2074
  • Rocco27
    #508
  • PiszkosFred
    #507
    Na belefutottam en is egy ilyen uj bugba (a tobbi, mar regota meglevo hulyeseg mellett). Probaltam boviteni a bazis egyik szarnyat egy uj emelettel es a letrakat sehogy sem engedi lerakni a ket szint koze - sehova sem, csak nagy duzzogva random falak tetejere :D
  • DevLupius
    #506
    Jogos, a magyarítás verziója 26734/10908 a játék verziója viszont 26757/10965, napközben jött egy patch.
    Javítom a telepítő programot, hogy első telepítésnél nézzen HASH-t.
  • Rocco27
    #505
    Hmm, eki akartam próbálni a magyarosítást, mivel elérhető Lupiostól.Elindítottam, megadtam a Conan Exiles játék útvonalát, telepítette, beállítom a német nyelvet ahogy kéri, de nem jelenik meg a magyarosítás.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.03.25. 16:56:41
  • PiszkosFred
    #504
    Foleg, hogy ez mar eleg regota jelen van, meg a peccs elott is volt ilyen, hogy ujra kellett bontanom egy falszakaszt, mert egy elem blokkolta a masik elhelyezeset.

    Foundationnal szokott az lenni, hogy nem engedi egymasra epiteni oket, ilyen elrakom az elemet, eloveszem ujra, es vagy eygbol engedi, vagy forgatok rajta egy picit es akkor beugrik a helyere.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.03.25. 10:32:59
  • Rocco27
    #503
    Az építkezés ahogy olvasom 'common problem'...Várjuk a következő HOTFIX-et, kétlem, hogy hétvégén dolgoznának rajta.
  • Rocco27
    #502
    Szia, bár nekem nincs szükségem lakótársa, de tudok segíteni ebben-abban. Nálunk egyenlőre barátságos a légkör, valszeg a többiek is segítőkészek nem csak én. Ha én keresnék társakat, 35 évesként biztos nem 10-13 évesekkel szeretnék együtt játszani.

    Apropó én vagyok kitüntetve csak vagy más is szív az építkezéssel. Előfordulnak esetek amikor mindenféle ok nélkül nem enged lerakni egy-egy építő elemet a meglévőkre. Nem csatlakozik arra amire pedig kötelező volna.
    Egy házfallal szívtam pl., nem engedte berakni a helyére, körbe kellett bontanom és újra raknom. A fal felett az ajtó volt a ludas. Most épp a lépcsővel szívok. Alapra építenék egy lépcsőházat. Mindent le tudok rakni, de a lépcsőt sehova nem csatlakoztatja rá. Ha kezembe veszem a lépcsőt és körberohanok, már a meglévő falaknál is alig-alig talál csatlakozási pontot.

    Ez az UPDATE22 kiborít. Víz alá nem lehet csak max. 1-2 mélységig építkezni. Épp egy folyó partján lakom és itt-ott bemélyül a víz, lefele építkeztem egyes részeken a falakkal, bástyákkal, hogy minden passzoljon és zárt legyen, de most már üreges a fal és a bástya is. Egyszerűen nem találom rá az alternatívát, pedig nem egy Mariana-árokról van szó...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.03.25. 10:05:54
  • szabo15
    #501
    22 de miért is fontos?
  • Norbertboy
    #500
    Hány éves vagy?
  • szabo15
    #499
    Hellosztok
    Én tervezem megvenni a játékot és játékos társakat keresnék elöre is
  • PiszkosFred
    #498
    Nem, thrallok sem eltek tul. Szerencsere a bazisom helye megmaradt, nem epitett oda senki, igy a hetvegen megprobalom a hatarokat levedeni es egyszer ujrakezdem.
  • Rocco27
    #497
    Nem lehet 2 kocka (max 1) mélységben építkezni! Egy-egy dolog nekem pont a vízbe lóg, most kereshetem a megoldást rá - ha van egyáltalán-, hogy kijavítsam a hülyeségüket...
  • PiszkosFred
    #496
    Hat akkor a bazisomnak mai nappal lottek, kezdhetem elolrol :( Meg szerencse, hogy csak az epitkezest, a szintek megmaradnak.

