3373
jdcnaddehh671.png
  • Skypack
    #2410
    Giulia
  • TBTPumpa
    #2409
  • WinT
    #2408
    Hát de, pontosan erről van szó.
    Nem számít, hogy full amatőr vagy full profi szintre állítod az AI-t, őrá akkor is teljesen más fizikai modell hat mint a te autódra. És az esetek 99%-ában te húzod a rövidebbet.
  • Fpocok
    #2407
    Felraktam az új nvidia drivert és megoldotta a fura fps droppjaimat és most tökéletesen fut.
  • stalker001
    #2406
    Sziasztok.
    Az miért van hogy free play-be tudok bérelni pl porsche 356A modelt, Karrier módba meg nem tudok venni mert nincs a listán... ez wtf :D
  • arty
    #2405
    ez sajnos így van, de most nem erről volt szó :)

    én 5x ujraindítás után általában le szoktam venni az AI-t... (mármint ha képtelen vagyok utolérni az első 1-2 autót - nem akkor, ha nem tudok átvergődni a kezdeti tömegen, az egy másik probléma ;) )
  • MikX
    #2404
    Az ai akkor is retekszar. Max ha leveszed előbb lehagyod őket, és egyedül autókázol, amiben meg semmi izgalom.
    Minden versenyt én is vagy 5x indítok újra, mert ha az elejét túlélem a nagy lökdösődésben, már oké, az első 4-5 autoval egyesével óvatosan el lehet bánni, de akkoris fos. kilök, leszorít, tudomást sem vesz róla, hogy ott vagy. Ha meg bemegyek elé, és lefékezek, akkor ő is, és gurulunk együtt, egy vicc.
  • arty
    #2403
    és ha kipróbálnál más autót?
    esetleg lejjebb vennéd az AI-t? ;)
  • WinT
    #2402
    Nem sok játékban van azért ilyen pofátlan mocskos csak AI mint ebben. Hockenheim, eső, expert AI, két órája próbálom megverni de képtelen vagyok 15 helynél előbbre jutni. Úgy tapad a mocsok mintha oda lenne ragasztva, én meg a csak óvatosan pakolhatom neki mert azonnal elszállok, ráadásul ha kicsit is hozzámér bárki szintén rögtön jön a ringlispil. Nem merek az ideális íven maradni mert ott jön a gép és eldózerol mint a szart. Ő meg olyan mint egy tehervonat, ha full gázzal belerongyolok se esik le az ívről. Hát nyasgem...
  • kemszi2
    #2401
    nekem is ssd-n van....nem tudom mi a tosz van vele,játék közbe nincs semmi gond
  • arty
    #2400
    hihetetlen, hogy ha a TH TX kormányomra felteszem az F1 rimet, a játék onnantól képtelen kezelni a vezérlőt -> csak kontrolleremuláció, az is rosszul (kifelé húz?!)

    mikor is jött az apex? na, azóta képtelenek NORMÁLIS kormánytámogatásra pécén.
    nem mintha konzolon bugmentes lett volna, de ez új mélypont.

    befejezem az fm6 karrierem, addig hátha jön pár pecs.... (1 jött)
  • MikX
    #2399
    Nekemis SSD-n van, és nincs semmi bajom vele. Most a patch után meg már ki se lépeget mint a launch build. AI-val van csak bajom továbbra is, meg hogy nem lehet free play-ben az időt beállítani mikor akarok játszani. Nemtudom, nem lenne dinamikus napszak/időjárás? Vagy csak ilyen hülyén oldották meg?
  • Daermon
    #2398
    Megoldottam. Billentyűzetként beállítottam :D
    Billel se rossz a game, de így egy fokkal jobb is SC-vel.
  • Fpocok
    #2397
    Nalam nem. Mondjuk nekem ssdn van.

    Daermon. Kétlem, de megnezem ha hazaerek es nem felejtem el.
  • kemszi2
    #2396
    Eddig "élem" a játékot
    Az autó felhozatal parádés igazából jó pár autót szívesen láttam volna a H3-ban is,az AI-val én elvagyok,az irányítás teljesen jó kontrollerrel is(csak az automata váltó van bekapcsolva mint vezetési segéd), bár elvileg jövő héten kipróbálhatom kormánnyal is.
    Ami nem tetszik azok a hosszú töltési idők,nem tudom ez másnál mennyire jelentkezik?
  • Daermon
    #2395
    Van valakinek Steam Controllere? Müködik neki vele a játék?
  • Fpocok
    #2394
    A Gt Sports blama után végülis inkább ezt vettem meg. Nem bántam meg.
    Remekül fut 4Kban, az alap gamepados (ds4) beállitas haaznalható, tetszik, hogy pénzt kell gyüjteni, hogy megvegyük az autókat (hello GT MODE, szopj le).

    Minden assisstot kikapcsoltam autón, tetszik, hogy nem lehet csak úgy tövig nyomni a féket és a gázt se. Eddigi kedvenc autós játékom.

