3373
jdcnaddehh671.png
  • TBTPumpa
    #2290
    Szingapúri storeban 21.000Ft a Forza Motorsport 7 Ultimate kiadása.
  • TBTPumpa
    #2289
    Bannernak?

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.09.10. 15:19:10
  • Szabi #2288
    gondoltam letöltőm újra, megnézem mit tud az Apex most így nemsokkal a FM7 megjelenése előtt és egy fizetős dlc kiadása után..

    i5 3570, 8gb ddr3 ram, gtx960 4gb


    oké, nem egy mai darab már a procim, de azért na.. :D


    illetve ha már van egy kifejezetten az MS-nek készített, közel 130ezres kormányom, jó lenne ha sikerülne azt kiírnia amit a kormányon látok, pl. A,B, X,Y, LSB,RSB és nem nekem kéne megtanulnom hogy pl. a button 6 a baloldali pillangóváltó.. :-/

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.09.10. 14:14:37
  • TBTPumpa
    #2287


    Szeptember 25-től osztják ki a kódokat (a kulcsos oldalak) és ekkor indul a Pre-load is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.09.10. 09:10:23
  • TBTPumpa
    #2286
    Szia!

    Ez a megoldás?
    Még olcsóbban is jönnél ki, mintha Store-ból vennéd. 25 000 Ft körül van az Ultimate.
  • MikX
    #2285
    Vagy veszel máshonnan ms feltöltőkodot, es azzal veszed.
  • Skypack
    #2284
  • peti79
    #2283
    A nap hírei (számomra)! Bearanyozódott a Forza 7! Szeptember 19.-én pedig megjelenik a demo pc-re és box-ra is! Kissé várós...
  • Skypack
    #2282
    Ritkán vásárolok onnan, de még sose volt gond. Majd szerintem egy haverral megvetetem, akinek van ilyen kártyája, de akkor is vicc.
  • grebber
    #2281
    Amazonon miért nem kamu reged van? 187 ezerszer vásárolt már onnan magyar ember kb 100%-os sikerességi a ráta...Fake amcsi cím kell....
  • Skypack
    #2280
    Na ez kész, előrendelném a 7es Ultimatet, de microsoft storen nem tudtam hozzá rendelni a kártyámat mert csak MasterCard, Visa és American Express jó, nekem meg Maestro van. Mondom jó, akkor előrendelném amazonon, mert kódot ott is árulnak, erre közli hogy magyarországról nem teljesíthető a kérés távolsági okok miatt, hát basszus egy kódról van szó. A paypal szintén nem elérhető a storen mert, hogy magyar vagyok Ha valaki tud más oldalt ahol nem a dobozos Xbox One-s verziót lehet előrendelni, szóljon.
  • grebber
    #2279
    FH 3 - 7k
  • WinT
    #2278
    Igen, ezzel én is pontosan így vagyok. Azért vagyok hajlandó kiadni a magas árat érte, mert tudom, hogy még jövő ilyenkor is szívesen játszani fogok vele. 30-40 ezreket mondjuk nem, de az alapért a 20-ast minden további nélkül.
  • MikX
    #2277
    volt már akciós pc store-on mindenféle gold nélkül egyébként.
    Lehet vicc, de én pl megvettem expansionnel az ultimate-et, mondjuk a blizzard megjelenése előtt, mert még olcsóbb volt, 35 körüli árra emlékszem. De pont teszek rá, mert a mai napig tolom, amit nem mondhatok el az utóbbi időkben egyetlenegy címről, autósról sem. Minden játék nálam egy végigjátszás, max 20-30-40 óra, és del. ahoz képest meg nem is sok.
  • arty
    #2276
    a store-al az a gond, hogy az MS játékai csak arany tagsággal szoktak akcióba kerülni... olyat meg pécésként ki az a hülye aki fenntartana? (csak az akciók miatt)

    sakkmatt.

    és egyébként az fh3 41 ezres ára egy kib*szott vicc.
    ahogyan az is, amikor egy ULTIMATE kiadás után még expansion passokra kell fizetned....
  • grebber
    #2275
    "mennyi lenne az ára" Sehol nem kérdeztem ilyet (szerintem) Azt kérdeztem mi kell hozzá ,hogy teljes legyen ,mert haver mondta neki ultimate van (xbox one-on) és nincs benne minden.
  • ratgab
    #2274
    Hány éve beszélgetünk többen eredeti topikban? 8 kb. Azért az, hogy nem ismerlek erős túlzás.

