4498
  • Although
    #1400
    kommentár nélkül, mondom te fogsz veszteni.
    Nvidia
    Arkam knight.
    Itt a Tom barátunk oldalát láttam régebben de nincs meg.
    Folytatod és tételesen foglak cáfolni, én azt teszem be amit nagyon sok hozzászólás probléma megoldás alapján láttam, nem egy embernél, te meg csak pufogtatsz.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 11:34:31
  • Bandicoot
    #1399
    1. Te arkham knightról beszéltél és nem az originsről amit nemmellesleg tök más csapat fejlesztett mint a többi részt.
    2. F4 továbbra is amd probléma volt micsoda véletlen szinte az összes ott rinyáló amd tulaj - illetve a godray teljesítményzabálásáról írnak az nvidia tulajok is. Az f4-et modok és patchek nélkül vittem ki az első héten full graffal - med godrayen. Amit linkeltél az meg rohadtul nem mikrolag probléma hanem teljesítmény egy effekt miatt de jó látni hogy ezzel is képben vagy és érted amit ott leírnak.:)
    3. Nincs mit folytatni tegnap már bemutatkoztál köszönjük - de legalább az is kiderült hogy nemcsak a témához nincs közöd de még egy gyenge amd vas problémázását is portolási problémának tartod.

    Mint írtam port gondok amd vagy nvidia specifikusan /= random mikrolagok függetlenül a vastól.
    Ennyike. Tudom hazudok meg f*sz vagyok. :)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 11:30:16
  • Although
    #1398
    Kieg: Mondjuk ezt javítom mert csak akkor ha Nvidiad van, gondolom. Akinek ATI-ja van 4GB-os RAM-al se tudja élvezni. A már írt probléma miatt.
    Kérlek akkor folytassuk ha érdemben bizonyítasz valamit de akkor sincs értelme mert bemásolom neked a az összes linket a hivatalosról is meg a steamről is! A többiek meg joggal mérgesek lesznek.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 11:27:01
  • Although
    #1397
    Oké csináljuk így a sok százból, legyen az origins mert nekem is megvan. forum1
    Fallout 4: Egy a rengeteg közül azért tudom mert több tucat forumot néztem végig steamen és a hivataloson is akkoriban a microlag problémákra.
    forum2
    Mondom hazudhatsz ahogy akarsz mert ez "Az optimalizáció jó volt lazán fullban elment gyenge vasakon is mikrolagok nélkül." kicsit sem igaz. Még abba se vagyok, biztos megvan e neked az F4 mert a full az kizárólagosan 4GB kártyákon fut. Edit: Fut jól a városban,
    Valamint az is sokat elárul több mint 1.5 millio ember töltötte le a nexusról az optimized 1024x1024 texture packot. Én tudom igazolni amit írok meglátjuk te találsz egyáltalán valamit ami igazol. De szerintem ne is folytassuk.


    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 11:20:45
  • Bandicoot
    #1396
    Rég olvastam ennyi baromságot mint amit a koma idetolt.. :D
    A batman problémáját a dx okozta...Szakadok...Kár hogy a többi résznél ami full ugyan azzal a dx-el és motorral ment nem volt gond sőt...:)
    F4 megjelenése problémás? Nem. Probléma amd kártyákon - szokás szerint. Teljesen mindegy hogy az nvidia miatt vagy sem. Az optimalizáció jó volt lazán fullban elment gyenge vasakon is mikrolagok nélkül.
    Ezzel szemben mi van a denuvo-s Dishonored 2-vel? Random fps dropok szaggatások és mikrolagok függetlenül attól hogy nv vagy amd van a gépben. Micsoda véletlen hogy a denuvo használat elött ugyan ez a csapat még jó portokat adott ki lásd disho első része is.
    Annyira lejön hogy nincs képben az ember csak fröcsög - denuvo mentes da:i, dx12 batman... De mi vagyunk a f*szok.
    Nem érdekel hogy Merlin meg a többi szakértő mit ír. A matek totálisan ellenük mutat mert mit ad isten szinte az összes denuvo-s játéknál random jelentkeznek a mikrolagok az embereknél. Érdekes módon a denuvo nélküli alkotások álleszakító graf mellett kisebb gépigénnyel futnak és jóval kevesebbet problémáznak.

