3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #1848
    képek
  • jetblack
    #1847
    Ezert megyek en is maximum 2 Koros versenyeket.
  • Szabi #1846
    elméletileg semmivel nem kapsz több xpt/pénzt mintha 12db egy köröst vagy 6db 2 köröst mennél :D
  • MerlinW
    #1845
    Mai goliath futásom. 12 körös, 4.-nél elkezdett leépülni, 6.-nál kék halál:) Asszem befejeztem ezt a projektet:)
  • MikX
    #1844
    Sőt a shelby cobra v8-ával.
    Állat angolok... :)
  • Szabi #1843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miért, mit gondtál, miért tigris a neve ? :DD
  • Gibor
    #1842
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyors utánakerestem, képekről mondom de szép kis cuki kabrió, erre a legkisebb motorja 4.3 v8 :DDDD
  • Szabi #1841
    van új ingyenes barn find autó is :)
  • MerlinW
    #1840
    20 körös goliath, 18. kör közepén crash. Ennyi volt mára.
  • Szabi #1839
    tölthető a dlc/frissités, 2,3 giga :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.06. 19:29:59
  • Szabi #1838
    15éves liszensze volt az EA-nek.. elméletileg nem hosszabbították meg.. :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.06. 19:31:16
  • MikX
    #1837
    Nemtudom ez honnan jött neked. Ugyanis EA még mindig, de fm6 ban is van, horizon 2-ben is van. Mindenben lehet, csak tejelni kell az ea-nek. Forzánál pl sztem ezért fizetős dlc-ként van. Kösz EA... :)
  • Skypack
    #1836
  • Gabor77
    #1835
    Porsche még mindig kizárolag a Kunos-nál vannak..valószínűleg nem lesznek benne a Forzába. Max RUFként.
  • MikX
    #1834
    Aztkell mondjam, ezsem rossz! :D
    Porsche-nak jobban örültem volna mondjuk :O
  • Overburner
    #1833
    Na ezt se kell megvenni. DeLorean álom marad csak :(.
  • Szabi #1832
    mai járgányok

    1965 Pontiac GTO
    1992 Toyota Supra 2.0 GT Twin Turbo
    1996 HSV GTSR
    2014 Morgan 3 Wheeler
    2017 Mercedes-AMG GT R
    2017 Jaguar F-PACE S
    2015 Bentley EXP 10 Speed 6 Concept
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.06. 11:54:42
  • Hunter of Deer
    #1831
    Amíg meg nem jelenik a DLC (amíg ugye akciósan meg lehet venni) addig semmi értelmes infót nem kapunk róla hogy mit is veszünk?
    8700 ft akciósan akkor már legalább lehetne valami pontos leírás hogy mit is tartalmaz és az hogyan lesz megoldva ....
  • Szabi #1830

  • Ingy2
    #1829
    Jópofa volt az online, szorri a bénázásért régen toltam
    Meg ha megmondjátok milyen verdákat kell csinázni hogy ne kelljen folyamatosan lejmolnom azt megköszönöm
  • MerlinW
    #1828
    Nincs benne, csak challenge szinten és semmi sem kötelező a játékban.
  • Conqvistador
    #1827
    Black friday idején 11,5 ért meg lehetett venni. Akkor megvettem most várom a Win 10 emet mert nem megy máson. Remélem jó lesz.
  • jan5650
    #1826
    Hali!

    Tegnap letöltöttem a DEMO-t (PC), nagyon nagyon bejött. Iszonyatosan szép a grafikája, nagyon jól is fut.
    A kérdésem az lenne, hogy sok ilyen Driftes verseny van benne? Kötelező azokat végigvinni? Nem igazán jön be.
    Na kacérkodom a gondolattal, hogy megvegyem, de túl drágának találom....

    Ha az alap Standard-ot veszem meg, akkor később érhet valami hátrány? Érdemes azt a verziót megvenni? Illetve ha nem veszem meg a DLC-ket attól még tudok játszani vele, nem kihalt a játék?


