3373
jdcnaddehh671.png
  • lacica
    #1928
    Üdv. Ezt a havas dolgot megkell venni ??? Nekem töltögetett vmit,de havat nem látok sehol. Standart változatom van.
  • MerlinW
    #1927
    60 körül.
  • MerlinW
    #1926
    "Mi lenne a jó? Alapjáték méretű térkép plusz 100 autoval?"
    6000 Ft-ért? (pass áránal fele) Igen. Pontosan azt várnám el.
  • jan5650
    #1925
    Sikeresen megvásároltam a Standard-ot. Beaktiváltam, már csak le kell töltenem... Hány GB-ot tölt le a játék?
  • Conqvistador
    #1924
    Lekésted a Black Fridayt akkor 11,5 volt az alapjáték.
  • WinT
    #1923
    Amíg akad 12-12 játékos mindkét oldalon addig én ezt nem látom olyan nagy problémának.
    De mindegy is, mert úgyis csak fantáziálgatok, nemigen lesz hasonló bevezetve.
  • arty
    #1922
    persze, mindig "máshol" van a legjobb áron
  • arty
    #1921
    az a gond, hogy az "túl egyszerű", így máris kettévágtad/elfelezted az online közösséget :)
  • jan5650
    #1920
    Az elképzelhető, hogy szingapúrból drágább? 69 SGD-be kerül ott a játék, ami kb. 14.300 Ft

    Akkor inkább már ez a link marad:
    https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Forza-Horizon-3-for-Xbox-One/productID.5061286000

    Ha itt az Xbox Play Everywhere verziót megeszem, akkor azt tudom aktiválni PC-n?
    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.12.14. 14:29:31
  • jan5650
    #1919
    Hali!

    Hogy, illetve hol tudom megvenni olcsóbban a játékot? A Demo-t már meguntam, viszont a Windows Store-ban szereplő 18.000 Ft-os vételárat kicsit soknak tartom. Többen írtátok, hogy Szingapúrból is meg lehet valahogy venni. Tudtok esetleg egy linket adni?
    Ő lenne az?:
    https://www.microsoft.com/en-sg/store/p/forza-horizon-3-standard-edition/9nblggh4x6t9

    Egy oldalt találtam, de itt Disc-es változat van csak:
    https://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Forza-Horizon-3-for-Xbox-One-and-Windows-10-Download-Code/productID.5061286000/?vid=5069421300
    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.12.14. 14:19:18
  • MikX
    #1918
    Komolyan miért is lepődök meg minden egyes alkalommal, mikor itt az sg-n picsog mindenki mindenért. Biztos van mindíg valaki akinek semmi nem jó, vagycsak pont úgy nemjó ahogy van, de ha máshogy lenne, meg az lenne a baj.
    Játszik is valaki, vagy csak a hibákat keresi, mibe köthet bele egy kommentben?
  • WinT
    #1917
    Tényleg ilyen bonyolult?
    Nekem megvan a DLC... jelzem a játéknak, hogy online szeretnék játszani, erre ő megkérdi, hogy DLC-vel vagy anélkül? Ha azt mondom, hogy DLC-vel, akkor olyanokkal rak össze akiknek megvan, ha nem akkor meg olyanokkal akiknek nincs. Nincs semmi szavazás, nincs semmi megdöglés.
  • arty
    #1916
    tehát ez ilyen szavazós móka lenne? és ha a simaváltozatosokat leszavazzák, mert többen akarnak havast, akkor azok repülnek?
    és mehetnek a következő lobbyba? és ha ott is leszavazzák őket?
    biztos remek felhasználói élmény lenne.... hja, dögöljön meg aki nem vett dlct ;)
  • WinT
    #1915
    Nem hiszem, hogy így 2016 végén túl nagy programozói feladat lenne online verseny indításakor megkérdezni az expansion tulajoktól, hogy "Do you wanna play with or without the snow races?"... vagy valami hasonlót.
  • MikX
    #1914
  • arty
    #1913
    és hogy oldanád meg a dlcvel nem rendelkezőkkel az együttjátszást? vagy mapváltáskor kivágná a nép felét a játék?
  • rvn
    #1912
    Hello, hogy tudom pcre megvenni a játékot? Nekem elég a cd key is.
  • MikX
    #1911
    Nemértem mi a kevés. Mi lenne a jó? Alapjáték méretű térkép plusz 100 autoval?
    Én azt látom, hogy kaptunk egy igen élvezetes térképet, új autókat, új versenyeket. És nemmellesleg a fények nagyonjók fotózni, jó a havazás, főleg a vihar, mikor szart sem látni, tetszetős ahogy letapossa az autó a havat, meglátszik, ha sima utcai gumival mész is. Összességében én azt látom, hogy foglalkoztak vele, dolgoztak rajta, nem az alapjátékból vágtak ki egy kis tartalmat, ami semmit nem hoz, csak még el lehet adni.
    Lényegében én inkább ezért adtam ki azt a 9 ezret, mintsem valami n+1. multilövölde mapokért.
    Nyilván mindenkinek jól esne, ha ingyen jött volna legalább az ultimate tlajoknak, de azt a 4,5ezrest nekem megérte, márcsak mert elővettem és toltam a játékot. Nyomtam eddíg 3 versenyt összvissz benne, meg autoka, fotóka, ilyenek...
  • WinT
    #1910
    Nekem azzal alapvetően nem is volna bajom, hogy kevés... hanem az, hogy ennyire elszigetelve kezeli az alapjátéktól az új tartalmat. Ha átmész az új területre, percekig tölt, ha visszamész szintén. Nincs ide-oda ugrálás. A multi is... online coop, vagy toljátok a havason, vagy a régi területen, online adventure-t még nem próbáltam de feltételezem ott is, vagy csúszkáltok, vagy poroltok a sivatagban, nincs olyan, hogy havas pálya után egy homokos. :(
  • Overburner
    #1909
    Ahogy látom majd ha lesz valami akció megveszem addig ráér ott pihenni a dlc a store polcán.
  • arty
    #1908
    egy codot is letolsz ennyi idő alatt és az duplaár