    Ó és mit ad isten nem egy ember számolt be róla hogy a doom mióta kiszedték a dwnuvo-t hibátlanul fut náluk míg elötte mikrolagok voltak. Teljesítmény nem nőtt. De a gameplay ölő mikrolagolás ami jellemző az összes denuvo címre random, az eltünt. De nyilván ez is véletlen.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 11:14:57
  • grebber
    #1395
    Tablet piac kezd eltünni a süllyesztőben remélem olvasod... Az elején mindenki vette de király azt kb kutya se használja őket már nekem is 2 db porosodik a polcon...PC az soha nem fog eltűnni
  • MarkBlade
    #1394
    Nincs gyűlölet, béke van. Nincs harag, nyugalom van :) ne vedd ilyen komolyan a dolgot. Szerintem egyikünk sem dolgozik a szakmában és mindenki csak spekulál. Utánanéz valaminek felnyal valamit majd megosztja gondolatát, nézetét. A pc mindig ilyen volt lesz.. szerencsére.. van változatosság, lehetőség és téma
  • Although
    #1393
    Mondom nem vagyok szakember a dx12 annyira nem teszteltem kevés hozzá a gépem de a dx10 és dx11 között azt konkrétan saját kis gépemen egy játékon belül. ~15 fps zuhanás és nem is értettem mitől, nem éreztem hú de nagy különbséget. Gondolom szar a kód vagy rosszul optimalizálták, nem nekem kell tudnia választ a lényeg ez sokkal komolyabb probléma mint a denuvo. És pár külföldi ismerősöm szerint az asztali gépek egyre drágábbak lesznek majd el is tűnnek. Lesz tablet meg konzol játszani. Ez egy lehetséges jövő. Mindenesetre nem szidom emiatt a gyártókat, megértem, hogy leszarják a pct. Max nekem kell elgondolkodni van e értelme bármit 0 day megvenni például, reméljük a kickstarter megoldja ezt a kérdést idővel. Talán születnek újabb biok, bethek pcre is amíg meg nem hal. :)
  • grebber
    #1392
    DX12 pedig jó dolog. Érdekes a MS miért tud tökéletes dolgokat csinálni vele? Forza - Gears of War a többi mai foshoz képest mesterművek techben.
    Mondjuk amíg a piac legnagyobb VGA gyártója (most az intel intergrált szarjai miatt uralt rész nem érdekel) az Nvidia nem gyúr a DX12-re olyan mértékben mint az amd addig nem is igen lesz előrelépés ez ügyben...
    Nem véletlen ,hogy nem ömlenek a DX12 only játékok.
  • Although
    #1391
    Oké legyen példa is. Fallout 4 Godrays fasza ötlet volt. Nem megyek bele fizetett a Nvidia a Bethnek vagy sem mert nem érdekel. A megjelenéstől a mai napig komoly probléma AMD-s gépeken. Ki se tudom kapcsolni, mert ha kikapcsolom fagyni kezd a játékom, ha med fölé teszem instant 15-20 fps közé esik le. Így lowon használom ahol flickeringes az egész meg még poliginos is a mai napig. Erről is a denuvo tehet?
  • Although
    #1390
    Komolyan a 4 fizikai magos gépek korábban egy szekvenciálisan vagy bárhogy, exe fájlt ellenőrző szoftver okozhat teljesítmény problémát? Max akkor mitn volt róla szó az egyik patchük nem sikerült. De alapvetően a konzol generáció váltás okozta a problémát a régi 512x512-es léptékről egy lépcsőben 2048x2048 váltottak például Ezzel rengeteg pc-t elavulttá tettek Nem vagyok szakember de a Dx11 és a dx12 is egy foss ahogy tapasztaltam, indokolatlan teljesítmény igényeik vannak. A microfos szarik bele mert a konzolok érdeklik nem a pc. Ha nem tetszik vegyél konzolt. Vagy legyen olyan géped, mint a haveromnak a conanból annak sikerült jó vásárt csinálni. A Dishonored 2 megint jó példa mert annak kifejezetten követtem a patch naplóit és a motort hibáztatják a legtöbben, már akik értenek hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 08:54:45
  • Although
    #1389
    Teljesen mindegy Dx11 vagy dx12 a dx volt az egyik probléma ami miatt szar volt. Emlékem szerint a DA:I 2013 volt a denuvo meg 2014 szeptemberben jelent meg. Ha nem így van akkor tévedtem. De nem a denuvo okozza. Persze csinálhatunk úgy mintha a Fallout 4 az csak szokásos kis problémákkal rajtolt volna. 0 day vettem meg, és nem kis problémáék voltak vele. Mint ahogy minden pc játékkal, mostanában. Persze a gyártó mondhatja annyi féle gépspecifikáció, hogy lehetetlen optimalizálni. Mondom hazudozhatok magatoknak. Én meg azt hiszem el amit Merlin meg páran akik értenek hozzá már az elején elmondtak a fő problémát nem a denuvo okozza. nem mondom nincs vele gond. De egyenlőre az egyik denuvossal értek egyet. Nézzen szét a forumokon, mindenhol gyűlölnek minket. És ez jó, mert azt jelenti jól csináljuk a munkánkat.
  • grebber
    #1388
    Szerintem neked itt agyadra ment valami de nagyon....Kicsit kisegítelek mielőtt bárkit is félrevezetnél (bár kétlem vannak ennyire tudatlanok mint te)

