4498
  • zola2000
    #1280
    http://www.siliconera.com/2017/01/09/tales-berseria-will-use-denuvo-drm-pcs/

    le akartam warezolni a tales of berseriát, de most meg kell vennem hogy rohadjanak meg!!!!444!!!négy!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    különben is meg vettem volna :) , mire lesz egy 50%os leárazás a steamen addigra talán ki is játszom az uncsira sikerült tales of zetsiriát

    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.01.11. 16:31:30
  • lammaer
    #1279

    Akkor sztem kicsit túltoltad... hát, jó szórakozást nekik hogy módosítsák az offline kindlémet, meg rajta a sok angol nyelvű SCIFIt....
  • msnforever2
    #1278

    de rég használtam ezt a fejet :D

    na de már eléggé szétoffoltuk a topicot, most már térjünk vissza arra, ki milyen játékkal szeretne ingyen játszani!
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2017.01.11. 12:09:10
  • nxs
    #1277
    Én mindenről tudok...főleg arról ami bekövetkezett. Ezért untam meg a lottót :O
  • msnforever2
    #1276
    Netes PC-ből akkor meg kell elégedned egy P4-essel. Forrásból lefordítod rá a Gentoo-t (vagy raksz rá pl. GNU/Linux-libre Parabola linux-ot), azzal el lehetsz egy darabig, mindaddig amíg előbb-utóbb meg nem fertőzik a géped. Persze erről nem fogsz tudni, hogy mikor következik be, vagy bekövetkezett-e már. Ezért lenne jó Qubes-t használni, csak az meg nem megy olyan régi procikon mint pl. a P4.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2017.01.11. 11:26:20
  • nxs
    #1275
    Majd lesz netes PC + játékos PC...csak legyen rajta snes cardridge foglalat :P
  • msnforever2
    #1274
    Nem, ez tényleg megtörént. A netet meg már most is cenzúrázzák, előbb-utóbb az is lehet, hogy az "offline" elektronikus tartalmakat is cenzúrázni fogják. Történelemmódosítás gyanánt. A technikai háttér adott, mobilokban a baseband processzor segítségével, laptopok és PC-k esetében az Intel Management Engine-el vagy AMD esetében a Platform Security Processzorral. Ezek már minden gépben megtalálhatóak 2013 óta, és nem árulnak olyan processzort amiben ne lennének benne. Pedig az otthoni felhasználók 99,99%-a azt se tudja mire valók, nemhogy kihasználnák. Net meg ugyebár már minden eszközben van.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2017.01.11. 09:34:34
  • lammaer
    #1273
    #1261-ben is szarkasztikus akartál lenni? :)
  • S8DJ
    #1272
    Már kiírtam, nincs gond.
  • dragonS26
    #1271
    konzol ára is kezd lemenni, játékokat már lehet venni 6-7-8000FT körül
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.arukereso.hu/jatekkonzol-c3154/sony/playstation-4-slim-jet-black-500gb-ps4-slim-500gb-p346316478/

    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2017.01.10. 09:35:54
  • msnforever2
    #1270
    Úgy tűnik a szarkazmus detektorod nem elég érzékeny. #1262 esetében szintén ez a helyzet.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2017.01.10. 09:34:20
  • dragonS26
    #1269
    még nem irták wikin hogy fel van törve far cry primal
  • Kotomicuki
    #1268
    Mire kijavítanák a mostani játékok hibáit, addigra azok már régen GoG-osok lennének, ott meg már nincs védelem...
  • Lokker
    #1267
    A kérdés költői volt. :) Mint tudjuk az emberi hülyeség határtalan.
  • lammaer
    #1266
    Most komolyan kérdezed? Amikor emberek képesek sátrat verni egy üzlet előtt, hogy a kiadás napján elsőként ők vehessék kézbe az ájfónt?
  • Lokker
    #1265
    Tudtommal a denuvo célja nem a feltörhetetlenség volt. Vagy ezzel hirdették volna magukat hogy a büdös életbe nem törik fel? Mellesleg van olyan denuvos játék ami már 1 éve kint van és nincs feltörve.

