4498
  • vato loco
    #4255
    #4245:

    Nem törték fel most se, megkerülték. Nekiesett a média a Resident Evil Village Denuvo DRM-jének
    Utoljára szerkesztette: vato loco, 2021.07.17. 06:32:53
  • JonasSandor
    #4254
    18800 az kurva sok érte.
  • NEOreg3
    #4253
    Resident.Evil.Village.Animation.Fix-EMPRESS
  • Danecay
    #4252

    #4248 Egy normál játék esetén lehet erre alapozni, viszont egy évről évre megjelenő sorozat esetén, a játékosok általában mindig az aktuálissal akarnak játszani, nem pedig az előző évivel. 3/4 év múlva rendszerint már promózzák az aktuális részt, tele a Youtube mindenféle gameplay videóval, stb., az ember ilyenkor már az újra vágyik. Egy pl. GTA cím esetén nyugodtan várhat az ember egy akcióra, jó eséllyel jóval hamarabb meg tudja majd venni olcsóbban, mit ahogy egy újabb rész elkészülne belőle.
  • KiruHoshino
    #4251
    De a Fifákat az EA évente szarja elenyésző újítással. Azt nem venném ide. Ráadásul a legújabb darab ahogy olvastam előrelépés helyett inkább még hátra is lép egyet.
    Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2021.07.13. 10:35:30
  • robicarlos6
    #4250
    Nem bundleznak (egyszer volt egy nagyon jó ekorder csomagjuk humblen) de pl a fifák 1 év után 85%-ot szoktak kapni szóval lehet olcsó majd (igaz nem bundle ár de nem 21k)
  • KiruHoshino
    #4249
    Most, hogy a Codemasters már az EA tulajdona így nem valószinű. :D Ők szeretnek üldögélni az árakon. Persze nem annyira mint az Activision.
  • robicarlos6
    #4248
    Nem mintha szűkség volna a törésre amikor a codemasters játékokat rendszerint 3/4-1 éven belül a kukába rakjak azaz bundlezzák.
  • Danecay
    #4247
    Az szokott lenni, ezért sincs már törve vagy 2-3 éve.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2021.07.12. 19:11:02
  • JonasSandor
    #4246
    A forma 1 az denuvós?
  • Danecay
    #4245
    Azért elismerésre méltó a tudása ennek az EMPRESS névre hallgató illetőnek, vagy illetőknek. Egy dupla DRM-et feltörni, úgy hogy ezekből az egyik egy új verziós Denuvo... Nem a tett, hanem a tudás előtt tisztelgek, mindazonáltal, időnként azért én is behúzok, egy egy Denuvo-s címet illegálban :)
  • Kancsalborz
    #4244
    A DoDi féle rapack viszont tökéletes, ha valaki olyat akar, de amúgy az eredeti Empress -féle az ajánlott, arra tényleg közel 100%-os a "perfect" visszajelzés, hogy a sort folytassam. ;)
  • caps lock
    #4243
    A memória igénye elég nagy, a legalacsonyabb grafon is 3,5 gigát megeszik. De meg is látszik rajta, szerintem per pillanat nincs ennél szebb játék. Helyenként olyan valósághű hogy lúdbőrözöm tőle. Amúgy itt jelzem a kalózkodóknak, hogy NE töltésk le az elamigos féle repackot mert hibás. Nem fog elindulni. Skidrow viszont tökéletes.
  • Kancsalborz
    #4242
    Igen, ez vicces. Nálam is egy olyan gépen ami elméletileg nem tudná, max. beállításokon ( természetesen sugárkövetést kivéve) úgy fut mint kés a vajban.Egy "röccenés" se...
  • NEOreg3
    #4241
    á a denuvo nem rontja a teljesítményt... :)

    bár lehet nem feltétlen a denuvo hibája, hanem a capcom drm-é, amit a denuvo véd
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2021.07.10. 19:21:31
  • caps lock
    #4240
    No, lehet vámpírkodni.
  • scomcomputers
    #4239
    RE8....mingyájön....
    "The crack beta v4 fixes crashes and the capcom rdm is fixed no more micro stutters"
  • Kancsalborz
    #4238
    Te miről beszélsz ember ?
    A FitGirl egy Repack csapat.
    Aki meg feltörte a RE 8-at EMPRESS -"művésznéven" fut, es ő egy Orosz csaj...
    Róla beszélünk éppen.
    Legalább olvasd már el mire reagálsz.
  • Kongy
    #4237
    "Csaj"... :D Majd nyilván ha az a neve, hogy FitGirl egy csajról van szó. Bajszos kocka ez is kétségeid ne legyenek :D
  • Kancsalborz
    #4236
    Az lehet hogy Denuvo-t csak ő tud törni, tehát szakmailag ott van a szeren, de emberileg egy akkora nulla a csaj, mint kevesen itt a földön...XD
    Végigkövettem azt a "szappanoperát" ami a reddit-en ment eddig a napig, és tudnék mesélni...
    Olyan szinten bassza át és vezeti az orránál fogva - az allítólagosan szeretett -rajongótáborát, hogy azt tanítani kellene, és még jó sok lóvét is legombol róluk...
    Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg a karhatalom is beszervezte otthon, elég érdekes infók keringenek róla elég hihetően elmondva.

