3373
jdcnaddehh671.png
  • Futocsiga84
    #1888
    Hali.
    Valaki tudna nekem segíteni abban hogyha a havas kieget szeretném megvenni akkor az Expansion Pass kieget kell megvennem ???
    Mert nem igazán egyértelmű számomra a dolog és azt írja hogy XBOX, a PC- meg sem említi :-)
    Ultimate edition van meg nekem :-) elvileg otthon azt irja ki az expansion pass -re hogy 8700 forint . és akkor az tartalmazza a havas kieget??
    Köszi. bocsi az offért.
  • Conqvistador
    #1887
    Szóval akciósan mennyi és utána mennyi lesz az hová van leírva? Ms storeon kívül mert azt most nem látom.
  • WinT
    #1886
    13-ig akciós, viszont ultimate tulajoknak meg lett hosszabbítva elsejéig az akció ha jól csíptem el az infót.
  • Conqvistador
    #1885
    Csak sima van.
  • MikX
    #1884
    Nekemis, de én ugyemlékeztem 13-át irt nekem, most már megvan az expansion is, nemtom megnézni :D
  • MikX
    #1883
    Annyi ha ultimate-ed van.
  • Conqvistador
    #1882
    Én az elején 2-3 autót kipróbáltam elég furán mentek ekkor eszembe jutott, hogy Ricsi állandóan a Ferrarijával tolta élő adásokon megnéztem melyik az és kipróbáltam. Hát a Ferrari F12 Berlinetta fantasztikus autó lett. Nekem nagyon bejön. Ingyen kaptam egy Aventadort azt viszont képtelen vagyok rendesen az úton tartani. Alacsony 260-280km/h alatti végsebesség kategóriában keresnék viszont egy jól tapadó jól gyorsuló kis kocsit, ha valakinek volt jó tapasztalata esetleg.

    Amúgy mennyi a Blizzard mountain akciós ára mert tabletről nem tudok bejutni a storeba rendesen és sehol nem írnak akciós árat.
    A 8700ft az vagy az más?
  • Szabi #1881
    holnap este 7kor jön a szokásos időpontban (10 pst)
  • Hunter of Deer
    #1880
    nálam az akciót 2017.01.01-ig írja. (Ultimatem van)
  • Szabi #1879
  • MikX
    #1878
    14-é től van, holnap jön egy trailer, meg vége lesz az akcios árnak is.
  • CserTotoo
    #1877
    Sziasztok!

    Egy kérdés: érdemes fenn maradni éjfélig? 0:01-től lehet tölteni a Blizzard Mountaint? valaki valami infó?
  • MerlinW
    #1876
    FXX kizárólag AI elleni versenyeknél életképes. Közepes gyorsulás, közepes sebesség, jó féktáv és jó tapadás jellemzi. Enzo kicsit ficánkolós, semmi extra. LaFerrari kellemes autópályázós autó. Retro-ban viszont jó az F50 ami szintén drágább darab, azt talán érdemes megvenni akciósan.

    FXX-et egyébként tegnap vettem aukciós házban 1,1 millióért buy out-al. Szóval érdemes vásárlás előtt benézni bótba is:)
  • ATi0021
    #1875
    Az Enzot nem tudom, nincs meg én LaFerrarit vettem helyette, de az FXX Knál számolj vele, hogy a végsebessége 330 körül véget ér amin még tuninggal se tudsz mit kezdeni, de ahol gyorsulás és kanyar sebesség a lényeg nagyon jó. Ezzel számolj, Nekem annó csalódás volt. :)
  • MikX
    #1874
    Hat az enzo utodja a LaFerrari, annak a versenyváltpzata az FXXK, szoval az biztos jobb. Meg az enzo csunyácska is.
  • HAFMorpheus
    #1873
    Hali.
    Érdekelne hogy szerintetek melyik gépet érné megvenni most hogy akciós ?
    Ferrari ENZO vagy Ferrari FXX K

