4498
  • Coolfire
    #1320
    Ez így van.A többieknek meg úgysem árulják el,mivel ez tkp. egy verseny a groupok közt.:)
  • Myselor
    #1319
    pontosan így vagyok én is ezzel.legyen meleg aki akar de ne tolják a pofámba a brét főleg ne egy játékba hogy jaj ez milyen nagyszerű dolog.
  • Rayden02
    #1318
    Szerintem a CPY már egy hét alatt felnyomja a játékokat, csak most szép lassan adagolja (1-4 hónap elteltével) a játékokat, meglovagolja a sikert amit eddig elért, mivel más RLS csapat nem igazán ért hozzá! :D
  • kasa85
    #1317
    Nem véletlen hívjuk uborka szaftnak
    Nem nagyon érdekel a nemi hovatartozás,de mikor hirdetik hányingerem van :D
    Ausztráliába engedélyezve van a game ?
    Elméletileg ott nem szeretik :D
    Itt sem csak az Andrásy Krt Nyáron
  • Danecay
    #1316
    Én is filóztam ezen, mármint, hogy kell lennie valaminek a háttérben amitől feltörhetővé válik egy játék. Miért van az, hogy a WD2-t két hónap után már fel tudták törni a Far Cry Primal-t pedig közel 1 évvel a megjelenést követően. Ha már tudják törni a Denuvo-t, miért nem törtek még meg több ismertebb címet ami körül nagyobb az érdeklődés miközben viszont feltörtek olyat amiről még csak nem is hallottam. Nem e az van, hogy játékonként eltérő idő után módosul, vagy lekerül a védelem, mint ahogyan a DOOM-ról is ha jól tudom, és ezért válik törhetővé bizonyos idő elteltével egy egy cím? Viszont akkor miért több mint 90%-ban a CPY-os srácok hozakodnak elő a töréssel, vagy ők megtalálták volna a "szent grált" és ha így van akkor miért nem foglalkoznak olyan címekkel mint a Dishonored 2, Battlefield 1, JUST CAUSE 3, FIFA 17, HITMAN, F1 2016, Need For Speed vagy akár a kisebb címek közül az UNRAVEL ami elég sok játékosból váltott ki érdeklődést?


  • dragonS26
    #1315
    :D
  • Myselor
    #1314
    nem hinném :D ubiék melegedtek be ennyire.biztos sok meleg munkatársuk van újabban
  • kasa85
    #1313
    Nem lehet,hogy túlmelegedett a géped,és ilyen grafikai bugokat rak be
  • Myselor
    #1312
    addig örülj még kidobál és nem látod az ölelkező buzikat a parkban,most ugye trial van ps4en belőle.öcsém leszedte 5perc után már buzik voltak a játékban ott karolták egymást hátulról.gyomorforgató egy játék,és ugye a pinát kitakarták a játékból de a faszt.megnéztem én is a játékot pár perc alatt nemsemmi mennyi buziba ütközöl.nagyon meleg lehet az ubinál..watch dicks 2
  • Lokker
    #1311
    Inkább a TW: Warhammer-t :) Csak jeleztem a kollégának hogy nem egy olyan játékon fog megbukni a denuvo amit nem sokkal a megjelenése után féláron hozzád vágnak. Fifa meg senkit se érdekel. :D
  • Ironman2
    #1310
    Nem is lett tökéletes a WD2 törés,kidobál,hibákat jelez.
  • Ironman2
    #1309
    Mert garancián belül törték fel.
  • Jim Morrison
    #1308
    Ha most jön az, hogy a fifat kellett volna hatast dobok
    En orulok neki, eddigiek alapjan occoert beszerzos volt. Most legalabb ki is tudom probalni
  • Palinko
    #1307
    Szerintem csak tárgyalni fognak és spórolni fognak a licensz díjon a következő játékhoz, vagy valami. Azért valljuk be, az első másfél hónap egy nagyon jó időszak törés nélkül nekik... Nem mondom, hogy mindenki megvette aki akarta, de azért a nagy hullámra megfogta, hogy ne legyen tört. Egyértelmű a 0 day crackeket akarják elkerülni és kb abban is tönkremenne a denuvo, ha egy hacker csapat sem adná ki a cracket 3 hónapon belül.
  • Lokker
    #1306
    Mert feltörtek egy vérgagyi játékot ami a grafikán kívül mást nem tud?
  • Ironman2
    #1305
    Uborka dobja szerintem a Denuvot ezek után.
  • Ironman2
    #1304
    Szerintem meg az lehet hogy már egyre többen dolgoznak a törésen,ismerve a technológiát.
  • lwb
    #1303
    Én nem látok ilyen összefüggést. Szerintem vagy más verziója van a többi játékon a Denuvonak vagy egyszerűen haladnak sorba és mivel időigényes lehet a törés, ezért kb hetente jön be egy-egy nagyobb név. Múlt héten FC Primal, most WD2. Ha a multira élezett játékokat kivonjuk a listából, akkor kb marad a Dishonored 2 és a talán a Total War még vissza. BF1-nek és TF2-nek is van jó szinglije, de egyiknél sem ez a fő profil, ezért nyilván nem törik magukat a warez groupok sem.

