2074
  • Rocco27
    #588
    Üdv, egy 400 Mbytos frissítés van kint, szerver frissités volt, szerver várja a játékosokat!

    UI: ÚJ DUNGEON VAN BENT!!!
    Blob téged meg felvettelek Steamen korábban, kérlek fogadd már el!
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.25. 16:42:42
  • Blob
    #587
    Rendben köszönöm a segítséget.
  • Rocco27
    #586
    Bocsi, elszaladt az idő a játékban. Igen a videóban lévő hibaüzenet egyértelműen a modok hiányára utal.

    Amúgy létrehoztam egy topikot a szervernek a club27 Steam oldalán is, egyéb infók, javaslatok, aréna kitártyalása ott fog zajlani.
    club27 Team Steam csoport: [Conan Exiles] Noobs Paradise szerver
  • Blob
    #585
    Így már jó, köszönöm!
  • PiszkosFred
    #584
    Amit a szerver hasznal modok, azok nalad is fent vannak?

    #update: Jo, hat a hibauzenet is erre vonatkozik, most neztem vegig a videodat :) Rakd fel a hibauzenetben irt modot es kesz!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.24. 21:48:17
  • Blob
    #583
  • Blob
    #582
    Steames van.
  • Blob
    #581
    Noobs Paradise #Modded #2X All #Magyar #club27.eu serverre akarok felmenni. Nem igazán értem milyen kliensre gondolsz, a steamre?
  • Rocco27
    #580
    Tört játékod van?
    A fejlécben található szerveren egyre többen játszunk és szinte mind magyar...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.24. 21:28:52
  • PiszkosFred
    #579
    A kliens es a szerver verzioja eltero. Privat szerver eseteben vagy a kliensed nincs frissitve, vagy a kliens friss, de a kivalasztott szervert nem frissitette az admin. Official szerver mindig frissul, a leallas utan fel oraval az utolso szerverek is megkapjak a friss updatet, igy akkor 99%-ban a te kliensed nem friss. Mivel mostansag nem volt Conan update, igy gondolom az elso szituacio allhat fenn. (vagy, olyan szerverre akarsz felmenni, ami epp nem fut? - ez mar csak tipp)
  • Blob
    #578
    Sziasztok! Még eléggé kezdő játékos vagyok, és szerettem volna egy olyan serveren játszani ahol vannamk magyar játékosok,
    és kapisgálják a dolgokat de ezzel a problémával szembesültem,valami ötlettel tudtok szolgálni ellene? Hitelesítés nem sikerűlt Előre is köszönöm a segítséget.
    Utoljára szerkesztette: Blob, 2017.04.24. 17:54:33
  • Rocco27
    #577
    Fontos, úgy tűnik, hogy a modok sorrendje fontos a szerverre való csatlakozásnál. Az első mod a Pythagoras legyen, a második a ExilesMap mod. Ekkor sikeresen fog csatlakozni a szerverre.
    Sajnos úgy tűnik nincs minden rendben a mod kezeléssel még a játékban...
  • Rocco27
    #576
    Üdv újra!

    A mai naptól egy hiánypótló, építkezési elemeket kibővítő mod is felkerült a szerverre.

    A mod megléte és használata kötelező a szerverre való csatlakozás sikerességéhez! Ha a szerver nem jelenik meg a szerver böngészőben, akkor aktiválni kell a jobb felső sarokban a 'Show Servers With Mods'-ot!

    Feliratkozás a modra: Pythagoras
    Aktiválása: feliratkozás után a játékmenüben a 'Mods' alatt az Pythagoras nevü modot (is) át kell mozgatni az 'Available Mods' alól a 'Selected Mods' alá, majd újraindítjuk a játékot.

    Az elemek meglévő receptekhez kapcsolódnak, ha az adott recept ki van tanulva, akkor nem jelenik meg az új építő elem, ezért ajánlatos meginni egy Lotus virág kivonatot az az adott recept újratanulásához!






    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.19. 14:47:27
  • Rocco27
    #575
    Üdv!

    A mai naptól 2X szorzó az alapszorzó XP-re és Gatheringre. Ez korábban 1.5X volt.

