4498
  • Although
    #1445
    Crackwatch
    Elvileg 5 napja frissítették. Ez alapján szegény denuvonak tényleg csak napjai vannak. *winks*
  • Bandicoot
    #1442
    Már akinél.
    Elég benézni a fórumaiba rendre rengetegen ugyan azt a mikrolag problémát írják le. És hiába csinálnak bármit, butíthatják porig a grafikát akkor is csinálja sokaknál még izom vasakon is.
  • grebber
    #1441
    Forza Horizon 3 tükörsimán megy csutka maxon. Min toltad?
  • grebber
    #1437
    "Én sose értettem meg miért kell minden játékon full grafikai beállítást kikényszeríteni?"

    Egyszerű. Aki ért hozzá egy fikarcnyit is az olyan ember nem fogja a 200-300 ezres VGA-jával lowon tolni a csodákat. 400 km/órás végsebességű lambot se veszünk magyar kátyus utakra legalábbis a fentebb említett értelmesebbje...

    Az meg hogy valami még az ilyen gépeken is akad epic fail a pc-s fejlesztőkre nézve.
  • Bandicoot
    #1436
    Kb a 960 árával van egyben (néhol a 960 még drágább is) és többet tud pár fps-el. A helyedben vadásznék használt garis 1060-ast alig kerül úgy többe és komoly a különbség a 1050ti-hez képest. 3gb bőven elég ahhoz a tudáshoz amit képvisel, úgy sem tudod belőni a vramzabáló ultra beállításokat mert nem bírja a kártya a legtöbb címben (ahol meg bírja oda nem kell annyi vram).

  • Although
    #1435
    Biztos lesz itt aki tud segíteni :) Nem volt Nvidiám sose :)
  • Ironman2
    #1434
    De majd mélyebben utánanézek,mert az Nvidiáról tudjuk hogy nem a magasabb sorozatszámú kártyák mindig a legjobb teljesitményüek.Lehet a 900-as széria jobban produkál még.
  • Ironman2
    #1433
    Konkrétan erre gondoltam,szerintem legjobb vétel lenne egy ilyen:

    http://www.hardverker.hu/catalog.php?product_id=534586

    Mivel nekem nagyrészt a videómemória hiánya miatt laggolnak a játékok.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.01.22. 15:43:44
  • Although
    #1432
    Igen sajnos, most dobtam egy hátast mondjuk nem érdekel akció játék gondolom az lesz aminek a konfigját itt az Sg rakták ki.
    Ha modolható a játék texturára például ott lehet keresni kisebb felbontásút és leszedni ha van rá lehetőség. Mint a Beth játékok. Vagy nem tudom a RAM lesz a legrosszabb szűk keresztmetszet. Ahogy látom, megyünk előre egy jobban fejlődik úgymond az új konzolok kihasználása úgy lesz egyre rosszabb. Komolyan mondom 4GB alattiba ne is gondolkodj, hacsak nem a kickstarterrel beéred.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 15:39:56
  • Ironman2
    #1431
    Most vettem 2 és fél éve a geforce gtx650-et,igaz 1gb rammal,elötte 9600-as volt fél giga memóriával,elég jó kis ára volt mindkettónek anno,most ne ám ezt is el kelljen dobnom,mert lassan kevés az 1gb videóram
  • Although
    #1430
    Ritka szerzet vagy, ha ennyire ellen tudsz állni, ne vegyél újat. Nem kérdem miért. Voltak nekem is gyenge gépek és élveztem a játékot rajtuk. Jó ha így tudsz örülni bárminek. A fogyasztói társadalomba külön előny. :) Idővel a fps drop kezdett zavarni ha 30 fps környékén volt. Ma már 1650x1050 is megy. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 15:35:01
  • Although
    #1429
    Akkor lenne igazán ha a Merlinhez hasonlók is írnának. Effektíve nekik van rálátásuk valamennyire. Mi csak rákényszerülünk, mert nem lehet mondani, sok olyan játék jött ki az elmúlt 5 évben aminél ne szívtam volna a fogam hetekig vagy hónapokig, így olvasol, ha tudsz angolul oldalról oldalra. Eddig a legrosszabb nekem a DA:I random kifagyós volt. Megvolt a hiba üzenet de érdembe senki nem tudta megoldani akkoriban. Ma meg már nem érdekel. A Fallout 4 az Beth ők még foglalkoznak valamennyire vele. De nem szakadnak meg és ott a Nvidia befolyás. Ami nem zavar de olyan ne legyen nekem meg texturas a fény effekt. A csúcs úgy néz ki a WB eddig a Batmanel. Meglátjuka jövő mit hozz.
  • Ironman2
    #1428
    Nem kell törölni,pont erről szólt a vita,végig követtem,ezért van a topik hogy lehet vitatkozni,de egymást ne sértegessétek,mert az azért volt rendesen!
  • Although
    #1427
    Egy jogos érv. Kérd meg a moderátorokat töröljék. Mert van igazad, bár véleményem szerint egy Denuvos topic az éppen feltört játékon kívül pont erről szól, kalózkodás nem kalózkodás, illetve mi az amitől igazán szarok a portok, ha valahol itt lehet. Részemről igyekeztem konkrétumokat is beletenni. Ma épp belefért, videot nézek mellette meg ez. :)
  • Ironman2
    #1426
    Én sose értettem meg miért kell minden játékon full grafikai beállítást kikényszeríteni? Attól jobb lesz a játék ha a fák közül besüt a nap,és megvakít,vagy a levelek árnyéka mozog a fejem felett,vagy körbefordulok,és lófaszt se látok,mert elhomályosodik minden? Vagy nem látszik a levegőben ha elfingom magam? Ha valaki ilyenekre vágyik szerintem akkor ne panaszkodjon hogy akadozik néha egy játék menet közben,Én a mai napig is 1280x800-as felbontásban tolom a játékokat évek óta,és a grafikai ficsőröket mind kikapcsolom,1-2-t meghagyva,pl élsimítás.A Far Cry Primal egész jól néz ki még lebutitva is mediumon,eszméletlen hangulata van,jövő héten már meg is rendelem.Ennyit számított hogy kipróbáltam.Ja és videót nem nézek róla,mert az spoileres,szeretem én magam kipróbálni.
  • Kongy
    #1425
    Én csak sajnálni tudom az olyan embert, akinek abból áll a vasárnap, hogy vadidegen embereket győzköd itt a fórumon. Komolyan. Részemről -fav a topik, mert én a törés/denuvós hírekért raktam a kedvencekbe, nem az ovis vitákért.
  • Although
    #1424
    Nem kell belefolyni, mert nincs mibe, csak mivel voltam már hangya meg minden, ezért gondoltam kölcsön kenyér visszajár. Edit: Csak kicsit udvariasabban csináltam.

