2074
  • PiszkosFred
    #1351
    Na jo, de most oszinten, mennyive tobb melo ez? Barmilyen kaja jo, lvl1-eskent is mar annyi husod van, hogy dobod el az elso stack felett. De gondolom a gruel fele feher trutyi is jo lesz, abbol is van rengeteg. Barmelyik is kell, berakod a kozod etetobe, onnan X sugaru korben esznek a szolgak es kesz. Minimalis extra munkanak tunik elsore, bar kerdes a szukseges kaja mennyisege. Ennyi plusz melot en bevallalok azert, hogy vegre eltunjon az a sok lebego szolga, amelyekre nem gondoltak a draga fejlesztok... :)

    Amit en sajnalok, hogy az elhagyott szolgak siman ehen fognak halni, pedig az ARK-hoz hasonloan lehetett volna egy Claim opcio, es akkor az ertekesebb "kitett" szolgakat is lehetett volna rabolni, nem csak az elbomlo bazisok "kincseit". Mondjuk ugy, mint a bazisoknal, a decay timer lejarta utani 24 oran belul.
  • lammaer
    #1350
    Tudom hogy igy indokolják, de ez inkább csak egy timesink a részükről, hogy ezzel is megkeserítsék a játékosok életét. Pont úgy ahogy az Ark is csinálta... apránként feljebbnyomták a kajafogyassztását az állatoknak, meggyorsították a kaja rohadást, hogy gyakrabban kelljen farmolni, igy az emberek lassabban tudjanak haladni...

    Mert ha valóban csak a decayról lenne szó akkor nyilván ezt meg lehetett volna csinálni úgy mint az épületek automatkus elbomlását...
  • Normen76
    #1349
    Igazából azért vezették be a thrallok etetését, mert a sok elhagyatott bázisnak igaz hogy egy idő után eltűnnek a falai, de sok helyen a levegőben itt ott stb ottmaradtak a szolgái. Így csökken a szerver terhelés, ha valaki már hetek óta nem játszik, minek legyenek bent a szolgái feleslegesen. Nem mondom, hogy tapsolok a hírnek, de ennek kb. elejétől fogva így kellett volna lennie. A szolgáknak is kellett volna rég decay. Főleg officialra.
  • PiszkosFred
    #1348
    Hja, nem tudtam, nem neztem :) Egy hete en is csak a bazisok decay idejet resetelem es bekoszonok a szomszedoknak, csak arra az idore lepek be, 2-3 naponta max fel ora (a GTAO megint beszippantott, es hat mindenre nincs ido).
  • lammaer
    #1347
    Persze, ez a 3 nappal ezelőti patchben volt benne, ehhez képest ugyanúgy bugosak.... és onnan tudom hogy fel vagyok patchelve, mert a "Faboss" az megint sebez ("Fixed an issue with Rotbranch’s attacks not dealing any damage")

    Mind1, úgyis hamarosan bezár a szerver amin játszogattam, egy időre megy csicsikálni a Conan Exiles...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.16. 09:28:59
  • PiszkosFred
    #1346
    Azt javitjak elvileg "soon" :)

    "Fixed some issues where Thralls health would reset after restarting the game" - legalabbis remelem, hogy erre gondoltak, mert officialon ha csak nem megy arra valaki(k) folyamatosan, akkor a szolgak 10% hprol kezdenek (vagy meg kisebb ertekrol) es ugy gyogyulnak fel. Legyen az sajat vagy ellenfel szolgaja, mindegy (testtartasbol latszik, hogy keves hpja van - a szomszed eseteben).
  • lammaer
    #1345
    Dölne rájuk az ég, erre bezzeg van eszük!

