3373
jdcnaddehh671.png
  • [HUN]FaTaL
    #1968
    Megint akciós a game, ha valakit még érdekel :)
  • MikX
    #1967
    1,5 liter, 3 henger, hibrid. Ez egy fancy prius még mindig. Élőben meg még elcseszettebb szvsz.
    Porsche az jön, legalabbis remelem nem trollkodás aza bizonyos kép amin ott figyel a sarokban.
  • N3mus
    #1966
    Hát valószínűleg nem egyedül fog jönni, meg azért az I8 van egy két jó kiadása. Én pl az új M3-t hiányolóm meg most hogy a Porschénak lejárt a szerződése az EA-al abból is jöhetne pár :)
  • MikX
    #1965
    BMW i8 jön elvileg. De az hogy ez a legjobban várt auto? Nemár...
  • Stockbauer33 #1964
  • Szabi #1963
    Right on time.. :D

  • MikX
    #1962
    Volt egy sanda gyanúm... ahogyan még pár verdának sincs sok haszna fun-on felül.
  • MerlinW
    #1961
    Még tegnap megszereztem a Terradyne-t, vicces de semmire sem jó:)
  • Szabi #1960
    ne feledjétek, most hétvégén lehet a Terradyne Gurkha LAPV-t megszerezni! :D

    OFF ROAD AND RALLY
    Get down and dirty with Horizon

    Challenges:
    · Rusty Bucket – Complete a Bucket List Challenge that ends in the Outback to earn 10,000 XP
    · Landboat – Win 5 races in the Alumi Craft Class 1 Race Car to win the Terradyne Gurkha LAPV
    · Do as the ‘Roos – Perform 100 Kangaroo Skills to win 3 Wheelspins
    · Trail Sales – 30% off Offroad and Rally Monster cars

    de hamarosan kezdődik az újabb hónap


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.17. 18:25:44
  • Szabi #1959
    én 11körül néztem, akkor már offlne volt, állitólag most már megy :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.12.17. 18:18:36
  • Conqvistador
    #1958
    Vazze kb 14h óta döglöttek a szerverek. pff
  • N3mus
    #1957
    Inkább az a kérdés mit akarsz sok véletlenszerű autót vagy van egy konkrét amit szeretnél :) Meg térülni egyik se fog de legalább azt vezeted amit akarsz / szeretnél :D ( mondom úgy hogy 5 millát elpörgettem a semmire ) . A pénz szerintem teljesen másodlagos itt mert folyamatosan jön. Az aukciós ház jó tipp csak győzd kivárni még az utolsó 1 perc lejár ( ami néha 5-10 perc is ).
  • MerlinW
    #1956
    VIP-el sem valószínű, de anélkül még kisebb az esélye hogy megtérül, hacsak nincs nagy szerencséd és ad be/pörgetsz ki nagy értékű autót. kredit ugye 100k a legnagyobb, de az sincs minden pörgetésben. Inkább aukciós házban költsd el a pénzedet, akár milliókkal olcsóbban tudsz autókat venni, akár buy out-al is. Nemrég vettem pl. LaFerrari-t 800k-ért. Vagy licitálgass a Horizon Edition autókra.
  • Conqvistador
    #1955
    Mit gondoltok wheelspinre drága 50k credit?
    összeszedtem 1,5 millió cr-t abból vagy kijön egy jobb autó vagy 30 pörgetés.
    Volt aki már próbálta cridetből és esetleg megtérült? (nincs Vip em)
  • MerlinW
    #1954
    Akinek sűrűn crash-el a játék, állítsa az Advanced - > Static Geometry Quality-t medium-ra. Esetleg Dynamic Geometry-t high-ra.
  • MikX
    #1953
    Forza hub app macera, onedrivrol meg nem? :)
  • Conqvistador
    #1952
    Ha venni kellene egy Horizon Edition XP boostos autót ti melyiket vennétek meg? Mondjuk Goliáth versenyre pl.
  • Conqvistador
    #1951
    Végre megoldódott. Onedrive ra mentette le az meg nem volt összekötve a fiókkal. Agyamra megy komolyan :D
  • Norbi1990
    #1950
    Én tudok print screenel fényképezni egyébként.
  • Conqvistador
    #1949
    Túl macerás.
    A Fraps meg valamiért nem csinálja meg.
    Egy sima működő screen shot kellene win 10 alá ami működik is rendesen.
    Egyébként kösz azért megnézem azt az appot hátha segít az is.
  • Norbi1990
    #1948
    Amikor fotómóddal mentesz képet akkor azt a Forza Hub nevű appal tudod megnézni, amit a microsoft storeból tudsz letölteni.
    Azon belül meg a Galleries és ott My photos-nál tudod a sajátjaidat megnézni.
  • Conqvistador
    #1947
    Tudja valaki hogy tudok a játékban fényképezni a Geforce Experience vel?
    Vagy a Forza 3 ban lévő Fotó mód mentést hol hogy tudom a gépre varázsolni?
    A szokásos képlopós trükk nem mükszik.
  • MerlinW
    #1946
    Autópályán easy ellenfeleket oda vissza kergeted, megvan 10 perc alatt:)
  • Conqvistador
    #1945
    Pazar. Akkor elleszek vele egy darabig :D
  • WinT
    #1944
    Head-on versenyeket is kellett ezekhez nyerni úgy rémlik, nem is keveset... ilyent nem ír valahol? Nem nagyon emlékszem már rá.
  • Conqvistador
    #1943
    Van valakinek ötlete, hogyan lehetne a Silver Sands Speedway nek a Street Race futamát kiunlockolni?
    Megvan az 5ös szintű Bayron Bay fesztivál szint és a meglévő street race futamok mindegyikét megcsináltam.
    De nem adta még be.
  • MerlinW
    #1942
    A szint van mellettük, gyakorlatilag semmit sem számít, csak e-pénisz. A szín asszem 50 szintenként változik. Szintén lényegtelen.
  • jan5650
    #1941
    Köszönöm a gyors válaszokat!

