4498
  • darkSectorxxx #1200
    Ott semmi gond nincsen, nem furcsa hogy kizárólag a multi címek mennek 1080p alatt és kevés fps-el?
    Ugyanúgy rengeteg jó játék van rá, ott a visszafelé kompatibillitás, lehet nagyon a kezdetekben még ezzel a no használt lemezes játékkal meg internetkapcsolattalk kicsit mellélőttek, de ettől még ott is minden oké.
  • kasa85
    #1199
    Nekem már van :D
    Watch Dogs 2
    Far Cry P
    Nem tudom a Sztár vojsz basszameg front az e :D 2016os
    BF1
    Nem bántam meg egyiket sem :)

  • Ironman2
    #1198
    Legalább lesz egy Denuvós játékotok!
  • Ironman2
    #1197
    Jaja! 13 euro:

    http://store.steampowered.com/app/225540/

    cuppanjatok rá!
  • grebber
    #1196
    Rengeteg még.
  • Ironman2
    #1195
    Just Cause 3 most 75 százalékkal olcsóbb ha jól láttam,alig kerül 3900 ft-ba.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.12.15. 23:54:10
  • Ironman2
    #1194
    Jaja,a The Last Guardian-t sajnálom hogy nem jön PC-re,meg ott van az Uncharted széria.Még jó hogy van nekünk egy Tomb Raiderünk.
  • Gabe18
    #1193
    A Sony nem a játékokban "gyenge" hardver miatt lépte meg a PRO-t, hanem a VR miatt. Ahhoz már valóban gyenge lett volna az alap PS4, viszont nyilván nem akartak lemaradni vagy 3 évet egy várhatóan sikeres új területről.
    Itt szopóálarc akkor lesz ha nem tartják be azt az ígéretüket hogy ami megjelenik PS4-re az mind a sima mind a PRO gépen is jól fog teljesíteni a lehetőségekhez mérten. Ez viszont kérdéses mert a fejlesztők részéről nem lesz egyszerű ezt összehozni.Viszont a Sony meg szerintem nem engedheti meg magának hogy ebben nagyon kamuzzon, ha a jövőben is harcban akar lenni konzol téren...
  • grebber
    #1192
    Az Uplayes felejtsd el olyan mint az origin nem fogják feltörni.
  • NiGhTM4R3
    #1191
    Van tipp melyik játék lesz a következő áldozat? :)

    Egy ideje gondolkodok a FC Primalon, de sajnos az olyan játéknak tűnik amit egyszer végigviszek és elég is belőle, meg tuti ahogy megvenném azt törnék fel legközelebb
  • Lokker
    #1190
    Azért az MS nem tudta mi a dörgés a One elején. :P
  • darkSectorxxx #1189
    Nem kell szeretni a konzolokat, de ez nem azt jelenti hogy valótlanságokat kell róluk állítani.....
  • darkSectorxxx #1188
    Te bitekről meg pxelekről beszélsz, a konzol nem erről szól, max a magadféléknek, de amúgy arról amit jópár exclusive játék kihoz ebből a sártengerből, amit a csúcs pécéken sme fog tudni elindítani, mert nem lesznek, helyette a jósok tucatszar portot kapják az emberek, beszélgethetünk a szopásról, de egyelőre nem ugrálnék pc-vel mikor 10 játékból 12 szar port.

    Ki is szopott akkor?
    Engem most nem a pro vagy a reklám érdekel, csak látom szamárságokat írsz.

    90%-ban 1080p-ben fut minden játék, semmi nem szaggat, meg nem akadozik. Néhány játék max lassabb fps miatt, de akadozás meg szaggatás nincs.

    720p max a telefonodon van.
    Rosszabb esetben 900p pár címnél.....
    Szóval a Konzolnál a hardver az max hab a tortán ha erősebb egy átlag pc-nél.....max hab....a legfontosabb a sok exclusive.....

    Szóval a szopó max pc-n van amiért kimarad valaki a sok jóból illetve a szar portokat kapja, tisztelet a kivételeknek....

    Szóval én óvatosan esnék neki a Sony-Microsoft-nak.....enyhén tudják mi a dörgés és mivel megy a szekér....nem véletlen a konzolok támogatottsága, ha minden úgy lenne mint ahogy írtad nem az lenne ami van....nyugodj bele hogy ott senki nem szopott semmit....faszán élvezi mindenki a játékokat ez csak pc-s körökben téma hogy számolják a pixeleket.....
  • Kadarhun
    #1187
    Tom Clancy’s The Division™ iJátssz ingyen! Vége: 3 nap Tom Clancy’s The Division free weekend starts today
  • s1lkforrent
    #1186
    Arról, hogy a konzolosoknak a saját cégük kínálta fel a szopóálarcot, és mint az ábra is mutatja, azok örömmel elfogadták.