    (amugy egyetértek, a dlc-k MINDIG aránytalanul drágák. én még reális árazással nemigazán találkoztam... reális: 60 USD alapár, amiért TELJES játékot kapok, akkor egy tartalmilag tizedakkora dlc miért nem 6 USD ? és akkor arról már nem is beszélek, hogy nem kellett annyit marketingre, motorra, licenszekre, stb költeni, de oké, azt még benyelném....)
  • MerlinW
    #1907
    Jó, csak kevés. Mármint ennyi pénzért. Még ha megfelezzük a kiegészítő árát is, mert valszeg ugyanekkora lesz a másik is.
  • Skypack
    #1906
  • Szabi #1905
  • Conqvistador
    #1904
    Nem jó?
  • WinT
    #1903
    Hát... fogalmazzunk úgy, hogy nem ez a kiegészítő hordozza magában a legtöbb értéket amit a pénzünkért kaptunk.
    De legalább drága volt...
  • MerlinW
    #1902
    Store-ban a felső sávban a képedre kattintasz, Downloads and Updates menü, Check for Updates.
  • Szabi #1901
  • Futocsiga84
    #1900
    már jön is lefele :-)
  • arty
    #1899
    ms... ezek azok akik 20 év bekapják lájv eventen a kékképernyőt ;)
  • CserTotoo
    #1898
    Lépjetek játékba és kí írja hogy frissítés elérhető és már tölti is! :D
  • Szabi #1897
    beam.pro/ForzaMotorsport

    tölthető a frissítés pc-n is... átlehet repülni az új területre..... :(
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.13. 19:40:38
  • Futocsiga84
    #1896
    szabi dobsz egy linket köszi :-)
  • Szabi #1895
    hivatalos lájv sztrímbe nem megy a havas dlc az emberkének :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Futocsiga84
    #1894
    jól látom hogy nem látom? :-)
    tud valaki valamit?


    CserTotoo: nálam ugyan ez !!
    Utoljára szerkesztette: Futocsiga84, 2016.12.13. 19:20:57
  • CserTotoo
    #1893
    Hali!
    Elvileg megjelent, hol kéne keresnem? Hol lehet elkezdeni tölteni? Áruházban annyit ír, hogy már beszereztem a terméket.
  • Szabi #1892

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.13. 18:18:56
  • Gabor77
    #1891
    Várni kell..majd este 7 körül.
  • WinT
    #1890
    Jajj, de nehogy le lehessen ám tölteni előre ezt a szerencsétlen expanziót, hogy indulásra már kész legyen.
    Mert az olyan jól szokott mindig elsülni mikor egyszerre szabadul rá mindenki általában.
  • MikX
    #1889
    Az expansion pakk nevéből adodoan több kiegészitő, jelen esetben 2 darab készül a játékhoz, és 8700 forintért megkapod mindkettőt, mondjuk elég szar az ms store, de ez pont le van irva amugy :)
    Ami meg nincs, de féligmeddig megvan erősitve, hogy külön-külön is kaphato lesz, megjelenés után, elvileg, bár akkr sztem legalább 5-6e forintért.