    Az AH-val kapcsolatban természetesen járható az az út, amit Gabor77 leírt, csak könnyebb, átláthatóbb, felhasználóbarátabb lett volna, ha már alapból látszik a gyári ára is. Mert azért valljuk be elég macerás jegyzetelgetni hogy melyik kocsi mennyibe kerül, majd átlépni AH-ra, és ott összehasonlítani...

    Úgy tűnik ez a Autók szintje egy kicsit összetettebb mint gondoltam. Eszembe se jutott volna, hogy egy C-s kocsit is fel lehet tolni A800-ig, az meg főleg nem, hogy még gyorsabb is mint egy széria 800-as. Ezzel kísérletezni is fogok. Melyik autó az, amelyik a legelején kellően gyors és jól tapad?
    Gondolom ez a magasabb kategóriára is igaz: ha egy gyári A800-s autót feltolok S2-be (ha lehet egyáltalán) akkor az is jobb lesz mint a gyári S2-es?

    Illetve még egy kérdés: a pályán mászkáló autók neve mellett a szintje van az AI játékosnak? Ahogy láttam eltérő színe is van annak a négyzetnek amiben ez a szám van. Az mit jelöl?
  • WinT
    #1940
    Ha AI ellen játszol használd ki, hogy a gép rá van hegesztve a program szerinti ideális ívre és csak szökőévente egyszer-kétszer hajlandó letérni róla. Te viszont nem vagy hülye és látni fogod, hogy rengeteg helyen nem olyan ideális az az ív sok helyen le tudod vágni a kanyarokat. Súlyos métereket/másodperceket lehet így hozni (az egyébként is mocskos módon csaló) gépi ellenfeleken.
  • MerlinW
    #1939
    A skillek csak fun faktor. Végtelen (999 biztos) szintet lehet elérni, végtelen skillpontot lehet szerezni, minden perket meg tudsz venni relatív hamar, szóval nyugodtan válogass kedvedre.
  • Gabor77
    #1938
    Ha épp el akarod verni a pénzed AH-ba, előtte gondold át, hogy pontosan milyen kocsit szeretnél venni. Nézd meg a bolti árát, majd utána keress rá aukciós házban.
    Skill fán először azokat rakd ki, amelyek XP-t adnak, avagy XP bónuszt növelik: többet kapsz drifért, vagy +1 szorzót skill chainnél, stb.
    CR feliratú drivatarokra lehet vadászni. Azokat is skillfával lehet előcsalogatni. Ha azokat head-to-head-be megvered, akkor nem csak pár ezer creditet kapsz, hanem akár 50-60 ezret is. Azokat ha meglátod, azonnal csapj le rájuk.
    Autók max szintje 999 lehet (nem mindegyiket lehet erre a szintre feltuningolni). Az autóidat mindig próbáld egy kategórián belül maxra húzni. 600-700-800-900-999. Ámbár ennek single-be nincs jelentősége, mivel ha már átcsúszol S1-be (pl. 801-es autóval), akkor az AI is hasonlóan erős autókkal áll a rajtrácsra ellened. Ezeknek online van jelentősége csak. Minél alacsonyabb szintű autót húzol fel, annál jobban mennek. Pl, egy régi C-s vagy B-s ford feltuningolva 800ra jobban megy, mint egy széria 800as BMW.
    Azért hagynak állva a rajtnál, mert rosszabb a gyorsulása a bmw-nek, avagy ki van kapcsolva a kipörgésgátlód, és nem tudsz olyan jól elindulni, mint ahogy az AI.
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2016.12.15. 09:29:10
  • Hunter of Deer
    #1937
    - CR feliratú kocsi legyőzése több Creditet ad mint egy sima.

