2074
  • undY1ng #870
    Itt is csak a hypetrain miatt van ez, de jó lenne ha megtartanák.
  • Ironman2
    #869
    A 7Days to die meg lecsúszott az 53.helyre,de vigasztal hogy 5 millió órát eltöltöttek vele a játékosok idáig.
  • Norbertboy
    #868
    Rekord közeli az egyidejű együtt játszok száma
  • Norbertboy
    #867
    Köszi, ha belül is kész lesz behívlak! Még fürödhetünk is együtt :D
  • Ironman2
    #866
    Gondolom pénzhiány kérdése.Ennyivel kell beérni,nem nagy cég a Funcom.Pedig a Conan jogok náluk vannak.
  • undY1ng #865
    Ez mi, hogy az összes eredeti szerver 40/40?? Miért csak 40 férőhelyes? Lenne 60, nehogy már nem bírnák el a szerverek....
  • Ironman2
    #864
    Lecseréltem a fenti térkép linket,ezen már rajta vannak a megnyilt helyszínek is,és az ott található nyersanyagok.
  • Ironman2
    #863
    Felül van az interaktiv térkép,az jelöli az összes helyet,rabszolgát,barlangot,nyersanyagot is.

    szerk:most nézem ddos támadás érte ezt az oldalt,igy egyelőre nincs térkép,sorry
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.05.13. 19:43:36
  • Infrath
    #862
    jobb oldalon van szán
    és ha követed a folyót föl felé sztem lehetnek vas tallérok is
    így emlékszem, de nincsenek heteim a játékban még :D
    de keres rá neten hogy biztos legyen nem akarom hogy miattam futkároz feleslegesen :D
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2018.05.13. 18:48:41
  • Ironman2
    #861
    Mikor nálad voltam,rámnézett az őröd,és mosolygott egyet.DDD
  • Ironman2
    #860
    Na ezt lessétek meg! Kastély lett Norbi bázisa.Le a kalapommal előtted!


  • Norbertboy
    #859
    Kemény vagy, mint a hat hetes vakbélgyulladás!
  • Ironman2
    #858
    Igazi Vaslady:



  • Vampy
    #857
    Visszajottem az eredeti helyemre, most itt vagyok. igazabol nincs gondom ezzel a hellyel csak gyanitom itt nem lesz tul sok nyersanyag...

    De legalabb kaja van...:)

  • Normen76
    #856
    A yellow lotus poti teljesen resetel mindent.Atributionokat is (strenght, vita stb.) és a szakmai skilleket is. Akárhányszor lehet hasznalni és nagyon konnyu eloalitani.
  • PiszkosFred
    #855
    Delen nem kell nagy bazis, csak egy koho, egy bsmith, egy armor station es kb ennyi, egy kis 4x4x2-es hazikoban elfer. Szerintem mindenkeppen a folyo eszaki partjan telepedj le, es az elso par szintet eld tul, vadassz, fedezz fel, harcolj, stb. Minden allat kinyirhato konnyeden, csak meg kell nezned, hogy harcolnak, milyen mozdulataik vannak es ahhoz alkalmazkodni. A folyotol eszakra a dombos/fennsikos reszen pedig mar talalsz vasat. Azokat beolvasztod, keszitesz egy vas csakanyt (hogy a kovetkezo vasert menetel mar tobb vasat eredmenyezzen), vas fegyvereket, stb. es onnantol nincs ellenfeled.

    Az eszaki erdos teruleteken tenyleg erosebbek a lenyek, ami a sivatagban 3 utes, az odafenn minimum 6, speciel en sem ertem miert igy csinaltak, de azert nem veszes annyira. Viszont, ezt ellensulyozando, eszakon ritkabban talalsz allatokat es konnyu toluk elszaladni. A farkasok veszelyesek, rendszerint falkaban jarnak/spawnolnak, de oket is le lehet hagyni.

    Tobb bazist fenntartani egyebkent ajanlott, foleg addig, amig be nem fogod azokat a szolgakat, amelyeket akarsz, mert senkinek sincs kedve vegighurcolaszni a fel terkepen egy kotelre kotott ajult rabszolgat :) Nyilvan vannak eszakon is, de ok is sokkal erosebbek es mivel kis falvakban, varosokban elnek, komoly harcok aran tudod csak az egyes kiszemelteket leutni es elhozni onnan.
  • Norbertboy
    #854
    Én is ott lakom a kezdetektől fogva, viszont nekem van pár órám. Szerintem költözz kicsit lejjebb a sivatag szélére, miután tapasztaltabb játékos leszel, több rutinnal fent is kezdheted.

    Az élet már csak ilyen, aratni is csak jóval a vetés után lehet...
  • Vampy
    #853
    Elkezdtem en is a jatekot, hivatalos PvE serveren.

    Eddig tetszik, sok az az aprosag, ami feldobja az Ark-hoz kepest (abban van 335 oram... :) ) Ami viszont nem tetszik, hogy a terkep ugy epul fol, mint egy MMO-ban... Tehat kb be vannak love a szintek, hogy hol hanyas szinten erdemes jatszani,... Nyilvan az Ark-ban is voltak kulonfele nezezsegu teruletek, de azert messze nagyobb lehetoseged volt valasztani a jatek elejen, hogy hol epitesz bazist...

