4498
  • Lokker
    #2414
    Ismerek egy módszert amivel azonnal megszerezheted. :))
  • Myselor
    #2413
    igen mert?:)
  • trabantos82
    #2412
    Én is várom a Sonicot. Mondjuk komolyabb összeget nem biztos hogy belefektetnék.
  • Lokker
    #2411
    nagyon várod?
  • NEOreg3
    #2410
    TRANSROAD: USA fully cracked by ALI213
  • Myselor
    #2409
    pedig ezt várom.nemtudom mi lehet már vele
  • trabantos82
    #2408
    Az új Sonic-al is nehezen boldogulhatnak.. Nov 7-én jelent meg és még mindig nincs törve.
  • grebber
    #2407
    Agents of Mayhem - eltávolították belőle a Denuvót
  • NEOreg3
    #2406
    nincs hozzá
  • trabantos82
    #2405
    Ez nem teljesen denuvo-hoz kapcsolódik, de a Forza Motorsport 7-hez nincs esetleg valami bypass szerű megoldás? Úgy tudom, hogy a Gears of War 4-hez nemrég jött ki valami okosság, az is szintén UWP-s játék.
  • msnforever2
    #2404
    Szóval vagy multi lesz egy játék és ebből kifolyólag tele lesz csíterekkel, vagy olyan lesz a játék h nem lesz értelme csítet venni hozzá mert legálisan pay-to-win rendszerű lesz.
    Vagy ha single player akkor játszhatatlanul szaggatni fog.
    Szép jövő.
  • Myselor
    #2403
    ahha értem.köszi:)
  • jarlaxxe
    #2402
    Csak annyi, hogy a sok okostojás temette a denuvot erre a sógorok berágtak és tettek egy védelmet még a denuvora is igy újra indul a szopóroller warezosoknak de mint minden ez is fel lesz törve csak idö kérdése.
  • Myselor
    #2401
    valaki mondja már el mi lett más most az AC:O-nél mert nem értem.eddig nemvotl gond most mi történt hirtelen?:)
  • darkSectorxxx #2400
    Ez nem értem, 1-3 hónap feltehetőleg mire lesz warez? :)
    És ez későbbi játékoknál még több lesz?
    Itt valami kombinált védelem van?
  • Although
    #2399
    Ne aggódj nem fogja 1-3 hónap míg feltörik ahogy egy hozzáértő ismerős mondta és ez még lesz rosszabb is.
  • Although
    #2398
    Az is egy lehetőség, hogy minőségi solo játékot csak konzolra hoznak ki, majd amikor szarrá keresték rajta magukat, keresünk még egy keveset kiadják PC-re is. Nem én fogom megszívni mert nekem nem lényeg a csili-vili game. Jó lesz a Tourment meg a Pillars is. És még fizetek is érte az A kategória film szerű élményt meg eltüntetném a pc-ről végleg, majd évek múlva kiadni.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.11.09. 22:24:16
  • darkSectorxxx #2397
    Aco nem akarja megadni magát?
  • Although
    #2396
    Nem mi fogunk jól járni de azt is megértem aki pénzt öl bele és meg akarja védeni. Én is ezt csinálnám és fél évig leszarnám a siránkozókat. Majd ha bejött a pénzem levenném.
  • Although
    #2395
    Így van. A védelmet is becsomagolták és ahogy látom 64bites kulcson is hetekig tart kódtörővel visszafejteni. Pont ez a lényeg. Igen sajnos a ruszkik miatt most teljesítmény igényes lesz a védelem is és egyre durvábban. Nem az a cél, hogy egy sokba nagyon sokba kerülő fejlesztéssel ingyen játssz. Vagy ez vagy mindent visznek a multi irányába. Egyik rosszabb lehetőség mint a másik de ezt érdemlik a tolvajok. Végül az lesz amit az EA is csinál kiadnak egy gagyi solo játékot multi tartalommal és csak a multit fejlesztik?
    Edit: Nem bonyolult ez el lehet kezdeni versenyezni ezen, hány biten és mennyi ideig tart visszafejteni.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.11.09. 22:13:28
  • NEOreg3
    #2394
    "349 In-Game"

    még jó, hogy nem lophatják el a csúnya kalózok, így bankot fognak robbantani
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2017.11.09. 19:27:52
  • Rayden02
    #2393
    TransRoad: USA is Denuvo-t használ..


