4498
  • NEOreg3
    #1080
    és mostanra lett hivatalos: Dishonored 2 is ezt használja
  • NEOreg3
    #1079
    Dragon Front és Golfzon Driving Range is

    (ezekről se hallottam még)
  • grebber
    #1078
    MotoRacer 4-et megértem. Videok alapján nagyon hamar el fog értéktelenedni. Várom szeretettel valami joféle bundleba
  • Lokker
    #1077
    Yesterday Origins
  • NEOreg3
    #1076
    Yesterday Origins (emmegmi) és MotoRacer 4 is denuvós
  • kjhun
    #1075
    Kicsit elkapkodtak valamit, mert fixálniuk kellett:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pro.Evolution.Soccer.2017.CRACKFIX-CPY

    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2016.10.28. 23:19:51
  • NEOreg3
    #1074
    ők nem is fognak Denuvót használni, vagy külön készítenek majd mod tool-okat, amikkel lehet

    a nagy kiadókat meg nem fogja érdekelni, hogy valaki pucér Ronaldo skinnel akar Fifázni
  • szabii98
    #1073
    Hát ez nyilván mindenkinél más, de például ottvannak a paradox játékok, amik ugyan nagyon jók, de a modok teszik teljessé:)
  • csabush
    #1072
    Te lehet, nekem nem lenne elég a kettő se. :D Kinek mi.
  • Kandurex
    #1071
    Mi ez a modolási mánia? kb. 30 éve tartó gamer korszakomba jó, ha egy kezemen megtudom számolni mennyi esetben mod -oltam egy játékot....

    (nyilván nem magyarításokra gondolok, bár azt lehet a Denuvo -tól függetlenül is )
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.28. 10:04:08
  • Bandicoot
    #1070
    Ott a Witcher 3. Nem kellett Denuvo, és szépen fogyott. Minőséget kell letenni és venni fogják a népek. Ennyi a dolog. Aki eddig nem vett játékot az a denuvo miatt sem fog inkább vár akár 1 évet is a törésre. Abszolut nem ugrottak meg a pc eladások a denuvo miatt. Akkor mi a létjogosultsága azon túl hogy a rendes vevők életét megkeseríti mert ellehetetleníti azokat a dolgokat ami pc-n hozzátartozott a gaminghoz:lásd modolás?

