4498
  • Kadarhun
    #1240
    Ja Starforce védelemre emlékeztek? Amikor le kellett húzni a meghajtót hogy elinduljon a game.... :)
  • lwb
    #1239
    Eddig még nem volt olyan védelem, amit ne törtek volna fel előbb-utóbb. Emlékszem erre a "feltörhetetlen" hisztire Tagesnél, Starforce-nál is. Aztán csak feltörték. Online activation - dettó. Semmi nem marad feltörhetetlen, kivéve talán az mmo-kat, de azokat meg minek. Nem copy protection-nel kell a kalózok ellen küzdeni, hanem jó content-tel. Ami játék érdekel, azt úgyis megveszem.
  • lammaer
    #1238
    Nézegetlek egy ideje, de nem teljesen értem mi ez a véresszájú ellendrukkerség részedről... értem én hogy "vegyük meg a játékokat" párti vagy, de akkor mit keresel ebben a topikban?

    Folyamatosan tolod hogy "úgyse lesz meg, úgyse lesz meg", miért jó ez neked? Aztán meg jő a pofáraesés :)

    Valahogy nekem úgy jön le hogy te már megvettél X játékot, és most azon drukkolsz hogy nehogy megtörjék és esetleg olyan is játszhasson vele aki nem veszi meg...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.01.08. 09:01:12
  • NiGhTM4R3
    #1237
    Na ott van, tudatos volt részükről :)
  • Kadarhun
    #1236
    Ennél jobb reggel nem is lehetne! :)
  • Kadarhun
    #1235

    :)
  • Ironman2
    #1234
    No! Öröm és bódottá!
  • Ainz
    #1233
    Far Cry Primal CPY
  • NiGhTM4R3
    #1232
    nfo-ban van utalás cavemanre, de persze simán lehet félreérthető szófordulat is de azért reménykedjünk :)
  • Kadarhun
    #1231
    Bárcsak így lenne! :)
  • Danecay
    #1230
    Valószínű, hogy a Google fordító a magyar nyelvet magyar nyelvről történő fordítása közben a PS3-t PS4-re fordította :)
  • grebber
    #1229
    El kell mennem szemészhez.Mert itt max ps3-as cuccot találtam. PS4 infokat nem főleg nem játékokat
  • bazccka
    #1228
    ez durva! mármint ahogyan az ékes magyar nyelvünket használod XD
  • dragonS26
    #1227
    SPY nevezetü emberke szokta feltörni a játékokat és megosszák ezen az oldalon...
    sony ps4 konzolja is hekerek alá került .webkit programot használ .de ahhoz feltudja valaki tölteni gépre ,ahhoz legelső szoftverziot kell használnia 1.70est,boltosok már 3.50el adják tovább gépeket .
    itt megtalálható összes játék,ha valakinek szüksége van játékra és 1000es gyors nete van leszedheti 50GB 1 játék
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.skidrow-games.com/
  • Lokker
    #1226
    irony
  • grebber
    #1225
    Holdoklik a faszt csak ügyesen kell kombinálni origin /uplayel azt nem lesz itt játszás semmivel.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.12.26. 10:59:05
  • Although
    #1224
    Nem rossz nem rossz Végül is nem is emlékszem mikor jött ki a primal :D
    Ahogy nézem a Watch Dog 2-be is beletört a foguk. Talán 2017 közepe ha jól értettem. Tényleg haldoklik ez a védelem. :)
  • bazccka
    #1223
    igen. ebből egyenesen ez következik...
  • NEOreg3
    #1222
    Champions of Anteria feltörve

    igazából nem tudom mi ez a játék, de uplayt használ és valószínű, hogy a következő áldozat a Far Cry Primal lesz
  • Ironman2
    #1221
    De van legalább ingyenes demója,és ki lehet próbálni.

