3373
jdcnaddehh671.png
  • Dzsini
    #2851
    750 ezer az erdei ház, ha mégis úgy gondolnád
  • WinT
    #2850
    Skill songos cucc még meg sincs, meg a rádiót is rég kikapcsoltam, annyira dögunalmas zene jön belőle. Ott rohadjon meg az egész, inkább játszom. :D
  • Dzsini
    #2849
    Skill songos rádiózással egy fokkal jobban gyűlik, akkor 1-1 dal alatt egy milliót nagyjából össze lehet szedni
  • WinT
    #2848
    Basszus ezzel a 7 millás skill score forzathon feladattal szerintem kicsit túllőttek a célon. 20 perc csapatás után is még csak 100k gyűlt össze, de már elegem van az egészből.
  • Szabi #2847
    jól szórakozva, évek óta járunk erre a TS-re, mert nem szeretjük :D

    #2840 MerlinW szerverére járunk néhányan, szerintem írj neki, hogy jönnél velünk Forzázni, aztán majd kiderül hogy eltudod-e viselni a stílusunkat :DD
  • Dzsini
    #2846
    CAR PASS DLC ADDITIONS (releasing on October 12)
    1985 Porsche #195 959 Prodrive Rally Raid
    1959 Porsche 356 AS 1600 Super

    #FORZATHON SHOP
    300 FP Car: 1972 Land Rover Series III FE (Exclusive model; unlisted in the Autoshow)
    140 FP Car: 2017 Chevrolet Colorado ZR2 (Exclusive model; unlisted in the Autoshow)
    Clothing: Warm Mitten
    Clothing: Pink Biker Boots

    #FORZATHON WEEKLY CHALLENGE: Carte Blanche
    Own and drive any Offroad vehicle
    Win 3 Cross Country Series events in an Offroad vehicle
    Earn a Wrecking Ball Skill in your Offroad vehicle
    Earn 7 million Skill Score points with your Offroad vehicle

    EVENTS: "CHILL FACTOR"
    Championship: Astmoor Heritage Circuit, A800 Super Saloons
    Championship: Moorhead Rally Trail, S1 900 Rally Monsters
    "007: The Living Daylights": Arthur's Seat Cross Country, James Bond 1986 Aston Martin V8 (DLC required)
    "Break the Ice" The Trial Co-Op Championship: Beach View Cross Country, B700 Classic Muscle

    DANGER SIGN
    The Great Ridge
    3 star: 900 feet
    Seasonal Objective: 975 feet


    plusz van egy gyorsulási verseny a befagyott tavon, ami ... érdekes :)
  • Dzsini
    #2845
    Téli Forzathon: Terepjáró típusú autó kell (nem városi, nem extrém, nem homokfutó), a terepsorozat-széria pedig a zöld színnel jelölt verseny.
  • WinT
    #2844
    Mi már csak ilyen maradi vénemberek vagyunk. :)
    Illetékesek megosztják majd a címet ha lehet, én nem tudom mennyire publikus.
  • gregoryan
    #2843
    én is inkább az Otthonos puha disco szerveren tolom azért :) Hisz tudod :)
  • LeWyTy
    #2842
    Én nem köszönném meg Elavult... én fel nem megyek rá
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.10.11. 13:57:36
  • haflac
    #2841
    Szerintem érzi a játék, hogy hamarosan lejár a 2 hetes ingyenes game pass-om, és ezért beadott egy Lamborghini Aventador LP700-4 Forza Edition-t wheelspinnél. hm
  • gregoryan
    #2840
    esetleg ha talán ha..... Publikussá lehetne tenni a TS server cimet..... megköszönnénk!!
  • WinT
    #2839
    Mert Teamspeaken vagyunk. :)
  • LeWyTy
    #2838
    Jó sokan vagytok. Hogyan szoktatok játszani? Hogy találtok egymásra? Mért nem Discordon?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.10.10. 20:55:06
  • Szabi #2837
    NEW UPDATE BROKE PC " Fix for GPU crash after displaying the boot logo videos." erre most kifagy a videó után, szép munka
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.10.10. 20:17:02
  • gregoryan
    #2836
    Ráadásul mennyire felesleges a Játék szempontjából, hogy ilyen buziskodás bennelegyen..

