2074
  • Htjet
    #1391
    Hello!

    Nem rég kezdtem a játékot. Van értelme megvenni az eddig megjelent dlc-k bármelyikét ?
  • PiszkosFred
    #1390
    Hat, csuklottak tegnap, az teny.
  • lammaer
    #1389
    Namenjenekapicsába :(
  • PiszkosFred
    #1388
    Sajnos csak az, sorry, idokozben mas ajanlokban is kiderult, hogy elcsesztek es nem irtak oda, hogy ez nem a teljes jatek, csak a devkit.
  • Toni85
    #1387
    Akkor ez csak a dev kit sajnos.
  • PiszkosFred
    #1386
    Hi Exiles,
    Quick info about Conan Exiles on the epic store: What you currently see listed as "free" is in fact the DevKit, used to create mods, and not the actual game. We are working with epic to make this more clear and apologies for the confusion this is causing.

    https://www.facebook.com/ConanExiles/posts/837970689908133
  • PiszkosFred
    #1385
    Hat, mar magam sem tudom, nem irtak sehol sem a bolt odlalan, hogy csak dev kit. Nekem steamen van meg (es vele 675 oranyi jatekido) igy nem probaltam, csak a hirt lattam a store nyitooldalan.
  • Toni85
    #1384
    Ez a játék Dev kitje ami 157gb.Ebbe benne van a játék is?
  • PiszkosFred
    #1383
    Jovo heten a Subnautica is ingyen jon :)

    Sajnos sajat klienst kell telepiteni hozza (de mar ott tartunk, hogy 7 vagy 8, nem szamit, origin/steam/uplay/arc/bethnet/blizz/stb utan)
  • lammaer
    #1382
    hú, riasztottam is minden Arkos ismerősömet hogy húzza be. Köszi a hírt.
  • PiszkosFred
    #1381
    ingyen Conan Exiles az Epic Games Store (tudjatok, amely nekimegy most a Steam monopoliumanak) nyitasi akcio reszekent (jovo heten Subnautica)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.12.10. 16:23:17
  • Alanw
    #1380
    HRK-nal meg 13.75 https://www.allkeyshop.com/blog/buy-conan-exiles-cd-key-compare-prices/
  • Ironman2
    #1379
    24 euro lett a játék mostantól 3 napon keresztül!
  • PiszkosFred
    #1378
    Orakat keringtem eszakon, mire talaltam egy hofeher Direwolf puppyt. Gyorsan beraktam az T3-as Animal Penbe, es egy nappal kesobb lett belole egy... sima farkas. Hat baszki, a szomszed meg mindig nem erti, ki es miert karomkodott egy cifrat este 23 kornyeken :D

    Wikin persze ott van: "Dire Wolf Puppies grow up as regular wolf pets.", csak hat a fene sem olvasta azt el...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.17. 12:58:39
  • soo277
    #1377
    HUNcsumpik
    176.57.168.40:29100
    pve ,minden alap,mindent szabad,nincs decay stb..(repkedö adminok,felesleges bazinagy épületek) :D
    Utoljára szerkesztette: soo277, 2018.10.16. 17:25:06
  • PiszkosFred
    #1376
    Mondjuk elbeszegetnek azzal az idiota funcomos kollegaval, aki kitalalta, hogy mind a t1, mind a t2 es t3 animal pennek egy nagyjabol 9x10-es teljesen sik(!!!!) terulet kelljen ugy, hogy kozben eleg korrektul be is sullyed a felszin ala, megnehezitve meg jobban az elhelyezeset epitett alapok nelkul... :)
  • PiszkosFred
    #1375
    Megtortent eset: ARK esetben anno ket official szerveren kezdtem el jatszani. Az egykori #202-es primitve+ es a talan meg most is futo #427-en official szerveren. Utobbin kb egy evig voltam, 5-6 allando sved, nemet, orosz es magyar jatekossal, meg par jovo majd meno egyeb tulelovel. Magyar klienssel kezdtem, mert hat ha van, akkor miert ne?

    Mar az elso napokban/hetekben furcsa volt a hajonal a vitorla "bor" kifejezest viszont latni a (hide) forditasaban, de aki mar valaha is forditott ugy feliratot, jatekot, barmit, hogy kozben nem tudta elesben tesztelni az adott mondat szovegkornyezetet, helyzetet, stilusat, csak egy szoveges dokumentumbol dolgozott, na az tudja, hogy ez csak egy apro felreertes volt. Vicces, de nem vegzetes.

