3373
jdcnaddehh671.png
  • Daermon
    #2370
    Helló!

    Kérdés:
    Az MS Storeban, PC-re nem tudom megvenni a játékot, mert nem enged nemzetet váltani mikor fizetnék (USA-t nem tudom módosítani. Steamen bezzeg sose volt gondom)... A Windows eredeti.
    Dobozosan van külön PC kiadás? Vagy a PA miatt csak az xbox-os és akkor azt regisztrálom PC-n?
  • MikX
    #2369
    *speciality
  • MikX
    #2368
    Én ugytudom soeciality dealer-ben van időnként pár ami nem megszerezhető másként, arrol nem tudok h ott lenne ilyen. Egyébkéntmeg, ha beindul az aukciosház, akkor beszerezheted pénzért, szoval nemgáz. FH3-ban is az utobbi időben abbol volt pénzem, hogy a forzathlonban megszerzett specko autokat, amiből már 2 volt, eladogattam jópézé.
  • arty
    #2367
    én már elég sokat nyitogattam.... aztán pakolod a kapott modokat... ahogy nézem vannak cuccok, kocsik amik csak nyitásból lehetnek meg
    utálom ezt a mechanikát :(

    fm6ban mai napi nem jött ki az egyik acsihoz kellő... 20+ millát eltolam rá :(
  • MikX
    #2366
    Egyszer nyitottam a játék elején, aztán ennyi. Nemhiszem, hogy nagyon bántó lenne.

    Itten tettem fel pár képet, nem szúrom be, mer' nemszabad :D


    Utoljára szerkesztette: MikX, 2017.10.01. 22:13:27
  • arty
    #2365
    igen, tényleg jó.
    csak ez a ládanyitogatós, szerencsejátékbaromság ne lenne.... :(

    (ffb erejét tudjátok menüben lejjebb venni?)
  • MikX
    #2364
    jából shoz hasonlóan belőtt beállítások mellett stabil a 60. 4k, minden fullon, msaa kikapcs (55colon 4k-ban jópár méterről távcsővel látni csak az aa-t) mindezt egy 1070-en, ami nemrossz. Horizon3-al belejöttek a végére pc-re fejleszteni is talán. :D

    A játék meg... hát régen játszottam mindent kizárva este 10-től hajnal 2-ig úgy, hogy fel sem álltam, és ez mindent elmond. :D
    Grafika sok helyen igen kivételesen szép, van, ahol meg elég műanyag az auto, ez elég változó. De a felhozatal, és a játék maga sokkalta többet kínál, mint bármi más, én azt a pici grafikai hátrányát bőven elcserélem a játékmenet miatt...
  • [HUN]FaTaL
    #2363
    Játszik valaki DFGT-vel? Működik?
  • Skypack
    #2362
    Én előszőr azthittem ma éjféltől játszható, de rosszul értelmeztem Így pár óra játék után nekem nagyon bejön, a dinamikus időjárás elég jól meglett csinálva szerintem, a grafika gyönyörű, az autó hangok nekem még jobbnak tűnnek, mint a Horizonban. Tetszik a karrier mód, nem dobál mindent egyből oda és nem vehető meg minden autó, van így valamiféle célja az egésznek, az ai is sokat fejlődött. Nálam gond nélkül viszi FHD-ban ultrán 60 fpsel az aláírosmban látható géppel, néha leakad valamiért, de nem vészes. A fizika nekem bejött, kicsit komolyabb mint a Horizonban, de azért messze van az Assetto/Cars/rFactor/iRacing..stb szinttől, de nem is akar az lenni. Egyszóval
  • Béluska74
    #2361
    Sziasztok! A Forza Hoorizon 3 tegnap még tökéletesen futott ma pedig nem indul el a játék. Tölt egy darabig és kilép se szó se beszéd nélkül a windows-ba. Feltúrtam a netet és amit olvastam azt meg is csináltam,de a játék nem indul el továbbra sem. Van valakinek ötlete,hogy mi lehet a megoldás?
  • grebber
    #2360
    Forza Motorsport 7 Benchmark
  • TBTPumpa
    #2359
    A demó egy korábbi build összetákolt változata volt. Ugyanezt mutogatták E3-on és GamesCom-on. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.09.29. 16:07:31
  • grebber
    #2358
    Google ,beírod és megtudod.... Szokásos pc-s dolgok miatt húzta le.
  • peti79
    #2357
    Nem tudom ez a Shack News mivel játszott, de az év autós játéka lett nekem a FM 7. Nagyon eltalálták! A demo után egy kicsit megijedtem, de a végleges tuti lett!
  • grebber
    #2356
    Forza Motorsport 7 pár értékelés... hamarosan lesz tonnányi