    Akkor meg minek jössz be ide és kérdezed meg mennyi lenne az ára, ha úgyse veszed meg (én ezzel tökéletesen tisztában vagyok egyébként)????

    2000-ért FH3....Soha se fogsz te ezzel játszani. :-)
  • grebber
    #2273
    "Ennél azért már többet tudok rólad"

    Rohadt mod nem ismersz...Mondtam már neked is és kb a neten minden ilyen embernek mint te,hogy nyugodtan küldök képet amin ott a nevem jól láthatóan és a bankkártyám kivonatát... Ezek nálam ELVEK... Ha 3 trilliárdom lenni akkor sem venném meg... remélem így már leeasik ,mert többször nem akarom elmondani...
    "És nem adok ki 7 perces indieszarokért egy forintot se" - én sem mivel nekem minden ingyen van mert galával ingyenre hozom ki...De ezt is 456 milliárdszor mondtam már...
    Ha többet tudnál rólam ,hogy én inkább csak gyűjtőm a gameket mintsem játszom őket...

    A FH3 megvétele egy percig sem rajtam múlik hanem a MS-on mikor viszi le a komplett szettet 2000 körülre
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.08.29. 17:26:41
  • ratgab
    #2272
    És még te nem szendvedsz....XD FH3 miatt is rinyálsz, hogy drága, akkor csak az is érdekel. Vagy kóros begyűjtési kényszered van, hogy azt is a könyvtáradban akarod tudni amivel nem játszol? Na ne röhögtess már. Ennél azért már többet tudok rólad.
  • ratgab
    #2271
    Mellélőttél, mert én egy nagyon türelmes ember vagyok és nem veszek meg mindent azonnal. És nem adok ki 7 perces indieszarokért egy forintot se és még sorolhatnám.

    Tudod nagyon jól, hogy nem fogod ennyiért megvenni, mégis bejössz ide megkérdezni mennyi lenne. Számomra ez szenvedésnek tűnik.

    Szólásszabadság van. Pont ezért kérhetünk arra, hogy mellőzd a beírását annak, mit mennyiért nem veszel meg. UNALMAS!!! Fogd már fel! De te persze ezt magasról leszarod, mert te bloggolni jársz SG-re nem pedig beszélgetni.
  • WinT
    #2270
    17.5.2-es Radeon driver előtti verzióknál volt jelen ez a probléma, hogy extrém megnövekedett a töltési idő, meg felzabált minden memóriát. Ha Radeonnal játszol és ennél korábbi drivered van, mindenképpen frissítsd. Nvidia-ról nem tudok nyilatkozni.
    Az, hogy random befagy és kivág az asztalra kis idő múlva viszont nekem a Win10 alkotói frissítés óta jött előt. Van, hogy napokig nem, van hogy félóránként, nem tudom mi okozhatja, de előtte fixen nem fordult elő soha.
  • TBTPumpa
    #2269
    Apex inkább csak egy demó, kevés autóval és pályával. Nem rossz, de kevés - persze ingyen nem is kell sokat várni manapság.
    Forza 7 viszont rendkívül tartalmas lesz.
  • grebber
    #2268
    Forza 7 o hol van az.Előbb éljem meg, hogy a FH3-at meg tudjam venni.. 50% milyen kedvesek más cégek ilyenkor ,hogy itt az új rész 80-90%-okat engednek úgy hogy már rég nem 28k a teljes cucc.. Lényegtelen. Minden cég más modon pénzéhes. Amíg várom a képtelen áresőt itt van az ingyenes apex ha akarok játszani .
  • TBTPumpa
    #2267
    De várjál. Season Pass egyelőre nincsen bejelentve az FM7-hez, míg a Foruza Horizon 3-nál már a megjelenés előtt tudni lehetett, hogy érkezik 2 nagyobb expansion a játékhoz. Lehetséges, hogy itt is lesz majd, de az is lehet, hogy nem. Akkor viszont az Ultimate kiadás tartalmazni fogja az összes cuccot (28400 Ft). De karácsonykor már valószínűleg 50% kedvezménnyel is behúzható lesz (mint tavaly a Horizon 3, ReCore, Gears of War 4).
  • WinStar
    #2266
    Szia rakj vissza régebbi driver-t.Nálam ez megoldotta.Nem tudom Nvidia kártyád van-e,ha igen akkor a 382.05-öst tedd fel,azzal csak ritkán fagy ki.
    Radeonnál nem tudom,de próbálj meg régebbit visszatenni.
    Utoljára szerkesztette: WinStar, 2017.08.28. 22:39:11
  • grebber
    #2265
    Én veled (veletek) ellentétben nem az élet alapjának a kötelezően kellő egyből akarom/kell bármi áron dolognak fogom fel a játékot.. Ez egy rossz életveszélyes hobbi. Ha nem játszom hát nem játszom...én nem esek ettől depresszióba főleg nem "szenvedek" tőle....az elmúlt 2 évben elég sok játékkal nem játszottam a vásárlási szokásaim miatt és még mindig élek..nem haltam bele.

