4498
  • Bandicoot
    #1360
    Érdekes,nem vergődöm mert történetesen konzolom is van. Ami olyan azt megtartom ami nem azt eladom. Ami meg nagyob olyan azt késöbb (miután a dobozost eladtam) megveszem digitben - VAGY megtartom és megy a polcra. VAN lehetőségem eladni és elcserélni amit megveszek.

    Mondom nem kell a térítő duma a semmiről, a denuvo-val nem nyert senki egy garast sem, nem nőttek az eladások,csak a vásárlók lettek szopatva. Várjak leárazást... Ja köszi. Attól a program minősége amit veszek változni fog? Videókból,streamekből NEM lehet megmondani maximum hogy hirtelen tetszik-e a cucc vagy sem. Nézzem végig youtube-on a játékot és döntsek mi?:)
    Regeljek külön accra és ha nem jó akkor adjam el. Szuper. Kár hgy az acc eladása mindenhol tiltva van és lazán banolhatnak is érte.
    Inkább azelött kellene gondolkodni mielött kioktatsz másokat meg kiforgatod a szavaikat.
  • Kongy
    #1359
    Na, akkor hozok egy példát. Ott van az Abzu (pont jó példa, denuvo szempontból is). Alap ára 20 euró, winter sale-en 10 euróra volt árazva, ami egy másfél óra alatt végigjátszható címnél, még mindig mocskosul sok. Ha 4-5 euróért adnák, azt mondanám egye fene. Mi a tanulság? Vannak címek, amik még a Winter sale alatt sem érnek annyit, mint amennyiért kínálják őket. :)
  • Although
    #1358
    Denuvonak nem kampec még :) Semmi értelme ennek, jópár denuvos játék közelében sincs a törésnek és ahogy nézem a cpy által tört játékok sem stabilak, elég sok.
    Ez nem olyan amit csak úgy le lehet szedni a játékról. Ahogy látom még ha meg is törik, egy részük elég sűrűn kifagy. Elég sok a panasz a törésekre. Megy persze a fan szöveg is, hogy tökéletes. Kár reménykedni, holnap bezárnak. Év végén kiderül. Továbbra is szurkolok a denuvonak mert ha szar valami az nem ok ellopni, jelen mentalitás mellé kell egy jó védelem. Az, hogy szar a játék az nem a védelemtől függ, de ha nem veszik sokan vagy kalózkodás van attól cska rosszabb lesz. El se merem képzelni hány illegális W3 van kint és megérdemelték volna a fizetés. Szar népség az aki a kalózoknak szurkol.
  • Lokker
    #1357
    Vagy várhattál volna vele míg kap egy leárazást. Igen, drágák a játékok megjelenéskor, de mindig van olcsóbb lehetőség a beszerzésükre. Be lehet menni steam topikba és érdeklődni miket és mennyiért vásároltak winter sale alatt. Be is regisztrálhattad volna külön steam acc-ra és tovább passzolod. Türelmetlenek a játékosok ez a legnagyobb probléma. Gondolkodni kellene mielőtt cselekszel ennyi. A legegyszerűbb az lenne ha fognád magad és átnyergelnél konzolra, de ott is ugyan így "vergődnél".
  • MarkBlade
    #1356
  • Bandicoot
    #1355
    Majd ha lesz lehetőség pc-n is arra hogy amit megveszel súlyos tízezrekért (lassan már 20 lesz pc-n is egy játék), azt eladd,elcseréld, akkor majd lehet beszélni arról van-e létjogosultsága a denuvo-nak.
    Hiába 2 óra demó, streamek,gameplay-ek és videók. Számtalan játék volt amikbe én is belefutottam, kiadtam 10-15ezreket és pár óra után töröltem, meguntam. Esetleg végigvittem de soha többé nem veszem elő. Nem. Nem akarom ingyen ahogy az elöttem szóló sem akarja,kár így kiforgatni a szavait. Lehetőséget akarok hogy amit megveszek azt tovább adjam. A Steam ellen már jópár bíróság nyert emiatt pert,mégis leszarják,holott az eu-ban kötelességük lenne biztosítani a megvásárolt szoftver eladásának,elcserélésnek lehetőségét.