    "DA:I idején sehol se volt a denuvo de már holt szar volt a pc port" Denuvos (volt?) a game csak halkan mondom de láttam neten warezt belőle

    "Batman Knightnál is írták ki kellett kapcsolnia dx12-t." Itt kit kell megtapsolni ,hogy sikerült neki kikapcsolni a DX12-t EGY DX11-es játékban ??? Nincs dx12 a batmanban!

    Túltoltál valamilyen szert ,gyorsan állj le vele ...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.22. 08:08:47
  • Ironman2
    #1387
    Pont akartam irni,a Dragon Age Inquisition volt az első ami Denuvot használt,és mégis a 3dm fel tudta törni,vagy legalábbis egy müködő verziót csinált belőle,anno én is kipróbáltam még a 3dm-es töréssel.Kellett hozzá egy launcher,amit mellékeltek.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.22. 00:42:39
  • Bandicoot
    #1386
    1. A Batman és a DA:i is denuvo.
    2. Beth és a normális port: micsoda véletlen addig amíg nem Denuvo-ztak. Dishonored 2 kritikán aluli port lett. Fallout 4 nem, csak szokásos bugos Beth módra.
    3. Édesanyáddal beszélj így. Érdekes mikor elfogy minden érv jön a személyeskedés - tükrözi az értelmi képességet.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 00:45:15
  • Ironman2
    #1385
    Nekik már úgy megérte a játék!
  • Ironman2
    #1384
    Azért a pc-t nem kell leírni nyugodj meg! Rengeteg kiadó meg fog maradni mellette,még mindig az egyik legjobb bevételi forrás kiegészítés.
  • Ironman2
    #1383
    Mennyi olvasnivalót adtatok nekem
    Egyébként megnézném hogy most tényleg meg fog-e nőni a WD2,vagy a FC Primal eladásai a törés után.
  • Although
    #1382
    Hát igen, ne kell aggódnod. Tudod ki reklamálhatna. Az olyan mint én és vagyunk páran akik nem reklámoztuk ha valamit letöltöttünk sőt utána meg is vettük, mert úgy korrekt. Fizetünk és azt látjuk hónapokat várhatunk mire működik. De nem osztom az észt itt mint a faszopó kalózok. Tudomásul veszem, vagy veszek konzolt és élvezem a fix 30-at vagy elfogadom, ezt. Sőt tudom ha a denuvo bukik még rosszabb lesz mert még jobban bele fognak szarni. Éltetik a CD projektet, közben szerencsétlen banda az eladott 5 millióra jutott 3 millió lopott vagy tévedek?

