4498
  • kjhun
    #1120
    NFO képz:


    Nem, igen lesz Win-es tőlük.
  • Lokker
    #1119
    Állítólag tán a Razorék csináltak Total War: Warhammer törést linuxra. Ha működik akkor lassan lehet számítani a vindózosra is.
  • msnforever2
    #1118
    "The exception proves the rule" :D
  • chopin42
    #1117
    Én speciel a doom első 2 és a 3. részét is imádtam, és imádom a mai napig (nincs is jobb egy kis nuts+russian overkill nyugtatónál :D). Speciel a 3. rész hangulata számomra magával ragadó a mai napig.
  • msnforever2
    #1116
    Nem éppen ezt írtam, de legalábbis nem ezt akartam mondani.
    Akik játszottak a Doom 1-2-vel és tetszett nekik, azoknak nem tetszett a Doom 3. Attól még simán lehet, hogy valakikenek pont a Doom 3 tetszik, de azok általában azok az emberek akik nem játszottak a 2-vel, vagy legalábbis játszottak vele de nem tetszett nekik.

    A Doom 1 és Doom 2-ből is kb. 2-2 millót adtak el (link), míg a Doom 3-ból 3,5 milliót (link).
    A Doom 4-ből májusig 1 milliót adtak el (link).

    Szóval:
    Doom 1: 2 millió
    Doom 2: 2 millió
    Doom 3: 3,5 millió
    Doom 4: 1 millió

    Ha csak az eladási számokat nézzük akkor azt hihetnénk, hogy pont a Doom 3 a legsikeresebb a szériában, amit amúgy erősen kétlek, tekintve, hogy mennyien játszanak még most is a Doom 2-vel, hány modot adnak ki hozzá még a mai napig, ráadásul a minőség se semmi (pl. Brutal Doom, Project Brutality, stb.), annak idején még Bill Gates is a Doom 1-el reklámozta Windows 95-öt, mert több gépen volt fent a Doom mint Windows. Régebben a DOS-os időkben egyszerűbb volt átmásolni a játékot egyik gépről a másikra, mint megvenni valahol, főleg ha USA-n kívüli helyekről beszélünk.

    A Doom 4 a Doom 1-2-re hajaz stílusban, mindenben. A Doom 3 tök más műfaj. De most itt nem is az a kérdés, hogy melyik sikeresebb, melyikkel játszott a legtöbb ember vagy játéktörténelmileg melyik a legmeghatározóbb, hanem hogy mennyit adtak el belőlük. És az utóbbi köszönőviszonyban sincs a az előbbiekkel úgy tűnik.

    Azt viszont kijelenthetjük, hogy nem rohamozták meg az emberek a boltokat a Doom 4 (és a Denuvo) miatt. És most már nem is fogják mert már van crack.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.11.28. 08:11:48
  • Ironman2
    #1115
    Végre jó ilyet is olvasni,remélem a többiek is csatlakoznak hozzájuk.D
  • Ironman2
    #1114
    A Playdead nem fogja többet alkalmazni a Denuvot

    Csendben ki is szedték az Inside-ból,igy már anélkül jelent meg a játék újabb verziója
  • Although
    #1113
    Elmondták nem erről szól. A cél a 6 hónap volt. És az esetek többségében kitart a védelem. Tehát sikeresnek nevezhető. Nincsenek másnap fent a tört verziók a steamundergroundon. Egyébként olvastam őket is és mondták sötét napok jönnek. Ez a cég dolgozik folyamatosan ezen a védelmen. Ráadásul a patchelés folyamatosan esélyt ad a javításra. Amiket láttam töréseket azok is inkább szenvedős dolgok.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.11.25. 16:55:29
  • Ainz
    #1112
    Emlékszem év elején a sok idióta cikkre "Véget ér a kalózkodás blabla címekkel :D:D:D
    A kalózkodásnak soha nem lesz vége.
  • Lokker
    #1111
    TW:Warhammer van már? Esetleg Unravel?
  • grebber
    #1110
    Attól valami miért lesz szar mert nem játszottam az előző részével?
    Doom 3 istentelen király volt. Ez az új egy foshalmaz kb mintha multiznék csak botok ellen azt ha elfogy az ellen mehetek tovább
  • msnforever2
    #1109
    Ehhez azért szerintem jócskán hozzájárult az a tény is hogy a Doom 3 egy f*s :D Tudom, vannak akiknek tetszett, de azok meg általában nem játszottak a 2-vel.
  • grebber
    #1108
    Elég átgondolt volt kissé sietősen, de érteni lazán.