    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.11.09. 18:44:58
  • Was
    #2392
    Persze ha minden "jöttment" fel tudná törni a védelmeket, akkor ott nem működne ez a zsarolásos dolog.
    Itt most egy kicsit speciálisabb a helyzet, mert megint trükköztek egyet a védelmen.
  • Was
    #2391
    A zsarolóvírusok fejlesztői sincsenek börtönben, pedig azokkal is kapcsolatba lehet lépni, ha fizetni akarsz a titkosító kulcsért. Küldenek bizonyítékot emailben, elküldik a kulcsot is ha megkapják a pénzt (bitcoin). Van amelyiknek még "helpdesk"-je is van és technikai támogatást is nyújtanak a visszaállításhoz.
    Szóval az anonimitást meg lehet oldani.
    Nem azt mondom, hogy itt is biztosan így van, de ez esetben kb. így képzelném a dolgot: elküldik a feltört fájlokat meg a bitcoinos fizetéshez az adatokat.
  • NEOreg3
    #2390
    igen, meg a pénzen kívül 1 hetes nyaralást is kaptak a Ubisofttól Disneylandbe...

    már rég a börtönben ülne az összes cracker, ha ilyen könnyedén kapcsolatba lehetne lépni velük
  • trabantos82
    #2389
    Az sincs kizárva.. Ebben az elk..vult világban már minden csak a pénz körül forog. A hackerek sem a régiek már.
  • msnforever2
    #2388
    Nyilván nem ugyanaz, ezt én se vitatom. De nekem pl. már nem érne meg 15-20 ezer forintot az h csinálhassam is ne csak nézzem
  • Danecay
    #2387
    Értem, a megvalósítás illetően akár igazad is lehet, hiszen valóban a CoD-okra jellemző játékmenet az amit leírtál, de továbbra is tartom, hogy mégsem ugyanaz végignézni vagy végigtekerni mint végigjátszani. Ebből persze ne csináljunk vitát, Neked ennyi elég, OK!
  • msnforever2
    #2386
    egy csőFPS esetében aminek a fele "játékideje" átvezető animáció, bizony kielégítő lehet egy youtube végigjátszás végignézése (végigtekerése). főleg mivel a játékmenetben 10 éve nincs változás, juss el a checkpointig, amíg el nem jutsz odáig, végtelen enemy fog jönni. vagy az autósüldösések (vagy tank, repülő), full scriptelve, úgyis ugyanazok történnének velem is.
  • Rayden02
    #2385
  • grebber
    #2384
    Igen csak ez lehet lol
  • Was
    #2383
    Vagy inkább kaptak egy bizonyos összeget, hogy még tartsák vissza a törést..
  • trabantos82
    #2382
    Sziasztok!
    Ti sem tudtok valami hírt az AC Origins törésről? Több helyen is figyelem, de sehol semmi... Úgy látszik ezzel megint rendesen feladták a leckét a crackereknek.
  • Kadarhun
    #2381
    Call.of.Duty.WWII-RELOADED
  • Danecay
    #2380
    A Youtubeos dologra gondoltam. Hát amennyiben neked ugyanazt az élményt nyújtja az, hogy végignézed, hogy más hogy játsza végig a játékot, mint ha Te magad játszanál vele akkor Te egy szerencsés ember vagy :) Így neked nem törhet borsot az orrod alá a Denuvo, mindig lesz valaki aki megveszi a játékot és feltolja a végigjátszását valamilyen videómegosztóra :)
  • msnforever2
    #2379
    melyik részét gondoltad poénnak? mert egyik sem volt az. a játékmenetben nincs semmi újdonság vagy érdekes, olyan mint az elmúlt 10 évben a codok. szóval a single player az gyakorlatilag csak az átvezető mozik és animációk összessége, azokat meg meg tudom nézni yt-n is, bár nem a legjobb minőség még fullHD-ban se.
    a multi meg nem érdekel.
    ja és ha yt-n nézem akkor át tudom tekerni az unalmas részeket is.

    bónusz még h nem foglal helyet, nem kell hozzá jó gép, nem kell várni a telepítéssel, fekve is tudom nézni mobilról vagy tabletről is akár.
    Utoljára szerkesztette: msnforever2, 2017.11.06. 17:41:45
  • Danecay
    #2378
    Gondolom azért ezt poén volt :)
  • msnforever2
    #2377
    köszi az infót. akkor majd talán egyszer kikölcsönzöm. annyira amúgy se érdekel, meg yt-n végig is néztem már :D
  • Danecay
    #2376
    Pedig ha a virágboltban vásárolok mindig ezeket a repack-okat preferálom. A FitGirl féle nincs 28GB, a normál pedig több mint 40GB.
  • NEOreg3
    #2375
    Corepack vagy Fitgirl, viszont ezeket tilos feltenni az n betűs magyar webáruházba, ezért nem találod ott :)