    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 00:15:18
  • Kongy
    #1381
    Nyugodj már le ember, menjél szívjál egy kis friss levegőt vagy valami.
  • Although
    #1380
    Nem fagyott ki szuper volt meg "minden". Éppen csak lag meg micro shutters tömegével. És mit tehetettem ? Szart se.
  • Although
    #1379
    Hozzáteszem a Fallout 4 amin aztán végképp semmi nem volt az is szenvedett a gépemen, jópár patchig. 1-2-3 hónapig. A faszért vagytok ilyen faszkalapok!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.21. 23:49:23
  • Although
    #1378
    Szánalmas ahogy hazudoztok magatoknak, meg a denuvora kenitek. A Batman Arkham knight idején szó nem volt denuvo problémáról!!! A Dx12-ről beszéltek, mint ahogy a DA:I idején sehol se volt a denuvo de már holt szar volt a pc port. Patchek tucatjai után is. Örültem egyszer a végére értem attól függetlenül, hogy szar volt az egész az örökös kifagyások miatt sem kezdtem bele. Persze ha jó lett volna a gama...
    Össze-vissza írtok faszságokat. Merlin és páran akik értenek hozzá, elmagyarázták mi az az anti-tamper. De faszom fog szenvedni veletek. Mióta kijött a next-gen konzol azóta ez van. A Beth még szánt rá időt a normális portra, a többi?? Ahogy láttam a Batman Knightnál is írták ki kellett kapcsolnia dx12-t. Faszom az idiótákba nyomjátok csak.
  • Bandicoot
    #1377
    Gyakorlatilag az összes játékon - ami problémázik port tekintetében illetve ha a port jó is de számtalan embernél mikrolagol izomgépeken - egytől egyig denuvot használtak.....
    A Batman az jókora epic fail példa tőle. Az elődök ugyan azzal a motorral futottak,hibátlanul denuvo nélkül. Majd kijön az új rész ami ugyan az a motor,alig szebb graf. Denuvo..És kész halott a port. Kijavítani sem tudták érdemben. Milyen érdekes. De ott a Bethesda címe is, Dishonored 2. Mocskosul problémás pc port egy olyan cégtől akik alig 1 évvel elötte kitették a Fallout 4-et denuvo és komoly optimalizálási gondok nélkül.
    De nyilván ők köptek a pc-re. A "szakértők" pedig számtalanszor megmondták hogy a denuvo nem okoz problémát. kár hogy a "matek" a szakértők ellen szól...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 22:23:58
  • Bandicoot
    #1376
    Neked tényleg van valami problémád fejben,ki beszélt itt patchelésről dlc-kről?
  • NEOreg3
    #1375
    "Elég a Batmant nézni nem volt denuvo rajta még is holt szar volt a port."

    pedig pont Denuvo van rajta :)
  • Lokker
    #1374
    Mert évek óta nem az a tendencia, hogy a sokadik dlc és patch után lesz játszható a játék? Úgy beszélsz mintha most csöppentél volna bele a pc világába.
  • Bandicoot
    #1373
    De a denuvonak egyetlen nagy köze van: az hogy akik úgy vélekednek a steam-ről és a többi platformról mint én azok messze elkerüljék a pc gamingot,vagy várjanak a törésre ha valami mégis érdekel.
    Téged nem zavar - sokakat meg igen. Mióta nincs lehetőséged pc-n eladni/elcserélni ahogyan a kiadók/fejesztők köpnek az én jogaimra úgy én is köpök az övékre. MINDIG letöltöttem a játékokat és miután pár óra game alatt meggyőződtem róla hogy az jó, vagy miután kitoltam és érdemesnek találtam rá,megvettem. Rengeteg játékot a modok tettek fogyaszthatóvá,jobbá - például a bethesda egyes címeit amik MÉG nem denuvo-val mennek - a csodás denuvo-nak köszönhetően rohad ennyi játék a steam accomon aminek az értéke az összes játékot nézve vagy 200.000 forint még sem kellett a kutyának sem tizedennyiért se. A negyedét se vettem volna meg-nem is toltam végig-pár óra játék után csalódás lett.