    Tegnap kiraktam az osszes ladaban tarolt thrallt a foldre, hogy ha wipe lesz, talan igy tulelik - nem epuletek es nincsenek inventoryban sem - kivancsian varom, hogy ha kesz az update es belogok megvannak e. Andromeda, ESO bolondok napja, Conan patch, hat basszak meg mindezt egy napra kellett tenni? :D
  • Ironman2
    #495
    Szívesen!
  • Rocco27
    #494
    Jut eszembe elfelejtettem megköszönni, hogy kirakattad a szervert a fejlécbe, köszi!
  • Ironman2
    #493
    LOL,ideje lesz majd visszanéznem
  • Rocco27
    #492
    Az NPC-k kaptak animációt az állomásokhoz/munkafolyamatokhoz. Az ács fűrészelget, a bőrműves szövöget, nagyon jó.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.03.23. 17:20:49
  • Rocco27
    #491
    Amúgy a bugok nagyon játék bomlasztóak. Meghalsz és a hullád despawnol rövid időn belül (szinte mindegyik túlélő játékban agyon szívatják ezzel a játékosokat 2-15 perc max amíg marad a hulla/táska általában), vadállatok azonnal spawnolnak ha megölöd őket (épp egy barlang bejáratánál megöltem 1-2 pókot 3-4 másik spawnolt helyére azonnal) instant death, gyakran tiszta a környék (a látótávolság maxon de ez így is kicsi) aztán hirtelen a semmiből 3-4 sakál rám ront úgy, hogy előtte már lesebeztek persze, instant death again persze, majd futás a cuccomért. NPC belesüllyed a földbe, percekig szórakozok míg végre talpon marad a felszínen, ha meg elcsalja valami, utána nem megy vissza a kijelölt helyére, despawnolnak az itemek a ládákból (rohadt idegesítő), nagy nehezen összegyűlik néhány itókára való lótusz virág és aloe vera, majd szépen sorjában kiürül a láda, mert eltünnek, ilyen a nyílvessző is. Építkezésnél lerakási szórakozás, forgatnod kell, hogy végre illeszkedjen, a zászlót nem lehet rakni oszlopra vagy háromszögre, fáklyát is csak élire engedi oszlopnál fél méteres hézaggal, síkjára nem hogy passzoljon...stb. Ja és íjászok is annyira bambák, nem menne arréb hogy kikerülje az oszlopot/falat, nem inkább lövi a falat ami közte és az ellenség között van naphosszat....

    Ok, hogy most jelent meg, de egy gyors meeting és hotfix kellemesebbé tenné a mostani játékosok mindennapjait.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.03.23. 17:19:01
  • Ironman2
    #490
    Ja megjött az első nagy patch a 7-ből.
  • Rocco27
    #489
    EZAZ! Kint az új frissítés és tele finomságokkal!

    Bővevebb infó: UPDATE 22 - Dye system, ruins system and new weapons out now!

    Videó:


    Apropó a szerverek helyzete sosem fog változni, ha az egyszeri játékosok nem veszik a fáradságot és kezdenek el tömörülni egy pl. magyar szerveren, hanem felmennek 272. játékosnak az egyik hivatalos szerverre szerverre vagy 126. egy nem hivatalos németre.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.03.23. 17:01:01
  • Although
    #488
    Vagy néz rá a TSw-re. Az az utolsó talán. illetve amíg lesz a progenitor az SWTOR-nál kb ennyi maradt.
  • Although
    #487
    A világ a bevételről szól. Abból van osztalék pénz. A funcom már 2010-ben is elkésett érdemben. Csak még voltak régi arcok akik, összegyűltek, de akkor is kevés volt fenntartani. És ne szépítsük amit sokan itt is fuckomnak hívnak. És utálják volt alapja. nagyjából a jó játék készítésén kívül mindenhez hülyék voltak. Annak is egy részét, inkább úgy mondom amit élveztek az az volt, hogy szopattak engem is meg másokat és ezen jól szórakoztak, nem biztos emlékszel rá de én igen. Az emberek többsége ezt nem szereti. elnéztem nekik mert nagyon kevés cég van, volt a világon mint ők, köszönhetően a kalandjátékos múltjuknak, akik képesek voltak lenyűgöző dolgokat csinálni. De mondom ez már 2011-ben is rétegjáték volt :) ha nagyon elkeseredett vagy mint egy lengyel gyerek aki bár 20 éves volt mindig próbált hozzánk csapódni, mert kortársai kinézték. :) Ma már ez a világ eltűnt. De a kickstarteres játékokban még megtalálod. Néz rá a PoE, Torment, és társaikra. Azok még igazi minőség :) Ne itt keresd. A funcom is túlélni akar.
  • Uniel
    #486
    na igen, nekem is ez a bajom a mai játékokkal, 0 story, 0 kihívás, 0 tartalom, 0 szórakozás :(
    de azért még álmodozni lehet :)
  • Although
    #485
    Ráadásul a középszerűség korát éljük, azzal csak bukni lehet. Sötét, lélekölő sztori keveseknek akik élvezik. Ez meg egy könnyed szórakoztató anyag akar lenni, és lehet annak jobb is lesz. Nézve a videokat. Nyomokban régi funcomot is tartalmaz amire egyesek már rá is csodálkoztak :)
  • Although
    #484
    Az egy sok területtel, rendelkező mmo ez meg egy multira kihegyezett zóna. Semmi értelme. És nem fognak azt amiről beszélsz nem ezek csinálták. Közük nincs ahhoz a szinthez.
  • Uniel
    #483
    ha a Funcomnak lenne egy pici esze is, átemelnének mindent az aocból amit lehet, harc rendszer, skillek, questtek, helyszínek, npc. akkor ez lehetnek a világ legjobb játéka ;)
  • PiszkosFred
    #482
    Olvastam a blogot, jo lesz ez.

    Mostanra epitettem egy fasza bazist (hivatalos szerveren), befogtam rakas szolgat (III-sokat fokent, Slaverbol, carpenterbol, bsmithbol, cookbol, dancerbol, stb.), felszinteztem a karaktert, felhalmoztam egy rakas nyersanyagot, stb-stb. Lenne meg nevesitett npckre vadaszat, meg sarkanygyilok, stb. - de ezeket majd kesobb, most nem erdekelnek.

    Viszont megmondom oszinten, most nincs erom mindezt ujrakezdeni. Hiaba marad meg a karakter szintje a mostani wipe utan, ha minden szolgam, minden nyersanyagom bukom. Nem nagy dolog persze, de most nincs erre idom :) Bar lehet, hogy egy apro bazist gyors felhuzok, hogy a teruletem megmaradjon. Nem tudom, de valoszinuleg szunet jon.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.03.21. 12:14:00
  • Ironman2
    #481
    Most még állnak egy helyben,de állítólag majd cselekedni is fognak,és utasításokat lehet nekik adni majd.Lesz az új hatalmas pálya,zöld,és havas területekkel,na meg hegyes vidékkel is,lesznek lovak...stb.Érdemes várni rá.
  • Ironman2
    #480
    Én is ezért hagytam,megvárok pár patchet,télire fasza kis játék lesz már belőle,ha mindent beraknak amiket igértek,meg a Sims szerü rabszolgaéleteket is.
  • PiszkosFred
    #479
    En is abbahagyom most, az ujabb wipe teljesen elvette a kedvem (no meg jon az Andromeda, jon a nyar, stb.). Osszel kivancsi leszek ra, akkor ujrakezdem valoszinuleg.

    Hozzateszem, kicsit dejavu erzesem van, felsejlik az AoC fele bukas parhuzama, de talan itt most nem az a helyzet, hanem gozerovel fejlesztenek.