    Az hogy minden belépéskor a thralljaim 1 HPról indulnak, az nem gond...
  • PiszkosFred
    #1344
    Na akkor mostantol (majd) etethetjuk a thrallokat is, nem csak a peteket :)
  • Normen76
    #1343
    Hát.. hasonlóan látjuk a dolgokat. Mi is inkább barátkozunk, mint támadunk DE minden szerveren hamar találunk magunknak célpontokat, ellenfelet. Nincs nehéz dolga za embernek, csak azt kell megjegyezni ki támadta meg ok nélkül, vagy ki ölt meg ok nélkül még az elején amikor alsógatyában flangáltál :) Máris szívesebben raidel az ember, ha van rá oka. Kuhucról pl. anno azért jöttünk el, mert uge mindenki maygar volt, napközben ment a diskurzus, az ember segített ahol tudott, megismerte megjegyezte a neveket... a top klánnak volt 1-2 hónap előnye, azzal úgysem bírtunk volna, de a többieket meg sajnáltuk volna beradelni, mert túlságosan megkedveltük :D. Ezért mentünk inkább nemzetközi vizekre, és jól tettük :)
  • lammaer
    #1342
    Ejj... én pont itt tartok conanban, az elején elkedvenetledtem a full PVPtől amikor elsőnek beraideltek (pedig számítottam rá), aztán ugye kezdődött a nyári szünet is, és hát dolgozóként nincs kedvem/lehetőségem értelmetlen versenyt futni az egész nap a játékban lógó iskolásokkal...
    Viszont a PVE meg uncsi lett, ugyan napok óta várom hogy jöjjön végre egy purge, de gyanítom hogy az se lesz egy nagy élmény...

    Amúgy ahányszor eldöntöm hogy na most akkor hardcore PVP/Raider leszek (pl Arkban is), vhogy azt tapasztaltam, engem pont nem motivál az hogy leromboljam másnak az épületét vagy elvegyem azt amije van - előbb barátkozom össze mindenkivel, utána meg miért csesztessem. Amellett persze hogy sanszosan a skill is hiányzik hozzá részemről :)

    Ettől függetlenül Arkban csak PVP szerveren játszottam 2 évig/ illetve azon is fogok játszani ha jön a DLC, de ott is inkább a diplomácia, haverkodás megy, azt a piszkos munkát elintézik a többiek. Sose izgultam fel amikor mondták hogy megyünk raidelni, vhogy nem hozott lázba...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.10. 15:04:29
  • Bandras DaSilva #1341
    :)
  • Normen76
    #1340
    :) Szutyok homokkő volt a 2/3-a.. a bázisnak még. Még 2 nap kb. és nem jön be senki. Tuti jó helyen vagyunk, kva magasan, ha kész az alap bevédés, senki nem fog bejönni, de mivel csak 2-3 napja játszunk még csak itt, így még sebezhetőek vgyunk. A többség 20 lvl alatt. De ez nem tart már sokáig, főleg hogy 4 nap pihim lesz most zsinórban a melóból :), holnap meglesz nekem a 60 is, onnantól gyorsabban tudunk farmolni, termelni stb. Pár jóféle szolga kell, az is meglesz holnap, vagy holnapután. Másrészt hiába lép ki valaki ideiglenesen a klánjából, ha megjegyzem, felírom a nevét, vagy beazonosítom a Steamen is, előbb utóbb úgyis kiderül meik klánban játszik. Előbb utóbb úgyis megtaláljuk a bázisát, nem akkora világ ez mint a Life is Feudal pl. ahol aztán tényleg lóháton mehetsz 5 órán át egy irányba akkor sincs vége a pályának. Itt azért meg lehet találni mindnekit idővel. :) Onnantól már csak részlet kérdés mikor megyünk be mi is hozzájuk. Ez a PVP szerverek szépsége, meg kell gondolni kibe köt be az ember, mert hosszútávon visszanyalhat a fagyi alaposan :) Vagy nem.. de az is csak részlet kérdés, lényeg a játék :)
  • Bandras DaSilva #1339
    Pedig pont ez a lényeg, lerombol mindent, ti visszaépítitek, ők jönnek és lerombolnak megint mindent (ilyen Kőmíves Kelemen stíl). Egy ideig lehet, hogy könnyen visszaépíted, de ha magasabb tieres az épületed, azért nem feltétlen megy már annyira könnyen, meg egy idő után unalmas is. Ők meg, gondolom, sokszor visznek sok mindent, tehát pont megéri szórakozniuk.

    Az is lehet, hogy szimplán csak nem tetszik nekik, hogy van vki a környéken és így akarnak költözésre bírni.

