1976
  • Infrath
    hiába lesz kész 15 perc alatt nem bírok magammal :D
    65gb??? nem semmi
    mi ez pontosan új map?
    vagy egy conan exiles 2
    csak nem külön játékként kezelik?
  • Báthorya
    [HUN/ENG] Vortex HC PvP
    Frissen indult, Siptah mappal, saját (nem bérelt) szerver.
    70 Slot, kőkemény túlélő mód, low progress.
    XP:
    -Time: 0.2x
    -Kill: 0.3x
    -Harvest: 0.2x
    -Crafting: 0.2x

Nincs Off raid.
    50% hoszabb napszakok

Modlista:
    Pippi
    All The Little Things
    Hosav's Custom UI Mod
    Emberlight
    Fashionist

Szerverre való csatlakozáshoz Siptah kiegészítő szükséges.
    Direkt csatlakozási link: steam://connect/88.132.161.55:7777
    Böngésző URL-be bemásolva, ha fut a Steam automatikusan feldob a szerverünkre.

Partra vetve, de életben. Keselyűk lakmároznak társaid tetemeiből.
    Az új világnak nincsenek szabályai.

Kőkemény PvP játékos vagy, nem rettent el a lassú fejlődés és az erős ellenfelek?
    Akkor itt a helyed!
    A szerveren megmutathatod,
    hogy mennyire profin forgatod a primitív és a magasabb szintű fegyvereket.
    Siptah szigete minden harcos számára egy ismeretlen vidék, amit fel kell fedezni...
    Készen állsz, hogy felfedezd?
    Ha igen, akkor szólj a harcostársaknak és vessétek be magatokat a harcba.
    Rengeteg extra esemény várható, mint megjelenő npc-k,
    akik bizonyos feladatokért cserébe tárgyakat és tapasztalati pontokat adnak a harcosoknak.
    De legyen ez csak a kezdet, gyere és légy részese a harcnak!
  • PiszkosFred
    Plusz önálló térkép lesz ezek szerint, új karakterrel, új kalandokkal, megoldásokkal stb. nem a jelenlegi játékvilágba/-hoz érkezik egy új zóna.
  • Ironman2
    Ja,ez is Early Acces pálya,teljesen csak jövőre lesz készen!
  • Ironman2
    Új pálya jön a Conan Exiles-ben! Kössétek fel az alsónemüt,érkezik,Siptah Szigete!

LINK

Ingyenes hétvége jön a Conan Exilesben megint,a mai napon már elkezdődik!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.10. 16:06:38
  • Ironman2
    Úgy mondom hogy az uccsó backup visszaadta az előző női karakteremet.Egyből nyomtam egy újabb mentést is.Azért szar hogy ilyen gondok vannak,pedig a G-portal maximálisan támogatja a játékot,a logója is ott van!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.10. 01:16:29
  • Ironman2
    Na most az uccsó backup megint visszahozott mindent,végülis a pálya,meg a klán az megmaradt,mert elértem a bázisomat,csak egy witcher szerü karaktert adott be nekem,nem messze a bázisomtól,nulla statokkal,még futni sem tudtam,mert ugyanaz páncél,és cuccok voltak rajtam,mint a volt női karakteren.Érdekes.Nemtudom,mitől van ez.Most nyomtam resettet az ftp jelszóra,meg hostra a g-portalon,meg majd ujratelepitem a átékot is,de szerintem nem ez lesz a gond.Szerver reinstallt is megpróbálom majd megint.
  • Ironman2
    Szerintem ez egy újabb dungeon lesz,a Black Towerrel kapcsolatos,és varázslatokat is irnak kommentelők,talán a harc mellett megjelennek a varázslatok is? Biztos nem kisszintű játékosok léphetnek majd be oda.

Csütörtökön lesz a bejelentés,és pénteken már streamelik is az új kieget!

https://forums.funcom.com/t/announcement-developer-stream-september-11-2020/135416