    "Remélem beírod még pár játék topikjába, hogy neked drága, hátha van olyan aki még nem olvasta 800 alkalommal. "

    Pontosan..Ahogy te és mások is beírhatják a szólázszabadság jogán minden topikba ,hogy pre orderbe vagy csak simán 0 day megvettétek. Win-Win szituáció mivel egyikünket se érdekli a másik nyomora
  • ratgab
    #2264
    Egyrészt amit idéztél az nem szó, hanem egy mondat (ha már így szóba hoztad, hogy ki mit nem tud).
    A leírtak jelentését ugyanolyan pontosan ismerem, mint téged meg az álintelligensnek gondolt beszólásaidat.

    Te rinyálsz itt hogy nem fogod ennyiért megvenni,de játszanád. Ezt akkor minek nevezed ha nem szenvedésnek? Ha annyira nem érdekel a játék,
    hogy a zsebedbe nyúlj akkor meg mi a fenét nyavalyogsz itt?

    Remélem beírod még pár játék topikjába, hogy neked drága, hátha van olyan aki még nem olvasta 800 alkalommal.
  • grebber
    #2263
    "Szenvedj csak a saját hülyeséged miatt" Nem ismered a szó jelentését..addig örülj neki.
  • ratgab
    #2262
    Én örülök neki, hogy az MS kezében van a játék. Ha igazán játszani akarnál akkor kiadnád érte az árát. Szerencsére ez nem egyhamar lesz olyan árban, amilyenen te szoktál vásárolni, így kimaradsz a Forzázásból (meg is érdemled egyébként). Szép dolog az odafigyelés, de amit te művelsz az a ló másik oldala. Szenvedj csak a saját hülyeséged miatt.
  • grebber
    #2261
    Mindössze 41k így ...."hogy soha nem lesz olyan áron" a tézisem 100%-ig helytálló. Sajnálom ,hogy a MS kezében van a game
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.08.28. 20:00:20
  • bpeti72
    #2260
    sziasztok
    Másnál is lefagy a játék verseny közben? Nem tudom mi a bánat lehet de mikor megvettem semmi probléma nem volt és mire betölti a játékot az is legalább 5x annyi ideig tart.
  • TBTPumpa
    #2259
    Ultimate + Expansion Pass
  • grebber
    #2258
    Jó ok tudom ,hogy soha nem lesz olyan áron ,hogy megvegyem....haladjunk...

    Miket kéne megvenni ahhoz ,hogy a gamehez minden meglegyen? (Ultimate az nem tartalmaz mindent)
  • WinT
    #2257
    Nem hiszem, hogy van az országban olyan ember aki nálam jobban gyűlöli az őszt meg a telet, de basszus most az októbert nagyon várom.
  • TBTPumpa
    #2256
  • NpontPeti
    #2255
    Köszönöm szépen! Akkor keresek valami autóst azon a környéken! ;)
  • bulba
    #2254
    Azon a körön belül tudsz egy a játék által megjelölt autóssal találkozni, akit -ha kihívsz egy utcai versenyre és legyőzöd- tudsz "szerződtetni" és a későbbiekben szerez neked pontokat.
  • NpontPeti
    #2253
  • NpontPeti
    #2252
    Sziasztok! Új vagyok még ebben a játékban. A képen pirossal bekarikázott ikon az mit tud? Mire való? Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv : Peti
  • TBTPumpa
    #2251
    Szeptember 29-én érkezik a Forza 7 demója (Windows 10 Store + gondolom XBox is). Az Ultimate Edition-t vásárlók ettől a naptól játszhatnak is vele már.