    Ezeket a lehetőségeket a denuvo elvette. Vakon meg hülye aki játékot "bérel" 10-20ezer forintokért úgy hogy a nyakán is marad a pénzt meg szemetesbe dobta.
    Ha egy kiadó nem tiszteli a vásárlók jogait, akkor a vásárló miért is lesz szar ha leköpi a kiadót és nem veszi meg vakon a termékeit?

    De be is fejeztem, a denuvo lassan úgyis elbukik ha meg nem marad a konzol. Nem hiszem hogy egyedül lennék ezzel a "felfogással", bizony nemhogy n9veli az eladásokat a denuvo ami a tavalyi pc eladásokon is meglátszódott (szart se növelt) hanem inkább még lejjebb is fogja tenni,és inkább pártolnak majd át jópáran olyan platformra ahol nem köpnek a jogaikra (tudom tudom az eula,blabla).
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 22:16:48
  • Bandicoot
    #1372
    Van probléma a szövegértéssel ha nem világos.
  • Lokker
    #1371
    Milyen érvet hoztál fel a denuvo ellen?
  • Although
    #1370
    Mert? Miért szopatják? Engem nem zavar, amit megvettem sokadik patch után működött. Legfeljebb már nem nagyon veszek AAA+ játékot 0 day. Marad a kickstarter mint a Numenera. lehet az is bugos lesz de tőlük nem sajnálom. A denuvonak semmi köze a dologhoz. Egy lehetőség lett volna, hogy a komolyabb cégek ne szar portot adjanak ki. De mindegy mert a "komolyabb" cégek amúgy is olyan játékot csinálnak ami engem már nem annyira érdekel. Kivéve pár céget.
  • Bandicoot
    #1369
    Nem fröcsögtem. Érveket hoztam. Veled ellentétben aki mindenkinek pincsiként ugrik zéró érveléssel aki nem magasztalja a denuvo-t.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 22:03:03
  • Lokker
    #1368
    Fröcsöghetsz amit akarsz de a pc a legnagyobb toxic platform az összes közül. Nyilván a denuvo szabja az egyes szoftverek árait és tőle függ a szoftver minősége.
  • Bandicoot
    #1367
    Legyen. Ha a "hozzáértők" megmondták. Mindenesetre érdekes hogy szinte csak a denuvo játékokban van a sokaknál előforduló mikrolagolás ami kinyírja a játékélményt, olyan vasak alatt amik félmillió vagy még több pénzekbe kerülnek. De a hozzáértők,azok hozzáértők.:)