    Köszöntem.
  • Panzeradler #1872
    Pontosan, ahogy MerlinW írja, van 4 rx-8am különböző "class"-okra, +van egy B-s evom, ezek is csak multi miatt vannak. Hiába van 350+ autó ha nem vonzanak.
  • MerlinW
    #1871
    Ő azt szereti, azzal játszik, a játék lehetőséget ad rá, ennyi:) Vannak márkaversenyek, osztályversenyek, kategória versenyek, de semmi sem kötelező, az esetek nagy részében saját szabályok szerint versenyezhetsz. A tuning, finomhangolás az online versenyeknél kap nagyobb szerepet.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.12.11. 02:52:54
  • MikX
    #1870
    Szingapuribol is annyi most. Amugy nemrég volt feketepéntekesitve, meg lesz is karacsony előtt még sztem, de már akkor mindegy szerintem. :)
  • Norbi1990
    #1869
    Megvettem, 14ezer pénz volt US storeból Standard Edition. Sikerült beváltanom Áruházba és most tölti.
    Remélem nem fog nyavajogni, hogy nem US-ből használom :)
  • MikX
    #1868
    Hát ő persze hogy azt mondja. Sokan vették itt pl szingapúri store-ból, mert ott a legolcsóbb, és megy.
  • Conqvistador
    #1867
    Abba mi a poén, hogy 1 kocsival letolni mindent? :D Mikor van 350?
    Amúgy annyira jó a mazda?
  • Panzeradler #1866
    Tudsz sajátot csinálni, én pl csak az rx-8-mmal megyek. Semmi mással.
  • Conqvistador
    #1865
    Nincs kötelező márka versenyeknél? Vagy csak a blueprinteknél?
  • MerlinW
    #1864
    Amelyik kényelmes, kézre áll. Mindenkinek más, nincs egzakt jó autó. A játék statisztika alapú, kiegyensúlyozott, gyakorlatilag mindennel lehet nyerni, az ellenfeleket az autód kategóriájához osztja a játék.
  • Skypack
    #1863
    Újra kellett rakni, most már működik
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2016.12.10. 15:44:05
  • Conqvistador
    #1862
    Tudnál/tudnátok javasolni 3-4 tényleg jó ütős kocsit az elejére amit érdemes beszerezni?Gyors jól irányítható stabil úttartás... Aszfaltra , terepre, driftre mit vinnétek? ...
  • Skypack
    #1861
    Mióta megvettem ezt a Expansion Passt azóta nem indul el a játék csak a menüben tölt de semmi
  • Szabi #1860
    fölösleges siettetni a szint lépést, jön az majd úgy is, csinálgasd szépen sorban a versenyeket amiket találsz, persze ha kapsz egy jó xp/pénz boostos autót, érdemes használni :D
  • Conqvistador
    #1859
    Na végre tegnap este kipróbáltam élesbe a játékot. Sajnos ma egésznap melózok, így holnapig várhatok vele, hogy csapassam.
    Hát sokkal szebb, mint videón a vezetés viszont picit fura. Minden autó ennyire csúszkál vagy csak bizonyos típusok?
    Amúgy meglepett, hogy pöccre indult a játék semmi nyekergés és eddig ultrán szépen tartja az 59-60fpst.
    Valami ötlet jótanács mivel tudok gyorsan sok szintet lépni? Pl javasolt bizonyos fesztivált kimaxolni ami ad olyan versenyt ahol nagyot lehet szakítani?
    Vagy mindegyik fesztivál verseny ad jó xp s pályát majd idővel? Vagy a verseny mindegy csak HE kocsit kellene majd használni ami xp boostos?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.12.10. 12:56:04
  • Norbi1990
    #1858
    Közben a storeba chateltem egy ügyintézővel és azt írta, hogy magyarországról nem lehet innen venni, úgyhogy gondolom nem is lehet vele akkor innen játszani.
    Utoljára szerkesztette: Norbi1990, 2016.12.10. 12:42:46
  • Norbi1990
    #1857
    Hello!

    Szerintetek ha innen megveszem akkor magyarországról lehet-e játszani? Elvileg ez a US store, csak itt sokkal olcsóbb most a kód.
  • MikX
    #1856
    Én nem bírtam a stresszt, és megvettem. Így már nyugiban várom :D
  • Szabi #1855
    kedden dlc, hétfőn még "akciós", szombat van és még semmi infó... élő videó is csak kedden este lesz.. gg srácok.. -.-"
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.10. 09:57:55
  • Overburner
    #1854
    Startra jobbkatt -> Rendszer -> Speckó Beállítások(bal fent) -> Speciális fül -> Teljesitménynél beállítások -> Speciális -> Virtuális Memória módosítás -> Általában ki ír egy ajánlottat. Ez nekem 4096 mb volt. Így beállítottam mindkettő meghajtómra C: re és D: re is a minimális és maximális méretnek a 4096-ot. Le okézod szépen alkalmazod ha kell bezárod restart. Próba. Ha nem jön be rakd vissza autómatára vagy amin állt. Nem mondom hogy be jön de hátha :D
  • LeWyTy
    #1853
    Azt hogy kell?
  • arty
    #1852
    zseniális sorozat!
  • Overburner
    #1851
    Hát nem tudom. Az tuti hogy nekem is az elején kifagyogatott. Aztán volt egy kékhalálom is amit visszakeresve neten kiderűlt hogy akkor jön elő ez a tipus ha elfogy a lapozófájl. Mondom jolvan akkor megnövelem hátha. C: D: Asszem 4096mb-ot ajánlott. Rádobtam mindkettőre. Restart. Azóta nem fagytam ki csak designerben.
  • Szabi #1850
    mások meg azt mondják, hogy ki kell kapcsolni a lapozófájlt :D
  • Overburner
    #1849
    Lapozófájlt próbáltátok már növelni? Nekem mióta felvittem 4gb-ra mindkettő meghajtón azóta nem fagytam ki egyszer sem a játékból(kivéve amikor az autókat paintelem de az játékbaj). Tudom marhaságnak hangzik de bevált nálam.