    De amikor az elso 1-2 hetben elojott a ritka BP-s cuccok osszerakasa, akkor dontottem en ugy, hogy ennyi volt, onnantol nyelv vissza angolra. Az osszes kereskedesnel a kovetkezo zajlott le:
    - A sved irta a csetre angolul, hogy mije van, vagy mi kell neki. Perfekt angolsaggal - ezek a svedek ilyenek, 99%-ban perfekt beszelnek angolul is -, mindenki ertette.
    - A nemet is mondta, hogy neki mije van nemetul. Mivel beszelek nemetul egy kicsit, de a nemet nem angolul (ritka, de van ilyen), igy en tolmacsoltam/forditottam angolra a nyersanyag reszt. Mindenki ertette.
    - Aztan jott a magyar (en), a magyar nyelvu forditas kifejezeset probaltam meg angolra visszaforditani. Az alapokkal nem is volt gond, de mikor jottek a ritkabb nyersanyagok vagy eszkozok megnevezesei, na abba beletort a bicskam. Bizonyos kifejezesnel nagyjabol sejtettem, hogy mit takar, de volt olyan, amelyet ha agyonvernek sem jottem volna ra, hogy azt jelenti. Koze nem volt a forditasnak az eredeti kifejezeshez... :D

    Azota en az angolt hasznalom, de olvasva jo par kommentet a temaban, kb hasonlo minosegu a forditas, mint a kinai termekek 10x20 centis papirra zsufolt gugli transszal keszitett hasznalati utmutatoja, amelyben talan csak a szamok es a mondat vegi irasjelek stimmelnek. Talan...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.10.10. 12:20:24
  • lammaer
    #1374
    Mi bajod van a MESTERBARKÁCS szóval? :D
  • PiszkosFred
    #1373
    Nem valoszinu, bar keszulnek a forditasok elvileg sok nyelvre (igaz, mar 2 eve). De, akkor inkabb legyen kinai, mint az ARK jelenleg magyar (felre)forditasa :)
  • Bal0924
    #1372
    Még egy kérdés, mielőtt eldöntöm hogy megveszem..
    Magyar? Ha nem, fog tudni majd magyarul a játék?
    Mint az ARK.
  • lammaer
    #1371
    Ha szereted az ARkot akkor ez is megér annyit.

    50-100 órát bele lehet tenni amúgy, de utána nagyon hamar ellaposodik a játék, a funcom meg elég lassú fejlesztő
  • Bal0924
    #1370
    Mennyire éri meg a játék?
    Most le van árazva 50%-al.
  • PiszkosFred
    #1369
    Mai napon megjottek a haziallatok is.
  • PiszkosFred
    #1368
    Na, szerencsere megeszik a halat es a hust nyersen is, igy aztan sok gond nem lesz a szolgak etetesevel egyelore...
  • PiszkosFred
    #1367
    Szolgak! Valyuhoz! :)

    (Pont tegnap leptem be, igy ha beszarna a patch miatt a szerver, van 6-7 napom a decayig. De remelem nem lesz nagy gebasz. Ezuttal... :)
  • Normen76
    #1366
    Az új terület (egy lesz még elvileg) mindenki számára ingyenesen elérhető lesz. DLC-k csak páncél/fegyver skineket, építészeti stílust ad a játékhoz.
  • soo277
    #1365
    Területeket nem ad
  • DevLupius
    #1364
    A két DLC (East, West) új területeket is ad a játékhoz vagy ruhákat épületeket és fegyvereket?
  • lammaer
    #1363
    Mekkora meló lehetett rárajzolni a koordinátarendszert a térképre.. szerintem a bejelentést megfogalmazni és kitenni a netre több időt igényelt :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.09.06. 19:18:57
  • PiszkosFred
    #1362
    In addition to fixing bugs and existing issues we’re also working on improving the game with smaller quality of life updates. One of the things we want to highlight is a new and improved map with grid coordinates to make it easier for players to navigate and find each other. This is a feature that’s been highly requested by the community and we now have the capacity to create and implement such a feature.

    Na nem kell tobbet szorakozni a konzolos megoldassal :)

    Jon meg par erdekesseg a nagyobb alrendszerek mellett (reszletesebb event log, objektum renderelesenek optimalizacioja, stb.), reszletek erre.
  • Bandras DaSilva #1361
    Ki kell választani egy officialt, aztán azt kell reklémozni minden felé. Akkor egy idő után lehet, hogy lesz egy nagyobb közösség.

    Én azt gondolom, hogy ha sikerül egy jó nemzetközi bandát összehozni, akkor az jobb is mint a sima nemzeti program:). Tök jókat lehet röhögni másokkal.