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.28. 10:01:19
  • Palinko
    #1069
    mintha nagyon nem egy fajta Denuvo lenne.... mert a Deus Ex elméletileg egy korábbi vagy ugyanazon Denuvot kapta amit a PES. szóval elméletileg csak gyengébb lehet a védelem, ha korábbit kapott, mégis PES már van törve Deusról meg semmi hír, pedig utóbbi jobban érdekli a kalózokat sztem, nagyobb név a nem törtek közül mint a PES volt.
  • S8DJ
    #1068
    hát ez easy vót
  • NEOreg3
    #1067
    inkább a Fifát kellett volna, mondjuk az sem érdekelne, de az mégis csak jobban sikerült
  • Rayden02
    #1066
    Pro.Evolution.Soccer.2017-CPY
  • Danecay
    #1065
    Ezek a videók alapján történő megítélések sem állják meg feltétlenül a helyüket, legalábbis esetemben biztosan nem. a Division-t BETA állapota óta követtem nyomon, videókon és fórumokon, mígnem június végén, július elején úgy nem döntöttem, hogy megveszem. A telepítés óta 6 óra és 21 percem van a játékban, sokkal kevesebb idő mint azt megelőzően a játékkal kapcsolatos dolgokat olvastam és és amennyi videót megnéztem durván fél év alatt. Játszva nekem valahogy mégsem azt adta vissza amit a videók alapján vártam, persze hasonlóan alakult a játékmenet de nem egyenértéjkű a két dolog amikor csak megnézel valamit valamint amikor te is részese vagy. Ez szerintem egy elég életszerű példa. Ezzel persze nem a warez mellett akarok szót emelni, és azt pártfogolni, csupán az ingame, végigjátszás videók alapján levonható konzekvenciákkal kapcsolatban írtam le saját meglátásomat.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2016.10.26. 22:47:46
  • Myselor
    #1064
    természetesen vettem de főleg konzolra hogyha már ennyire érdekel. :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.10.26. 20:41:39
  • Evoluti0N
    #1063
    Már meg akartam kérdezni egy ideje a különböző fórum topicokban megjelenő hozzászólásaid alapján: vettél már valaha bármikor egyetlen játékot is vagy mindig mindent lewarezolsz?
  • Kongy
    #1062
    Ez alapján 24 órád van kijátszani a játékot, aztán kérhetsz refundot, ha ennyire nem szeretnél fizetni érte. Elég buzi módszer, de beválhat. Ha már nincs demó.
  • Danecay
    #1061
    És mi van a single-el? Én nem vagyok egy multis beállítottságú játékos, jobban érdekelne egy a játék által prezentált környezetben zajló kampány mód de amennyire olvastam ez nem tesz ki 4-5 óránál több játékidőt, ez viszont biztosan nem éri meg a játék teljes árát. Lehet nem ártana ezt a dolgot is kétfelé szedni, így mindkét oldalról motiváltabbá válna a dolog. Értem ez alatt, hogy nagyobb sinle palyer játék mód igény esetén talán a ennek kínálata is kiterjeszkedhetne, és mindenki azért fizetne amit valójában használna játékból. Aki single-t játszana szívesebben az azért fizetne, aki pedig multizna, az pedig azért. Így egyelőre a multi pártiak találják meg a ebben a játékban a számításukat, függetlenül az ezzel kapcsolatosan felmerülő hibáktól.
  • Ironman2
    #1060
    Azért nem kár
  • Jim Morrison
    #1059
    bétázni kellett volna, vagy ea access, 1 hónap alatt lenyomsz száz órát némi pénzért cserébe :p
  • Kongy
    #1058
    De legalább pozitívum, hogy jól működik a refund rendszerük. :D Így lehet egyszer kipróbálom én is a BF1-et, aztán 1 napig nyomom folyamat, majd refund. :)
  • Myselor
    #1057
    ea-nél van mit vártál?:D pénzéhes gecik náluk minden denuvo
  • Rayden02
    #1056
    Megerősítve, Titanfall 2 is Denuvot használ:

    Ennyire jó lenne az a 6-7 órás single? :-)
    Majd kiderül....
  • yesname #1055
    Ismét összevissza beszélsz. Idézd be kérlek hol is mondtam olyant, hogy semmit sem töltöttem még le...Sehol. Amúgy arról írtam magam is, amiről többen: semmiért sem adnak pénzt, ha lehet ingyen. (Azért sem, amit valóban végigjátszanak, tetszik nekik stb.)
    Persze mint azt bizonyítottad már párszor, azokat az apróságoka emeled ki egy kontextusból amit egy másikba belehelyezve magadat próbálod igazolni. Csak ez most nem igazán jött össze, mivel SEHOL sem mondtam, hogy én soha nem töltöttem le semmit. Semmiféle álszenteskedés nincs sehol.
    Másrészt ahogy elkezdtem keresni, elkezdtem megvenni mindent amit ténylegesen használok. Igen még Windowst, Officet, WinRar-t, Total Commandert is. Jééé, hogy mik vannak... Persze számodra ez ismeretelen.
    Tipikusan az a fajta vagy, aki mindig forgatja köppenyét és magyarázkodik azért, hogy igazolni próbálja saját maga mondandójának hülyeség részét. Olvasd vissza miket írtál. Egyszer így, másszor úgy.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.10.25. 16:29:19
  • silverchain
    #1054
    Nem egészen illegális, mert:

    A Büntető Törvénykönyv (2012. évi 100-as törvény) 385. §-ában szerepel, mint önálló büntetőjogi tényállás. Nézzük, mit ír pontosan a törvény!

    385. § (1) Aki másnak vagy másoknak a szerzői jogról szóló törvény alapján fennálló szerzői vagy ahhoz kapcsolódó jogát vagy jogait vagyoni hátrányt okozva megsérti, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

    (5) Nem valósítja meg az (1) bekezdés szerinti bűncselekményt, aki másnak vagy másoknak a szerzői jogról szóló törvény alapján fennálló szerzői vagy ahhoz kapcsolódó jogát vagy jogait többszörözéssel vagy lehívásra történő hozzáférhetővé tétellel sérti meg, feltéve, hogy a cselekmény jövedelemszerzés célját közvetve sem szolgálja.