    Érdembe már rég nincs vita ha valaki leírja egy 2Gb graf pakkal rendelkező open world játékról "optimalizáció jó volt lazán fullban elment gyenge vasakon is mikrolagok nélkül", én is írok hülyeséget mint a DA:I de akkor bocsi rosszul tudtam.
    Miközben tele van a Fallout hivatalos forum eleje high-end gépek tulajainak panaszaival is. Ott már rég nincs vita.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 15:12:16
  • grebber
    #1423
    Nem akarom belefolyni ,mert én konkrétan kettéfosom, hogy mi miatt fut szarul egy game.
    A Batmanen való vitatkozás meg epic fail.Ez az univerzum legjobban elbaszott játéka techben...már a kezdetek kezdetén sőt még manapság is van akinek okádék szar és van akinél full mentes... (én most kezdtem el 980Tivel csutkamaxon kurvajol fut nincs semmi hiba)
    Szóval agyonverhetitek egymást de akkor más játékkal ez a Batman egy külön faj..
  • Although
    #1422
    Most, hogy mondod :) De. :D
    Esetleg van érdemi észrevétel is? "Minden játék gyorsan fel lesz törve", részéről ? :)
    Valami érdemleges a Denuvoról :) Azon kívül persze, hogy gyorsan fel lesz törve. :)
  • Ainz
    #1421
    Nem unod még az csecsemős viselkedést ?
  • Although
    #1420
    Speciel azért folytatom mert ez egy ilyen oldal, topic, nem játékról szól, max híreket osztanak meg ha feltörtek valamit és itt belefér ez :) Meg feldobtad a napomat.
    Egyébként meg figyelj egy apró részletre amire én figyelek te meg nem :). "amit gondolok Bandicoot barátunk lehet egyike azoknak" A lehet szócska. :) Egyszerűen épeszű magyarázatot nem találtam rá miután egy értelmes oldalt nem tudtál mutatni ahol érdemben részletezik miért a Denuvo a probléma :) Én meg nem is futottam ilyenbe.... Jó ötletnek tűnt, utána meg már csak ugratásból is. :) Végül is ma ráérek :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 14:48:58
  • Bandicoot
    #1419
    És egy kis steam,gog,origin (uplay perpill nincs fent de ott is van cucc), ps4 egyveleg csak mert 2 napot nem bírok ki tört játék nélkül, és kalóz f*sz vagyok.