  • Normen76
    #1338
    Minket nem nagyon zavar ha kiraidelnek, bőven raidelünk mi is másokat ha úgy hozza a sors. CSak az oroszokat nem értem sosem, de most már kapisgálom :D. Azért toljuk PVP szerón, hogy történjenek hasonló "kalandok" :) Unalmas lenne, ha csak építenénk és soha nem akarna bejönni senki. CSak hát nem értettem, mi a csnak rombol le mindent, pazarolja a muníciót miközben nem nyert vele az égadta világon semmit, mi pedig kb. 20 perc alatt visszaállítunk mindent.
  • PiszkosFred
    #1337
    Barmelyik pvp jatekban, legyen lootolhato a tested vagy sem, legyen az WoW, Elite, GTAO, barmi, pont eleg az is, ha csak rosszkor vagy rossz helyen es a masik felnek rossz napja van (mindig az van), es siman fejbelonek, leraketaznak, atomot dobnak rad meg akkor is, ha csak lvl1-es friss karakter vagy egy rozsdas biciklivel :D Ezzel szamolni kell - sajnos vagy sem, megiteles kerdese csupan - de a lenyegen nem valtoztat.
  • lammaer
    #1336
    Szerintem csak annyi történt hogy a raid idejére a csávó kilépett a klánból, vagy méginkább egy alt karakter amit raidelésre használnak.

    Az ok ugye nyilvánvaló: hogy ne tudjatok bosszút állni.

    Okot ne keress: a raid legfőbb mozgatórugója nem a zsákmány, hanem az hogy lerombolja azt amit más épített. Arkban ugyanez van - youtuberek mindig próbálják elhitetni, hogy a raiderek nem fognak raidelni ha a raid többe kerül mint amit nyerhetnek rajta.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.10. 11:41:02
  • PiszkosFred
    #1335
    Mibol?

    Hat, egy megoldas lehet az, hogy egy-egy regi guild eppen el/lebomlo javaibol guberalta az illeto a robbanoszert :) Nekem PVE szerveren is volt lvl 20 kornyeken olyan top tier cuccom/fegyverem, amelyek receptjeit csak 60-as szinten tudtam volna megtanulni, de szabad lootkent elvihettem es hasznalhattam (nyilvan javitani mar nem tudtam, igy egy ido utan elkopott). PVP szerveren meg konnyebb szabad loothoz jutni, ott nem kell varni a decayra, ott eleg egy ismeros aki gyart neked par cuccost es menj, rabolj szabadon.

    Minek?

    Hat, ezt sosem fogom tudni megvalaszolni neked :D Oroszok, ennyi, minden jatekban ilyenek (tisztelet a kivetelnek), nagyon osszetartoak es a sajat torvenyeik es szokasaik szerint jatszanak, amelynek a lenyege rendszerint az adott vilag/szerver totalis kontrollja. Ha erre nincs lehetoseg, akkor a jatekosok szivatasa. A legtobb fejleszto direkt indit orosz szervert is, nem csak a "ping" es a nyelv/kommunikacio miatt, hanem valahol a tobbi nemzet jatekosainak vedelme erdekeben is...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.08.10. 10:15:58
  • Normen76
    #1334
    Még valami, nem értem az oroszok játék stílusát, mi valahogy bárhova megyünk, bárhol kezdünk új életet az első napokban mindig betámadnak az oroszok. Tegnapelőtt éjjel valamikor az épülgető bzisunk szinte teljesen szétrobbantották. Semmit nagyjából nem tudtak elvinni, hisz két vault is volt már. Ennek ellenére alig maradtak falak, mindent leromboltak és ráadásul elvileg egy klán nélküli, alig 45-os szintű player. El nem tom képzelni egy elvileg kezdő playernek honnan van ennyi robbanó anyaga officialon 1x szorzónál (bár a gyűjtés 2x) ahhoz hogy full feleslegesen szértomboljon egy meglehetősen nagy méretű bázist. Semmit nem tudott elvinni néhány lomon kívül azok nagy része is ottmaradt, otthagyta az egyik klántagunk kb. pár perccel az akció után mehetett fel, még azt is megmentette. A lényeg a két vaultban volt. A Vaultok 600 000 hp-n voltak meg sem karcolta őket de alig hagyott falat, alapot állva :) Miért ? és Miből ? Sőt a legtöbb láda is megmaradt sértetlenül, de minden szaki padot, kemencét, asztalospadot, armor padot szétrombolt. NEm értem ?? Mi ebben a pláne egy 45-ös plyernek ? Miből, hogyan... legfőképpen minek ? :)
  • Normen76
    #1333
    Eddig szinte csak privát szerón játszottunk, mert ott lehet találni 70 slottosokat, de a gyakori wipe miatt kipróbáltunk most egy officialt is. A 1019 játszunk, és nagyjából 100%-ban a sajnát megfigyelésem szerint itt délelőtt rendesen, korrektül működnek az NPC-k, de délután úgy 13-15 órától behal mind. Nem mozognak, nem támadnak. Természetesen ilyenkor a saját harcos thrallok sem működnek. Az őket irányító scriptek nem futnak megfelelően, egyszerűen annyit késik az információ a kliensen gépeink felől, hogy nem tudnak reagálni a környezetükben történt változásokra. Délelőtt szoktam farmolni, xp-zni mert lehet normálisan kaszálni 5-8 asával az NPC-ket, délután meg ha van időm kraftolok, vagy szolgákat gyűjtök mert igen könnyű befogni őket ilyenkor... sajnos.

