3373
jdcnaddehh671.png
  • rebekakocsis
    #3373
    Üdv, olyan kérdésem lenne, hogy tudna-e valaki segíteni a kormány beállításokban, mert egyszerűen nem tudok vele menni. Köszönöm.
  • Stockbauer33 #3372
  • Danecay
    #3371
  • MerlinW
    #3370
    Szép stílus, hol vetted? Na szia.
  • nazzario
    #3369
    Szia!Nekem elotte 70 szazalekban tenyleg ajandek volt ha porgettem!A bele fektetett energia busasan megterult!
  • nazzario
    #3368
    Szia!Ha mar mindent kimaxoltal,akkor igenis plusz motivaciot ad ha meg van a porgetesnel az egyensuly,nem is ertelek hisz jatekmechanikailag alapbol fontos elem a porgetes a forzaban!Engem a kezdetektol is motivalt!A fejlodessel egyutt jar a porgetes mint jutalom,mint a neveben is benne van!Nem kell a masikat leszolni kicsit tulzasba estel,nem lehet mindenki tokleetes mint te!!Elni es elni hagyni !Nem vagunk egyformak ahany emebr annyi fele motivacio!Ertesz?Egyebkent meg nem nyerogep funkcio ami a jatekban van koze sincs hozza nagy baromsagot irtal most ,nagyon gaz!!Kevered a szezont a fazonnal!Na szia
    Utoljára szerkesztette: nazzario, 2022.02.11. 06:36:54
  • csabush
    #3367
    Hát ez nekem amikor utoljára játszottam vele, 1-2 hónapja, akkor is így volt. :D Simán ezt dobta a gép, szerintem ezt nem variálták, nekem akkoriban is volt olyan, hogy szuperpörgetésből két ruha, meg egy duda esett vagy mozdulat vagy egyéb, nekem teljesen hasztalan szarság. Máskor meg simán 2 nagy összeg meg 1 autó.
  • MerlinW
    #3366
    Nemtom én tegnap pörgettem ~30-at és kijött vagy 4 millió kredit, 4FH autó és kb 0 ruha. Egyébként gáz, ha egy autós játékban a nyerőgép funkció motivációd.
  • nazzario
    #3365
    Szia!Koszi a valaszt.Ennek sok ertelme nem volt sot vissza lepes !Azt vettem eszre,hogy porgetesnel sincs mar meg az egyensuly.Rengeteget porgetek 2-5000 crt.Ruhakat is tobbszor porgetek ki mint ezelott.Jol oda vagtak a motivaciomnak.
  • sznus
    #3364
    Megváltozott csomó autónál a "Skillfa" (Autós kiválóság, Car Mastery, Skill Tree, ki hogy hívja), emiatt visszakaptál csomó trükkpontot (én pl. 1000+ kaptam). Egy pár órát el lehet vele molyolni, mire újra kiváltogatod a dolgokat. Ráadásul nem mutatja, hogy melyiknél változott. Marhajó!

    Közben jöhetnek a legkisebb tételek, amiket Szuper Pörgetésből nyert az ember... 12-15 ezer CR, nem tudom pontosan... mérgemben tovább is nyomtam.
  • nazzario
    #3363
    Sziasztok!Nem jatszottam tegnap ota..ma belepve lett 500 trukkpontom..2 nappal ezelott kb 5-7 volt felhasznalhato..tudjatok,hogy mi tortenhetett?Koszonom a valaszokat
  • ATi0021
    #3362
    Végre sikerült megnyerni az Eliminátort is. Pedig csak gyorsan ki akartam esni, hogy meglegyen a 20 eliminator és vele az ingyen Veyron, erre tessék most sikerült megnyerni. :)


    Utoljára szerkesztette: ATi0021, 2022.01.22. 19:38:59
  • Szabi #3361
  • IMYke2.0.0.0
    #3360
    Kim Jong-Unt istenként kell és tisztelik az országában - a gyalázása szó szerint főben járó bűn arrafelé.

    Az, hogy Észak-Koreán kívülálló államok és felek nem kívánnak veszélyes vizekre evezni, nem csoda, és nem is elítélendő dolog, politikailag semlegesnek lenni nem bűn - és ha ez azzal jár, hogy akár efféle (amúgy, első pillantásra akár viccesen is ható, több copyright dolgot is megsértő) MOD letiltásra kerül, na bumm (pun intended)...
    De a készítőjét 8000 évre letiltani... na, az már több mint barokkos túlzás.

    Nyilván, ismerjük a Microsoft-féle rendszer "korlátait", így nem kell félteni, a srác biztosan nem lett öngyi a dolog miatt, és vígan csapattathatja a virtuális járműveket a terepen... de az biztos, hogy mostantól óvatosabban készít majd livery-ket :)
  • komiki
    #3359
    Az igazat megvalva Kim Jong Un-t kéne bannolni örökre .
  • robicarlos6
    #3358
    Szegény srác sajnálom, biztos komoly munkájába telt egy másik reget csinálnia
  • WinT
    #3357
    Azzal a nyolcezer évvel azért eléggé túllőttek a célon, ezért a vétségért bőven elég lett volna szerintem 500 év is.
  • IMYke2.0.0.0
    #3356
    "Player Banned From Forza Horizon 5 for 8,000 Years Due to Kim Jong-Un Decal

    A friend of an avid Forza Horizon 5 player reported that his friend was banned for roughly 8,000 years, most likely due to his very creative custom decals, such as the prominent image of the leader of North Korea on the side of their car."