    En elertem a 15-os szintet, gondoltam keresek egy olyan teruletet, ami tetszik is, ahol el tudom kepzelni a hazam... Elmentem nyugatra, az esos, fenyoerdos reszbe, de most meg vagyok love, mert pl egy ozet nem tudok eljteni (aminek azert nem kene erosebbnek lenni egy antiopnal, ami pl a kezdohelyen van) mert nem az en "szintem"... most nem tudom mi legyen, masszak vissza a kezdohelyre?? De ott meg nem akarok tobb energiat beletenni a hazba, ha utana ugyis kampec lesz neki...
  • PiszkosFred
    #852
    Hja ertem. Sosem probaltam eddig, jo tudni. En inkabb tartalekban hagyok mindig par pontot, hogy legyen valaszra lehetoseg egy-egy kenyes szituacioban.
  • Ironman2
    #851
    Nvidia tulajdonosoknak ajánlom a 3 napja megjelent drivert,mert optimalizálja ezt a játékot!

    http://www.nvidia.com/Download/index.aspx
  • undY1ng #850
    Úgy olvastam, hogy csak a reciket reseteli le a yellow potion (vagy melyik), de a statokat nem. Ahhoz új kari kell..
  • PiszkosFred
    #849
    Illetve itt is van valami stat resetelos potion.
  • PiszkosFred
    #848
    En igy kb.45 szintig a str+vita+encumbrance trioban hiszek, nemi pont az agin (vedelem miatt), grit (mert stamina sosem eleg) es a survivalon (nyers hus miatt).
  • TomStorm
    #847
    Szerintem is kevés a 40.Ami bannerba van az fullon van mindig.
    Hazaérek kipróbálom amit írtál,köszi!!
  • undY1ng #846
    Úgy látom akkor ti se vágjátok...
  • Normen76
    #845
    Várdki a szerverlistázást (jó pár perc is lehet, több ezer szervert listáz ki), szűrőbeírd be pl. hogy HUN, és kapsz 4-5-8 találatot.TAlán egy publikus magyar szerver van ami fullos szokott lennia KuHucLand, a többin mindig van hely. Vagy próbáldmeg azt a szervert ami itt van fent a bannerben.Én a Hunan nevű magyar szerveren játszom(PVP), esténként 20körül van a létszám,3 0 helyes a szerver csak sajnos,elég korrekt csapat játszik itt, eddig csak barátságos népekkel találkoztam.

    Egyébként véleményem szerint a 40 férőhely, ekkora területen nagyon kevés. Bőven reális lenne a 100 férőhelyes szerver minimum. Persze valószínűleg nem bírná a játékmotor. Nyilván nem véletlenül 40 helyes a legtöbb szerver. Kár nagyon aj átékért, kevés PVP-re a 40 slot.
  • TomStorm
    #844
    Most azt írja szerver full(a Magyar szerverhez).Nincs normális szerver ebben a játékban??Ahol sokan vannak.Mi ez a millió 40/40-es szerver OMG.Nem értem..
  • undY1ng #843
    Conan Exiles Attributes guide

    Mit szóltok ehhez a pont elosztáshoz? Tényleg ilyen sorrendben érdemes osztani a pontokat?
  • TomStorm
    #842
    A Magyar szerver ami bannerban van az is ilyen Pve Conflict?Mennyi játékos van ott kb?
  • lammaer
    #841
    hmmm.. ez még jónak is tűnik, Arkban is jó lenne ha lenne ilyen limited PVP, hogy egymást lehet gyilkolászni de a vár az vár :D
  • PiszkosFred
    #840
    Ilyen hibrid. Csucsidoben (kb. 1800-2400 kozott, de fejbol nem emlekszem pontosan) PVP a szerver (de nincs bazis tamadas/rombolas), a maradek 18 oraban meg PVE.
  • lammaer
    #839
    A PVE conflict az mi az? :D
  • PiszkosFred
    #838
    Igen. PVE, PVE Conflict es PVP. Ezekbol van hivatalos es nem hivatalos "berelt" szerver.
  • lammaer
    #837
    Amúgy szerverügyileg - itt is vannak hivatalos PVE/PVP szerverek mint az arkban, meg unofficialok modokal illetve hivatalostól eltérő beállításokkal?
  • lammaer
    #836
    Hát... az ark sem egyszerű és nagy elkötelezettséget igényel, azt mégis tele van "tinédzserkezdeményekkel".
    A pisisezés azért minősíti azt is aki igy fogalmaz, mindamellett én sem nagyon szeretek gimiseknél fiatalabbakkal együtt játszani, már csak azért is mert TSen nehezen viselem el a hangjukat :D
  • TomStorm
    #835
    Na majd este!
    Éjjel még csak kipróbáltam(szépen fut 4K-ban).
    Meg csak csupaszon szaladgáltam sivatagban:D
    Aztán sehova nem tudtam bemenni,találtam pár viskót de foglalt volt.Éhen vagy szomjan haltam..:D
  • PiszkosFred
    #834
    Vagy, ha lowlvl a karakter (1-20 kozott az en olvasatomban), akkor pakold a cuccaidat egy-egy eldugott lezaratlan(!) faladaba (mindent, szolgat, nyersanyagot, stb. ami felszedheto), majd kreald ujra a karaktert es keresd meg a ladat :) Ennyi. Bazis, epuletek, stb. nyilvan maradnak ugy, ahogy hagytad es azokat nem tudod hasznalni (kiveve, ha segit valaki es addig egy klanba leptek), de a semminel ez is jobb.

    Vagy bontsd le a bazist, ha a hely a szivedhez nott es felhuzod ott megint (ha csak addig vki nem nyulja le a teruletet)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.05.11. 15:24:41
  • undY1ng #833
    Hót valós szilikon cicik ilyen világban! :D
  • Kazagor
    #832
    Köszi, akkor marad az óriáscsöcs.:)
  • PiszkosFred
    #831
    Sajnos nem, meg singleben/privat szerveren modokkal is nagyon nehez, mert nem igazan tamogatja egyelore ezt a kliens/motor.