    Csak tudnám hogy ez a kretén mikor fogja fel hogy a mikrolag micsoda és amiről ő ugat az mi,látványosan nem megy csak a köpködés továbbra. Jó szórakozást ehhez a fórumgyilkos idiótához, nem véletlenül döglődik a téma mikor ilyen értetlenkedő idióták irogatnak ide akik képtelenek felfogni amit leírnak egyesek csak fújják a saját baromságaikat majd mikor már mindenki röhög, elkezdenek keményen f*szozni meg a korral dobálózni. Jól bemutatkoztál nekünk,így tovább, hosszú életű lesz a fórumon.
  • Although
    #1418
    Hát nem vagyok népszerű tény :) De nem gondolom mindenki rajtam nevet :) Páran egész biztos rajtad. Vagy mindkettőnkön. :) De tudod mi a lényeg!!! Az AK-n denuvo és ezért a mai napig szar!!! Ezt véssük kőbe :) Figyelj tudom én szarsz rá műkődik jól fut vagy sem, csak denuvo ne legyen és másnap már le tud szedni. :) Azt hallottam, ha csinálsz egy vudu babát lehet működni fog. :)
  • Bandicoot
    #1417
    Rajtad röhög az egész fórum tegnap óta de nyomd csak a magasztos " Bandicoot barátunk" dumát hátha az majd eltakarja hogy akkor buta ostoba fröcsögőgép vagy aki azt sem képes felfogni hogy a mikrolagolás és a random érthetetlen fps dropoknak semmi köze nincs a gépigényhez sem beállításokhoz. És vagy annyira beteg hogy mikor már rég kussolni kéne és zárni a beszélgetést, még a témán kattogva beszülj egy rakás hozzászólást - amivel tovább erősíted a galamb státuszod.
    Majd mikor a fallout 5 is denuvo lesz és várod hogy legyen texture pakk -ami egyébként teljesítmény növelést szolgált jobb graf mellett nem mást- akkor is ekkora legyen az arc...:)

    Úgyse fogod befejezni nyomjad tovább kretén legalább már látjuk miféle vagy.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 14:26:57
  • Although
    #1416
    Ami inkább érdekes akárhány forumot olvassok az issues megoldási lehetőségeiről, legritkább esetben, tehát most nem gyalázkodás oldalakról beszélek hanem ha kérdésem van, akkor még egyszer se az jött válasznak az a szar denuvo az tehet mindenről. Mindegy is további jó szórakozást a denuvo ügy kapcsán, amit gondolok Bandicoot barátunk lehet egyike azoknak akik két napot se bírnak ki tört játék nélkül és most van bizony gyűlölet nem is akármilyen. :) Abban is biztos vagyok ünnepelni fog ha a denuvo tényleg feladja. Az már egy másik kérdés a minimum konfigok utána is pont ilyen specifikációk lesznek. véletlenül se kelljen magyarázkodni a cégnek. Meg rövidre lehet zárni a beszélgetést. De hát nem olvastad e a minimum konfigot, ejnye barátom de hát mi leírtuk a te géped meg kevés, oh de szomorú..
  • Although
    #1415
    Látod nem mindig sikerül :)
  • Although
    #1414
    Legalább olyan jó szembe menni mint nálad "optimalizáció jó volt lazán fullban elment gyenge vasakon is mikrolagok nélkül" Melyik moziba láttad ? :) Persze Az AK még mindig fos szar igaz már réges régen nem sőt én is gondolkodom rajta, de olyanokkal egyeztetve a neten akik értenek hozzá, egyöntetűen az jött le mára a videokártya a lényeg. :) Hiába van i5 mondjuk.
    Viszont borzasztó mert még mindig szar, mert rajta van a denuvo. Sőt az én Tomb raiderem se tudja a 40 fpst :) Mert denuvo van rajta :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 13:54:27
  • Bandicoot
    #1413
    Ez a tipikus esete a "Kérjük vigyázzanak egy őrült szembe megy a forgalommal - Hogyhogy egy??? MIND!!" viccnek.....
  • Kongy
    #1412
    Srác adatlapján találtam.
    "Hobby: Probálom kerülni az idiótákat :)"
  • Bandicoot
    #1411
    Azt se fogja fel amit ír az ember,de a személyeskedés és a korral dobálás az megy - kár hogy mindezzel a saját értelmi képességét tükrözi,jól bemutatkozott.
    És még 3 kommentet csak rá szült, folytatja-vergődik, tipikus...

