3373
jdcnaddehh671.png
  • CserTotoo
    #2570
    Köszi, maradok akkor a megvételnél
  • grebber
    #2569
    M$ game pass 400ft 2 hónapra. Ebből 29 napot tolhatod a játékot...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.09.03. 08:39:32
  • CserTotoo
    #2568
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy tud e valaki valami okosságot a beszerzéssel kapcsolatban, érdemes előrendelnem microsoft szóróéból 19.990 ért vagy érdemes egy hetet várni megjelenés után esetleg lejjebb megy?Ha előrendelem akkor elöbb tudom a letöltést megkezdeni amúgy?Vagy érdemesebb dvds kiadásban megvenni ha egyaltalán van még olyan?

    Köszi!
  • Dante73
    #2567
    Baráti, ha tartani tudják...
    FH3 is 8 Giga ramot kér, mégse elég neki....
  • grebber
    #2566
    Forza Horizon 4 - befutott a gépigény

    A Microsoft hivatalosan is leleplezte a Forza Horizon 4 hivatalos gépigényét. A Forza Horizon 4 rengeteg grafikai újdonsággal fog majd szolgálni a franchise korábbi részeihez képest, és ezúttal a 60 fps nem csak álom lesz.
    A fejlesztők már sokszor említették, hogy az optimalizáció tekintetében nem túl jól sikerült Forza Horizon 3-hoz képest ezúttal az ajánlott specifikációval nem a 30 fps-t, hanem a 60-at célozták meg, és jelenleg úgy néz ki, hogy stabilan tartani is tudják. Ráadásul ezúttal HDR-funkciókkal és dinamikusan váltakozó évszakokkal kiegészítve mondhatni új szintre lép a széria a látvány tekintetében.
    Természetesen az Xbox One-tulajok számára is a minél inkább folyékony játékmenet biztosítása a cél, melynek érdekében például az Xbox One X-en lehetőségünk lesz a 4K-s felbontásról 1080p-re váltani, így a 30 fps helyett 60-at préselni ki a konzolból. A Forza Horizon 4 egyébként október 2-től lesz elérhető PC-n és Xbox One-on.

    A gépigény tehát:

    Minimum

    Processzor: Intel i3-4170 @ 3,7 GHz vagy Intel i5-750 @ 2,67 GHz
    Memória: 8 GB
    Videomemória: 2 GB
    Videokártya: NVIDIA GeForce 650 Ti, NVIDIA GeForce GT 740 vagy AMD R7 250x


    Ajánlott

    Processzor: Intel i7-3820 @ 3,6 GHz
    Memória: 12 GB
    Videomemória: 4 GB
    Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 970, NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 GB) vagy AMD R9 290x, AMD RX 470
  • arty
    #2565
    olyan kocsikra, amikkel mennék is....

    FH3 - 40 misi
    FM7 - 3 misi

    így állok most :) bár tény, a hetessel kevesebbet toltam, de az fh3-al se állok még fényesen :(
  • WinT
    #2564
    Jajjistenem, ezeket a Survivor meg King, meg hasonló marhaság játékmódokat minek erőltetik?
  • Szabi #2563
    tavaszi térkép
  • Szabi #2562
  • pgyuszika89
    #2561
    +1
  • Dante73
    #2560
    Crewban FIZIKA? Egyáltalán miről beszélsz???
    (Na jó, belső nézetből egyébként egész élvezhető... Bár, csinál furcsákat a scriptes vezérlés miatt. )
    Én, ha lehetne, annak a mapjára ráhúznám a H3-at... Na, az már jó lenne...
  • Newfronter
    #2559
    Sajnos a a Crew 2-ben az autók fizikája csapnivaló, bármilyen is legyen a map...
  • TBTPumpa
    #2558
    Forza Motorsport 7 50% kedvezménnyel (Windows Store)
  • pgyuszika89
    #2557
    Crew 2-t még meg sem vettem. Ám ha sivárabb ha nem, nem 15km-18km térkép egyik sarkától a másikig. Azért a Horizon 3-ban is van sivárság bőven....
  • WinT
    #2556
    De ti hová költitek a pénzt a játékban?
    Nekem Horizon 3-ban is meg Forza 7-ben is több millió kredit van a számlámon, autót még nem is vettem, bőven elvagyok azokkal amiket kipörgetett a játék, így is 100+ olyan verda van a garázsban amikben még nem is ültem. Hová lehet elkölteni ennyi pénzt?
  • arty
    #2555
    kikerul a lootbox az fm7bol meg iden!!!

    bar eddig se volt fizetos, mostmar nem is lesz
    es fh4ben mag egyaltalan nem lesz!

    remelem ezzel helyeerakjak az fm7es penzszukosseget is ;) nekem legalabbis nem gyult...
  • Dante73
    #2554
    Ahány ezerszer nagyobb, valahogy elnézem neki, hogy 2-3-4x sivárabb...
    És, azért tegyük hozzá, az első részé azért elég művészi minőség, sok helyen. A másodikkal még nem játszottam annyit, hogy meg tudjam Ítélni, de az valóban sivárabbnak tűnik egyenlőre, mint az egyé, vagy akár az F3-é. Kár, hogy a század akkora map, 3x annyi ramot zabál... Mert annyival nem szebb, tegyük hozzá, amennyivel több memóriát követel
  • arty
    #2553
    menj a Crew térkép sivárságába.... :P
  • Szabi #2552
    havas térkép
  • Szabi #2551
  • pgyuszika89
    #2550
    Hát ez elég sovány már megint....
  • lacica
    #2549
    Köszi a választ !!!
  • WinT
    #2548
    A Single Player menüben a második opció a Free Play, ott azon a pályán olyan autóval és olyan mezőny ellen mész olyan körülmények között amilyent csak szeretnél, rengeteg opciót be lehet állítani.
    Idő meg ghostok ellen ugyanitt a Rivals menüben versenyezhetsz ha jól tudom, bár itt én még szinte alig jártam nem ismerem a pontos lehetőségeket. De ott is van választék bőven.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.07.21. 10:01:30
  • lacica
    #2547
    THX !! Ezeket,hol találom ???
  • arty
    #2546
    forza motorsport 7-ben? igen