    Engem jobban zavar a modolás lehetőségének hiánya,az eladás hiánya a csere hiánya és az hogy nem lehet kipróbálni tüzetesen mit vesz az ember - pontosabban mit bérel.
    Leszarják a pc-t nem is ok nélkül ezt aláírom, de ezen a denuvo semmit nem változtat, csak tovább ront mert még azokat is csak szopatják aki venne játékot.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 22:02:00
  • Although
    #1366
    Sose fogod megérteni amit a hozzáértők párszor leírtak már a denuvo nem lassítja a játékot semmi köze a szarul optimalizáláshoz. Azért szar az optimalizálás mert a kalózkodás miatt és a konzol hegemonia miatt a cégek szarnak a portolásra. Elég a Batmant nézni nem volt denuvo rajta még is holt szar volt a port. Ne terjesszétek már a hülyeséget!!!!!
    Kibaszott fárasztó. Leszarják a pc-t és nem is ok nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.21. 21:57:36
  • Bandicoot
    #1365
    Majd akkor lesz picsogás meg felháborodás ha bezárnak hirtelen egy egy nagy digit platformot ahol sok embernek sok játéka van - egyiken sincs lehetőséged eladásra-cserére. Akkor majd menni fog az ajvékolás. Addig meg mi vagyunk a hülyék.
  • MarkBlade
    #1364
    Amúgy jól mondod.. Szívatja a játékosokat a védelem.. nem modolható plusz ha gebasz van a nettkapcsolattal a játékkal is.
    Amúgy a legjobban nem is védelem a gáz hanem a hozzá állása a cégnek/cégeknek. Egyik ismerősömet bannolta a blizzard a wowban.
    Azt mondják 7 éve egy pvp játékon csalással nyert. 1/2 év bant kapott. Nem mondták hogy mit csinált nem indokolták meg és még a lehetőségét is kizárták annak hogy panasszal éljen vagy az igazát bizonyítsa. Tudom nem steam, de ott is ezek a jogszabályok.. bármikor elvehetnek tőled játékot vagy az egész accountod. Bármit csinálhatnak mondván te nem vettél játékot csak használatot. Bármit megtehetnek veled ha úgy döntenek..azért ez elgondolkodtató. Nem tudom kinek mennyi pénzért vásárolt terméke van ott de azért ez gáz szerintem hogy lehúzhatod ha úgy döntenek.
  • Bandicoot
    #1363
    Pontosan. Ráadásul nyilván nem akarod videón végignézni a játékot mielött játszol vele. Deus Ex is 4-5 órán át jó volt élmény volt. Majd monotonná unalmassá vált. De ott a MGS V. Az első 5-10 óra tömény magömlés...Majd dögvész. Ráadásul az első olyan MGS játék amit álmaimban nem gondoltam volna hogy egyetlen egyszer tolok ki és többet elő sem veszem. És még hány játékkal van így. Eladni el tudom? Elcserélni el tudom? Nem. Mind ott rohad a steam accomon.- az accounton amit egyébként egyszer próbáltam már eladni,a legtöbb helyen tiltás járt érte, ahol meg nem ott leszarták az emberek,hiába adtam volna 20.000 forintért vagy 20 AAA kategóriás szinte új játékot. Fillért nem ér.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 21:46:47
  • Bandicoot
    #1362
    Én sem. De legyen bármilyen védelem akik nem vették meg a W3-at azok a védelem miatt sem vették volna meg. Inkább várnak. De nem veszik meg. Vagy majd 5 dolcsiért évekkel késöbb...Az mennyivel jobb. Semmivel, ugyan úgy leköpöd a fejlesztőt.

    Szurkolj a denuvonak. Végülis eddig csak a modolást vágta haza jópár játékban és mily érdekes a denuvo-s címek továbbra is szarul optimalizáltak rendszerint. Eközben ha valamelyik fejlesztő komoly minséget dob a piacra mindenféle védelem nélkül,többen megveszik mint bármelyik denuvo-s szemetet (lásd Witcher 3 pont példának).

    Szar népség az aki behúzott fejjel idiótaként örül hogy amit megvesz azt nem birtokolja nem adhatja el nem cserélheti. Ráadásul ki sem próbálhatja, és bármikor elvehetik tőle, extraként pedig "butítva" kapja mert nuku mod,nuku magyarítás, nuku bármiféle okosítás amitől jobb lesz a játék. Milyen jó lenne egy Fallout 4 modlehetőség nélkül...:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.21. 21:50:04
  • Kongy
    #1361
    Az tény, hogy teljesen más élmény játszani a játékot, mint streamet/gameplayt nézni. Persze itt is van néhány kivétel, mert pl egy Telltale játékba nem sok beleszólásod van.