    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.12.05. 10:26:16
  • rage
    #1825
    Én már megvettem, nem tölt le még semmit, majd megjelenéskor.
  • MikX
    #1824
    Most nem tölti le, de szerintem amugyis benne lesz majd a megjelenéskori patch-ben, és csak aktiválódik, Külön elvileg én is úgy tudom, hogy meglehet venni, de szerintem csak megjelenés után.
  • CserTotoo
    #1823
    Hali!
    Ha megveszem most az Expansion Pass-ot akkor azt le tudom tölteni előre és a megjelenés napján mehet is egyből a játék, vagy akkor kell leszedni?Illetve olvastam, hogy külön is meglehet majd venni Blizzard Mountain-t ez igaz?
  • arty
    #1822
    szokásos bullshit. fm2 óta ígérik a csillagokat - és marad fos a kormánykezelés :D
  • goldboy
    #1821
    Fanatec fórumről:
    "Wishlist for FM7 UPDATE
    I have a meeting with the team of Turn 10 this week and we will discuss several things we could do together for their next title of Forza Motorsport.

    If you would like to add something, please let me know. Please tell me any wheel/pedal/shifter related issues you have in FM6 and let us know what new features you would like to see supported in FM7.

    Please do not list any other things as we will only discuss issues or features related to our products.

    This is your chance to change something!

    UPDATE

    I had a very good meeting with them and I am happy to report that there is a good chance that a lot of things will change for the better in upcoming FM titles. There is a new person who is responsible for physics and force feedback and this is a "wheel guy". He is a real world racer with car engineering background and very familiar with PC simracing.

    The PC market seems very important for them and they are aware that this market is dominated by wheel users. Therefore we will intensify our co-operation and get the best out of the games for wheel users.

    I cannot confirm at this point what features can be implemented but the interest to do so is very high.

    :-bd

    Please continue to give me feedback and I will make sure that you will be heard."
    Érdekes ;-)
  • bruna #1820
    Van lehetőség változtatni a napszakon ,unom már ,hogy mindig nappallal kezdődik a játék ,ha még este játszok akkor is ,jó lenne ha a játékban is estére lehetne váltani, nem kéne megvárni... :/ ?
    Utoljára szerkesztette: bruna, 2016.12.03. 19:25:09
  • Szabi #1819
    [/spoiler]
  • Szabi #1818
    áá dehogy :D


    szükségem lenne három segítőre.. egy kék rools kabrijós, egy barna astonos, illetve kéne egy "kamerás" :)
  • jetblack
    #1817
    Tudtam hogy ha megnezed utana nem fogsz tudni nyugodni addig ameddig el nem keszited :D

    Itt meg par korabbi kep
  • Szabi #1816
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    W.I.P.

    inkább aludnom kéne.. :DD
    [spoiler]
    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.03. 01:03:51
  • CserTotoo
    #1815
    aha értem,
    köszönöm a segítséget!
  • arty
    #1814
    https://www.microsoft.com/en-sg/store/p/forza-horizon-3-expansion-pass/9nblggh4t5ft

    balra, lap legalján állítsd szingapúrra
    de ezt ugye csak akkor tudod megvenni, ha előtte vettél feltöltőkártyát és az 50.25 SGD-t felraktad az ms accodra... :)
  • CserTotoo
    #1813
    aha köszi,
    azt hol tudom átállítani?
  • arty
    #1812
    12000 helyett 10300 a szingapuri/usa sztórban
  • CserTotoo
    #1811
    Hali kérdésem lenne az Expansion Passról, van valami okosság (Szingapúr) vagy valami hasonló ahol olcsobban be lehetne szerezni?
  • Szabi #1810
    remélhetőleg hamarosan beindul az infó áradat.. :)

    bekerültek az új acsik xbox appba




    az új barn find:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler]
    [/spoiler][/spoiler]


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.02. 17:45:31
  • Szabi #1809
    jelenleg Új-Dél Wales és Victoria van a játékban, remélhetőleg most bekerül Dél-Ausztrália.. a kieg második fele meg lehetne Queensland és szerintem mindenki boldogan "nyitná a pénztárcáját" :D


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.02. 16:56:39