2074
  • PiszkosFred
    #628
    TELJES server wipe volt (teljes, karakter, structure, progress, minden) az uj teruletek erkeztevel. Ez biztos.

    Ami a szerver torlest/osszevonast illeti, elkepzelheto, bar errol en nem olvastam konkretan (igaz, nem is kovettem ezt a reszt annyira figyelmesen). Viszont korabban mi a 202-esen jatszottunk, official pve volt, de valahogy nem a tobbi szervernel volt hostolva, igy mindig kesve lett peccselve, vagy, volt oylan, hogy 3-4 napot is offline volt, mire ujrainditotta valaki, ellentetben a tobbi officiallal. Nem lehet, hogy a tietek is valami hasonlo?
  • bladex
    #627
    Én most kicsit ki vagyok akadva mert úgy látom, hogy szerverek szűntek meg. Én a 237 es szerón voltam, és nincs ilyen szerver a utolsó nagy frissítés óta. Nem elég, hogy kétszer lezúzták a váram ,most a karakteremet is lezúzták. Van valakinek erről valami infója?
  • urbi
    #626
    köszi
  • Ironman2
    #625
  • PiszkosFred
    #624
    Hat hja. Bar elvileg lesznek majd hatasok a jatekban, akkor talan konnyebb lesz kikerulni a sok istenverte pokot es hienat pl, amelyek 1-1 utesek, de hosszabb tavon idegesito oket kerulgetni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.08.19. 12:26:44
  • Gilmoor
    #623
    "Ott szerzel egy pterat az elejen, es szinte sosem halsz meg,..:" itt folyton meghalsz és sosem lesz ptera-d :)
  • PiszkosFred
    #622
    Meg. Hasonlo, de megis mas es sokkal nehezebb, mint az Ark :) Ott szerzel egy pterat az elejen, es szinte sosem halsz meg, itt meg mindig gyalog kozlekedsz es bizony barki bedaralhat. Illetve, egyelore a Conanban nincs annyi craft es abbol fakado extra lehetoseg/feature, mint az Arkban, de legalabb az epitkezes jobb, konnyebb. Mindenkeppen erdemes kiprobalni, jelen allapotaban is el lehet vele tokolni rengeteg idot.
  • Gilmoor
    #621
    olyan
  • urbi
    #620
    megéri megvenni? olyan mint az ark?
  • Gilmoor
    #619
    Persze, hogy lehet. Csak sok paprika kell hozzá.

    paprikáskrumpli
    Utoljára szerkesztette: Gilmoor, 2017.08.17. 14:42:19
  • urbi
    #618
    ezt lehet magyarositani?
  • PiszkosFred
    #617
    Hat, a biome egy olyan teruletet jelol altalaban, ahol az ott elo allatvilag, novenyzet, de ugyanugy az idojaras, az eghajlat, a jatekokban esetlegesen az emberek/ellenfelek is hasonloak. Most ugye ket biome erkezik, egy havas taj es egy erdos resz.
  • bladex73
    #616
    Köszi a választ. Mi az a "uj biomek"?
  • PiszkosFred
    #615
    Volt eddig 2x teljes wipe (exploit miatt es npc respawn miatt), aztan egy honapja volt egy olyan wipe, hogy csak az epuleteket/rabszolgakat/tarolokat toroltek (exploit miatt megint), a karakter progress megmaradt, de most az uj biomek erkezesevel megint teljes wipe lesz. Mondtak a fejlesztok, hogy amig EA idoszak tart, es amig uj mechnikak erkeznek a jatekba, addig szuksegszeru az addigi tartalom torlese, vagyis lesz meg jo par wipe.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.08.12. 10:42:39
  • bladex73
    #614
    Most akkor lesz wipe, vagy már volt mostanában? Mi az a rengeteg változás? Benéztem. Van új térkép, meg lehet mászni falra. Nekem ez a falra mászás abszolút nem hiányzott. Már két komplett váramat cseszték szét a fejlesztők, tele cuccokkal rabszolgákkal. Igencsak elvették a kedvem a játéktól.:( A szervereken egy két ember lézeng jó esetben. Elkergették a wipeokkal a játékosokat. Engem is.
    Utoljára szerkesztette: bladex73, 2017.08.12. 08:57:22
  • Norbertboy
    #613
    Rengeteg változás volt a játékban, nagyon jónak ígérkezik!
  • PiszkosFred
    #612
    Na, ez mar fasza! :) Azt hiszem megis csak szoritok neki helyet mar most, nem csak a kovetkezo updatenal.
  • TDC Geronimo
    #611
    Itt van producer levél is

    Szerintem 16a után megveszem
  • TDC Geronimo
    #610
  • PiszkosFred
    #609
    Map eddig is franko volt, a tartalom az, ami sovanyka, es neha a fejlesztok sem tudjak, mivel mit akarnak kezdeni. Bar ketsegtelen, hogy alakulgat a dolog.
  • Ironman2
    #608
    Az igen!! Akkor mégse különálló map lesz hanem egybegyúrták a régivel.Alakul ez a játék.
  • PiszkosFred
    #607
    Igen, teljes wipe lesz. Mondjuk ezt mar tudjuk, szerencsere egy honappal ezelotti updatelnel jeleztek elore (akkor - immaron sokadjara - csak a vilag, epuletek, szolgak, stb. lettek torolve, a karakterek szintjei es pontjai megmaradtak - en speciel ekkor hagytam abba es fuggesztettem fel a jatekot), hogy az uj biome erkezesekor teljes wipe lesz.