    Elképzelhető, hogy nem szimplán a játéknak a problémája, a legtöbb official szerver a g-portal.com szolgáltatónál van, akár az is lehet, hogy délután az a 70-80 000 játékos ami ezeken a szervereken játszik (kb 30 féle online játékkal, nem csak a conannal) ennyire lefogja az erőforrásokat. A Conan E-nek kell a kakaó, nem túl jól optimalizált játék sajnos és a netkódon bőven lenne mit javítani, de nem jut idő a sok csicsás DLC miatt :) TAlán 16. körül, ha jön a nagy patch megint.. javul a helyzet.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2018.08.10. 09:48:53
  • PiszkosFred
    #1332
    Hat, a vulkan az kivetel, ott nekem senki sem mozog a felso reszen (egy-ket devotee megy jobbra es balra, a tobbi npc all es nem tamad). Lent is ez a helyzet a Obisidian kohonal, ok mar mennek jobbra v. balra, de sosem tamadnak, ha csak nem utom ki a nevesitettet, akkor 1-2 zokon veszi. A kohonal bezzeg feszt tamadnak, pedig ott nem akarnek harcolni, mert olvasztas igy is kurva unalmas, nem kell(ene) a respawn :D

    A tobbi videken (sivatag, dzsungel, fennsik, stb.) mar kb. 80-30%, hogy epp tamadnak e az allatok/npck, vagy nem.

    Fogalmam sincs miert, gondoltunk mar a szerver telitettsegre, stb., de a sajat szerveren 1 emberrel a fedelzeten is ez volt, vagyis mas lesz a gond.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.08.08. 12:19:01
  • lammaer
    #1331
    Na jah, vulkánban már teleszedtem magam neves harcosokkal, de igy azért elég tré... a legutolsó patch óta nekem kb 99%ban igy megy a játék...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.08. 11:53:07
  • PiszkosFred
    #1330
    Igen, hetek ota ilyen sajnos. Nem allandoan, de elofordul eleg surun.

    Nyilvan bizonyos esetekben jol jon :D, pl amikor csak egy nevesitett szolgara vadaszol vagy meteort szedsz eszakon, stb. es nem akarod, hogy minden kosza jelenlevo allat a vermokustol a mammutig megtamadjon es feltartson...
  • lammaer
    #1329
    Tényleg, officialon is elromlott az NPC-k viselkedése?
    A szerveren (unoffi) ahol játszok az NPCk az esetek 99%ban nem támadnak, ha meglátnak csak odaszaladnak hozzám és aztén néznek ki a fejükből.

    Ha az egyiket megtámadom, akkor CSAK az visszatámad, de 2-3 ütés után gondol egyet ésnem harcol tovább ha nem ütöm meg.