    Nem tudom ti hogy vagytok vele de én a mai napig jót nevetek azon mikor jöttek ki a nagy AAA címek (minőségükről most ne beszéljünk) és nem voltak fent torrenten 0 day. Azt a hisztit ami akkor ment egyes embereknél.

    Sose tudom megérteni miért nem lehet várni a játékkal pár hetet/hónapot, a fiatalok körében 'gáz' ha valaki nem 0 day játszik egy játékot? Legalább addig jönnek a patchek és javítják a bugokat..
  • NEOreg3
    #1264
    Resident Evil 7 és Tales of Berseria denuvós lesz.
  • Maxtreme
    #1263
    Ezzel most magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt...
  • Although
    #1262
    Ezt kihagyhattad volna.
  • msnforever2
    #1261
    Ja a kindle az fasza, aztán majd csodákozol h eltűnt a könyv amit épp olvastál és visszafizették az árát. Mint ahogy 2009-ben történt az 1984-el. Vagy csak szimplán menet közben átírják a könyvek tartalmát aszerint, mit kíván meg éppen az aktuális politika.
  • lammaer
    #1260

    No igen, ezt az aspektusát már elfeledtem amióta van kindlém és ezt is le lehet tölteni...
  • lammaer
    #1259
    mindig van 1-2 online :)
  • Lokker
    #1258
    Könyvekkel jelenleg a legnagyobb probléma hogy drágák még 1-2 év után is. 3000 Ft felett van egy-egy új megjelenés és mellé puhafedeles/borítású. Lassan ott tartunk hogy a könyv a jobban keresők kiváltsága lesz. Antikvárba/használtba ritkán találok olyat amit épp keresek vagy érdekelne.
  • msnforever2
    #1257
    úristen te olvasol? de az nem fájdalmas? barátaid vannak?
  • lammaer
    #1256
    Filmek helyett könyvek. Könyvben NAGYON ritkán csalódom.... persze sokkal több idő (én vonatozom naponta 1 órát, szóval az pont hasznos olvasni) de lehet hogy ez az oka annak hogy a legtöbb film esetén csak fanyalgok hogy ez is volt már könyvben, csak 10x jobban.
  • Lokker
    #1255
    Akkor még nagyon sokszor fogod átverve érezni magad. Szerintem csak hozzáállás kérdése az egész. Én nagyon ritkán olvasok kritikát vagy nézek trailert filmről. Elmegyek megnézni akkor semmit se tudja róla és lesz amilyen lesz. Meg eleve nem hatalmas elvárásokkal ülök be a filmre.

    Élő példa a minőségre, szeptember elején új laptop (dell) és már október közepén ment a szervízbe garanciás javításra holott lakásban volt használva, laptophűtőn szigorúan csak asztalon.
  • lammaer
    #1254
    Megmondom őszintén ha pénzt adok vmiért és csalódok benne akkor számomra nem annyira az számít hogy 2K vagy 20K hanem hogy át lettem e verve vagy sem.

    Ebayen is simán megreklamálom akár a 4 dolláros cuccot is, h az egyszerűen nem azt csinálja amit leírtak róla. Mondhatjuk persze hogy olcsó húsnak híg a leve, de sajnos manapság már az sem garancia a minőségre ha valami drága...
  • Anonymus11234
    #1253
    Filmeknél azt az 1-2 ezer forintot könnyebb kibírni mint játékoknál.
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2017.01.08. 13:29:07
  • lammaer
    #1252
    Megmondom őszintén, még nem találtam meg azt a kritikust akinek pont olyan az izlése mint az enyém. Viszont sok olyat láttam, akik elfogultak voltak, vagy egyszerűen csak őket is megvette a marketing meg fölültek a hype vonatra.