    Más meg nagyon ki sem jött.
  • Ainz
    #1302
    A lényeg, hogy az új játékok is törhetőek, így idővel minden fel lesz törve.
  • Kongy
    #1301
    Igazán jöhetett volna a Dishonored 2... sajna nem kívánságműsor, de a WD2-t már végigvittem. : /
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.18. 18:17:57
  • Lokker
    #1300
    Total War: Warhammer van már? :D
  • Although
    #1299
    Főpróba majd most jön, ME:A és még pár új játék.
    Biztos, hogy különböző szintűek vannak ahogy nézem az EA játékok sokáig tartanak. Gondolom az EA öli bele a legtöbb pénzt a Beth szerintem nem sokat szánt a játékára. Különböző verziók is vannak. Nem biztos az számít mikor jön ki, inkább az milyen verzió van rajta. Az ME:A-val már látni fogjuk tartani tudja e a lépést a Denuvo. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.18. 17:49:30
  • grebber
    #1298
    Szerintem más van a dologban lévén még mindig elég sok nincs feltörve....

    Furcsa hogy amelyik cím kevésbé sikeres lásd Watch Dogs 2 alig volt 1 hónapos azt már -40% off azt sokkal előbb feltörik mint a régebbieket amik még termelik a zsetont.... Tuti a kiadók játszandoznak a védelemmel ,hogy "legyen demo" és hátha megveszik valami miatt...

    Mer ha a enuvonak annyi lenne már mindegyikből lenne warez amiből ugye nincs...
  • lwb
    #1297
    A helyzet az, hogy a WD2 még ingyen sem érdekel. De a Denuvonak asszem annyi.
  • Jim Morrison
    #1296

    KIND ───────────────■ GTA with hackers
    :)))
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.01.18. 17:13:57
  • Rayden02
    #1295
    Hah
  • Rayden02
    #1294
    Vagy az is lehet hogy ezúttal dupla megjelenés lesz, mivel már korábban teasertek valami "mumbo jumbo" dolgot ami valószínűleg a Planet Coaster-hez köthető!
  • drop
    #1293
    w2 steam denovo +ubi elég nehéz lesz feltörni ja igaz j3 lesz nekem megvan eredetibe de sajna nem tudtam kijátszani mert meguntam unalmas
  • Ironman2
    #1292
    "A fenébe! Túl messzire mentünk! Túl sok idő!"

    Akkor ez a Just Cause 3-ra utal,mert az az egyik legrégebbi Denuvos játék.
  • Ainz
    #1291
    Ma vagy holnap jön az új CPY game.
    Tegnap utalás az új gamere. "Damn, we went too far. Too much time!"
    Elvileg Sherlock vagy Just Cause 3 lesz. (Sokan Watch Dogs 2-re tippelnek, de szerintem esélytelen.)
  • msnforever2
    #1290
    BF1-nek van single-je is, nem is olyan rossz, ingyen meg miért ne akarhatna 6-8 órát szórakázni?
  • MarkBlade
    #1289
    Azaz.. Még ha meg is lehetne törni sem lenne értelme..
  • kjhun
    #1288
    A PES 2017 már törve van, bő 2 hónapja.
  • Lokker
    #1287
    Komolytalan a fiú. Multis címeket vár, hogy feltörjék...
  • grebber
    #1286
    Lehet rosszul tudom de nfs is "totál online" így azt se várja senki.
    WRC-ből mindegy melyiket játszód egy kaptafa szóval felesleges rá várni...
    BF1 -re is mivel a következő BF-nél 5 euroért dobálják majd.
    WD2 is totál komolytalan hogy alig jelen meg de már a -40%-okat kapta....1 év az szart se ér az is.
  • MarkBlade
    #1285
    Titanfall. Ghost Recon, BF1, és talán a WD2 nem lesz feltörve.. ezeket ne nagyon várd.
  • dragonS26
    #1284
    Watch Dogs 2
    Battlefield 1
    FIFA 17
    F1 2016
    Total War: Warhammer
    Need for Speed
    Hitman
    Pro Evolution Soccer 2017
    WRC 6
    Titanfall 2
    Tom Clancy’s Ghost Recon
    kb ennyi , gy is fel lesz törve mindegyik játék játszható lesz elöbb utobb
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    steamclient64.dll,
    steam_api64.dll
    fájlokat kell kitörnije és indul a játék ...
  • Myselor
    #1283
    hallod én a zestiriát eljátszottam körülbelül a feléig háromnegyedéig de akkora undort kaptam az egésztől amit eljátszottak ott.a final boss-al való harc után hogy elment az egésztől a kedvem.amúgyis rohadtul unalmas része volt a többit szeretem de ez fúj.ott gondoltam magamban én ezt nem fogom végigszenvedni semmit sem élvezek benne.annyi volt számomra
  • zola2000
    #1282
    Pont ez az, hogy nem játszottam vele mostanában, lassan haladok vele, mert uncsi volt eddig szerintem, mások szerint is a sorozat egyik legunalmasabb része a zetsiria, a berseriáról meg csak jókat írtak mások a siliconerán (akik már játszottak a japán ps4 verzióval)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.01.11. 16:35:40
  • Jim Morrison
    #1281
    Minek jatszol valamivel ami szamodra uncsi? :o