    Térkép mod is felkerült a szerverre, amely kizárólag egy koordináta rendszert és egy iránytűt ad pluszba a játékban található térképhez. A mod megléte és használata kötelező a szerverre való csatlakozás sikerességéhez! Ha a szerver nem jelenik meg a szerver böngészőben, akkor aktiválni kell a jobb felső sarokban a 'Show Servers With Mods'-ot is!

    Feliratkozás a modra: ExilesMap
    Aktiválása: feliratkozás után a játékmenüben a 'Mods' alatt az ExilesMap nevü modot át kell mozgatni az 'Available Mods' alól a 'Selected Mods' alá, majd újraindítjuk a játékot.



    Szép napot!
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.18. 09:26:08
  • PiszkosFred
    #574
    Igen. Minel kisebb egy objektum, annal hamarabb eltunik (teruletfoglalos foundationok pl par ora csak), illetve minel tobbszor vagy a kozeleben, annal tovabb megmarad.

    Keszits egy repair hammert, fogd a kezedbe es latni fogod, hogy mennyi a decay (elbomlasi ido) timer!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.16. 18:38:11
  • bladex73
    #573
    Sziasztok! Volna egy kérdésem. A felépített objektumoknak van valamilyen lejárati idejük mint például az ARK játékban. Ha nem jársz feléjük egy ideig lebonthatóak? Néhány építményem egyszerűen eltűnt. Nyoma sem maradt. Nem értem a dolgot.
  • Speni
    #572
    Rocco ünnep alkalmából benyomhatnál mondjuk estére valami eventet ! :)
  • Speni
    #571
    Kb 1 hónapja vettem itt :

    http://www.cdkeys.com/?q=conan%20%20ex

    Szerintem ez jobb és azóta ennyi ,)
  • Rocco27
    #570
    Köszi, van is pár ismerősöm Steamen aki épp erre várt.
  • Speni
    #569
    Zárjuk le szerintem annyival hogy bevallom én is kicsit harapósan válaszoltam a válaszaitokra...
    Kicsit felhúztam magam hogy így jártam :(
    160óra játék időm van a játékkal sok mindennel képben vagyok nem mondom hogy mindennel, de ajtókat zárom mindig, nyitott rész nincsen ahol bejönnek + második szinten rakom mindig le a karit ahol az állatok már nem tudnak sebezni mikor átharapnak a falon :)
    Remélem így rendben vagyunk ? :)

    Utoljára szerkesztette: Speni, 2017.04.11. 06:26:00
  • PiszkosFred
    #568
    Hat, en elolvastam baszki.

    "Rocco valami gáz lehet a szerveren mert 2xer is egymás után állok a házamban full cuccban erre 1xer csak az ágyam mellet vagyok egyszál semmiben ???? "
    "Bent állok a házamban a felső szinten 30 percre felállok a gép elöl és mire vissza megyek 1 szál semmiben állok az ágyam mellett ?"

    Biztos bennunk van a hiba, hogy hirtelen mind a kettonknek, mint valaszolonak ugyanaz jutott eszebe, mint lehetseges ok. Fogalmam sincs ki vagy, miota jatszol a jatekkal, mennyire vagy kezdo pancser es mennyire vagy profi, nem ismerem a palyafutasodat, csak valaszoltam. De legkozelebb felolem mehet az "igy jartal lol baszdmeg" is, nem gond. :)

    Megtenned, az utolso szo jogan, hogy leirod, megis milyen valaszt szerettel volna kapni? Tudod, az ember tanul a hibaibol, nem szegyen az, vallalom.
  • akyyy
    #567
    akciós a game
  • Speni
    #566
    Legalább 1xer ha elolvasnád mire írod a válaszod nem kellene feleslegesen irkálnod :)
    De azért köszi amit eddig is tudtam az most még világosabb lett :)
  • Rocco27
    #565
    Velem olyan történt, hogy egyik frissítés után mikor beléptem - ugye belépéskor építi fel a házamat elemről elemre a szerver és nem rögtön bumm spawnoltat le mindent, elég gáz. Na szóval az történt, hogy a teknősök a fészkükkel visszatértek az alap alá. Ezért azóta is folyamatosan visszaspawnolnak idegesítve az NPC-ket a házban, nem számít hogy újra építettem, jönnek mint a patkányok. Az NPC-k meg ugranak rá mint gyöngytyúk a takonyra. Volt olyan, hogy az NPC és teknős közé kerültem és a rabszolgám simán megütött és sebzett, nem érdekelte az ura és parancsolója épsége...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.10. 15:16:21
  • PiszkosFred
    #564
    Hat baszki, probal segiteni az ember...