    De a verseny érdekes lehet.. lenne
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2018.10.10. 11:53:48
  • Dzsini
    #2835
    Pont ez a céljuk :)
  • WinT
    #2834
    Komolyan elkap a röhögés mikor meglátom ezeket a göncöket. Mint valami rossz buziparádé. :D
  • Szabi #2833
    ha vagyunk elegen, mindenféle verseny jó móka tud lenni :D

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.10.09. 22:09:17
  • haflac
    #2832
    Nekem is felismerte, de tök olyan, mintha késve reagálna.Hátha van valami kis okosság a beállításokban.
  • komiki
    #2831
    Szia.Nekem g29 van és alapból jól ismerte fel a játék.Egy kicsit azért játszottam a linearitással.növeld vagy csökkentsd,ahogy te érzed .
  • kemszi2
    #2830
    nekem fordítva,tegnap nem engedett,ma feltudtam menni,úgy hogy csak alvó módba volt a gép
  • Dzsini
    #2829
    Ma újra próbáltam, és kidobált. Semmit nem változtattam, IP se változott, nem volt reboot (csak hibernálom a gépet), és most megkaptam a DNS errort.
  • Szabi #2828
    remélem hamarosan megoldja már a telekom.. egészen szép számmal lennénk, de így nem egyszerű.. :-/
  • haflac
    #2827
    Tudna valaki segíteni nekem, hogy hogyan érdemes beállítani a játékot, hogy az kormánnyal (logitech g25)jó legyen?A gyári értékekkel, tök nevetséges az irányítás, mintha később reagálna meg az ffb is fura.Köszi a segítséget.
  • Dzsini
    #2826
    Nekem tegnap este (telekomosként) simán csatlakozott a Livera, és 2 Live eseményt gond nélkül le is tudtam játszani (az este 7 és 8 órakor kezdődőt)...
  • gregoryan
    #2825
    Megjelenéskor??
    Vicelsz.... Mai napig!!! Sokszor nem látom a haverokat aztán fél perc mulva jé online mindenki aztán megint nem.. ugyanez visszafele ha engem keresnek. fos az egész.. Lenne Steamen...erölködnek evvel a szaros Microsoft Store-ral Meg xbox appal... Miért nincs még 3 applikáció ami kötődik ehhez esetleg....???
    Steamnek valsz vannak elvárásai a fejlesztő fele, cserébe működik is mindig rendesen.
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2018.10.09. 09:11:19
  • stalker001
    #2824
    Nekem most be se tölti a menüt a játék....
    Lenne mit javítani....
  • WinT
    #2823
    Azzal is volt gond vastagon megjelenéskor. Reméljük, hogy mielőbb helyrepofozzák ezt is.
  • Blake6
    #2822
    Köszi a válaszok!Én VidaNet-nél vagyok(amúgy vicc egy szolgáltató más téren is...),megpróbálok náluk is kutakodni mi lehet a gebasz.De azért rohadt bosszantó,hogy előrendeltem a méregdrága ultimate edition-t,aztán még mindig csak szólóban tudom nyomni...(bezzeg az FH3 meg röccenés és probléma nélkül műkszik,csatlakozik).
  • kemszi2
    #2821
    nekem mindennap baszkódni kell egy sort a parancssorba,de utána indul,pedig már első indításkor jónak ír mindent az xbox app,mégse enged be.
    Huawei HA35-11-es router van .Rájuk írok én is
  • WinT
    #2820
  • Dzsini
    #2819
    Ha Telekomos interneted van, akkor ezért
  • Blake6
    #2818
    Miért nem lehet/tudok Horizon Life-ra csatlakozni jó egy hete?Tudom,alább már sokan rugóztak a témán,de nem jövök rá a problémára...Valami jobb hírt tud valaki?(Xbox-on tolom).
  • hangacsi
    #2817
    Köszi a gyors választ!
  • Dzsini
    #2816
    #2782
  • hangacsi
    #2815
    Sziasztok!

    Bocs a láma kérdésért, de még totál kezdő Forzás vagyok.
    Van most ez a Forzathron kihívás és a Honda NSX-el kellene 3 utcai gyorsulási versenyt megnyerni.
    Ez most hogyan működik? Amik sima gyorsulási versenyek vannak az autópályán, tengerparton, reptéren azokat megcsináltam, de nem számolja bele.
    Leírná nekem valaki, hogy mi kellene ehhez?
    Köszi előre is.
  • Szabi #2814
    jaja, én se kaptam meg a dzsekit, hiába lett meg verhetetlenen az első hely :-/
  • kemszi2
    #2813
    az a baj hogy így nincs is sok kedve az embernek feljebb rakni a nehézséget, főleg a sok 2-3 perces futamon mire hátulról előre verekszi magát az ember,addigra az első meglép,persze a vége felé azért bevár...én most a "szakértőknek" való szintén játszok,de pl jó lenne hogy ha a rajtnál néha előre rakna,vagy a nehézségi szinttől függene a pozíció,bajnokságban meg fordított rajtsorrend lenne a 2futamtól...na mind egy is ez már biztos így marad ebben a részben :D

    Egyébként a Kóp bajnokság most sem adta be a nyereményt :D de láttam a hivatalos fórumon ,hogy nem egyedi probléma.
  • gregoryan
    #2812
    ez a legbénább, én volnék :D:::D:D:D KÖSZ SZÉPEN :D