4498
  • darkSectorxxx #2294
    Ti jártatok jobban. :D
  • Lacc 88
    #2293
    Én megvettem a TW Warhammer 2-őt és ahogy meghozta a futár 2 óra múlva már törve volt :D Reméltem, hogy itt is összejön de egyelőre ez van. Játékra költendő keretem már kimaxoltam idénre.

  • Vincentcloud
    #2292
    Inkább játszál vele ha megvetted ne kárörvendj
  • darkSectorxxx #2291
    Soha nem fogják. :})
  • Kongy
    #2290
    Na úgy tűnik a Shadow of War eddig kifogott a csapatokon.. remélem, hogy pár nap és feltörik.
  • msnforever2
    #2289
    Ha-ha, ja persze :D
  • lammaer
    #2288
    Biztos a kislányának kellett... :)
  • msnforever2
    #2287
    32 éves férfi megvette a Princess Maker 3-at!
  • Kaslerka #2286
    Ez egy sokkal érdekesebb része az NFO-nak... :) Próbálják megzavarni a Crackereket. :)

    What is going on EA/Denuvo ?
    █ ██ Fifa Demo : denuvo v4.5
    ██ █ Fifa Release : denuvo v4.6
    █ ██ Fifa Title Update 1 : denuvo v4.6
    ██ █ Fifa Title Update 2 : denuvo v4.5
  • kjhun
    #2285
    Kontráztak rá egyet:

    FIFA.18.TITLE.UPDATE.2.MULTI12.READNFO-STEAMPUNKS

    Ha, jól sejtem ez a olvasd el része, az NFO-nak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    We decided to release a full new clean and working Fifa 18 multi 12
    including official languages and latest title update.
    We will then be able to update in a clean way Fifa 18 and not a
    mix between different versions and region locked languages.
  • Although
    #2284
    Elkövettek egy hibát, nyugaton már nem éppen élelmesek az emberek. Nem gondolták rá ha kiadnak egy demot egy játékhoz azzal a megoldó kulcsot is kiadják. Ha nem történt volna meg lehet a mai napig nem törik fel. Reméljük kitalálnak megmint valamit és nem lesznek ennyire hülyék.
  • NEOreg3
    #2283
    MONOPOLY.PLUS-STEAMPUNKS
  • NEOreg3
    #2282
    F1.2017.UPDATE.1.7-CPY
  • Ironman2
    #2281
    Gondolom már korábban meg volt véve hozzájuk a védelem.Fifa meg olyan játék hogy azt úgyis megfogja venni akinek kell,nem kell tartani az EA-nak hogy legatyásodik emiatt.
  • NEOreg3
    #2280
    sose tartották feltörhetetlennek, csak nehezen feltörhetőnek
  • Danecay
    #2279
    "akinek van egy kis esze az tudta, hogy feltörhetetlen védelem nincs."
    Akinek van egy kis esze az azt is tudja, hogy milyen hiteles utólag bölcsnek lenni, nem ? :)
  • Ainz
    #2278
    Igazából meg se kellett volna nyitni.. akinek van egy kis esze az tudta, hogy feltörhetetlen védelem nincs.
  • NEOreg3
    #2277
    akkor lassan zárható a topik, lassan nincs miről beszélni, zsinórban ez a második day1 törés

    better luck next time publishers
  • zsozso29
    #2276
    FIFA.18-STEAMPUNKS
  • Ironman2
    #2275
    Az meg ugye ésszerűtlen,mint pl a Sim Citynél is volt.Szétkapcsolt a net,akkor kilépett a játékból.Egyébként én is nulla nap vettem meg a Sim Cityt,hibás is volt az indulás anno,emlékszem rá.Nem is lehetett játszani vele,mert folyton lehaltak a szerverek,akkora roham volt.Ráadásul féláron kapta meg Magyarország is induláskor,azért csaptam le rá.Utána kárpótolt minket az EA,5 játékukat választhattuk ingyen egy listából.Szép nevek voltak,Dead Space 1,3,Crysis3 meg a Mirrors Edge,mind meglett ingyen nekem.
  • Danecay
    #2274
    Nem értek hozzá csak a józannak gondolt gondolkodás mondatja velem :) Gondolom a DENUVO egy úgymond koncepcióra épül ami eleinte elég hatásosnak is tűnt, ki is tartott egyes játékoknál jó ideig, viszont közben a crackerek egyre inkább kiismerték, ilyen olyan úton feltörték, megkerülték, amit foldozgattak is a DENUVO készítői, de ettől függetlenül egyre gyakrabban kerültek megtörésre a védelmet használó játékot, míg eljutottunk odáig, hogy igazából már csak elhatározás kérdése, hogy feltörnek e egy DENUVO védelmet használó játékot vagy sem, ugyanúgy mint ahogyan az bármelyik védelem feltörésénél van. Annyi előnye van a többi védelemmel szemben, hogy még mindig az a pár "csapat" tudja csak törni akik az utolsó címekkel is előrukkoltak, nem pedig az utolsó NoName is.
    Úgy gondolom, hogy ez a koncepció megbukott, ahhoz, hogy ismét történjen valami, egy másik új koncepcióval kellene előrukkolni, azt viszont nem gondolom, hogy egy verziószámváltással fogják megtenni, Még amennyiben ha maga a Denuvo Software Solutions GmbH emberei rukkolnának elő valamilyen újabb huncut védelemmel, én az már valószínűleg nem Denuvo-nak keresztelném, úgy mint ahogy nem is ennek a cégnek a nevén futtatnám. Egy fejlesztő vagy kiadó számára is sokkal impozánsabb egy új Anti-Tamper név a piacon, mint a Denuvonak, az Isten tudja hanyadik verziója ami az ígéretek szerint most már tényleg tuti lesz :)
  • ntex
    #2273
    Vagy egyszerűen nem tudnak rá magyarázatot adni. Viszont beigazolódik az a mondás hogy nem létezik feltörhetetlen védelem. Csak azok a játékok vannak 100% védve amiknek állandó net kapcsolat kell. Bár ugye a Sim City-nél is volt valami félig meddig működő megoldás a megkerülésére ha jól emlékszem, aztán később bele is rakták az offline játékot.
  • trabantos82
    #2272
    "vagy valamit még nagyon tartogatnak?"