    Játékoknál más, ott ugye a youtube világában nagyon jól meg tudod nézni mit tud egy KIADOTT játék, kevésbé tud félrevezetni a "kritikus". Filmeknél ugye ez lehetetlen, mert ott pont a meglepetés a lényeg, csak sajnos sztem manapság gyakoribb a NEGATIV meglepetés.
  • lammaer
    #1251
    Hehe... most járok jól hogy én másképp műköm mint a világ többi része. Alig van olyan dolog ami annyira felpörgetne (hirtlen most nem is tudok olyat), hogy ne tudnék a kijöveteltől-megjelenéstől számítva akár 1 is évet várni mire belekezdek. Hála istennek mintha nem hatna rám a marketingesek varázsereje :)

    Pl filmeknél én csak szinkronost töltök le, az ugye sokszor később lesz elérthető a torrentboltba mint az angol. De mindenképpen minimum fél évvel a mozipremier után (most pl sztóikus nyugalommal várom amig kijön az új starwars rész DVDn. Szertem az SWt, mégse izgat hogy fél évvel többet várok mint más

    Játékoknál ugyanez. 0 day játékkal sose játszok, megvárom szépen a hotfixeket, DLCket meg a jókis modokat meg minden egyebet - és sztem én járok jobban, mert én kapom a full játékélményt. Aztán hogy vagy megveszem bundléba vagy letöltöm az egy más tészta

    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.01.08. 13:08:59
  • Lokker
    #1250
    Ezért vannak a sajtóvetítések. Tudod, ahova meghívják a filmkritikusokat meg a szaGértőket. Lehet olvasni kritikákat a film megjelenése előtt ami bőven elég hogy el tudd dönteni meg akarod-e nézni a filmet. Plusz az első pár sorból megtudod mennyire volt kamu a trailer. Ugyan ez igaz a játékokra is.
  • lammaer
    #1249
    Szerintem meg pont a filmeknek kéne úgy lennie mint a játékoknak, mivel a filmek jelentős része ugyanúgy zsákbamacska mint a játékok. :)

    Zseniális trailert összeraknak szinte minden filmről, aztán derül ki hogy pl egy vígjátéknál pl az összes ütős poént sikerült belerakni az egy perces trailerbe... és reklamációnak helye nincs.
  • Anonymus11234
    #1248
    Szerintem is szüksége van a játékoknak egy olyan időre, mint a filmeknek, hogy az első pár hónapba ne lehessen letölteni, míg a főbb eladások ki nem mennek, utána már tökmindegy szinte.
  • Although
    #1247
    Eddig se erről szólt a sztori, a Denuvos el is mondta, az a kérdés tartani tudják a 6 hónapot ennél többet nem is ígérnek.
    Ahogy a tomb raidert nézem 7 hónapot kitartott. A kettő nem függ össze tudom donnie gyerek elmagyarázta itt párszor joga van ellopni egy szar játékot és ingyen játszani vele, de nincs. A többi ebben az évben kiderül a Mass Effect lesz a főpróba mire számíthatunk. :) Bízom benne a Denuvo ki fog tartani még elég sokáig fél évig legalább.
  • Myselor
    #1246
    bocs tényleg xd
  • grebber
    #1245
    Amióta csinálom az indiegala biznisz-t valóban nem, mivel minden szerzett game ingyen van
  • Maxtreme
    #1244
    Azért annyit nem ad értük.
  • lammaer
    #1243
    Értem, de jelenléted ebben a topikban kb olyan mint amikor vki bemegy egy játék topikjába amit ő nem szeret és nem is játszik vele, és ott szapulja a játékot és árad belőle a rosszindulat. Tehát nem az a célja hogy beszélgessen az adott témáról...
  • Myselor
    #1242
    nem kéne elfelejtened honnan jöttél te voltál itt a legnagyobb warezhuszár az sg-n undorító ez a hittérítés és rossz akarás amit leművelsz azóta hogy veszel is játékokat 2 dollárért.
  • grebber
    #1241
    PC = leggyorsabban elértéktelenedő digitális game platform

    Régen warezoltam orrba szájba ,mert tudtam hogy a warezt végigviszem és soha a büdös életbe utána ugyse fogom megvenni játszani vele.
    Ha meg tudom hogy jó akkor se warezolom le mert az azt jelenti hogy a már warezba végigvitt game-et újra végig kell vinnem eredetibe ha már megvettem = időt baszok el plusszba rá amit más game vágigjátszása kaphatna. Sőt ha warezt tolom 0 day de később megveszem és letolom tolhatom majd 3-adszorra "kényszerből" mert lehet még magyarítás is jön majd.

    Ezért inkább várok éveket és egyszer komotosan eredetibe magyarul (nem mellesleg "ingyen") tolom le a cuccokat mint 3x .