    mehetsz idő ellen, szellemautók ellen (haverod szellemautója ellen) és persze van szabad verseny is, AI mezőny ellen
  • lacica
    #2545
    Lehet,hogy láma kérdés,de tudok menni olyan pályán ahol Én szeretnék.Mondjuk edzés képpen.
  • Fdm019
    #2544
    FH4 térkép FM fórumról
    Utoljára szerkesztette: Fdm019, 2018.07.20. 13:10:39
  • grebber
    #2543
    MS Store: Forza Horizon 3 Platinum plus Expansion Bundle;-75%;11350 Ft
    Csak Windows 10 vagy Xbox One! Ebben az összes dlc is benne van.

    Best buy lehet valakinek...
  • arty
    #2542
    30-40 perc alatt lehetetlen összeszedni a mostani térképen is, de itt most egy nagyobb térképről beszélgetünk, hogy az miért lenne jó vagy épp rossz ;)

    (természetesen fh3-ban is már ingyen utazok)
  • WinT
    #2541
    Keresel a neten egy térképet akkor nem gondolom, hogy 30-40 percnél tovább tart összetörni azokat a táblákat, hogy ingyér' vagy legalábbis sokkal olcsóbbér' tudj teleportálni. Lassan két éves lesz a játék, nem hiszem el, hogy nem fért még bele. :)
  • arty
    #2540
    - szoktam/szeretek csak autózni a horizonokban, de nem félórákat
    - és valóban nem zavarnának a távolságok, csakhogy a fast travel fizetős*, az eventek közt pedig utazgatni kell
    - az "ízléese lista" megoldhatná mindenki gondját, akkor én is kiállnék a nagyobb map mellett! nekem tényleg csak az időnkénti üresjáratok bosszantóak... (azaz amikor A-ból B-be KELL mennem: utazzak pénzért, CSAKHOGY sajnos a lootboxos fm7 óta eléggé pénzszűkében vagyok a forzákban és félek ez jellemzője lesz mostmár majd az FH4-nek is)

    *tudom, az óriási mapen eltölthetnék board pusztítással 20 órát, hogy utána ingyen legyen. aham :D

    ---

    stalker001: tehát nincsen viadukt, városkák, autók, forgalom? ;)
  • stalker001
    #2539
    Szerintem ez a map így is dögunalom, ha fele is kicsi lenne akkor se tudnák úgy megpakolni hogy jó legyen, mivel rámentek az fps-re, így kb semmi semmi sincs a pályán néhány házon kívül.....
    Elég gáz 2018-ban. :D
    Nyilván nem voltam még Angliában hogy lássam milyen is igazából, de annyira nem is érdekel. :D
  • WinT
    #2538
    Nem értem én ezt... ha nem akarsz fél órákat autózni akkor ott a fast travel. Miért olyan hihetetlen, hogy valaki a síma sétaautózgatást is élvezi? (Az említett Crew-t is sokan csak e célból tolják, haverokkal nagy fun, de én speciel egyedül és élvezem.) Ez lenne az open world lényege nem az, hogy húzzák az időt két verseny között. Berakhatnák a versenyeket egy ízléses listába is akár és akkor nem volna üresjárat.
  • arty
    #2537
    nekem biztosan nem hiányozna, hogy félórákat autózzak 2 event közt... (és pl a dupla méret miatt a részletesség máris "fele" volna, maga a DÖGUNALOM - ha valaki a méret szerelmese, csapassa a crew-t, ott aztán van belőle dögivel ;) )

    eddig 4 FH-t játszottam, a térkép méretét sose éreztem problémásnak (ellenben pl a TDU-t anno már-már túlzásnak éreztem), nyilván nem is játszottam velük éveken át, akkor biztos beleuntam volna a "méretbe" (is)
  • WinT
    #2536
    Érzésre van akkora mint a Horizon 3-ban, egy hangyafasznyival talán nagyobb is, de azért legalább egy duplázás jó lett volna méretben.
    Az ilyen speckó járműves mutatványok az előző részben is eléggé elszálltak voltak (nem is emlékszem már mik voltak, valami vonat meg vadászgép rémlik), az hogy lefagy meg hát istenem, fejlesztik még. Mire kész lesz ne fagyjon. :)
    De ja... engem sem győzött még meg.
  • Szabi #2535
    a térkép finoman szólva is kicsi :D
  • Szabi #2534
    eddig nem túl biztató.. picurka térkép, bugos, 40 tonnás hoovercraftvarázslatosiskolabusz driftel és rámpákon ugrál, majd megfagy a játék és nem tuják újraindítani.. :DD

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.07.17. 20:15:41
  • arty
    #2533
    sajnos 8gb ram már évek óta nem elég csomó játéknak :(
    ebben nem lógnak ki az "átlagból" ... (pech, hogy kb pont azóta a ramárak az égbe kúsztak)
  • stalker001
    #2532
    Az érdekes, én azt hittem lassabb a játék 30fps-el, vagy csak annak látszik?
    Egy verseny elég unfair lenne ha valaki 30fps miatt vesztene. :D
  • WinT
    #2531
    Na hát ez az, ilyeneket (is) kellene rendbe rakni előbb, utána gyúrhatnak a tartalomra.