    Talán a Doom az ami elérte a 3. rész eladási számát sőt túlszárnyalta azt. Minden más soha meg se fogja közelíteni az előző védelem mentes rész eladási számait.
  • msnforever2
    #1107
    Én nem értettem amit írtál. Pedig tényleg érdekel. Megfogalmaznád ezt mégegyszer egy kicsit átgondoltabban?
  • grebber
    #1106
    "biztos vannak ellenpéldák is" Egyes szám egy dbról tud a világ. A Doom minden más denuvos folytatás meg se fogja SOHA közeleiteni az előző rész eladását még úgy hogy ha belekurják őket bundleba akkor sem.
  • kasa85
    #1105
    Minimum gépigény:

    Operációs rendszer: Windows 7 SP1 vagy újabb (64-bit)
    Processzor: Intel Core i3-2100 vagy hasonló AMD
    Memória: 8 GB RAM
    Videokártya: AMD Radeon HD 7870 (2GB) vagy NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
    Tárhely: 45 GB


    Szakadok :D
    76GB kell,de 45 GB tárhelyet ír.
    Csak nem 31GB Cracket csináltak a fiúk ?
  • Lokker
    #1104
    Titanfall2-nek meg van az oka miért nem fogy. Buta volt a kiadó és berakta BF1 és az új COD közé. Mivel az első rész is bukta volt várható volt hogy kevesen harapnak rá. Az meg hogy denuvo nem jelent semmit mert nem a single része viszi el a programot hanem a multi.
  • Anonymus11234
    #1103
    Viszont az optimalizálatlanul és szarul megcsinált PC-s portok exponenciálisan növekednek :)
    Bizotos véletlen :)
  • NEOreg3
    #1102
    ha a széria korábbi tagjaival hasonlítjuk össze:
    Hitmanből kevesebb fogy (epizódos baromság miatt nem is csodálom), Deus Ex Mankind Divided-ből kevesebb fogy, Dishonored 2-ből kevesebb fogy, Titanfall 2-ből kevesebb fogy, Watch Dogs 2-ből kevesebb fogy (ez mondjuk PC-re még nem jelent meg, de a konzolos számokat nézve borítékolható, hogy PC-n sem váltja meg a világot)

    biztos vannak ellenpéldák is, de kiugró növekedést egyik játék sorozat se mutatott eladások terén, amióta Denuvóra tértek át
  • JaSoN HuNTeR #1101
    A denuvo védelem miatt nőttek a PC-s eladások?
  • Ironman2
    #1100
    76 gb.
  • kasa85
    #1099
    Deus.Ex.Mankind.Divided-CPY
  • Anonymus11234
    #1098
    Szerinted melyik a Denuvos?
  • Although
    #1097
    Az első idején még nem is létezett a Denuvo
  • Although
    #1096
    A 2016-ban megjelentre gondoltál?
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.11.23. 14:35:38
  • Anonymus11234
    #1095
    És? :D
  • Lokker
    #1094
    Ezer éves játék...
  • Anonymus11234
    #1093
    Deus Ex is elbukott...
  • REALista
    #1092
    Nem hiszem hogy úgy maradnak...:)
  • Kongy
    #1091
    Deus Ex Mankind Divided kijött Linux-ra.
  • Rayden02
    #1090
    NFO-ból
    "Always Outnumbered, Never Outgunned"

    Hey guys, we would like to share a couple of thoughts with you.
    We noticed that there are a few people out there, let's call
    them "non-experts in the field" because "dumbass idiots" might
    sound offensive to some, proned to donate money (actively and
    passively -yes, just by visiting those places they get a revenue
    from you-) to scammers or "Press Start" crackers.
    From our point of view this is just idiotic and (let's be honest
    here) a little unfair to us, so we think that if you really are
    so urged to donate stuff and/or money you should direct your
    attentions to someone who really needs it, like us.
    How, you say? Here some links to guide you, very simple indeed:

    https://anon.to/bgZh21
    https://anon.to/RyWS5Q

    Yeah, we know many of you won't like this release, we don't really
    care about it, but don't forget that good things come to those who
    wait. Feel free to put up a screenshot\picture\smthing about how
    much you loved us on \CrackWatch if you like.
    Rest assured we will read and love you back.

    Cya bros"

    Sejtem hogy melyik oldalakról beszél! xD
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2016.11.10. 05:18:13
  • Myselor
    #1089
    te olyan buta ember vagy istenem.inkább hozzád se szólok
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.11.09. 11:18:20
  • grebber
    #1088
    Kínai-japán stand upos poénokkal élve egyre van van a fiú meg a lány sokszor azt is nehéz megkülönböztetni...
    Steam eladások alapján nem sok szeretője van .....
  • Myselor
    #1087
    ha legalább szarozol valamit akkor legyen fogalmad róla mit pofázol :D a manga japán.és attól hogy te nem szereted csak a fos codot attól még más szeretheti
  • S8DJ
    #1086
    Ilyen értelmetlen szarokra tök fölösleges :D
  • grebber
    #1085
    Maradjanak is azok....
  • Shep
    #1084
    Hát ja, vannak sokkal jobb denuvos eddig feltöretlen játékok.
  • grebber
    #1083
    Gondolom az otvar kinai manga fos előző része. Steam-en nem is találni csak a 2. részét.
    Ne vesztett volna semmit a világ ha nem törik fel.
  • S8DJ
    #1082
    Azt az micsoda?
  • NEOreg3
    #1081
    God Eater Resurrection feltörve