    Én is ettől tartok... Addig amíg a nagy kiadók öntik belefelé a pénzt, addig nem hiszem, hogy bukott dolognak tekinthető. Elképzelhető, hogy valami, nagy dobásra készülnek. Ez a nagy hallgatás is gyanús..
  • Ironman2
    #2271
    Sógorok nem vallják be hogy "uraim megbuktunk".Majd akkor ha mindenki eláll a védelemtől.Egyébként mi értelme van ennek már? 0day feltörik a denuvos játékokat?

    szerk:vagy valamit még nagyon tartogatnak?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.09.29. 11:15:27
  • Prof William
    #2270
    Az elsőt majdnem egy évig nem tudták feltörni. Ennyit tesz a gyakorlat. De mindegy mert ezt mindenképpen vásárlósnak tervezem. Az első rész is megvan eredetiben. :)
  • scomcomputers
    #2269
    A "STEAMPUNKS" féle emulátor minden denuvoshoz jó......
  • Lacc 88
    #2268
    Ma hozta a futár és már törve is van :D Beszarás
  • zsozso29
    #2267
    TOTAL.WAR.WARHAMMER.II-STEAMPUNKS
  • trabantos82
    #2266
    SNES-en én is sokat toltam az első részt.:)
    Aztán a 2. része csak N64-re jelent meg Killer Instinct Gold címen, A névváltoztatást azóta se értem igazán, mert gyakorlatilag teljesen azonos volt a játéktermi KI2-vel. Néztem összehasonlító videókat is az arcade KI2-ről és a N64-es KI Gold-ról. Lényegében csak több átvezető animáció van az arcade változatban, meg a hátterek picit talán kidolgozottabbak, de amúgy egy és ugyanaz a két játék.

  • trabantos82
    #2265
    Én ezt az új Killert kipróbáltam még régebben. Windows Store-ról le lehetett tölteni ingyenesen, de csak 1db játszható karaktert kaptál hozzá..

    Nagyon jó játék. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a verekedős játékokat. Elég komoly kombókat lehet ebben is tolni, mint a klasszikus részekben..
  • ntex
    #2264
    Annak a klasszikus KI-nek azért teljesen más feelingje van mint a mostaniaknak :) Emlékszem, gyerekkoromban csak emiatt a játék miatt jártunk kikölcsönözni SNES-t meg a Killer Instinct-et, hogy toljuk alkalomadtán :)
  • Ironman2
    #2263
    Na ezért kell a Denuvo!!
  • Kadarhun
    #2262
    ááá le is jött...... ki is próbálom az arcade jojal....
  • Kadarhun
    #2261
    (1996) /2000) imádtuk! a kocsmában vol egy gép... Nintedno felírattal. azt sem tudtuk mi az... :) sorba kelettt állni hogy csak nézdhesd aki nyomja----- akkoriban ez kurva jó volt!
  • Kadarhun
    #2260
    Királyság van!!!! Killer.Instinct-CODEX
  • Lokker
    #2259
    Ezt a dumát te jó ég. :D Ha valaki jó a szakmájában akkor mindig lesz munkája és meg is fogják fizetni. Ja hogy dolgozni már senki se akar. :D
  • jarlaxxe
    #2258
  • NEOreg3
    #2257
    a Call of Duty WW2 pl fele olyan drága náluk
  • zola2000
    #2256
    erről már hallottam ... tényleg, az oroszoknál mennyibe is kerül egy új 60eurós AAA játék?
  • Danecay
    #2255
    Nagyjából én is így vagyok ezzel a dologgal, de nem vagyunk egyformák, látod vannak akik 30-40 ezreket is kiadnak egy gyűjtői vagy Ultimate editionért.
    Szerintem a kiadóknak több bevételük lenne ha pl ilyen magyarország szintű helyeken fizetésarányosan olcsóbb lenne egy játék.
    Létezik ilyen ,csak sajnos Ebbe Magyarország nem tartozik bele míg pl. az oroszok már igen.