4498
  • NEOreg3
    #2134
    Titanfall.2-CODEX
  • Myselor
    #2133
    ja meg is tették már nem?xd
  • zola2000
    #2132
    Egy ilyen biztonsági rést könnyen foltozhatnak...
  • scomcomputers
    #2131
    Miért...végül is nem "töri" fel,csak generál hozzá egy "eredeti" denuvo licensz-et ..... szerintem ez nagyon nagy ötlet volt a Steampunks-tól,minek szarakodni a denuvo-val inkább b@sszuk át....

    ".......a real Denuvo license generator with untouched game executable......."

    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2017.07.13. 08:44:40
  • Myselor
    #2130
    na ja.az utolsó magyarázkodásuk is szánalmas volt.eddig tartott elbuktak kész vége ezen nincs mit szépíteni :) kíváncsi vagyok mi lesz majd ez után
  • Palinko
    #2129
    Szerintem akinek van egy kis esze már hónapokkal ezelőtt elküldte az önéletrajzát pár céghez.
  • Myselor
    #2128
    a denuvosok meg csak kussolnak.vicces :D
  • kjhun
    #2127
    Aki eddig csak várt, várt. Végre, lehet rúgni a bőrt:

    FIFA.17-STEAMPUNKS
  • KiruHoshino
    #2126
    Remek. Az első játékukat sem fejezték be (Early Acces), de már újabb hasonló szart csinálnak. GG a teamnek...
  • Rayden02
    #2125
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már elkezdtek még egy bugahalmazt fejleszteni! :D
    City Bus Simulator:Berlin
  • NEOreg3
    #2124
    Tekken7.Update2.Crack.V3.by.BALDMAN
  • akyyy
    #2123
    igen? én még nem láttam sehol :O

    basszus tényleg... áhh.
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2017.07.06. 12:49:29
  • NEOreg3
    #2122
    Prey.v1.04.Crack.V3.by.BALDMAN
  • Kongy
    #2121
    Teljesen korrekt volt a 4, a Judgment-hez képest mindenképp pozitív csalódás. Vicces, de nekem a széria csúcsa a 3. rész, nem értem miért mindenki a 2-t isteníti, még az első rész is jobban tetszett.
  • Myselor
    #2120
    ez a baj hogy kb az első 2rész jó utána lefele ível és a 4re már szerintem senki nem mondta hogy jó de olvass utána
  • Zs0lt1
    #2119
    A Wildlands csak coop esetében online!
  • Lokker
    #2118
    GoW4-el mi a baj? Én csak az első részével játszottam, az nagyon jó volt. Meg a könyveket olvastam és szerintem a történet se rossz.
  • KiruHoshino
    #2117
    A Train Sim World már törve van. Kevés a tartalom benne és nagyon optimalizálatlan.
  • Orbancapitan
    #2116
    a for honor a nfs only online tehát nem lesz crackelve.
  • akyyy
    #2115
    én train sim word-öt várom. sajnos elég sok negativ kritika érte, igy nem venném meg (komolyan 1 vonat meg 1 pálya, ennyi pénzért , ) de kipróbálnám azért, viszont denuvós. vonat szimulátor, csak offline, denuvos, és még nincs feltölrve :\
  • Myselor
    #2114
    for honor wildlands titanfall 2 ezek mind online az utóbbiban van egy kis single de a másik kettőtől mit akarsz?lol a többi meg rakás szart nem ér kivéve a forza de abból már régen van törés
  • joskavssonny
    #2113
    For Honor, Tom Clancy Wildlans, FIFA 16, 17, Need For Speed, Titanfall 2, Gears of War 4, Forza Horizon 3 mikor jönnek?
  • grebber
    #2112
    Pedig BF1 single az eddigiekhez képest magasan a legjobb a Bad Company 2 óta
  • Danecay
    #2111
    Én is kipróbáltam a Single-t, kíváncsi voltam milyen lehet, amúgy sem nagyon volt piacon az elmúlt jó pár évben VH-s játék, nemhogy 1. VH-s. Még az első, tankos küldetésből kiléptem, igaz más okból kifolyólag, de az amennyit játszottam vele akkor éppen elég volt ahhoz, hogy az óta se vegyem elő egyszer sem. Ezek szerint helytálló volt az előítéletem és a gyanúm a Single kampány folytatását illetően. Na, ezért gáz, hogy az utóbbi években az a jellemző, hogy nincs DEMO.
  • Kandurex
    #2110
    még jó, hogy egy percig nem hittem el a single történetet, így ki se próbáltam...

    ...és van egy gyanúm az új Battlefront játék miatt is
  • Prof William
    #2109
    Én valami jobb Modern Warfare I. VH kampányra számítottam de siralmas volt. Két kampány után töröltem is az egészet. Amikor egy török erődöt kellett elfoglalni és az volt az "elfoglalás" hogy mindenkit lelőttünk a főtéren, majd oda kellett állni zászló mellé, amíg az átvált mi színünkre... És mindezt SINGLE -ban... Na ott hagytam abba az egészet.
  • NEOreg3
    #2108
    arra bőven jó lehet a már létező warez verza

    én megvettem day1 és letoltam a single-t is, de inkább bele se rakták volna
  • rage
    #2107
    A single kampány miatt kérdem.
  • Lokker
    #2106
    Ha tartalmaznak single player tartalmat is a patchek lehet fogják, de mivel multizni nem tudsz vele így nem hiszem.
  • rage
    #2105
    Hello!

    Olvastam, hogy a CPY már a BF1-et is feltörte.
    Azt szeretném kérdezni, hogy csak az alap verziót csinálták meg, vagy frissítik néha az új patchekhez is?
    Köszönöm!
  • Kandurex
    #2104
    Szerintem közepes volt. Nem rossz, de nem is jó.
  • Prof William
    #2103
    Akkor remélem a Titanfall 2 is jön hamarosan.Sok jót hallottam az egyjátékos kampányáról.
  • Myselor
    #2102
    kb.talán kimaradt 1-2 még de lassan mind törve lesz ja már csak idő kérdése és végeznek mindegyikkel. a denuvo elbukott.
  • trabantos82
    #2101
    Most akkor elvileg az összes Denuvo-s cím törve van, ami offline is játszható?
  • Rayden02
    #2100
    Azért ez kemény! :D
  • Kandurex
    #2099
    Leszedtem PC-re,.... az első boss után törlés, és behúztam PS Pro-ra.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.07.04. 18:35:59
  • NEOreg3
    #2098
    NieR.Automata.CRACKFIX-CPY
  • NEOreg3
    #2097
    UNRAVEL-STEAMPUNKS
  • Lokker
    #2096
    Most UPW vagy UWP? :)
  • NEOreg3
    #2095
    nem tud túljutni az Arxan védelmen