1797
    Megvenni meg tudod, én is weboldalon vettem, lévén az store app nem működött - állandóan hibára futott fizetéskor. Lényeg hogy azzal az MS accounttal lépj be és vásárolj, amivel a W10-et is használni fogod.
  • arty
    #1796
    igen, "teleport"
  • arty
    #1795
    hát, ezt mindenkinek magának kell eldöntenie... :)

    akinek az ár fontos, annak -2k is pénz
  • MikX
    #1794
    Steamen sem kapsz, ha magadnak veszed, aktiválja az accodon, ahogy itt is. ÉS persze hogy marad nyoma, nem is vehetnél legálisan valamit számla nélkül.
  • Conqvistador
    #1793
    Windows Store ból még sosem vásároltam.
    Ugyanúgy kapok majd valami értesítőt meg serial kódot, mint amikor Steam en vagy akár G2A-n vásárolok?
    Az a lényeg nyoma legyen hogy vettem mert pár napig még nem tudok majd vele játszani de ha bármi gond van később legyen mire hivatkozni...
  • MikX
    #1792
    No az egyikre megtaláltam a választ, szóval a kieggel jönnek a verdák a decemberin felül, mivel az 6-án lesz, és a leírásban is elég egyértelműen a kieghez tartozó autoknak írják.
    Viszont biztos szinte, hogy külön térkép lesz, ahogyan a FH2 Storm Island is volt, nem játszottam, de aki tolta hogyvanaz, külön át tudsz teleportálni oda, vagy miként ment?
  • MikX
    #1791
    Hát énasszem veszem.
    Most azsem teljesen világos, hogy a kieggel jönnek a verdák a carpasson felül, vagy a decemberi pakk lesz ez. Ha külön jön, akkor 9ezret nekem megér a két kieg, plusz 7-7 auto.
  • Gabor77
    #1790
    Letölteni biztos nem fogod tudni, mert azt windows appból csinálja. Megvenni lehet meg tudod.
  • Conqvistador
    #1789
    Hát elvileg ott vagyok ahol kéri a bankkártya adatokat szóval nem tudom?
    Lehet elfogadná csak amíg nincs W10 letölteni nem tudom?
  • Overburner
    #1788
    Kicsit meredek az ára azért ennek annyiért köszi szépen inkább maradok az esőerdőben :D
  • Gabor77
    #1787
    Microsoft store nincs Windows 7-en, szóval telepíteni nem fogod tudni, de elvileg böngészőből meg tudod nyitni a storet, de hogy fizetéshez át akar-e majd irányítani a store appba, ami ugye nincs win7en....
  • Conqvistador
    #1786
    Amúgy egy noob kérdés?

    Win 7 alatt Windows Store ból rendesen meg tudom rendelni a játékot?
    Elvileg a jövő héten lesz meg a Windows 10 em de az akció csak holnap reggelig tart.
  • Conqvistador
    #1785
    És tuti semmi probléma nincs azzal ha úgy rendeli az ember?
    Gift cardos vacakolással nem biztos, hogy jól jönne ki.
    Így simán kártyáról biztosabb megoldásnak tűnik még ha többe is kerül vagy nem?
  • arty
    #1784
    szingapúrból továbbra is 9k ...
  • Szabi #1783
    "...In addition, when exploring Blizzard Mountain, players will be able to choose snow tire upgrades for any of the vehicles..."

    ez így nagyon külön térképnek hangzik, de ne legyen igazam :-/
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.28. 18:50:58
  • Conqvistador
    #1782
    Hy azt vágjátok hogy most akciósan meg lehet venni a játékot?
    Multkorában lemondtam róla de most 11k ért lehet fontolóra veszem az alapjátékot.
    Kinek mennyi órája lett benne és mennyire unta meg vagy sem?
  • Overburner
    #1781
    Persze h az :P Még lesz még 1 elv az is az lesz. V külön külön v egybe az expansion pass-al.

    Blizzard Mountain
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.28. 18:49:38
  • stalker001
    #1780
    Jól olvasom hogy a havas hegy kieg is fizetős?
  • HUN BECSEHELY
    #1779
  • Overburner
    #1778
  • Szabi #1777
  • joss68
    #1776
    Windows reinstall megoldotta :(
  • Béluska74
    #1775
    Sziasztok! Megvettem a játékot és sok-sok óra autózás után rám jött a "pimpelhetnék",de pár dologra nem jöttem rá. Ha van egy minta akkor azt,hogy lehet az autó túloldalára fordítva felfesteni,mintha a tükörképe lenne?
  • Szabi #1774
    Üdv, persze, csak a fiók számít :)
  • bruna #1773
    Sziasztok ,megvásárolnám a játékot, de sajnos nem vagyok otthon ahol a Gamer Pc-m van, de most akciós... Ha megvásárolom egy laptopra a fiókomhoz akkor azt majd a másik gépen is le tudom tölteni ?
  • joss68
    #1772
    Sajnos így sem megy!Valami lefrissülhetett a gépemre mert tegnap még nem volt semmi gondom!
    Ez az Xbox profilozás egy átok...
  • MerlinW
    #1771
    XBox alkalmazást indítsd el és jelentkezz be ha kéri. Ha onnan indítod a játékot az a legtutibb.
  • joss68
    #1770
    Sziasztok!
    Indítás után nem enged tovább a játék (You may not proceed without being signed in to a profile)
    Pedig be vagyok jelentkezve!2 napja van meg a játék és eddig jó volt...
    Van esetleg tippetek?
    Utoljára szerkesztette: joss68, 2016.11.26. 21:49:07
  • Szabi #1769
  • Szabi #1768
    a mostani event kis képén balra egy fekete turbo s van :DD
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.11.26. 19:00:31