    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2021.12.03. 17:47:28
  • N3mus
    #3355
    Szerintem a legtöbben ezzel érintettek : Memory leak. Nekem is kb ez van bármit csinálok egy 2-3 óra után random megakad a kép 1 mp és összeomlik semmiféle hibakód nélkül. Minden más játék gond nélkül megy. Csináltam Memteszt is nem volt semmi gond. Amúgy nekem is gamepassban van meg. Amit te írtál hát első körben a 3. fele programoknak álnék neki kilöni pl : ghub/ sonic radar / sonic sound bla bal / steam overlay és a több hasonló ami bármilyen overlay rakna a játékra. Nekem az asus alap rakta fel sutyitban a sonic radart a hangkártya mellé. Ráment egy teljes hét mire rájöttem ezért lépett ki a játék 5 percenként ( Ez horizon 4 alatt volt de 5 alatt is ugyanez a gond tapasztalható)
  • hangacsi
    #3354
    Nálam win 10 van, és steamen vettem meg.
  • Monster076
    #3353
    Fel is adtam a kísérletezgetést, majd csak jön egy olyan frissítés, ami megoldja a problémát. Elképzelhető tényleg, hogy a Win11 fekszi meg a gyomrát, de csak emiatt most nincs lelki erőm visszarakni a W10-et. Maradok "bétatesztelő" :D
  • MerlinW
    #3352
    Én MS Store-ban vettem (W10) és pöccre indul, no crash, jól fut. Nemtom mi lehet a gond nálatok.

    Hogy W11-en nem megy az már másik kérdés, tele van vele a net, hogy millió problémája van a játékokkal illetve a teljesítménnyel.
    De innen is köszönöm mindenkinek aki bétateszteli nekünk:)
  • WinT
    #3351
    Nálam is Eset Smart Security gondoskodik a védelemről és semmi baja nincs tőle a Forzáknak. Pedig nem adtam hozzá semmit, semmilyen kivételhez, mégis pöccre indul. Windows Store verzió, nem tudom a Steames változat lehet másra érzékeny?
  • robicarlos6
    #3350
    Miért nem próbáljátok ki felhőbe? Úgy tuti megy
  • Monster076
    #3349
    Nálam ez sem segített, sőt az sem, ha töröltem az Eset-et..
  • Evin
    #3348
    Köszi, igen, azt mutatja a lentebb belinkelt videó is.
    És nálam sajnos Xbox app alatt nem sokat ér.

    Ha nem GamePass alatt akarnám kipróbálni, hanem megvettem volna, elég ideges lennék. Lefogadom (nem néztem) a warez kiadás pöccre indul, ahogy már annyiszor volt ilyen más játékkal.
  • hangacsi
    #3347
    Az egyik steam fórumban találtram a leírást. Sajnos már nem emlékszem pontosan, de a HIPS-ben is hozzá kellett adni a kivételekhez. Nekem az lett meg sokára és utána jó volt.
    Minden esetre elég elszomorító, hogy ilyen gondok vannak és nem kevés embernél.
  • Szabi #3346
  • Monster076
    #3345
    Én ezt a videót találtam, de itt csak 1 beállítást kell elvégezni:
    https://www.youtube.com/watch?v=8dXEUBhXIMw

    Nálam is fagy 10-15 perc után, de még nem volt időm kipróbálni, hogy ez segít-e (Eset szimpla letiltása nekem sem segített).
  • Evin
    #3344
    Nekem is Eset van. Most letiltottam arra a pár percre, míg kipróbáltam, de semmi.
    Megvan még, mit kellett hozzáadni kivételként?
  • hangacsi
    #3343
    Nekem a steam-es verzió ven és ugyan ez volt a gondom. Eset vírusirtó van fent, és abban kellett 3 helyen hozzáadni a Forzát a kivételekhez. Káromkodtam én is sokat miatta, mire meg lett a megoldás, mert a 4-el nem volt semmi problémám.
  • Evin
    #3342
    Köszi, az is megvolt sajnos.
    Sőt, olvastam olyat, hogy rendszergazdás indítás után 5 másodpercig nyomni kell az Entert és következő indításra jó lesz. Hát nem.

    Köszi azért a tippeket, max marad a H4. Amúgy sem ez volt az elsődleges játék, csak mondom megnézem már magamnak. :)
    Utoljára szerkesztette: Evin, 2021.11.29. 13:41:45
  • games4ever
    #3341
    Nekem is hasonlo problemam volt, mindennel probalkoztam de semmi se segitett, aztan kiprobaltam, hogy elinditom adminisztratorkent es mukodott es azota sincs semmi baja.
    Szerintem probald ki te is hatha ez megoldja a problemat.
  • Evin
    #3340
    Igen, megtaláltam a hivatalos listát. Semmi. :(
    Poén, hogy a Horizon 4 meg csont nélkül indul és megy.
  • WinT
    #3339
    Számos vírusirtóra valamit mindenféle hardver monitorozó programra (MSI Afterburner és hasonlók) háklis a játék. Ezeket kapcsold ki első körben ha vannak.
  • Evin
    #3338
    Nem játszottam a sorozat korábbi részivel, de most GamePasshoz jutottam, és gondoltam akkor kipróbálom a Horizon5-öt.
    Elindítom, és eljutok addig, hogy kiírja milyen veszélyekkel jár, hogy én játszani fogok. Jobb alsó sarokban forog párat a töltés jelző, majd kilép. ÉS minden próbálkozásnál ez van (Win11 x64 (1 hónapos install), minden driver friss)
    Találkozott valaki ilyennel és meg tudta oldalni?
  • Szabi #3337
  • Aborg
    #3336
    Koszi a tippet, tenyleg. Ott mukodik.

    Mas: a festeseknel nincs ra mod hogy kepeket lehessen importalni festesnek? Gondolom nincs, kulonben nem szenvedett volna ezzel ket orat.
  • Szabi #3335
  • hangacsi
    #3334
    A fesztiválhelyszínen próbáld meg. Ott nem macska magasságból indulsz.