    Szóval, ezért írta, hogy szürkezóna.
  • Anonymus11234
    #1053
    Olvasd el, hogy mit emeltem ki az írásából és megérted :)
    Én tisztában vagyok mindennel, hogy illegális és nem is próbálom bizonyítani, hogy nem az, de az álszenteskedést nagyon nem bírom.
    Ezért is nem neked címeztem a mondandómat, mivel te csak tényeket közölsz.

    Ezt meg nemtudom, hogy honnan szedted.
    "Ez a második jele, annak hogy a saját dolgodra próbálsz másban igazolást nyerni. :) "

    De én semmilyen igazolásra nem vágyok.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.10.25. 15:06:21
  • S8DJ
    #1052
    Homefront-ot sikerült?
  • darkSectorxxx #1051
    Én értelek, maga a vita nem is személyekre irányul.
    Vagyis én legalábbis nem ítélek el senkit, csak nekem furcsa amikor sokan a warezt szeretnék legalizálni.

    Én is warezoltam, de egy percig nem gondoltam azt hogy ezt joggal teszem. :)

    Én hiszek neked is másoknak is.
    Manapság ha én megoldom 50-es fizuból hogy vegyek origit, mert annyi kedvezmény, meg akció van, akkor pláne durva ilyeneket hallani.

    Sulis fiataloknak meg csak annyit, hogy ez nem jár senkinek sem, a játék-média ipar. Nem kötelező, opcionális, luxus hobby.
    Lehet csinálni, csak ismerni kell a helyét és esetleges következményeit. :)
  • darkSectorxxx #1050
    Nincs olyan aki ne warezolt volna, a különbség az, hogy valaki tisztában van vele hol a helye ennek a tevékenységnek, más meg majdhogynem büszke rá, mintha olyan természetes lenne.

    Ez meg amit írtál, hogy úgy mondod mintha te nem.....
    Ez a második jele, annak hogy a saját dolgodra próbálsz másban igazolást nyerni. :)
  • MarkBlade
    #1049
    Jó volt ez az eszmefuttatás :) Ismétlem én eredetiben veszek játékokat. Régen warezoltam de most már meg tudom oldani hogy gyári játékot vegyek ha érdekel. Ettől függetlenül nem állítom hogy 1-2 játékot nem néztem meg így és nem is vettem meg mert kiderült nem kell az nekem. Az a baj hogy mindenki öncélú. A saját érdekét nézi a vásárló és az eladó is. Ezen nem nagyon lehet javítani csak ha szabályozod ami lehetőleg a középút. Ez nincs meg. De befejeztem. Jó volt egy kicsit vitázni, kulturált keretek között.
  • grebber
    #1048
    Igen ,de ott látható is volt hogy a warez császár birodalomból nem is tudom hányadik hylre estek vissza a warezolásban
    Abba bármibe fogadok, hogy ha itt is orosz árak lennének nálunk semmi nem változnak..
    Jó példa erre anna a Flatout ami vadúj gameként 1990ft volt a noltokban. Én warezos létemre első nap mentem megvenni mert nem pénzt érte. A warezosok aki 2ft-ért vennének semmit ugyanúgy letöltötték.

    Többféle warezos van.

    1. Akit a büdös életbe nem fogsz rávenni soha hogy 1 fillért is kiadjon a játékokért ,mert minek ha ingyen van.
    2. Aki továbbra is warezol de a jobb leértékeléseknél veszi azért a dolgokat.
    3. (ÉN) Akit warezkirály volt ,de figyelemmel követi a játékipart és már átált az only eredeti cuccok vételeére ,mert minden elértéktelenedik nagyon hamar és bundle meg 5$-os árak mellett csak nyüg lenne a warez
    ... biztos van több is.
  • Anonymus11234
    #1047
    "kell nekik akkor fizessék is meg, mivel abba idő, energia, munka, pénz került befektetésre, akkor az már féj. Jajj, de fáj. Ilyeneknek nem adnék fizetést, mert minek... Szerintük ingyen is lehet melózni, forgalmazni stb."