    "Hülyékkel vitázni olyan, mint egy galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ő nyert. "
    Although lesz a mi kis galambunk.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 13:31:58
  • NEOreg3
    #1410
    God.Eater.2.Rage.Burst-CPY
  • Although
    #1409
    Azt, hogy ki fröcsög és gyalázkodik megint nem kell részletezni.
    Mindenesetre pár aranyköpésednek örülök, mint az AK ma is szar, az "optimalizáció jó volt lazán fullban elment gyenge vasakon is mikrolagok nélkül." gyenge vas meg a full az nagyon ott van. :) Végül is a végére feldobtad a napomat, :) Az volt a hülyeség, hogy bosszankodtam rajtad. :) Lehet egy kis 10-en éves gyerek vagy, szóval sorry :)
  • Although
    #1408
    2. Arkham Knight mostanában.
    1. "Az optimalizáció jó volt lazán fullban elment gyenge vasakon is mikrolagok nélkül."
    4. Tomb raiderem van, elég közepes gépem és nincs problémám denuvos. Jó nem 0 day vettem meg.
    Tényleg akarod folytatni ?

    Az AK-t követem mert meg akarom venni de nincs elég jó gépem hozzá, miután a cégek kicsit se törik magukat a portnál, és ez rosszabb lesz, jópár játéknál már a minimum a 4GB VRAN-os kártya az ajánlott az 8GB, nem cél a pc eladások növelése.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.22. 12:31:55
  • Although
    #1407
    Vicces tényleg tizenéves szinttel álltam le vitatkozni pedig megfogadtam nem teszem. :) Odaírtam az egyik hozzászólásba, hogy akkor tévedtem mert 2013 mint megjelenés élt bennem. Ez a különbség köztünk, én tételesen cáfolhatom az állításotokat, akár a hivatalos forum issues oldaláról is. :) Bennetek ennyi sincs. :)
  • Bandicoot
    #1406
    Tehát akkor még egyszer utoljára mert képtelen vagy felfogni:
    1. Mikrolagok /= Fps drop,szar teljesítmény. Elöbbit akármin állítasz a játékban nem oldódik meg. Utóbbi megoldódik ahogy az F4-ben is - kösz hogy idelinkelted engem bizonyítva ezzel is..
    2. A legutóbbi batman az AK. Amit ugyan az a fejlesztő követett el aki az AA-t és az AC-t. Ami történetesen ugyan azzal a motorral futott,sőt látványilag sincs ordító különbség. AA és AC tökéletes portok voltak hibátlanul futottak - denuvo nincs. AK megdöglött,visszahívták és javítani se tudták - denuvo van.
    3. Doom denuvo. Rengeteg embernél mikrolagol kezdetek óta (tehát nem a teljesítmény a gond,nem beállítás probléma). Lám midőn kivették a denuvo-t rengeteg embernél megszünt a mikrolag probléma.
    4. Az összes denuvo játéknál jelentkezik random embereknél géptől függetlenül a mikrolag probléma,nem kis számban.

    Nem,nem volt egy deka logikus érved sem ellenben egy nagy adag személyeskedésed na az volt, teljesítménybeli problémákat hoztál ide amiknek a színe java 1-1 beállítás kikapcsolásával/butításával megoldódik, nő a framerate. A mikrolagnak mindehhez köze sincs, ahogyan az érthetetlen fps dropoknak sem amik nem múlnak bármit állítasz a grafikán.
    Tényleg ennyi a téma. Ha gondolod folytasd (ami szerinted cáfolás de bárki olvassa majd csak felröhög,látványosan fingod ninss az egész témakörröl de a legjobb hogy mellveregetve linkelgetsz és cáfolsz - közben ezzel is csak bizonyítva hogy a fröcsögésen túl semmi közöd az egészhez) én rád több időt nem pazarlok, mintha egy hangyát tanítanék beszélni....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 12:26:59
  • Kongy
    #1405
    Már rég beégetted magad azzal, hogy azt mondtad a DAI idején nem volt denuvo, szóval kiderült, hogy olyan témában szakértesz, amihez fingod sincs.
  • Although
    #1404
    Hát ja :) szerintem aki egy kicsit használja a fejét és nem csak egy szimpla kis gyűlölködő, most épp denuvo, és eszébe jut nem is olyan régen, ha jól emlékszem a WB-nek az egyik Batman portját is vissza kellett hívnia, mert annyira szar lett. Nekem legalább van logikus érvem laikusként is, régi boxoknál nem volt ilyen gond bármilyen szar portot csináltak jól ment a pc-n. Ma ez nem így van, logikusan. De persze a visszahívott Batman is a Denuvo miatt volt szar. :)
  • Bandicoot
    #1403
    Azzal hogy megint idiótát csináltál magadból és napnál világosabb lett hogy közöd nincs a témához. Végülis ja.

    Jól megcáfoltál...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.22. 11:38:22
  • Although
    #1402
    Oké akkor itt befejeztük, tudod így egyszerűbb volt lezárni ezt.
  • Bandicoot
    #1401
    Nincs mit veszítenem nem fogod fel azt sem mi az a mikrolag. Folytasd a linkelést magadból csinálsz vele komplett idiótát - bár ez már tegnap megtörtént.:)