    - Ha nehéznek érzed nyugodtan vedd vissza a nehézséget, vagy ha egy adott verseny után nem vagy elégedett nyomj egy restartot hátha jobban fog menni, bár ha hibázol és kicsúszol még mindig ott van a visszatekerés is :)

    - a Rival módban azért van olyan hogy repülő rajtolva látod az ellent mert ha körversenyről van szó akkor a második kör a mért kör, szval neked az első kör csak a felvezető körnek számít, nyilván ha egyik pontból a másikba kell eljutni akkor nincs erre lehetőség. Ha ütközöl akkor időbüntetést kapsz. Nekem volt már olyan is hogy büntetett idővel jobbat mentem mint az ellenfél normál idővel :) De amúgy nagy pénz nincs a dologban, én nem is nagyon csinálgatom, max egyik haver ellen.

    a maradékot a többiek megválaszolják :) már nagyon rég nem játszottam, de most megvettem a DLC-t ideje megint nekiállni :D
  • jan5650
    #1936
    Tegnap este nyomtam kb. 4-5 órát.
    Elsőre elég jónak tűnik. Viszont van pár dolog amit nem értek. Ha esetleg valakinek sok ideje van tudna válaszolni rá?

    - Az aukciós házban sajnos a járművek alap "bolti" ára nem szerepel, így kezdő játékosként nem egyszerű megállapítani első ránézésre, hogy megéri-e licitálni az autóra, vagy esetleg megszívjuk, és drágábban vesszük AH-ból mint boltból :D Ez inkább csak hiányosság, gondoltam megemlítem.

    - A pályán rengeteg játékos nevű autó szaladgál, de ezek gondolom csak AI-k. És ha jól sejtem ez szorosan kapcsolódik ehhez a Drivatar dologhoz. Mi pontosan ez a Drivatar? Eleve mi az a szám a neve előtt? A szintje?

    - A skill fán is sok dolgot nem értek. Mire jó pl. a Daily Double? Milyen skillek azok, ami nagyon fontosak?

    - Néha megjelennek ilyen CR feliratú autók, amikkel versenyezni lehet, ezek miben különböznek a többi AI autótól amik az úton közlekednek?

    - Kicsit nehéznek érzem a játékot. Nagyon sok autós játékkal játszottam már, soha nem szokott gondom lenni vele. Itt az első 10-11 meccsig nem is volt túl nehéz, de utána feldobott egy ablakot, hogy túl könnyen nyerek, megnöveli a nehézséget +15% XP-ért (vagy credit-ért, már nem tudom) ha akarom. Hát én akartam, de sokszor csak a 2. helyre érek oda. Ez így normális? Nagyon kell ismerni a pályát a nyeréshez?

    - Az autó kategóriákkal kapcsolatban jól sejtem, hogy minden kategóriában a 800 a legnagyobb szám, ergó a 800 pontos kocsi a legjobb? Vagy kaphat 800-at egy olyan kocsi is, ami mondjuk alig megy, alig gyorsul de jól tapad? Csak mert van egy A800-as BMW-m, és minden AI állva hagy rajtnál.

    - Nekem ez a Rival mód sem tiszta. Elvileg ilyenkor egy másik játékos köridejéhez viszonyítva kell hamarabb a célba érnünk. Ha megelőzzük, akkor feldob egy hasonló köridejű játékost, mint amit mi legutóbb futottunk. Na mármost kapásból úgy indul ez a verseny, hogy az ellenfél szinte repülőrajtot csinál, én meg álló helyzetből indulok. Mire én elindulok ő már az első kanyarban van :D Ez most a lagg miatt van? Illetve ha nekimegyek a falnak ütközést érzékel, és Flaggedezi a köröm. Ez pontosan mi? Van hogy csak 1 kört kell mennem, van hogy 2-őt, de semmi nem jelzi. (Flaggednek köze van hozzá?) Illetve többször volt olyan, hogy az első körben 1-2 sec-el hamarabb ért be mint én, flagged miatt nekem mennem kell még egy kört de ilyenkor valamiért mindig én nyerek. Most olyan jutott eszembe, hogy elképzelhető, hogy ő is ütközött, így 2 kört kellett mennie, de nekem mindig a leggyorsabbal kell versenyeznem, és ez nyilván neki a 2. köre volt, mert ott már nagy sebességgel hajtott át a célvonalon, így én is ezzel versenyzek :D



    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2016.12.15. 08:00:21
  • MikX
    #1935
    Hát ok, ha optimista lennék még a játékiparral kapcsolatban, akkor énis. Egyébiránt ezvan, engem a teknikai bajai jobban idegesitettek, bar már mintha nem fagyna állandoan.
  • arty
    #1934
    6k/dlc
    sajna ez most alig olcsóbb a többi régióban
    map az origi töredéke -> #1905
  • Norbi1990
    #1933
    12ezer Ft? 14ért vettem a játékot.
    A map legalább kétszer akkora mint a sima?
    Utoljára szerkesztette: Norbi1990, 2016.12.14. 20:27:57
  • lacica
    #1932
    Thx !! Közben a játékon belűl megtaláltam én is.
  • arty
    #1931
    https://www.microsoft.com/hu-hu/store/p/Forza-Horizon-3-Expansion-Pass/9NBLGGH4T5FT

    kissé nehéz rálelni, ezek a nyomorékok (ms) binget használnak gondolom a saját weboldalaikon belül is :D
  • lacica
    #1930
    Megvenni nem vettem.Hol tudom,mert nem találtam ilyen opciót .Köszi a választ.
  • Conqvistador
    #1929
    ha nem vetted meg azért nem látod ha megvetted akkor meg ki kell menni a reptérre az ikonjához.