    Windows Central – 10/10
    MS Power User – 10/10
    SomosXbox – 9.8/10
    Attack of the Fanboy – 9/10
    Shack News – 6/10
  • kemszi2
    #2355
    szintén zenész bár én leghamarabb Vasárnap fogom tudni elindítani
  • TBTPumpa
    #2354
    Elindult a Preload (Prohardverről):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.09.26. 10:58:34
  • MikX
    #2353
    Énis, nekem más nem is volt alternatíva, ha veszem, akkor csak azt.
  • peti79
    #2352
    Jelen!:) A 2.-ik résztől az összessel játszottam, ez sem maradhatott ki. Ébren leszek péntek éjfélkor, megvárom a kezdést. Ha olyan ügyesen lejön, mint a demo, akkor még játszani is fogok vele (bár ha jól emlékszem, valami előtöltést is emlegettek). Sajnos volt egy pár játék, amivel megszívtam a day1 vásárlást (pl. GTA V, Sim City), remélem itt minden simán fog menni. 27.-re ígértek egy hivatalos live streamet a full játékról. A 9 a. m. pacific az itteni idő szerint mikor van?
  • Skypack
    #2351
    Végülis a Horizonba is kerültek motorsportos autók, asszem pont ugyanígy dayone Van még valaki elvetemült, aki előrendelte az ultimatet ? Péntek éjféltől lehet játszani, esetleg valami kisebb versenyt összelehetne hozni.
  • Szabi #2350
    az túl logikus lenne
  • Skypack
    #2349
    Ennek a Horizon 3ban sokkal több értelme lenne :D
  • Szabi #2348
  • bpeti72
    #2347
    sziasztok
    Kormány beállítás másnak is xar? G29-el nyomom a F7 demót, de valami nem stimmel az alap beállítással. Alig mozdítom meg a kormányt és már keresztben is van a kocsi. És a váltások is késnek. Van valami normális kormány beállítás hozz?
  • MikX
    #2346
    Horizonban sem csak az van, lehet csak horizon game, meg csak verseny szériákat menni, fm-ben fogalmam nincs hogy lesz.
    Hat en nem szarakodtam par ezer forinton, az alacsony dolláros ár-rol lecsusztam, igy magyar store-bol vettem az ultimate-et, mar ott figyel a gepen, varja a hetfoi inditast :)
  • arty
    #2345
    fura, most sikerült megnéznem a pécést és hiába volt simulation törés bekapcsolva, nem sérült a kocsi :O

    (xboxon nem volt ez a bug)
  • WinT
    #2344
    Jó cucc persze, sima vétel. Csak a multit ne rontsák el. Aki játszott korábbi részekkel attól kérdeném, hogy az hogyan működik? Játékosok hoznak létre privát/nyitott lobbykat amikhez lehet csatlakozni, vagy csak ilyen adventure szerűség pörög mint a Horizonban (remélem nem)?
    Azt azért minimum elvárnám, hogy bekapcsolt és kikapcsolt assistos játékosokat ne engedjen össze, nincs annál bosszantóbb mikor Pistike állvahagy mert minden segítséggel úgy tapad be a verdája a hajtűkanyarban mint a pókember a falon, te meg vért hugyozol közben, hogy ne menj át búgócsigába.