    1. Alltal a bazisodon.
    2. Fel orara elhagytad a geped
    3. Visszaertel, es lattad, hogy idokozben meghaltal, respawnoltal, cuccaid sehol.

    En elhiszem, hogy frusztral a dolog, de erre teljesen normalis magyarazat lehet az, hogy ehen/szomjan haltal. Akar kezdo n00b vagy, akar nem, ez egy opcio.
    A masodik az, hogy pvp szerveren jatszol, nyitva hagytad a bazisod ajtajat, bement valaki, agyonvagott es csokolom. Ketszer is, mert vicces ember.
    A harmadik az, hogy egy allat tamadott meg, nyitott ajtot kihasznalva, es meghaltal, bar ketlem,h ogy a felso szintre felmennek, annyira nem intelligens az AI/utvonalkereses.

    Ebbol az elso tunt realisnak. Annak fenyeben meg plane, hogy 5 pont survivallal a default 5 p/m helyett 3.5 p/m modosul a fogyasztas, amely 30 perccel szamolva meg mindig a halalodat fogja eredmenyezni.

    De, lehet hogy bug. Official szerveren megesik. En is ott jatszok (#202-en), 150 orahoz kozelitve, tortentek mar furcsa dolgok velem is. Ennek ellenere en tovabbra is az ehsegre/szomjusagra szavazok, fel ora alatt siman eleg, hogy fube harapj.
  • Rocco27
    #563
    Nekem is 5 pont van az éhezésen, de kétlem hogy 1 óráig kibírná evés nélkül a karaktetem, mindegy este lemérem.
  • Speni
    #562
    ha engedélyezed vagy mit kell nem tudom akkor lelehet tölteni a stemről és már megy is elvileg...
  • Speni
    #561
    Én is arra gondoltam az nagyon jó lenne legalább.
  • Rocco27
    #560
    Apropó utánajártam a mod használatnak. Elég macerás dolog ez még. Minden modnak amit a szerver használ annak telepítve és a menüben aktiválva kell lennie a kliens - játékos - oldalán.
    Egy moddal régóta szemezgetek, ahol be van négyzetrácsozva a térkép. Mást is ajánlottak, de még nem győztek meg. Képes mindenki intézni magánal a mod kezelést vagy hagyjuk a fenébe egyenlőre?
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.10. 14:32:45
  • Speni
    #559
    hát mivel offi szerveren tolom a másikon minden alap, éhen most hogy 5pont van a survin full rol kb 1 óra ! mire meghal a karakter
    úgy nem hagyom ott hogy nem fullon van ...

    Utoljára szerkesztette: Speni, 2017.04.10. 14:29:59
  • Rocco27
    #558
    Ilyennel még nem találkoztam.

    @Speni: nem kezdőnek nézlek, hanem inkább tapasztalatlannak. Nem lehet, hogy olyan szerveren játszottál, ahol az éhezés sebessége el volt állítva a gyárihoz képest? Nem lenne meglepő, mert minden túlélő játékban szinte mindent túl könnyűre állítanak, teleportot raknak be (már itt is létezik), stb. Nehogy az átlag játékos megerőltesse magát.
    Én csak 10 talán 15 percet percet AFK-oltam a házban, mert ebéd volt és mire vissza jöttem pucéron álltam az ágyam mellett. Persze a testem is eltünt addigra így odalett a full gearem is és az akkori farmolásom is. Idegesítő ez persze, de nem megyek és hibáztatok mást mikor egyértelműen én voltam a ludas. Te 30 percet AFK-oltál. Mégis mire számítottál, hogy a játék/szerver majd veled kivételez?
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.10. 14:23:06
  • Speni
    #557
    nem hiszem el amit írtok :P
    de szerintem akkor nem bennem van hiba :P
    Inkább felejtsük el mert értelmes választ nem kapok ....
  • PiszkosFred
    #556
    Akkor szinte biztos, hogy ehen/szomjan haltal, van ez igy. Megesett mar velem is, tanul belole az ember, ne vedd a szivedre :D
  • Speni
    #555
    LOL azért ne nézz már ennyire kezdőnek
    Bent állok a házamban a felső szinten 30 percre felállok a gép elöl és mire vissza megyek 1 szál semmiben állok az ágyam mellett ?
    Utoljára szerkesztette: Speni, 2017.04.10. 13:00:05
  • PiszkosFred
    #554
    Azzal nem is lenne baj, ha direkt ugrasz es sima talajra. Egesz magasrol le lehet esni es meguszni, megfelelo health pool eseteben.