    Saját thrall ugyanez: ha engem megütnek, akkor rátámad arra aki megütött, aztán gondol egyet és abbahagyja a harcot.
    A "legmókásabb" az, amikor egy NPCre sikerül ráaggróztatnom a thrallomat... megy egy ütésváltás köztük, aztán szépen hátatfordítanak egymásnak és elballagnak. Bossok, NPCk, állatok.. minden igy viselkedik...
  • Infrath
    #1328
    olyan hegyet kell keresni amire fel tudsz sétálni máshonnan különben sok munka lenne
    ahol én csináltam az az unnamed city -ből lettek kihúzva és kb. 10 foundation el arrébb le lehet simán menni

    egyébként ez egyáltalán nem lenne nagy munka
    60 on érdemes boss-t ölni, (de egyébként 30 tól érdemes elmenni az obsidian eszközökért is ha türelmetlen vagy vagy csak jobb eszközöket akarsz..)
    60 as szerszámmal pick pack meg van az az egy vagy 2 soros lépcső ahogy érzed...
    és mint láttad nálam csak 7 ceiling -et kell újra rakni az semmi..
  • PiszkosFred
    #1327
    Officialon sok sikert hozza :)
  • soo277
    #1326
    admin panellal
  • lammaer
    #1325
    Elég macerásnak tűnik... igaz leölni meg bazi unalmas, de gondolom egy ilyet összehozni se 5 perc...

    Nem is értem hogya pékbe lehet oda felhúzni a bossokat úgy hogy ráadásul ők vannak a tepsiben :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.07. 12:12:12
  • PiszkosFred
    #1324
    Jaja, hat rajuk a "gravitacio" megfelelo magassagbol instant kill :) A 1011-en Belit szorakozott ezzel es farmolta a bossokat, hatalmas, egy foundationra epulo emelvenyeket huzott fel, lepcso a tetejere, majd kite a bosst oda, aztan leugras/kapaszkodas es foundation "delete" es bumm, loot.
  • Infrath
    #1323
    skeleton key pecsenye
    hozzávalók / 2 adag

    3 db foundation
    7 ceiling
    1-2 boss ízlés szerint
    1 db pajzs
    1 armor set ajánlott


    elkészítés

    a kép csak illusztráció!

    keresünk egy nagy könnyen megmászható hegyet és helyezzük el a szélén 3 foundation -t egyvonalban
    szépen egymás mellet ez fontos!
    majd a középső foundation mellé kifelé helyezzünk egy ceiling -et majd tovább építve/kenve egy 2x6 tepsit
    most a hozzávalók jönnek
    szerezz egy két boss -t tetszés szerint és tedd/húzd/rakd őket a tepsire

    majd egy hosszú "E" mozdulattal vedd el azt a ceiling -et amelyik egyedül tartja a másik 6 -ot
    várunk úgy 3 mp et és kész is a pecsenye! :)

    a képek csak illusztrációk!

    sütési hőfok: 180 láb
    sütési mód: lent sütni
    tepsi mérete: 2x6m
    költség: 252kő és 36fa

    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2018.08.07. 01:51:40
  • lammaer
    #1322
    Nekem ez ott lett gyanús, hogy kézben javítva drágább volt a javítás mint a benchben.. pedig ugye a gomb ugyanaz...
  • PiszkosFred
    #1321
    Ok, akkor ugy ahogy eddig is csinaltam, ezuttal nincs semmi extra opcio amit nem lattam :)
  • Infrath
    #1320
    fogod az acheron pick -et (60 as csákány) ezt berakod a blacksmith bench be és megnyomod a repair gombot
    (legyen thrall (t4 jobb) a bench ben és a javításhoz szükséges anyagok)
    igen ezért nem volt nekem is egyértelmű
    hiszen ugyanaz a menü/gomb
    nem tudtam hogy a bench -ben a thrall repair gombjával más történik..
  • PiszkosFred
    #1319
    A vicc az, hogy ott van kereken leirva: "Can also be obtained by using a glass flask on a water source."
    Csak hogy ez a Water-filled Glass Flask és nem a Glass Flasknal, amely oldalnak a vegen van a "Used in the following Recipes" szekcio, amelyet en neztem. Mondom, teljesen az en faszsagom az ilyen hulyeseg, ezert is kerdezek ra mindenre inkabb, az a biztos :)
  • lammaer
    #1318
    Hehe.. de ugye a wikit akkor szépen updatelted is hogy más ne járja meg vele? :P
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.06. 12:45:25
  • PiszkosFred
    #1317
    A fene tudja, mai napig rajovok, hogy mekkora idiota vagyok, mert egy-ket aprosagot nem vettem eszre, vagy teljesen maskent (bonyolultabban) csinaltam. :)