    De tiszteld ha akarod... ;)
  • caps lock
    #4235
    Hatalmas tisztelet neki. Lehet hogy nem szívjóságból teszi, de rajta kívül jelenleg senki sem tud denuvot törni.
  • Kongy
    #4234
    Azért az is jelzésértékű, hogy a Tony Hawk 1 + 2 remake-hez most jött egy Switch emus FitGirl Repack.. Ahelyett, hogy a PC-s verziót törnék ugye, csakhogy a Denuvo miatt nyilván nem tudják.
  • scomcomputers
    #4233
    De írja is,hogy miért....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "This game is using Deunvo V11 + Capcom Anti-Tamper v3. The first problem is that V11 has massive changes from v10 and then the capcom's DRM is integrated in the denuvo VM and one of its jobs is to verify the denuvo code integrity and its own on strategic places. If a check fails, this will result in a trigger into the game that can occur after ~10 minutes of gameplay or on certain scenes"

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2021.07.06. 10:36:57
  • NEOreg3
    #4232
    0xEMPRESS: RE8 beta testing starting soon

    hát azért nem 3 nap volt az
  • scomcomputers
    #4231
    Ingyenes a Control az epic-n, nem nagy szám játék,de akinek kell most ingyé az vigye: LINK !
  • ntex
    #4230
    Végre
  • NEOreg3
    #4229
    Mass_Effect_Legendary_Edition-FLT

    denuvo kiszedve a fejlesztők által
  • scomcomputers
    #4228
    Esetleg itt? LINK
  • Ironman2
    #4227
    Én pl keresem a Fable 3 játékot pc-re,Cd galaxisban találtam is egyet,de rohadt drágának tartom érte a 11 ezer ft-ot.Legjobb játék forever! Ennyi idő után ennyi lóvét elkérni érte,túlzás.Ha valaki tudna occsóbb helyet,akkor megköszönném.
    Így a Fable 4 előtt jó kis nosztalgia lenne.Kiváncsi leszek mit dobnak össze a Forza Horizon 4 készítői.
    Sajnos a Black and White-ért is a wirágbótba kellett mennem,azt sehol se találtam.
  • scomcomputers
    #4226
    "indie fost day1 feltörik"...azon nincs mit törni,mert nulla védelem van rajta....egy steamemu oszt mehet is...a days gone 1.02 is megy egy steamemu-val szóval ezzekel nem nagy ügy azért fossák őket folyamatosan kifelé..
    EMPRESS,meg ha megtámogatják egy kis USD-vel akkor melózik,ha nem akkor azt írja "nyasgem",nemrégen is volt hogy a közösség összedobott valami 1000 dodót neki, pár nap és kész is volt az RDR2.....

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2021.05.31. 15:12:12
  • Kancsalborz
    #4225
    Így ahogyan mondod. Ha nem is mindíg day0 jött , már az egójuk miatt is ezt is feltörte volna bármelyikük ha tudja azonnal, úgyhogy ez csak mellébeszélés szerintem is.
    Viszont a sok feltört "indie fost" ne sziggyad' olyan fasza "cuccokat" találok köztük mostanában, hogy a sok "prémium top" játék elbújhat mellettük a picsába...
    Most is kipróbáltam ezt a GRAVEN nevű RPG-retro-fantasy shooter-t, és akkorát szól ötletességeben, hangulatában meg játékélményben szerintem, hogy ha valamelyik AAA-s "nagyágyú" csinálja meg ugyanezt top grafikával, most versenyben szopkodná őket az összes "teszter", meg ezzel lenne tele a sajtó...
    Így ezeket faszául ki lehet próbálni mennyit érnek, különben jó eséllyel elsiklanék egy ilyen felett ha csak valami áruházban látnám a többi " indie szar" között.
    Meg is vettem, és jópár másik ilyen fasza címet találtam már, és jónéhány elhamarkodott vásárlástól kíméltem meg magam top és indie téren is, a crack-nek hála ... ;)
  • Kongy
    #4224
    Hát nem tudom, ez csak duma, mert régen bármilyen szar volt egy játék day0 jött sokszor a crack. A másik meg az, hogy azt a töménytelen mennyiségű okádék indie fost day1 feltörik, akkor nekem ne dumáljon senki sem a minőségről, meg hogy azért nincsen crack, mert a cracker csapatnak nem tetszik az adott játék XD Ez nonszensz.
  • scomcomputers
    #4223
    Igaz van arc nála,főleg azon derültem jót,mikor beolvasott a "repackereknek"...azok meg jól besértődtek..
  • Kancsalborz
    #4222
    Na kíváncsi vagyok, EMPRESS ugye azt mondta megjelenéskor hogy 3-nap alatt feltörné a Village-t egyébként, csak más dolga van, meg egyébként is szerinte az a játék "egy túlértékelt szar".
    Az lehet hogy ő egy jó "szaki", de az arca is elég nagy szokott lenni...
    Majd akkor most liderül tényeg három nap lesz -e...XD
  • scomcomputers
    #4221
    Má megijedtem ,amúgy iszol te rendesen mostanában...
  • NEOreg3
    #4220
    akkor az :D
  • Ironman2
    #4219
    Nem a nyolc? :))
  • NEOreg3
    #4218
    Yakuza.Like.A.Dragon.READNFO-EMPRESS

    következő elvileg Resident Evil 7 lesz
  • Ironman2
    #4217
    Az Among US meg az Epicen ingyenes!
  • Ironman2
    #4216
    Little Nightmares első része ingyenes a steamen!!!!

    https://store.steampowered.com/app/424840/Little_Nightmares/

    Május 30-ig szól az ajánlat,és a mienk lehet örökre a játék,ha behúzzuk a fiókunkba!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.05.28. 20:32:38