    2005-ben az X360-ban(és PS3-ban is csak megcsúsztak a Blu-Ray biznisz miatt) olyan vas volt, amit a PC 2 év múlva talán már beért a legdrágább kategóriában, és emiatt 8 év múlva sem kellett szégyenkeznie(GTA V, ha nem is nézett úgy ki mint PC-n UHD-ban, de azért vállalható volt last gen konzolon, 2007-es csúcs Core 2 Quad Q6600 és Radeon HD2900 XT-n nem tudom elindul-e egyáltalán, hiába van kiválóan optimalizálva PC-re is).

    Na ehhez képest a "nextgen" konzol brancs kapott egy 2011-es 8 magos AMD Bulldozer teljesítménye alatti ultramobil procit, meg egy 2012-es középkategóriás videokártyát(PS4 HD7850 és HD7870 közöttit, XBone HD7790 alattit) és ezt mind 2013 végére ki is bírták vonszolni.
    Ez természetesen azzal járt együtt hogy a fejlesztők vért pisilnek a 1080p-ért, és leginkább ez is csak exkluzívokban van meg, sok játék pedig egyszerűen szaggat, érezni rajta a dinamikus felbontás és framedelay okozta "cinematic" feelinget.

    Persze lehet felvenni a vérfan pókerarcot, és konzol flém dzsihádért kiáltani a mocskos PC hitetlen ellen, de a valóság az, hogy pont azt hiányolom ami régen a konzolok egyik előnye volt, az erős hardver és a vele járó tervezhetőség, értékállóság, ezt nyírják ki a (nem erőltetett, csak "javasolt") half time upgrade-el. Meg persze a fanok pénztárcáját, mert azért csak nektek kell állni a cehhet a PC-ből ismert majom fejleszgetés konzolos bevezetéséért.
  • grebber
    #1185
    Szegény de benézte.....
  • Ironman2
    #1184
    Azt hitte Kandúr,csinál egy kis reklámot a PS PRO-nak,de engem akkor sem izgat a konzol,még ha ingyen van akkor sem. (ja de akkor talán igen)
  • darkSectorxxx #1183
    Mi a geciről beszélsz? Már sorry, látszik hogy soha nem volt konzolod.

    Nem bezsélve arról hogy olyan embereket saraztál, akik keze alól olyan játékok jönnek ki, amikről sokan még álmodni sem mernek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.15. 20:11:36
  • s1lkforrent
    #1182
    Aranyos hogy pont a PS Pro-t hozod fel. Ahhoz képest, hogy a konzolok régen a fix hardver miatt biztos alapot jelentettek, most 3 évente teljesen újra kell cserélni, mert az új játékok a régin 720p-ben is szaggatni fognak? Mi a franc esett a gyártókba, hogy rendes vas helyett teszkógazdaságossal szúrták ki az eredeti tulajok szemét, és vásárló közönség hogy a fenében nem húzza karóba az egész cégvezetőséget ilyen kibaszás után?

    de hogy ontopik is legyek:

    "Game dev here, I work for a large studio that started using Denuvo recently. I'm neutral on piracy and pirate TV shows a lot, so don't give me a hard time, certainly not here to judge.
    I do want to explain what happened here, Denuvo Software Solutions offers a guarantee, if your Denuvo game is cracked within a certain time (3 months is normal), you do not have to pay for Denuvo. Part of claiming the refund is you must remove Denuvo from your game.
    One of the reasons why the management of my company used it, they think it is a no lose situation. I personally think it is more nuanced, Denuvo is expensive and my management think we lose a fortune to piracy because the industry inflates the figures as I think most of you all know. My management buy in to the inflated figures and Denuvo Software Solutions of course uses them also.
    Obviously I'm just a developer so not aware of the numbers but eventually I'll find out if Denuvo helped, my educated guess is that it won't help improve sales figures as much as the management hope. To protect a AAA game, Denuvo charge high 7 figure sums."
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2016.12.15. 20:07:15
  • grebber
    #1181
    DR4-ből lesz majd jön steam-re és majd utána
  • NEOreg3
    #1180
    ha lesz is, nem a közeljövőben