Én mondjuk annak örülnék ha már rendbetennék a szerver játékot,mert ha mégegyszer más karaktert ad be nekem a saját szerómon,akkor mérges leszek!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.05. 15:43:27
  • Hyder
    Köszönöm szépen!
  • Ironman2
    AZt nemtudom hogy lehet hibernálni.A g-portalon van a szeró,és a gamecloudról dolgozik,ha lejár a lóvé ott,és nincs tartalék,akkor annyi a szervernek,de most hogy mondod,akkor hosszabbítok,aztán meglássuk mi lesz.
  • PiszkosFred
    Hat nap mulva lesz bejelentve a kiegeszito, hibernald a szervert es majd reaktivalod, mert lehet, hogy akkor nagyobb lesz ra a kereslet.
  • Ironman2
    Eléggé ellaposodtak mostanában a szerverek,de azért hajrá! Beraktam a linket a bannerba! Viszont én lehet hamarosan leállok a sajátommal,már nem hosszabbítok.Még van 3 nap innentől számítva,ha valaki jelzi hogy folytatná a szerveremen akkor még nem késő,sajnos már 4 hónapja senki sincs,eddig tudtam várni,pedig nyilt a szerver,bárki beléphet.Szóval irjatok,ha folytatnátok nálam.Hétfő éjjel törlődik a szerver.Köszönet mindenkinek akik idén is velem tartottak tavasszal,főleg húsvétkor,megdöntöttük még a tavalyi rekordokat is,volt olyan nap,mikor be se tudtam lépni,annyian voltunk,viszont hamar elmúlik a lelkesedés,ez egy ilyen játék.Lehet jövőre megint újrakezdünk,de ahhoz még sok tartalmat kell a Funcomnak belevinni a játékba.
  • Hyder
    Sziasztok! Ha van kedvetek csatlakozni egy jó kis közösséghez, akkor gyertek:

DISCORD

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Kit rendszer:
    - /kit ..- -paranccsal megkapod a listát
    Piac rendszer:
    - lassan elkészül, és írjuk!
    Küldetések:
    - Szerte a mapon megtalálható
    PvP Aréna:
    - Már épül, és mehet a csata

--------SZORZÓK--------

----------------------------------------------------

PROGGRESION

PLAYER XP RATE MULTIPLIER 2.00
    PLAYER XP TIME MULTIPLIER 1.00
    PLAYER XP KILL MULTIPLIER 2.00
    PLAYER XP HARVEST MULTIPLIER 2.00
    PLAYER XP CRAFT MULTIPLIER 1.50

HARVESTING

ITEM SPOIL RATE SCALE 0.50
    HARVEST AMOUNT MULTIPLIER 2.00
    RESOURCE RESPAWN SPEED MULTIPLIER 2.00

CRAFTING

CRAFTING TIME MULTIPLIER 0.50
    THRALL CRAFTING TIME MULTIPLIER 0.25
    FUEL BURN TIME MULTIPLIER 2.00
    CRAFTING COST MULTIPLIER 1.00

Conan Szerver MODOK:

-LitMan Thrall Placing Distance
    -Pickup+
    -Mostly Sunny
    -Pippi - User & Server Management - v3.3.2
    -Stun Bow
    -ThrallSideKick 0.5.4
    -Endgame Extended Weapon Arsenal (EEWA)
    -The Age of Calamitous
    -Exiled_lands_improved
    -Pythagoras Support Beams
    -Less Building Placement Restrictions - v7.1.6
    -RA: Character Customisation
    -Tools Durability Multiplier Fix
    -DungeonMasterTools
    -Thrall War Dungeon Mod
    -Improved Quality of Life
    -Stacksize Plus v1.7.9
    -Prestige - Extended Attributes
    -Fashionist v3.3.0
    -Dudes Delitefull decorations
    -Hosav's Custom UI Mod - Revamped!

Utoljára szerkesztette: Hyder, 2020.09.03. 22:25:37
  • T62A #1923
    Köszi.
    Bár az igaz, nem volt rá szükség. Azt hittem a játéknak van gondja, mivel teljesen új a windows, 2 napja raktam újra a windowst. 1 megával szórakozott a steam. Azt hittem éjjel lejön teljesen a játék emlékezetem szerint 59 gb az egész lejött belőle kb 39 gb. Megállt lemez hibával, kiírta letöltés folytatása, vissza van 1 óra 30 perc, ment egy darabig megint megállt, megint rányomok folytatja. Majd az utolsó, egy pár megabájt, szórakozott. De nem csináltam vele semmit ráuntam vártam vagy 15 percet, megint rányomtam, és le is jött.
  • Ironman2
    Lefuttatsz egy lemezkarbantartót! Tálcán kicsi sárga mappa ikon,majd bal oldalt kiválasztod a meghajtót,amire telepiteni akarod,és nyomsz rajta egy jobbklikket,majd ott lesz a lemezkarbantartó.

szerk:bocs,az eszközök fülnél az optimalizálás menünél lesz majd a töredezettség mentesítő,azt kell lefuttatni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.08.18. 10:54:14
  • T62A #1921
    Sziasztok!
    Este elkezdtem letölteni a conant újra, mert az egész gépet újra raktam, de állandóan megál a letöltés lemezhibával, mit tudok csinálni ellene? Tud nekem valaki segíteni? Vagy bocs nem jól írtam, a steamon belül, letölti, vagy telepíti, és ott írja a "lemezírási hiba".

Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.08.18. 10:27:11
  • T62A #1920
    Szinte minden állatból gyűjtök. Plusz a szolgákból, szeretnék hadsereget, de ebbe bele tartoznak azok az íjjászok, akik a bázist védik oldalt.
  • PiszkosFred
    Igen. Az a 150+150 opcio inkabb arra valo, ha csokkenteni akarod a server terheltseget es ezaltal csokkented a max. kovetok/joszagok szamat. Novelni nem nagyon lattam, hogy lehetne, 300 a max.

A 300 egyebkent nagyon nagy szam, hogy-hogy nem eleg? Mire hasznalod oket?
  • T62A #1918
    Köszönöm.
    Akkor végül is ugyan ott vagyok. Mert most is 300 a max, ha 2 x 150, az is annyi.
  • PiszkosFred
    Singleben, ha aktivalod a limitet, akkor 150 db/fo a limit, de ha csinalsz egy klant, akkor kapsz megint +150-et, de ennyi a max. Ezt "make me admin" opcio utan a Pet and Hungerben tudod beallitani. (population base value + population per player, vagyis 150+150). Efele csak moddal lehet szerintem.
  • PiszkosFred
    Private szervernél - a hivatalos bejelentés szerint - van lehetőség ezen a limiten módosítani: "Your server admin may allow a bonus of 400 thralls per additional clan member if they decide to use the Follower limit." Vagyis, elvileg a single playerben is kell lennie ilyesminek. Este belépek és megnézem.
  • PiszkosFred
    Sajnos nem. Minimalis idot jatszottam singleplayerben, azt is csak a legelejen par eve, azota csak official serveren vagyok, ott meg nincs se ini atiras, se mod.
  • T62A #1914
    Köszi, én videóban láttam milyen sok élete lehet, ha eléri a 20-as szintet. Úgy döntöttem lecserélem a régi kis életerővel rendelkező szolgákat. Azt még lehet megnézem egy másik szolgával, ha kard helyett íjat adok neki, de úgy, hogy ő harcos, vajon fejlődne-e jól, és tudná-e használni, harcosként az íjat.

Ezt nem tudod #1911 véletlenül?
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.08.09. 14:21:33
  • PiszkosFred
    Dalinsia jo valasztas, nekem is o es klonjai, plusz a korulotte talalhato Cimmerian Berserkerek vedik a bazist.
  • T62A #1912
    Elkezdtem ilyeneket gyűjteni Dalinsia Snowhunter, van már vagy 4 db.
    Már vagy egy hete, a területeket járom, de nem baj. Meglesz a kitűzött mennyiség, így meg elég jó, hogy van segítségem, két 20-as szintű szolgának adtam, kiütős szerszámot kard helyett.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.08.09. 14:07:34
  • T62A #1911
    Sziasztok!
    Van olyan ini lehetőség ahol ezt tudnám állítani: follow? Jelenleg 300 állat/szolgám lehet, ezt feljebb lehet állítani mód nélkül?
  • Ironman2
    Ez a sok update hazavágta a szerverjátékokat teljesen,nekem pl már férfikarakterem volt bejelntkezéskor,és szőke ugyanúgy mint akivel játszottam csajjal :)))) Teljesen máshol jelentem meg,egy olyan platformon ahol esély sincs feljutni,de legalább szép volt a kilátás.Térképről is eltünt minden,statok nullázva,szóval minden alap,de a felső zöld terület egyik magas pillérén jelentem meg.
    Szerencsém volt hogy egy mentésem megmaradt,jún 23-ról,igy visszaállítottam a szervermentést az akkori állapotra,szóval bocsi ha valaki játszott azóta,bár kétlem,mert most pangás van a szerón.Nembaj,én nem fogom elveszteni,amit nagy nehezen összehordtam,így tényleg megmarad a szerver még sokág.Jöhettek játszani,felül a link a szerverhez! Viszont backupot most megint csinálok,mert a régiek automatikusan törlődnek 3 hónap után ha jól tudom.
  • Infrath
    az új achi -k miatt már kiszivárgót pár információ
    persze inkább csak találgatás
    új térkép, dungeon stb.