    Egyébként ki hol veszi? Én 51 ojróért találtam a legolcsóbb kulcsot (standard)... van ennél jobb ár?
  • MikX
    #2343
    Szerintem komolyabb arcade-nak vagy átmenetnek szim és arcade között-nek tökéletes cucc. Sokan kezelik véres szim-ként helytelenül. Horizon-nál sokkal életszerűbb, de egy assettot ne várjunk tőle. =00 autot amúgyis lehetetlen lenne pontosan életszerűen belőni.
    Énis futottam pár kört a demoval, és első körben a hangokat emelném ki, valami brutál ahogy szól a hyperx cloud fejhallgatómmal, és mellé az apróbb dolgok, hogy izeg-mozog minden a beltérben, kívül a hátsó szárny, az ablaktörlő lapátokat viszi ideoda a menetszél... Fizika az pont olyan mint vártam kb, régen talán a fm4-5 el játszottam, na azota elég sokat fejlődött, azt utáltam, ez meg kontrollerrel is tök természetes, úgy reagál ahogy várom, jó cucc lesz ez, én aztmondom.
  • WinT
    #2342
    Hát... mentem pár kört kontrollerrel is. Azért ez azzal még mindig élvezetesebb mint a kormánnyal. Ami a célközönséget nézve érthető is, meg nincs is bajom vele, de na. Lehetne ezt jobban is.
  • arty
    #2341
    pedig ha nagy sebességgel beleállsz a falba/másik kocsiba, akkor fél órán át sorolja, hogy mi ment el a kocsin, látszik a törés és kb irányíthatatlan lesz az autó... oké, a kereked nem repül el, asszem ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.09.20. 22:07:34
  • arty
    #2340
    És ha erre azt mondják, hogy árkád, mit mondanak a nídforszpídre, crewra?
    Vagy mégdurvább: az outrunra?

    (egyébként minden assistot kilőttél?)
  • blackfire001
    #2339
    Az nagyon fura lenne. :D
  • stalker001
    #2338
    Én azt vettem észre, hogy egyesek már játszanak a full-al és mindenhol rolling start van.
    Nem is lesz állórajt ebbe a játékban? :D
  • blackfire001
    #2337
    Nem rossz ez, de én valahogy jobbra számítottam.
    Aki kormánnyal játszik melyik nézetet használja? Cockpit nézetből úgy érzem, hogy lemaradok arról hogy milyen jól is néz ki a játék.. :/
    Ami abszolút nem tetszik, hogy az ellenfeleket agresszívnak érzem, illetve hogy olyan mint ha tankokkal mennénk. :D Összeütközünk, kis koccanás, de semmi következmény. Meg ezeket az ütközés hangok.. Ok, jobb mint GT-ben, de valahogy itt sem érzem azt hogy veszélyben vagyok ha 200-zal száguldozok. Nem jön át az az élmény, mint pl az F1-ben, ahol ha falatozol vagy elrontasz egy kanyart akkor akár a kereked is elgurulhat. :D
  • __Jacek__
    #2336
    THX rivatuner volt a bunos, elindult de nem estem hanyatt:)
  • Béluska74
    #2335
    Miért? Véresen komoly szimulációt vártál egy Forza játéktól? Ez a népek szórakoztatására van kitalálva. Tömegtermék. Majd a Project Cars 2...talán...
  • Danecay
    #2334
    Picit felhúzott a DEMO, le kell nyugodnom. Na ha valamire azt mondák, hogy árkád játék akkor ez az. Nem is tudtam, hogy kezeljem a dolgot.
  • WinT
    #2333
    Másik fórumon többen írták, hogy ilyen monitorozó meg FPS mérő programokat (Riva Tunert, MSI Afterburnert említették konkrétan) nem szeret ha futnak induláskor és crashel. Ha már elindult a játék lehet futtatni őket.
  • __Jacek__
    #2332
    Nekem el sem indul.. bejon a kezdőkép nyomok egy entert crashel egyet és kezi csokolom...
  • arty
    #2331
    kormánnyal?
    gamepaddal, normal kormányzással tényleg könyebb, mint az fm6 - azaz szárazon jobban tapad, könnyebb driftelni, esőben is "tartható" a járgány... kormánnyal meglátjuk (és ahogy kinéz, még xbox one-on is, elképesztő)