    Apropo, az uj biomek elhelyezkedese, nagyjabol +70%-kal no majd a teljes terkep:

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.08.07. 14:24:07
  • TDC Geronimo
    #606
    Szerintem a mostani kieggel sokan visszajönnek. Teljesen 0ról kezdődik az egész még a karakterek is, ahogy néztem.
  • PiszkosFred
    #605
    Nem tudom. Azt biztos, hogy mindenki abbahagyta azok kozul, akikkel elkezdtem anno. Oke, hogy EA, de a sorozatos wipe miatt belefaradt az ember officialon, a privat szerverek 1-2 honap utan kihalnak/tak, singleben meg nincs pvp es miutan megvan a bazisod, betorted a szukseges NPC-ket, unalmassa valik egyedul.

    Reszemrol varok meg 1-2 nagyobb updatet es akkor ujra megnezem. Viszont mindezek ellenere beleoltem 150 orat, valoszinuleg egy uj jatekosnak is sok-sok oranyi szorakozast tartogat(hat) meg jelenlegi allapotaban is, nem csak nekem. Ha igy nezzuk, akkor bbven megeri azt a par euronyi arat, amennyibe kerul akciosan.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.08.06. 12:05:21
  • TDC Geronimo
    #604
    Kiegre nem fognak visszamenni emberek? Kivártam ezzel a játékkal egyelőre úgy tűnik jól döntöttem. Mondjuk ez az új kieg update elég jónak néz ki. Az új terület is meg combat is. Meglátom mit mondanak majd róla meg mennyien mennek vissza játszani
  • PiszkosFred
    #603
    SERVER WIPE AND 2x XP EVENT!

    Today we're going to begin a partial wipe on all the official servers. Like last time we're removing buildings and inventories, but character progression (levels, feats and stats) stays.

    The wipe is happening per community requests to solve problems with the decay system, and in anticipation of the coming climbing system.

    We're doubling the XP rate on official servers for the next two weeks in order to welcome new players and help them get into the game faster.
  • Blob
    #602
    Ez egy rohadt nagy baromság
  • PiszkosFred
    #601
    Maszas es fuggeszkedes kb. 10 perctol.
  • PiszkosFred
    #600
    Hamarosam maszunk :) Nesze neked magas erodok, vedelmi falak...
  • Speni
    #599
    Hello mindneki aki szerver nelkul maradt. Lehet csatlakozni hozzank!!!!!!!
    Server name:Hun]Dante's Inferno[3x all] [Mod: on]*PvP & PvE*
    Server ip.: 147.135.157.44:7777
    es a steam oldalt itt talaljatok
    Link:http/steamcommunity.com/gid/103582791458408998
    Kulon szeretettel varjuk a Gyikharcos Clant egy kis Aréna csetepatéra >D
  • Rocco27
    #598
    Szervert kilőttem. Szinte hónapok óta ki van halva az egész játék. 1500-2500 játékos van általában, ez vérszegény.
    Azok akik fent játszottak átmentek máséra, esetleg sajátot indítottak. Köszönöm mindenkinek a játékot, ez a E(arly)A(ccess) túlélő játék is kipukkant.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.05.28. 18:14:02
  • Rocco27
    #597
    Hehe, jó sok munka a semmiért!

    Anno a publikus szerveren próbálkoztam Mancsal, de hamar feladtuk miután észrevettük, hogy a déli oldalon tiltja az építkezést.
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.05.20. 01:20:16
  • Blob
    #596
    A felépíthetetlen híd Ez egy vicc
  • Szabi #595
  • Rocco27
    #594
    Frissítés érkezett!

    Dev Blog 15: Update 26 – All new traps and placeables!


    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.05.11. 17:40:43
  • PiszkosFred
    #593
    maze
    Pont a napokban beszelgettunk arrol, hogy lehetne csinalni egy tobb szintes, minden szinten zart teteju fasza labirintust, amelynek a vegen lenne valami jutalom. Es csak este lehetne probalkozni, sotetben, orrodig sem latva, maximum 1 darab faklyaval, stb.

    Erre a mai - egyebkent rem gyenge - fejlesztoi videoban ott figyel ez a 4. helyen. :)
  • Rocco27
    #592
    Igen gáz van a frissítés miatt a szerveren, de nem csak itt, hanem máshol is. Miindenki panazkodik a fórumokban és várjuk a hotfixet a fix javításához.
  • PiszkosFred
    #591
    ...es akkor Conan elkezdett tancolva futni, vagy futva tancolni, mindegy :D (holnap esku kiprobalom, hatha nem jon addig fix)
  • Speni
    #590
    Rocco ám valami gáz van a serveren frissítés óta 2-3 seces kés lag stb nem lehet a modok miatt ?
  • Rocco27
    #589
    Na a Conan Exiles facebook csoportban végre rátaláltam a frissítési listában, de sajnos nem olvasok róla, hogy lenne új Dungeon...