    Ingyen a 10 órát...Élve a Deus Ex 2 példával (amit én is beszoptam megvettem steamre-) 10 óra...1000 forint / óra. Eladni nem tudom. Nem volt nagy élmény sem. Vs Witcher 3. 10.000 forintért vettem. És van benne vagy 300 órám - és ez még nőni fog mert szeretem,előveszem,és a jövőben is elő fogom. Jaaa és nincs denuvo. Ki is lehetett próbálni.
    Rengeteg játékom van a steam-en ami áll. Soha többé nem veszem elő. És ami a slussz poén, ha egyszer ne adj isten történne valami a steam-el vagy egyéb digitális platformokkal, gyakorlatilag az eddig is kidobott pénz végképp kidobott pénz lesz mert ott fog állni az összes ember a kidobott pénzzel a háta mögött úgy hogy még szoftvere sincs.
    Gyakorlatilag pc-n ott tartunk hogy az ár megy felfelé, közben amit megveszel azt valójában nem megveszed hanem bérled. Kipróbálásra lehetőséged nulla. És ha nem jön be vagy 1 végigtolás van benne akkor utána törölgetheted ki vele a segged.

    Szóval lehet itt messiást játszani, meg az olyan álwarezellenes madarakat olvasgatni mint grebber (az sg legnagyobb warezarca és itt hittérít, nevetséges). De biza én örülök ha a denuvo-nak kampec lesz. Nyert vele bármit a pc ipar? Jobbak lettek az eladások? A nagy lóf*szt. Aki mindenáron warezol az akár 1 évet is kivárt most meg röhög hogy megjött a stuff. A denuvo arra volt jó hogy szopassa a vásárlókat, szopassa azokat akik modokra várnak és szopassa azokat akik kipróbálnának egy játékot hosszabb távon és az alapján mérlegelnének a vásárlásról.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 21:12:10
  • Palinko
    #1354
    Igaz, hogy 3 és fél óra a speedrun belőle, de az átlag idő a fő sztorira inkább 15 óra, aki meg megnézi az extrákat is az 30 óra felé fejezi be. Jó nem Witcher 3 szint, de azért nem is a klasszikus 5-10 órás FPS szint.
  • MarkBlade
    #1353
    Mondhatod hogy rossza megközelítésem, de minek vegyem meg a játékot ha nem tudom milyen is? Utána meg csekkoljam hogy benne vagyok e még a 2 órában vagy beszoptam. demo = szabadság van egy rész amit többször végigjátszhatsz. Nincs Ált a tutoriál ami bőven elég. Nem fizetsz és nem kell aggódni hogy kicsúszol az időből. Egyébként szerintem a legjobb az Arma 2 volt. A tört rész néha x idő után átváltoztatott madárrá :D játszhattál kiapprobáltad, de ha tetszett meg kellet venni nincs mese. Meg is vettem.
    Félre értés ne essék nem a tört játékok mellett lobbizok! Viszont amit a játékcégek csinálnak az gáz..
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2017.01.21. 19:47:36
  • Lokker
    #1352
    Akkor jöhet itt neked mindenféle demo mert azok alapján se tudnád eldönteni, mert még kevesebbet látsz benne mint egy 2 órás intervallumba. Ha meg nem tudod eldönteni, hogy ez kell neked akkor egyértelmű, hogy nincs rá szükséged.
  • Ironman2
    #1351
    FC Primal vétel lesz nékem,Watch Dogs2 viszont felejtős.Nekem nem jön be.GTA5-t úgy vettem meg viszont hogy azt se tudtam menni fog-e a gépemen,és kellemesen csalódtam benne.Már első héten megvolt az nekem,kicsit borsos ára volt,de arra a játékra lehet mondani hogy megérte a pénzt befektetni rá.
