4498
  • Mr_no_NaMe
    #1160
    ezt nem értem. minek újra?
  • NEOreg3
    #1159
    Batman Arkham Knight újra feltörve
  • Although
    #1158
    Ráolvastam egy két oldalra mint a COPY is. Döbbenetes a nyivákolás ami a Denuvo miatt van. Van aki azt kívánja bár halna meg aki kitalálta. :) Én mondom beteg egy világ ez.
  • zola2000
    #1157
    troll mode on:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    magyarország a vezetők szerint is katt az animeutálók meg hülyék katt :)

    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2016.12.10. 18:57:34
  • darkSectorxxx #1156
    Nem baj, feltörik még1x. :D
  • REALista
    #1155
    A Batmant már feltörték ezer éve...:S
  • darkSectorxxx #1154
    WOOOW zsir
  • Ainz
    #1153
    Jön az új CPY game, elvileg a Batman lesz az.
  • ntex
    #1152
    A Doom-ból is eltávolították a Denuvot valami ok folytán a legújabb frissítésben. Azt mondják azért mert a CPY feltörte ezt is, így nem látták további értelmét a használatának.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2016.12.09. 19:13:28
  • Fókameister
    #1151
    Most értem gép elé és már látom meg is érkezett. Ezer hála és köszönet :)
  • msnforever2
    #1150
    Amúgy a Total War: WARHAMMER linuxra megvan törtként, szóval aki igazán akar játszani vele és nem akarja megvenni az addig küszködik míg meg nem csinálja, hogy elinduljon linuxon.
  • MarkBlade
    #1149
    Inkább egy Space Hulk Deathwing -et :) na azt megtesztelném..
  • Kandurex
    #1148
    Loller. Ez oda csap.
  • NEOreg3
    #1147
    Dead Rising 4 denuvót használ

    meg windows store-t, szóval duplán törhetetlen (legalábbis sokáig nem lesz feltörve)
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2016.12.09. 08:32:28
  • Mr_no_NaMe
    #1146
    Hát jelenleg ez a 2 játék van amiért pénzt adnék ha lenne, de a pénz most egyéb étel-albérlet és hasonló jelentéktelen dolgokra fog menni, tehát egy darabig nem fogom :D
  • Ainz
    #1145
    Email címet privátba kérnék.
  • Jim Morrison
    #1144
    láttál fc primat gameplayt? biztos azt akarod?^^
  • Mr_no_NaMe
    #1143
    Aki jótékony kedvében van az megszánhatna egy Battlefronttal-FC Primallal, vagy valamivel :)
    msnforever2 ha áll még a jótékony hangulatod feltétlen értesíts, és vendégem leszel egy sörre :D
  • Fókameister
    #1142
    Ha lehet, én szívesen fogadnám :)
  • Ainz
    #1141
    msnforever2
    Nagyon szépen köszönöm, megjött az ajándék!

    Ezúton szeretnék felajánlani egy Payday 2-t annak aki először jelenti be rá az igényét, itt ebben a topicban.
    Boldog Karácsonyt mindenkinek :)
    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2016.12.08. 20:49:03
  • Ainz
    #1140
    Elküldtem az email címet :)
    I5 2500k GTX 770 + 8gb ram szerintem csak elég lesz. :)))
  • msnforever2
    #1139
    elküldeném ha válaszolna, még várok hétfőig (hétvégén nem nézek sg-t), ha nem jelentkezik akkor megveszem neked.
  • matecsavo
    #1138
    Komolyan elküldöd neki? Mert ha igen, akkor engem is megszánhatnál így decemberre. A Warhammer-re én is szánom a fogam egy ideje és a gépem is meg lenne hozzá.
  • msnforever2
    #1137
    Mármint "Total War: WARHAMMER"? Steamen legalábbis ez a neve. Géped elég jó hozzá? Csak feleslegesen azért nem akarnám megvenni ha úgyse megy. Az már talán nekem is sok lenne, hogy gépet is vegyek hozzá :D
    Dobj egy steam profil nevet vagy email címet és küldöm a giftet.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2016.12.05. 09:49:28
  • Shep
    #1136
    Nekem meg hót gagyi felderítő szimulátornak tűnt, Witcher 3 még véletlenül sem jutott eszembe a video láttán.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.12.04. 22:44:06
  • Mr_no_NaMe
    #1135
    Sziasztok! FC Primalról, Dishonored 2. részéről nem tudunk még semmit, igaz? Hallottam valami pletykát, hogy a napokban áttörést értek el a srácok, de ezt csak így fél füllel.
  • totyak
    #1134
    Néztem Wikipédián a Denuvo játékok listáját, hát nem sokat tudtak eddig feltörni és abból is nagyrésze érdektelen számomra. Pedig lenne azért minimum fél tucat, amit kipróbálnék. Elég jól tartja magát ez a védelem, mint anno a StarForce.
  • Although
    #1133
    Ilyen miatt ne aggódj még a második vonal is olyan sztorikat csinál, hogy megnyalod mind a 10 ujjadat utána.
  • Ainz
    #1132
    100% az lesz, bár nekem elégé Witcher 3 és Dragon Age érzésem volt, miközben a trailert néztem.. Jó is meg nem is, ha a story közelít majd az eddigi részekhez, vagy ne adj isten a Witcher 3-hoz, akkor megveszem, ha nem, akkor várok a törésre.
  • Ainz
    #1131
    Köszönöm szépen! A Warhammer Total War-t kérem.
  • JaSoN HuNTeR #1130
    nekem vedd már meg pls a Far Cry Primal -t. Köszönöm és küld el privát üzenetben.
  • Although
    #1129
    Ezen gondolkodnod se kellene. :) Minden EA játék az a DA:I is az volt az elsők között ez is az lesz 150%.
  • msnforever2
    #1128
    megvegyem neked valamelyiket?
  • JaSoN HuNTeR #1127
    az új Mass Effect is denuvos lesz?
  • Ainz
    #1126
    Kár hogy ilyen fost törnek fel :D
    Jöhetne már egy Unravel, Far Cry Primal vagy egy Warhammer.
  • NEOreg3
    #1125
    Metal Gear Solid 5 feltörve

    (3DM már rég feltörte, de az tele volt hibával)
  • Ironman2
    #1124
    Just Cause 3 kimaradt a listából
  • JaSoN HuNTeR #1123
    Just Cause 3 és a Far Cry Primalról tud valaki valamit? Ideje lenne már ingyen hozzáférni

    Making Divineddel szívtam meg nagyon, megvettem és rájöttem időközben hogy nem is tetszik erre meg feltörik...
  • Although
    #1122
    Kis aktuális helyzetjelentés
    Denuvo crack status
  • Lokker
    #1121
    Nyilván, majd a cpy..