    UWP-s játékot még soha senki nem tört fel
  • Kadarhun
    #1179
    Dead Rising 4 Gears of War 4 Ezekből lesz egyáltalán valami?
  • JaSoN HuNTeR #1178
  • Kandurex
    #1177
    csak rákerestem, hogy pope smiley :)
  • Mr_no_NaMe
    #1176
    EZT A SZMÁJLIT DERÉG LÁTTÁM VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDDD

    Vannak még ilyen régiek, szmájliak???
  • REALista
    #1175
    Szellőztess kicsit...:)
  • Kandurex
    #1174
  • grebber
    #1173
    Visszamennyé hittérítő. PC-n a játékok a gyermekeink soha nem adjuk/cseréljük el annál büszkébbek vagyunk.
  • Kandurex
    #1172
    Gyertek át PS-re. Itt a Pro elég bivaly, olcsó, a játékok csere-berével szinte ingyen vannak! Exluzívok! Szóval itt az idő!
  • Ironman2
    #1171
    Nekem ami most megtetszett a The Last Guardian,de sajnos emiatt nem veszek PS4-et
  • Jim Morrison
    #1170
    hirtelen 700+alkalmazott, 6 új iroda, hülye döntések (ahogy olvasgatom, a tesók sosem hoztak valami jó döntéseket).
    :(
  • grebber
    #1169
    Soha nem fogom őket megérteni. Ott a facebook oldaluk meg lehet nézni.Minden Crytek fosnál Climb ,Robinsonos otvar stb csak a "Crysist akarunk" kommentek vannak.
    Évekig ültek a nagy semmin erre kitoltak két VR szart ,amikor ez a tech olyan gyerekcipőben jár hogy csak na. Ennyi idő alatt fel lehetett volna építeni egy fasza über Crysis univerzumot. Ezer éve is eladtak több milliót belőle most meg ugye itt a ps4,a pro, xbox one , pc ..lazán elmenne most is mindig pár millió db. De ezekszerint olyan szinten sokat kereshet ott még a vizesember is hogy semmit nem éri meg kihozni ,mert ugyse hozná vissza a pénzt vagy én nem tudom. De bezzeg a pár embert érdeklő VR szarokat ömlesztik. Nesze most értsd meg őket. A lényeg nem csoda hogy nincs lové a semmiből általában nem szokott csak úgy termelődni. Remélem a Crysis és a Ryse jogok olyan helyre kerülnek aki akar is vele kezdeni valamit.
  • Myselor
    #1168
    nem csak te gondolod így :D
  • Anonymus11234
    #1167
    Kétlem, hogy egy VR-os játék fogja őket kihuzni a csődből.
  • grebber
    #1166
    Cryteknél megint pénzhiány van.... Ki is szedték a denuvot a The Climb játékukból
  • Mr_no_NaMe
    #1165
    Amúgy ezzel teljes mértékben egyetértek. SEMMI olyan nem jelent meg idén amire valamirevaló szót érdemelne, legalábbis szerintem.

    PS4-re viszont minden 2. játék nagy név lett. Uncharted, Until Dawn, FF15 (zomfg), és még amik jönnek.

    PC-re 1 játékot várok és az a Vampyr, de alig van róla infó. Amit még kipróbálnék az az Escape from Tarkov, de ez meg gusztustalan módon fizetős.

    Azt hittem csak én voltam vele így, hogy szánalmas ez az egész év.
  • Mr_no_NaMe
    #1164
    így már vágenzi. kösz!
  • Lokker
    #1163
    Igazából feleslegesnek érzem a denuvot. Már a készítők/kiadók ellátják egy olyan védelemmel a játékot, hogy ne tudj normálisan játszani. Konkrétan félkész bughalmazok jönnek ki és jó pár patch kell mire játszhatóvá válik egy-egy játék. Mire megoldják az alapvető hibákat addigra jönnek a különböző sale időszakok és pár címet ki lehet fogni egész jó kis akcióval.

    2016 egy szégyen volt a játékpiac számára
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.12.11. 22:39:17
  • Anonymus11234
    #1162
    Nem a töréssel volt baj, a Batman Arkham Knight olyan vállalhatatlanul szar porttal jelent meg pc-re, hogy a mai napig az jut eszébe mindenkinek a szar pc-s port hallatán, és az a verzió volt feltörve. A mostani már a nagyon sokadik patchelt verzió plusz benne van az összes DLC is.
  • Kadarhun
    #1161
    Az előző törés nem volt a legjobb.... De ez tutko!