  • Ironman2
    #1350
    Ja! Van benne igazság.A FC Primalról se 2 órán belül derült ki hogy elkezd szaggatni egy idő után,meg a vácsdogsz kettőről sem.Menet közben kellett lejjebb vennem a részleteket,meg vsyncet kikapcsolni,de ez sem nagyon segített.
  • Kongy
    #1349
    Nem ezt mondtam. Nekem nem ért ennyit.
  • MarkBlade
    #1348
    Rengeteg ellenpélda van arra amit írsz. Nézd meg az elitet..2 òra alatt tudod mit veszel? X3 széria..Naval action.. Teljesen màs a gameplay mint ami a tényleges játék.
  • Lokker
    #1347
    Szóval ingyen akartad volna azt a 10 órát. :(
  • Ironman2
    #1346
    Jó öreg iskolaévek,de jó lenne még egyszer oda visszamenni.Nekem semmi bajom a Denuvoval,dolgozzanak csak rajta a sógorok.
  • Kongy
    #1345
    Nem is arról a 2 óráról van szó. Ott van pl az új Deus Ex, megvettem 10 ezerért PC-re, végigvittem 10 óra alatt, és utána gondolkoztam, hogyha ezt ennyi idő alatt végig vittem akkor nem igazán érte meg azt a 10k-t, mert 1000ft/óra, annyira meg nem volt fun. Persze, PC-n eladni sem tudom, úgyhogy rohad az accomon, soha rá sem fogok nézni. Na, a warezzal megspórolhattam volna ezt a 10k-t. Csináljanak hosszú játékokat, tessék példát venni a Witcher 3-ról. Azért 17 ezret fizettem PS4-en, de nekem minden fillért megért, mert több 100 órát toltam bele... Meg konzolon, ha nem digit a cucc, simán el is lehet adni, ott igazából nincs ekkora gáz egy day1 játék megvételével. Nemtetszik/végigvittem? Eladom 1-2 ezres veszteséggel.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.01.21. 12:12:47
  • Lokker
    #1344
    Aki képtelen az 1001 strem és gameplay videók után dönteni az megérdemli. A 2 óra meg bőven elég eldönteni míg a demokból kapsz 10 perc játékmenetet és kész kabát. De amúgy 2 óra alatt mit lehet csinálni amivel nem tudod eldönteni hogy kell-e neked a játék? Mostanában úgyis 5-6 óra egy játék szóval majdnem a felét letudod.
  • grebber
    #1343
    Hagyjuk már ezt.

    Mond már bármilyen játékot amiről nem derül ki 2 óra alatt hogy egy ótvar optimalizáltaltan bughalmaz... 10 perc alatt kiderül ma mindenről hogy ótvar. Sőt ehhez még megvenni se kell mert a sok birka 10 percel a megjelenés után mert a minuszolások mellett sírja el a bánatát....
    Mit akarsz 2 óra alatt végigvinni aztán úgy refundolni kamu indok miatt...

    Nem hogy örülnétek, hogy van ez a 2óra eddig soha nem is volt ilyen.
  • MarkBlade
    #1342
    Szerintem pont ezért. Nincs normàlis demo 2 òra meg kevés kipròbàlni nekem. A törés pont jò arra hogy ha tetszik megveszem. Most viszont lutri. A sok elfogult cikk meg reklàm között megtalàlni a tényleg jò jàtékot.. Szerintem ne bàntsàtok ezért.
  • Kandurex
    #1341
    Egyébként ja, akkor foshalmaz játékok vannak újabban, hogy inkább hálát kellene rebegni az osztrákok felé....
  • Lokker
    #1340
    Nem értem miért akarod ennyire a denuvo vesztét? Rosszulesik hogy nem tudod 0day nyomni a játékokat és az iskolában kiközösítenek a többiek?