    http://store.steampowered.com/app/530620/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.12.19. 14:56:41
  • Although
    #1220
    Nem aggódok a régebbieket feltörték, a védelem ahogy követem tartja a 4-6 hónapot. Ha ezalatt nem fogy elégé az nem a védelem hibája. És fejlesztik ezt elmondta az egyik vezetőjük is. Folyamatosan elemzik ők is a töréseket és új megoldásokon is dolgoznak. Szerintem a következő ME játék megint többet fog bírni mint 6 hónap.
  • NEOreg3
    #1219
    Resident Evil 7 is Denuvós
  • Ironman2
    #1218
    Elég hülye helyzet.3 hónapos garancia kevés a Denuvóra,annyi idő alatt nem lehet eladni nagyobb mennyiséget egy játékból,és simán feltörhetik.Több hónapos garancia meg lehetetlen,igy a Denuvó készítői egy fillért sem fognak látni,igy előbb-utóbb vagy feladják,vagy tovább fejlesztik,és tényleg feltörhetetlen lesz.
  • Ironman2
    #1217
    DOOM-ból is kivették a Denuvot,lehet nem 3 hónapra szólt a garancia.

    http://www.gamestar.hu/hir/doom-denuvo-221470.html

  • Rayden02
    #1216
    Én is csak a hírekből tudom!
  • Ironman2
    #1215
    Én se,le is tagadom hogy ott jártam valaha
  • Lokker
    #1214
    Nem igazán vagyok jártas wareztémában.
  • Rayden02
    #1213
  • Ironman2
    #1212
    kickasstorrent
  • Lokker
    #1211
    a mi?
  • Rayden02
    #1210
    OFF(?)
    Újra elérhető a KAT :D
    Bár még alig megy, szerver túl van terhelve! xD
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2016.12.17. 13:24:01
  • Although
    #1209
    Nem volt annyira rossz. Kijött a Tyranny, W3-Blood&Wine, volt egy fasza addon a Fallout4-hez. :)
  • Bandicoot
    #1208
    Alapból is szopóálarc a sima ps4-en a fosfrém. És ez csak még nagyobb lesz.
  • darkSectorxxx #1207
    Nincsen sötét oldal. :D
  • darkSectorxxx #1206
    Jaja. :)

    Szerintem ha lesz annyi lóvéd és nem gáz használtan ps4 akkor 50-60-ért is ki lehet ám fogni, best buy téma. :D
  • Kandurex
    #1205
    Nem nagyon érdekel ilyen részleteibe a téma. Pont leszarom, hogy melyik platform milyen fasságtól szenved.
  • Kandurex
    #1204

    Ha már egy embert átcsábítottam a sötét oldalra, megérte.
  • Lokker
    #1203
    Nekem nem kell mondani. :) Van PS2-m még nagyon régről (máig előveszem pár játék miatt) meg x360-am is. Következőre egy PS3-at szeretnék beszerezni vagy ha lesz rá keret akkor a 4-et. Szóval nekem egyikkel sincs bajom.
  • darkSectorxxx #1202
    Hát nem kell irigyelni, 60-70 k-ért veszel egy ps-t, végigviszed ami kell és eladod....:)
    Ennyi.

    Sokan úgy tekintenek erre mintha egy vasfüggőny álna közé meg a közé, hogy egy másik platform játékait játszhassa.
    Nekem is van 3 platformom.
    Nem vagyok képes válogatni, rühellem ha az van hogy érdekel egy játék és nem tudom játszani, nem számít nekem milyen masina, csak a játék, fusson azt ennyi....ha baj van eladom és ennyi, kis bukóval tömérdek jó játékot végigvittem.

    PS3 játékokhoz például itt a PS NOW, ami 5k vagy 20 dollár egy hónapra vagy mennyi és rengeteg olyan cucc amit érdemes bepótolni!!!!

    Játékok terén amúgy is nagy akciók vannak, hát még ha közösen vásároltok.

    Persze minden platformnak vannak negatív vonzatai, itt pl a fizetős multi, amit soha nem fogok megérteni, de hát ez van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.16. 10:05:35
  • darkSectorxxx #1201
    Ez miatt sokan aggódnak.......

    Tök feleslegesen.....