lehet az is hogy szerették volna a frissítést a connan ba kb az ingyenes hype után/közben
    hogy lássák az emberek ez a játék még friss működik és minőségi, jó stb.
    új dlc hogy legyen mit venni még, ha tetszik az illetőnek :)

aztán nem végeztek időben :)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.07.03. 17:16:24
  • lammaer
    Detto, én is harangoztam pár Arkos volt csapattársnak hogy tolhatnánk majd ezt...
  • Infrath
    persze ingyen van, de elég esélyes hogy majd lesz csak később summer sale végén esetleg stb.

én is hypeolva voltam, gyűjtöttem az embereket már kikkel lehetne tooooni :P
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.07.03. 13:30:40
  • lammaer
    Jah, elég csúnya fiaskó az EPICnek...

Ami persze vhol igazságtalan is, mert ok, ez most nem lett az, de amúgy tolták az embereknek a jó kis AAA játékokat ingyér. Hálátlan a világ
  • AnuluWork
    Nem lett ingyenes ... :(
  • Infrath
    akkor erre készülhettek fel
    ezzel az anti cheat remove dologgal vagy mi

(bocs ha félre írtam vmit csak részleteket tudok)
  • VladimirD
    Jövő héten ingyenes lesz a játék az Epic Store-ban.
  • T62A #1902
    Sziasztok
    Mitől lehet az, hogy egy lovat tudok sebezni, szolgáimat se az állatimat nem tudom sebezni? Kivéve egy lovat, a többi lovat nem lehet, csak ezt az egyet, de nem értem miért, mikor ez ki van kapcsolva "CAN DAMAGE PLAYER OWNED STRUCTURES"? Meg valamiért néha az embereimet is.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2020.06.22. 12:21:55
  • Ironman2
    A mai patchben javították is :) Szinte mindenkinek elveszett a karaktere induláskor.
  • Ironman2
    Érdekes dolgok születtek a patch után,szerveremet kilökte a lobbyból,favoritba nem lehet rakni,csak az internet listán találom meg,de hibásan jeleníti meg a nevét,és duplán irja ki.Beléptem először minden oké,majd lefagyott a játék kis idő múlva.A steam se látja a szerókat,ki tudja miért.Beléptem másodszor a szerveremre (felül a link),erre csupaszon valahol a sivatagba jelenek meg.Lent délen találtam egy elhagyott decayed bázist,és abban voltak fegyverek,némi páncél,kaja.Igy már felefelé könyebb volt mennem.
    Aki nem játszik annak egy hét múlva lebomlik a bázisa,erre figyeljetek!
    Az induláskor kiirja hogy próbál csatlakozni a funcom master serverére,ezek szerint ott lehet a gond.

szerk:átirtam 2 hétre a decayt

A szeró megy ahogy igértem,folyamatosan hosszabbítom,akinek van kedve,élje ki magát Conan világában! (felül a link)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.18. 02:04:30
  • T62A #1899
    Köszi. Engem akkor nem érint, mivel nem szerveren játszok. Azt hittem valami jó állatot/lényt vettek ki, vagy valami hasonlót.
  • Ironman2
    Meg is válaszoltad magadnak!

"Denuvo Anti-Tamper (kalózkodás elleni védelem"

Amúgy ez egy olyan védelem,aminek folyamatos online kapcsolat kell,ha elszáll a net,akkor elszáll a játék is.Nagyon sok bosszúság volt miatta induláskor,(és most is).Konkrétan a legtöbb játék Denuvo nélkül,több fps-t generál.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Denuvo

Eléggé megosztó a védelem,vannak akik szerint bevállt,vannak akik szerint nem,de van neki topikja,oda menjetek a témával! Már sokan megvitatták ott!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.16. 16:38:45
  • T62A #1897
    Bocs, mi az a Denuvo?
    Beírtam a fordítóba "Removed Denuvo from the game" = Denuvo eltávolította a játékból. De az hogy mi az a Denuvo azt nem fordította le.
    Conan Exiles Wiki:
    Még ezt találtam: "a szerver stabilitásának biztosítása érdekében, ahol a magánszerverek akár 70-re is állíthatják. Denuvo Anti-Tamper (kalózkodás elleni védelem, harmadik fél DRM). BattlEye (csalásgátló"