4498
  • Rayden02
    #1536
    xD hahaha
  • Although
    #1535
    Egyenlőre még nem tudják pontosan mennyire értékes amit találtak, remélik van benne érdemi információ a védelemről. Lehet ezért törték fel gyorsan nem tudom. Konkrétan nincs olyan a cikkben ami érdemleges. Újságíró látszik mindenki a denuvo ellen szurkol ennyi. ME:A megjelenésénél okosabbak leszünk.
  • Kaslerka #1534
    Sajnos töröm eléggé az angolt. Mi itt a lényeg? Feltörték az oldalt és "tudják", hogy működik a rendszer?
  • kjhun
    #1533
    Battlefield.1.REPACK-CPY

    Az előzménye #1525-nél.
  • grebber
    #1532
    Red Dead Redemption 2 PC verziója elég jól hangzik :)
  • Ironman2
    #1531
    Na akkor ennyi neki!
  • kjhun
    #1530
    A 440MB-os EXE-ben is ez van prezentációként?? A 24MB-os az SecuROM védett. Meg van egy APK is a fájlok közt. A kiszivárgott e-maileket már ne is említsem. :XD
  • Ironman2
    #1529
    Spoilerbe is rakhattad volna.D
  • Ainz
    #1528
    Pár érdekesség még.
  • Ainz
    #1527









    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2017.02.06. 00:01:43
  • Rodman6
    #1526
    A Resident Evil 7 grafikájáról a Silent Hill 2 jut eszembe, kívül ocsmány, belső tereken viszont elég jó. Bár ha a hardverigényeket összehasonítjuk azért nem annyival jobb.
  • kjhun
    #1525
    Nocsak:

    Nukes: 1. grp.req - 7hours
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    grp.req

    a nuke requested by the release group. Happens when a scene group releases something and realize it’s completely
    wrong, not working or simply bad, so they request a nuke.


    Hogy érthető legyen: CPY, mint releaser kérte rá a nuke-ot.

    Elvileg ezért:
    yes installer in fucked up(specifically the OriginSetup.ini) . just extract the game files from iso manually. all files are in "Setup" folder.

    the crack is working perfect here!
  • Myselor
    #1524
    egyértelmű volt a dice meg a pew pew pewből.nemtudom a titanfall hogy jutott eszükbe sokaknak a dice után :D de hát na .én megmondtam
  • Ironman2
    #1523
    Battlefield 1-CPY​
  • MarkBlade
    #1522
    Aki a bf1 re szavazott..nyerte meg.
  • jarlaxxe
    #1521
    bingó
  • Ironman2
    #1520
    Igazad van! El is felejtettem.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.05. 03:27:21
  • NEOreg3
    #1519
    A Mirrors Edge Catalyst is origines volt, miért lenne hirtelen olyan hűdenagy csoda, hogy feltörnek még egy origines játékot?
  • Ironman2
    #1518
    Az szép! Az meg Origines! Akkor most már se uplay,se steam,se origin nem áll útjába a denuvonak!
  • Rayden02
    #1517
    Szerintem Titanfall 2! :)

    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.02.05. 00:58:43
  • Myselor
    #1516
    bf1?:D
  • NEOreg3
    #1515
    újabb hint: Just roll the dice and pew-pew-pew the shit out of them!
  • Ironman2
    #1514
    Kikerült egy korai verzió (jan 18-i),amin még nem volt Denuvo,teljesen játszható volt,bár az animációk kicsit röhejesek voltak,de az eredetiben is olyanok.3DM,és ali213 is csinált rá egy cracket.(steamemu) Aztán jött a meglepi,hogy rá lehet tenni a legújabb verziókat is erre az alapra,így már ugyanazt a játékot nyomják törtben,mint eredetiben.Csak annyi hogy eredeti szerverekre nem lehet rámenni,de törtre igen,és localban is megy.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.04. 02:57:36
  • Ironman2
    #1513
    Mi van?
  • xido
    #1512
    "Pirates post Denuvo-free version of Conan Exiles after Funcom uploads the wrong build"
  • NEOreg3
    #1511
    aki nem bír várni a törésre, most csak 12 dollár a Total War: Warhammer és kaptok majd mellé még jó pár játékot
  • lammaer
    #1510
    "Hozzátette, egyébként is csak egy csapat járt eddig sikerrel"

    Ez igen, ez aztán az érvelés... végülis múlthéten hozzánk is csak egy rabló tört be, ettől még a biztonsági rendszerünk jó :D
  • etniez
    #1509
    Kellett valamit mondani, erre a semmitmondó bullshit-re futotta.
  • Although
    #1508
    Jobb lett volna ha csendbe marad, ennyi hülyeséget egy mondatban. Elég lett volna ha annyit mond dolgozunk a megoldáson.
  • Ironman2
    #1507
    Megjött a Denuvo válasza a Resident Evil 7 törésre
  • etniez
    #1506
    És mi a biznisz ebben a Microsoftnak? :D
    Pénzt tehet a piaci ellenfelei zsebébe kemény munkával? :D
  • alma2
    #1505
    Szerintem, nem lehet, valoszinu egy tobbszorosen banolt nick ketszazadik reinkarnacioja, akinek a beteg kis elmeje lathatoan egyre gyakrabban reagal rovidzarral, amikor nem tud mint kezdeni a valo vilaggal :)
    Valoban nem ide valo, bar igazabol sehova se valo emberke.
  • Although
    #1504
    Meglátjuk, szerintem a Capcom nem a legújabbat vette meg, gondolom azért tudták ilyen gyorsan megtörni. Miközben jó pár sokkal régebbi játék minta Dishonored 2 még nincs törve.
  • Ironman2
    #1503
    Gamestar cikk
  • msnforever2
    #1502
    Már 3 éve ezt mondják. És hány dx12 only játék van? 3? 4? Amúgy meg lehet, hogy a Vulkan lesz a standard, ami meg megy mindenen, még androidon is.
  • Danecay
    #1501
    Lehetne ezt kulturáltabban is nem? Egyrészt azért mert civilizált emberek vagyunk, másrészt hogyha azt akarod, hogy egy kicsit is komolyan vegyenek.
  • Palinko
    #1500
    Például az aki directx12-őt akar telepíteni, ami pár éven belül biztosan standard lesz nagyobb játékoknál és mondta az ms, hogy nem ad ki dx 12őt csak win10-re.
  • Danecay
    #1499
    Hát nem tudom, ez akkor játék és Denuvo verzió függő is lehet. Nekem igaz csak három Denuvo-s játékom van de egyiknél sem tapasztaltam még pl. az itt többször felhozott micro shuttering jelenséget, pedig nincs erőművem, sőt még csak középkategóriásnak sem mondanám, inkább alsó-középkategóriásnak mondanám a gépemet, viszont szemben ezzel olyan játéknál tapasztaltam ami nem használ Denuvo-t. A másik dolog a MOD-olhatatlanság. Az F1 2016-hoz ami szintén Denuvo védelmet használ és a mai napig nem került feltörésre, a RaceDepartment-ről szám szerint 278 kisebb-nagyobb módosítást lehet letölteni a pár kb-ostól a több száz MB-osig és lehet implementálni a játékba. Akkor most hogy van ez?
  • Ironman2
    #1498
    Az nembaj,mert úgyis terveztem megvenni ha jó lesz!
  • Rayden02
    #1497
    Conan Exiles Will Use Denuvo
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.01.29. 23:27:41