  • dragonS26
    #1339
    Far Cry Primal is megnyilt
    táblázatban meglehet jelölni
  • Coolfire
    #1338
    Á nem hiszem.Ahogy előttem többen írták,a denuvoval megszűnt a 0day warez.És az első pár hét/hónap fontos a kiadóknak.Mikor már bundliközeli a gém,már leszarják,hogy feltörik.
  • Ironman2
    #1337
    Maximum annyi hogy bosszúból nem küldenek idén hókotrókat.D
  • Ironman2
    #1336
    LOL,akkor lehúzhatják a rolót hamarosan az osztrákok
  • nxs
    #1335
  • Rayden02
    #1334
    felgyorsultak az események úgy látom ,egy újabb "Hint"
    ""Fuck off Ramsay, this time is gonna be bodalicious"

    2 játék jött eddig szóba:
    FIFA 17 és Dishonored 2
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.01.21. 00:14:28
  • nxs
    #1333
    Steam cenzúrázza a csápos beteg japó szart....hol is tart most a totyik? Forró csoki? :D Mennyivel jobban jártunk...mi lenne szegény hontalan buzikkal a játékipar nélkül o.O
  • kasa85
    #1332
  • Ironman2
    #1331
  • Jim Morrison
    #1330
  • Caliph
    #1329
    csak viccelt :D
  • Ironman2
    #1328
    DDDDDD
    Ekkora hülyeséget még életemben nem hallottam.És ha én a kutyákért vagyok oda,akkor mi van?
  • msnforever2
    #1327
    Lehet ha elolvastátok volna az EULA-t akkor lehet benne van, hogy jogot adtok arra, hogy belépjen az FB-dre meg minden email-edet elolvassa és az alapján történnek a dolgok a játékban.

    Az új nvidia driver lehet pont emiatt kéri el az FB hozzáférésedet, később a játékok is hozzáférhetnek és annak tükrében alakítják a játékmenetet. Micsoda fícsör.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2017.01.20. 13:09:13
  • bazccka
    #1326
    a játék figyeli a játékos szexuális beállítottságát, így aszerint szórja be a nemi identitásának megfelelő karaktereket. nekem tele van pl. a játék fűvel :(
  • msnforever2
    #1325
    [sarcasm]engem sem zavar ha valaki néger, mindaddig amíg 4 fal között az[/sarcasm]
  • kasa85
    #1324
    Én sem hirdetem a muffot szeretem :)
    Akik meg kardozni akarnak kardozzanak,de a négy fal között :D
    Mondjuk megvettem jó drágán a játékot,és valamiért az első nekem jobban bejött.
    Ez a feka Nigger gyerek gengszteres dolog nem jön be.
    Valahogy a klisés Mafia 3 jobban lefoglal.
    Reshade,vagy Sweetfx olyan látványvilágot varázsol csak lesek abban a játékban is :)
    GTX980TI van a gépben rá teszem a 2xMSAA már lagol,vagy akad,de nem szaggatás szerűen az egész.
    Mintha töltene befele mindig.
    16 giga memóm van nem lenne miért.
    Viszont minden csutkán van :)
    Elsimítás,és árnyékon kívül.
  • nxs
    #1323
    +1
    Mire játszható lesz valami nagy cím kap vagy 5 foltot = 5 denuvo folt is jön vele...vagyis ezt ígérték a fejesek.
  • Avenger
    #1322
    Szerintem főleg azért nem töri 1-2 hét alatt a CPY a dolgokat mert sok cím megjelenéskor eléggé hulladék és bevárnak néhány nagyobb patch-et meg akár DLC-t, mielőtt elkezdik. A tényleges töréshez szerintem tényleg elég nekik 1-2 hét.
  • Kongy
    #1321
    A világért sem akartam beleszólni, de majd' 2-szer végigvittem a WD2-t, és egyszer sem toltak brét az arcomban. Egy darab árva leszbikus, idegesítő karakter volt, de szándékosan olyan, amilyen. Na az engem is felcseszett, de jól meg is hackelte a dedsec.