    Olyan vicces, mikor ezt írjátok... mintha ti sose töltöttetek volna le semmit, soha :)
    Ennyire álszenteskedni nem kellene...
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.10.25. 14:47:32
  • darkSectorxxx #1046
    Demok vannak. Ha nincsenek, akkor azt nem szabad megvenni, ha biztosra szeretnél menni. :)
  • darkSectorxxx #1045
    Bocs, de pont ez a baj, sehol nem szabályszerűen folyik semmi és ez vált mindenkinek tök természetessé.

    Mikor meg csodálkozunk, hogy egymás ellen az emberek miket csinálnak, sok boltba átvernek, akkor mindenki panaszkodik, hogy miaz hogy eladnak neked használt terméket, meg stb, azt akkor hirtelen mindenki kéri vissza a pénzt, fogyasztóvédelem, stb.

    Szóval, nem. Nagyon nem ez a helyes, nem is életszerű. Csak akik warezolnak, azok hiszik azt, hogy ez a természetes.
    Majd ha egyszer ti csináltok valamit és nyúlják le, akkor majd más lesz az elgondolás. :)
  • MarkBlade
    #1044
    Olvasd légyszíves el amit írtam. Az írásom a szabályozásról és a demozásról szól amivel törvényesen lehetne tenni a warez ellen. A jelenlegi rendszer egy rendőrállamnak megfelelő ahol semmi jogod nincs. Ha ezt nem látod be önként hajtod a fejed a nyaktiló alá. Nekem elég sok eredeti játékom van. De nem rólam van szó. Igen biztos van az a kategória akiről te írsz. Ahogy mindig is lesznek bűnözök is. De lehetne csökkenteni ezeket. De nem így..
  • yesname #1043
    Viszont ahogy oroszoknál is, úgy máshol is figyelembe vehetnék a helyi gazdasági viszonyokat és aszerint regionálisan árazhatnák be a játékokat.
  • Amiga
    #1042
    "Ez persze extrém példa de /pl a Batman egyes játékosoknál hasonló probléma volt a szaggatás ami nem mindenkinél ött ki, de valakinek most is van/ mit tudsz tenni? Semmit.. "

    Nem értelek. A Batman-nél pont ott volt a steam refund lehetősége...

    Szoftverfejlesztésnél soha nem is lesz olyan szigorú szabályozás, mint amiről te beszélsz, mert a fejlesztők a hardverhez képest mindig le vannak maradva valamennyire és szándékosan szét lehetne trollkodni az ipart. Ezért vannak ott a tesztek, streamek, fórumok, miegymás. Ma már nevetve megismerhetsz egy játékot. Konzolon az azonos hardver miatt nincs kockázat, PC-n pedig mindig is lesz, mert boldog-boldogtalan azt épít, amit akar, soha nem lesz cég, ami képs lenne mindent kitesztelni. A Batman amúgy rossz példa, mert ott maguk a portolók verték át a Warner-t, senkinek nem volt érdeke (a kiadónak és a Rocksteady-nak sem), hogy az így jelenjen meg. De a refund akkor is ott volt.

    A legtöbben szívesen szenvednek az ingyenes tört játékért, sokan inkább egész nap a netet túrják egy crackért, semhogy megvegyék akár csak 5 euróért is. Gondolom nem kell postok százait idéznem innen az sg-ről ennek az állításnak az igazolásáért. :-D
  • yesname #1041
    Pontosan ezekkel dobálóznak azok, akik amúgy sem fizetnének semmiért ha nem muszáj. Akkor sem, ha jó a játék. Ha hozzá lehet jutni ingyen is, akkor minek? Csak kényszerből adnak ki pénz valamiért. Játéknál maradva pl. ha csak online megy. Ha pedig igyekeznek valahogy rákényszeríteni őket, hogy ha valami kell nekik akkor fizessék is meg, mivel abba idő, energia, munka, pénz került befektetésre, akkor az már féj. Jajj, de fáj. Ilyeneknek nem adnék fizetést, mert minek... Szerintük ingyen is lehet melózni, forgalmazni stb.
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2016.10.25. 14:16:54