    Amire en gondoltam, az az a bug, amikor akar 5 centi magasrol, akar 5 meterrol ugrasz ki, meghalsz. Es nem feltetlen muszaj ugrani, ez lehet egy rossz lepes is normalisnak tuno, de megis szintkulonbseggel rendelkezo domborzati viszonyok es tereptargyak kozott futva. Ez a bug akkor jon elo, ha meg vagy pakolva (95%+ encumberance) az erkezeskor pont egy ko/sziklara erkezel, es nem a sima foldre. Ko alatt nem a kezzel is felszedhetore gondolok, hanem arra, amelyhez mar csakany kell.

    Nagyon sokszor jartam mar ugy (nagyon sokszor - ertsd, tobbszor, mint kellene), hogy rohantam hazafele, aztan puff. Olvasgatva a reddites, steames, stb. kommenteket, mas is belefutott mar ebbe.

    Na emiatt en mar nem merek ugralni, mert a fene sem tudja, mi lesz a vege. Inkabb kerulok egyet, az a biztos.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.04.10. 12:45:32
  • Rocco27
    #553
    Ja ja, ha már mindenképpen muszály egyet AFK-olni, akkor azt kajával piával teli gyomorral és fedett helyen, különben jönnek a meglepetések és idegeskedések.
  • Rocco27
    #552
    Én szoktak ugrálni elég nagy magasságokból is. Most már nagyjából fel tudom mérni mennyi HP-t veszíthetek, vagy túl élem e legalábbis. Úgy vettem észre a sziklák nagy többségénél akármilyen magas, vannak kiálló részei, azokat használva akár kisebb jumpokkal viszonylag hamar le lehet kerülni a völgyekbe. A HP-ra persze raktam pontot bőven...
  • PiszkosFred
    #551
    Illetve, ha mar AFK, akkor erdemes azt teljes "shelter" effekt mellett tenni (vagyis negy fal kozott, zart ajtokkal, tetovel, stb.), akkor kevesebb a viz es kaja fogyasztasa a karakternek - ha minden igaz.

    De az is lehet, hogy csak bug, sajnos a "nagy lepes bug" tovabbra is jelen van, amikor is egy 10 centimeteres magassagbol lelepve is kepes a motor tobb meteres zuhanasnak tekinteni a muveletet, ami akar vegzetes is lehet alacsony hp eseten. Bar ez hazban, epitett strukturanal nem nagyon jellemzo, legalabbis en ugralok emeleteket es foldszint kozott, es meg nem volt ilyenem. De a vilagban barmikor megtortenhet, inkabb kerulok sok esetben metereket, mint sem ugorjak par centi magasrol, foleg tele szajreval :)
  • Rocco27
    #550
    A leírásodból következtetve gondolom AFK-oltál és meghalltál. Ennyi. Nem kell az ördögöt a falra festeni megint.
    Te még alacsony szintű vagy és lehet még nem is dobtál pontot a kajára, ezért elég gyakran enned és innod is kell különben gyorsan elhalálozol. Én is jártam így többször az elején, majd megtantam nem AFK-olni.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.04.10. 11:04:34
  • Speni
    #549
    Rocco valami gáz lehet a szerveren mert 2xer is egymás után állok a házamban full cuccban erre 1xer csak az ágyam mellet vagyok egyszál semmiben ????