    Az én tapasztalataim szerint ilyen nagy magyar összeborulás nem lesz (mint ami az oroszoknál megy vagy kíaiaknál), mert valaki úgyis okosabb meg szebb meg erősebb lesz mint a többiek és behisztizik, aztán indul a szardobálás. Máshol kevesebb a dráma. Bár, azt is hozzá kell tennem, hogy voltam már tök jó full magyar guildben warhammer onlineban, tesoban, swtorban és más játékokban is és nagyon jól éreztem magam és nem volt hiszti meg drámázás. Viszont láttam eleget fórumokon meg hallottam más guildekről meg azért néha-néha egy-egy faszkalap mindenhova betéved.

    Conanban azért benne van, hogy kipakolnak, megölnek, viszik a cuccaidat és ezt mindenki máshogy tolerálja. Van aki összeomlik egy raid után és törli az egészet a picsába. Van aki leszarja, összeszed mindent, aztán próbálja legközelebb jobban. Van aki sír ha megölik és másokat okol ha kiraidelik és csak a hisztit tolja. Szóval, azért elég erősen szűrni kell a népet.
  • Normen76
    #1360
    Kár, hogy nem tudunk mi magyarok megtölteni egy népesebb szervert. Kuhuc is 70 slottos lett, itt a Vér és Becsület szerver is. Mindkettőt igyekeznek a tulajok életben tartani, korrektül üzemeltetni. Az utóbbi hetekben jártam elég sok official és privát szerón. Szinte nem volt oylan szerver ahol ne találkoztam volna magyarokkal, vannak szerverek ahol jelentős számban. Tehát elég sokan játszunk. Volt hogy full random mentem fel officail szerverre, és azonnal találkoztam magyarokkal. Simán meg tudnánk tölteni akár 2-3 db. 70 slottos szervert. Persze nem mondom hogy nem lenne kemény :) Sírás rívás, anyázás miegyebek.. de még midig klasszisokkal jobb lenne, mint a csiter oroszokkal, vagy elmebeteg spanyolokkal szenvedni. Szép lenne azért egy magyar szerver, esténként 50+ létszámmal. Nyilván sosem lesz, de ha valaki ezt véletlenül egyszer meg tudná csinálni, annak megemelném a kalapom. Persze ehhez az kellene, hogy a játékosok felfogják, hogy egy PVP szerver, mitől PVP, és ha épp kiraidelik, ne az anyázás, szidalmazás legyen az első reakció... Kupálódnunk is kéne ehhez játékkultúra terén... de azért jó lenne :)
  • kismusil
    #1359
    Sziasztok. Szeretettel várunk minden kezdőt és haladót, 2018. május 31. óta üzemelő PvP szerverünkre.

    Facebook csoportunk neve: HUN Vér és Becsület Gaming Server
    Itt megtaláltok mindent amit a szerverről tudni kell: discord link, szabályzatunk, support és egyéb más információt.

    Szerver név : HUN Vér és Becsület Gaming Server
    Szerver ID : 176.57.160.57:28600
  • soo277
    #1358
    HUNcsumpik
    176.57.168.40:29100
    várunk mindenkit XD
  • PiszkosFred
    #1357
    Igen, es ilyenkor egybol a falakon belul spawnolnak. Ugyanez a helyzet a viz kozepen, stb.
  • dalmar
    #1356
    Sziasztok!
    Volna egy kérdésem.Ha valaki hegyre építkezik és csak lifttel lehet feljutni a bázisához azt tudják-e purgeölni?
  • Normen76
    #1355
    Amióta officialon játszunk, nem volt purge, pedig a purgemérő maxon van hetek óta. Nálatok mi a tapasztalat ? Azért jól jönne pár purgés szaki, legalább az alkimista a fekete-fehér festék miatt, úgy megszoktuk már hogy lehetett :)
  • PiszkosFred
    #1354
  • Alanw
    #1353
    russzkik nem valtoznak.....
  • kismusil
    #1352
    Sziasztok. Sok szeretettel várunk minden kezdő és haladó PvP-st a HUN Vér és Becsület Gaming Server-en. Szabályzatunk a Facebook csoporton megtalálható, a csoport neve ugyan az mint a server neve. A csoportban megtaláljátok a discord serverünk is. Az adminok PvE-ként játszanak. Nem támadhatók és nem támadnak! A fő admin a server tulaj, a másik admin a support klán vezére, mely közösségi helyeket bíztosít a játékosoknak segítségként. Adminok épületei nem támadhatók mert nem PvP-ként vannak jelen. Nem Hard PvP-seknek való szerver! Kezdők és haladók gyertek, várunk szeretettel. :)