    Az egyebkent kulon vicc, hogy par orosz es kinai cheater fasz miatt minden szervert wipeolni kell, mert nincs ember es ido megoldani maskent az exploitokat. Nem mintha nem lenne meg szaz masik, ami miatt megint johet majd a teljes restart. :)
  • Ironman2
    #478
    Nem stagnál,hanem csak 6 nagy patch fog még jönni kb 1 évig,mert utána teljes értékü játék lesz.A 6 nagy patch viszont rengeteg tartalmat fog adni,és javítást.Nemrég nyilatkozták.
  • Normen76
    #477
    Sajnos nagyon sok embernek elveszik a kedvét a gyakori wipe. Mi nagyjából a kezdés után 1-2 héttel vettük meg a játékot. Akkor 25-28 000 fő volt esténként, hétköznap az online létszám. Jelenleg hétvégén sem éri már el a 10 000 főt. Sajnos rohamosan apad a létszám, félek a fejlesztők takarékra fognak állni a munkával, ahogy a népszerűség csökken. Érdemi fejlődés, fejlesztés nem volt gyakorlatilag az elmúlt 2 hónapban, viszont sok dolog elromlott, nem működik, kikapcsolták stb.. ami az elején működött. Jó magyar szerver egyáltalán nincs, mind kong az ürességtől, ezért német szerveren toljuk egy ideje. Hosszútávon csak ott jó játszani ahol van este 30-40-60 online, mert különben dögunalom a játék ha már megvan az 50 szint és a kecó ahogy szeretnéd. A gyakori wipe-ok miatt a 3-5x szeres szerverek mennek jobban, mert alap beállításokon túl sok energia úgy játszani hogy 1-2 hetente újra kell kezdeni. Mi is ezeken toljuk, bár szerintem minden játékban az alap vanilla a legjobb beállítás.
    Nagy reményeket fűztem a játékhoz, de jelenleg nagyon stagnál a fejlődés, fejlesztés. Nagyon kevés a tartalom ahhoz, hogy a játékosok kitartsanak, a pvp kb. nulla a játékban, hisz a kard suhintáson, elugráson kívül más lehetőség nincs (jah és a pajzsot magad elé tarthatod :)) Nagyon egyhangú a dolog. Vannak nagy tervek.. ostrom eszközök ..stb…. nem sok esélyt látok rá, hogy valaha működni fog, a páncélzat festését sem tudják megoldani, hogy ne legyen tök egyforma minden 50-es karakter. Pár patch-el ezelőtt bent volt még a panel a színekkel, aztán azt is kivették és kuss van azóta róla.
    Jó kis játék lehetne, nem bántam meg a vásárlást (160 óra körül van bennem ár), de nagyon úgy tűnik hogy ebben nagyjából ennyi volt.
  • PiszkosFred
    #476

    Community Manager (Jens Erik)
    "As part of our next patch later this week we will be partly resetting the official servers. By this we mean we will delete inventories and buildings from the servers completely, but we’re letting players keep their character levels.

    We’re doing this to nullify the effects of the recently fixed duplication exploit, which let players duplicate avatar tokens and building materials. Resetting the servers in this way lets us mitigate the consequences of this exploit and lets everyone start on an even playing field.

    This is also a part of a feat and weapon rebalancing that we're putting out with the upcoming patch. Please give us feedback on this after it's been rolled out."
  • Rocco27
    #475
    Az e heti frissítésben wipolnak minden hivatalos szervert, kizárólag a karaktert hagyják meg. Az oka a korábbi exploitok kihasználása (ezt javították). Ezt követően a fegyvereket is újra balanszírozzák.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.03.20. 18:38:47
  • Rocco27
    #474
    Ha akciósan be tudod szerezni szerintem igen, van benne tartalom és lehetőség. Korai megjelenéshez képest pedig elég stabilan fut, nem úgy mint egyes játékok ahol a szerver is és a kliens is gyakran kifagy...
  • szabo15
    #473
    Kösszi a válaszokat akkor ellöte társakat keresek majd
  • Torzonborz
    #472
    Ha van kivel játszanod akkor simán.
  • PiszkosFred
    #471
    120 orat oltem eddig bele, szerintem igen.
  • sata75
    #470
    nem
  • szabo15
    #469
    Sziasztok
    Megéri megvenni a játékot?