    Peldaul: mostansag rakaptam a meteorit vadaszatra, ha mar nem (annyira) bugos. Eddig robbano uveggel banyasztam, de a multkor csinaltam 20-30 darabot, magamhoz vettem majd kileptem es jott a "naked spawn in the desert" bug, vagyis buktam az osszes felszerelesemet es cuccomat az inventorymbol/karakterrol. Megesik, ahogy a tobbiek irtak a szerveren, tobb eves bug. Mindent potoltam (van/volt tartalek), kiveve a robbano cuccost, igy a kovetkezo meteorit vadaszatra a lassabb modszert valasztottam, a grease orb + meggyujtast. Eddig csak gyujtottem, sosem csinaltam sajat kezuleg orbokat (ugyis esik annyi, mint a szemet). Vegigneztem a keszites folyamatat a kristalyok beolvasztasan at a flaska elkesziteseig, stb. Van egy pont, amikor fel kell tolteni vizzel az ures flaskat. Neztem a wikin, a taboruznel kell jeget rakni flaskaba, es akkor a tobbi megy magatol. Irany eszak, tonna jeggel vissza, craft, stb. megvolt a vizes uvegcse, mehetett tovabb a grease orb gyartas.

    Kb egy-ket het mulva jottem ra, en barom, hogy ha esszel jatszok es nem wiki alapjan, akkor baszki odamegyek a tohoz (bazistol 5 meterre levohoz, mert a bazison levo kutak kiapadnak par flaska utan) es mind a 200+ flaskat teleszedem vizzel 2 perc alatt, mindenfele jeges olvasztos marhasag helyett... rengetegszer toltottem mar meg a borkulacsomat a jatekban, de eszembe sem jutott, hogy az uveg flaska is ugyanugy mukodik.

    Szoval inkabb rakerdezek mindenre, az a biztos :D
  • lammaer
    #1316
    Szerintem arra gondol, mert tudtommal sincs speciális thrall javító funkció :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.08.06. 09:29:22
  • PiszkosFred
    #1315
    > (ha javítanod kell páncélt vagy fegyvert csákányt stb. érdemes a thrall javító készségeit kihasználni
    mert csökkenti a javítási költséget)

    Ezt most nem ertem :) Arra gondolsz, hogy inkabb a cuccost rakd a munkapadba es ott javittasd meg, mintsem a nyersanyagot vedd magadhoz az inventoryban es ugy javittasd meg? Mert leszamitva esetleg a stone/wood/stb grind kozbeni eszkoz javitasat, en mindig levettem a magamrol a fegyvert/pancelt majd beraktam a munkapadba es ugy javitattam mindent, foleg a spec szakmai thrallok cuccait (azokat nem is engedte "kezbol", ha jol emlekszem). Vagy valami mas opcio is?

    Fencet passzolom, este megnezem es leirom, nem nagyon hasznaltam mostansag.
  • Infrath
    #1314
    érdekesség :)
    miután conan leszedett, ajánlom hogy fordulj sarkon és hagyd el a zónát egyből
    egy kicsit más videót fogsz kapni :)

    (még vmi nekem ez nem volt egyértelmű és sehol nem láttam leírva..
    ezt már jóóó ideje tudom, de gondoltam leírom,)
    (ha javítanod kell páncélt vagy fegyvert csákányt stb. érdemes a thrall javító készségeit kihasználni
    mert csökkenti a javítási költséget)

    egy kérdés nálam a fence foundation -ok úgy viselkednek mint a sima foundation -ok a patch óta érdekelne másnál is van e ez?
    mert akkor tudom hogy bug.. :/
  • lammaer
    #1313
    Igazad van, el is felejtettem hogy már megoldottuk a terhelés problémát a minap....
  • PiszkosFred
    #1312
    Hat, igaz, mindenesetre en nem hasznalom (ki), foleg nem officialon, es foleg a korabban mar beszelt 50-es encumbrance perk miatt. Mire teleszedem a 250 slotomat az inventoryban nyersanyaggal... nincs annyi kohom, vagy munkapadom (bar szolgam lenne hozza, nem tudom hova tenni oket lassan, sosincs szivem otthagyni egy-egy t4-es szakmait, ha latom), hogy egyszerre feldolgozza mindet :)