    Meló miatt még sok idöm nem volt, csak most nyitottam meg harmadik részleget és csináltam meg a 23 körös Spa versenyt.
  • WinT
    #2393
    Nos nyitott vagyok bármi más időpontra is, bármikor rám írhat bárki.
  • streetking000
    #2392
    szombaton én dolgozom all day szóval :D én skippelem... ez a multi valóban joke egyelőre, kipróbáltam roncsderbi teljesen, laggról ne is beszéljünk, egy ember laggol a tömegben, és mindenki repül körülötte :D
  • WinT
    #2391
    Szervezzünk... bár elég gyorsan el szoktak halni az ilyen próbálkozások, de meglátjuk.
    Szombat délután mondjuk kettő órától este hétig én biztosan szabad vagyok meg utána akár késő estig is. Aki szeretne normális körülmények között gurulni vegyen fel friendnek (Chris Vinter néven), csinálhatunk egy Discord csatornát is, hogy legyen kommunikáció akár.
    Aludtam rá egyet de még mindig nem hiszem el, hogy ezt a multit így komolyan gondolták...
  • streetking000
    #2390
    szervezhetnénk private lobbyt... driftre versenyre dragre akármire....
  • streetking000
    #2389
    az nem multi ha no collision van :D akkor magammal is versenyezhetnék, ghost magammal :D
  • bulba
    #2388
    Abszolút nem ismerem az FM7-et, ezért kérdezem: Nincs "no collision" mód mint a Horizonban?
  • WinT
    #2387
    Toltam három óra multit... 1, azaz egy darab futam volt ahol nem volt óriási tömegbaleset az első vagy második kanyarban, 0 azaz nulla verseny ahol nem az utolsó vagy utolsó előtti helyen végeztem. És nem azért mert ekkora antitalentum vagyok, hanem mert mindig van egy vadbarom amelyik lezúz téged a gecibe. Roppant lehangoló az egész...
  • WinT
    #2386
    Tudom én, hogy nem kellene, de ilyen és itt nem is fognak ilyent bevezetni... most, hogy már ki is próbáltam állíthatom, hogy hatványozottan ilyen.
    Óriási csalódás a multi, nem csak az idióták miatt, hanem mert teljesen fantáziátlan. Ehhez képest a Horizon 3 adventure módja egy adrenalinbomba volt.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2017.10.04. 21:40:42
  • streetking000
    #2385
    kivi vagyok mire jutsz :)
  • unrealnoise
    #2384
    Nem kellene ilyennek lennie. Egy jó rendszerrel lehetne tenni ellene. Legalábbis jelentősen javítani a helyzeten. Lásd iRacing, lásd pCars2, lásd GTS...
  • WinT
    #2383
    Én a multit nem is néztem még meg, ez lesz a mai program. Bár előre tartok a sok roncsderbis faroktól... dehát ez ilyen.
  • streetking000
    #2382
    Sziasztok!

    Kérdés, XBOX-on tolom az FM7et... Hogyan lehet "egyéni" multiplayerben játszani? Értem ezalatt, hogy én dragelni szeretnék, de marhára nincs ilyen opció, valami random játékmódok vannak és ennyi... Vagy én nézek be valamit?
  • WinT
    #2381
    Három körös verseny Mapple Valleyn, szárazon indult, majd szép fokozatosan beborult és a végére már szakadt az eső, állat volt. Namost visszanéztem a replayt, ott meg végig száraz minden. Remélem ez csak bug, mert elég olcsó megoldás így ha direkt van.
  • alma2
    #2380
    aham, koszi, na 2 perc es letoltodott, igy most ugrik a majom a vizbe.
  • WinT
    #2379
    Most, hogy már mentem több versenyt, én úgy érzem a demóhoz képest jóval körültekintőbbek, pedig az agression limitert is kikapcsoltam. Mondjuk eddig csak Highly Skilledig pakoltam fel a nehézséget.
  • WinT
    #2378
    ...

    Szerk: előbb járt a kezem, minthogy gondolkodtam volna és persze hülyeséget írtam.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2017.10.03. 18:05:44
  • alma2
    #2377
    A mindenen atrombolo a.i-t, mintha nem is lennek a palyan. javitották?
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2017.10.03. 10:08:21
  • WinT
    #2376
    Kár volt elindítanom ezt ma este, most így hajnal egykor úgy kellett kifeszegetni a kontrollert a kezemből úgy beszippantott... aztán mindjárt kelni kell.
    A demó kicsit elbizonytalanított a vételt illetően, de az első verseny után teljesen megnyugodtam. Jó lesz ez, csúnya kockulás várható. :)
  • grebber
    #2375
    Forza 7 - változik a VIP-tagság, de rossz irányba
  • arty
    #2374
    szintlépések után kaptam szerintem, meg vettem is, mert GYENGE vagyok :))
  • MikX
    #2373
    És hol kapsz te olyanokat amugy? MErt én kaptam a vip-el, meg talán valamiért, nemtudom, de amugy max venni tudok, de annak meg semmi értelme.
  • Daermon
    #2372
    Köszi! Akkor este ránézek, hogy megoldjam valahogy.
  • grebber
    #2371
    Dobozos nincs pc-re. PA miatt only digitális key játszik. Minden más esetben csak xbox one ra van.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.10.02. 09:44:53