4498
  • Danecay
    #2374
    Tájékozatlan vagy! Van! :)
  • msnforever2
    #2373
    Már megint ezen pörögtök h ki miért nem vesz és mennyiért?
    Inkább azt mondjátok mikor lesz wirágbolti verzió az új codból.
  • darkSectorxxx #2372
    Valóban, kapnak egy bizonyos darabot ebből, de az nem ugyanaz, hiszen azt mire szétosszák, olyan is kap, aki szart csinál, meg olyan is aki vért izzad.
  • TomStorm
    #2371
    Sokan nem is sejtik,hogy akik veszik az új PC Hardvert+kiegészítőket az alapból támogatja a kiadókat és azt sem,hogy ott van az Off topic az ilyen témákra
  • Although
    #2370
    Jó fej vagy te :) Ne foglalkozz azzal akik köpködnek rád ez egy ilyen világ :)
  • darkSectorxxx #2369
    Az elején a warezra érted...után kérdőjelet akartam tenni, de gondolom arra írtad. :)
  • darkSectorxxx #2368
    Warez-ra érted, hát sajnos nagyon necces, én pár játékkal próbálkoztam mostanság és nem igazán megy, utána steam-en meg sitty-sutty.
  • Vincentcloud
    #2367
    Nekem nem nagyon rémlik, de lehet nem futottam bele olyanba, bár manapság már nincsennek fent addig a gépemen hogy ilyenek előjöjjenek
  • darkSectorxxx #2366
    Most arról van szó, ami nem vesz játékot, nem a teljes ár a lényeg.
    Vagyis aki warezol és pénzt csak gépre költ.

    Az összeg csak példa volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.03. 15:40:06
  • grebber
    #2365
    Ez a kurva játékvásárlás olyan döntés ,hogy most éppen akarok-e enni egy fagyit vagy sem.
    Ez szimplán egy elvi kérdés akarsz-e venni mikor mennyiért... Aki akar úgyis vesz azt hogy milyen áron ő dönti el.
  • darkSectorxxx #2364
    Mondok egy példát.
    Ha 100k-ért veszel éppen egy hardvert, akkor ott ne mondja senki, hogy 7-9k vagy mennyi nincs egy ACO-ra, vagy nem lehet lefaragni a kártya árát úgy hogy játékra is jusson. :D
    Csak ugye ilyenek az emberek, én is ilyen voltam, és még néha vagyok, sok játékot nem nagyon tud értékelni.
    Egy vga-t használsz évekig kb, míg egy játék bármilyen minőségi, csak az lesz benned, hogy egy játék, mi bugos? 10 óra? mi?
    akkor jo a warez. :)

    Persze oké meg egy 1.5 órás filmet br lemezen 7-9ezrekért megvenni vagy 5-6 ezerért kb azt én sem nagyon tartom ésszerűnek, vagy furcsa, nem veszem meg....vannak ilyenek, a br film biznisz szerintem nem is megy annyira. stream, meg mozi lesz a jövő, vagy már az.
    Dehát ez az ára. Dolgoztak vele, ez van. :)
  • darkSectorxxx #2363
    Jó, nem turkálunk senki zsebbe, meg nem is kell elszámolni.
    De olyan nem létezik, hogy nincs pénzem, mert vennem kell vga-t meg ramot.

    Hanem nincs pénzem játékra, mert másra költöm. :)

    Saját magamról tudom, hogy amire akarok pénzt, arra érdekes mindig tudok gyűjteni. :D
    Amire nem akarok költeni, arra meg hajlamos lennék én is ezt a kifogást keresni.
  • trabantos82
    #2362
    Azért nem vagyok annyira tele lóvéval sajnos :), valóban már régóta gyűjtök egy erős kategóriájú kártyára, bár a mostani árakat elnézve azt hiszem egy 1060 is bőven megfelelne az igényeimnek, sőt az sem éppen olcsó kategória..
    Jelenleg még jól elvagyok a GTX960-ammal, amúgy szoktam venni is játékokat (még jó hogy;) ), de inkább a régebbiek közül és inkább azokat szoktam amikkel jó multizni is. Legutóbb az MK Arcade Kollectiont vettem meg akciósan. Olcsó volt és jó móka vele multiban játszani mások ellen, na meg amúgy is kedvelem az ilyen retró cuccokat.




    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2017.11.03. 11:43:00
  • darkSectorxxx #2361
    Én azt mondtam, hogy rosszabbul, nem azt, hogy az eredeti tökéletes, csak egymáshoz képest nézve rosszabb. :)

    Legalább is amit én tapasztaltam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.03. 09:04:42
  • Vincentcloud
    #2360
    de a többi részével egyet kell hogy értsek
  • Vincentcloud
    #2359
    Nem mintha az eredeti játékok olyan jól futnának minden gépen
  • darkSectorxxx #2358
    Ha mindenki sájnálná a pénzt a játékra, nem lenne értelme pc-t fejleszteni és nem lenne mit warezolni, így is szar a helyzet. :)

    Persze ettől még bárki csinálhat bármit, csak ez az inkább vga-ra költök, pont erről van szó....

    Van lóvé, van ott zsé, csak máshová megy.
    Szóval a warez nem a pénz hiánya okozza, hanem mert nem veszik semmibe a játékokat, van ingyen, akkor minek vegyük meg ugye.

    Amúgy annyit elmondok, hogy én tapasztalom azt, hogy warezban sokkal szarabbul mennek a tört játékok sok esetben, vagyis amikor sírnak sokan hogy szar optimalizálás meg ilyenek, meg kifagy, akkor az a törés miatt van sok esetben. Vannak törések, amik többféle rendszeren eltérő módon mennek, működnek. :)

    Szóval nincs baj, csak az alap felvetés, az volt, hogy azért megy a warez mert nincs pénz....
    Hogyne lenne. :)
  • darkSectorxxx #2357
    Ezt értjük, erről van szó, inkább arra költesz 150k-t, mikor én a 40k-s vga val játszom fullhdban vígan és a maradékból veszek játékokat, amiket támogatok.

    Nem szemétkedésből, de kifizetve azt, ami miatt te vagy más megtehetitek hogy nem veszitek meg.
  • KiruHoshino
    #2356
    Én ezt értem, de tegyük fel ha én is beneveznék egy kis gépújításba akkor szeretnék úgy bővíteni, hogy a következő 2-4 évben már ne keljen. És ha sajnos 150k-ba kerül egy ilyen kártya akkor Inkább arra költök én is. Ráadásul most egy kártya se olcsó hála a bitbányászatnak.
    Utoljára szerkesztette: KiruHoshino, 2017.11.02. 22:02:40
  • darkSectorxxx #2355
    Csak most arra gondolt Jarlaxxe, aki több százezreket fejleszt a gépén, az megint más, mint az ha van egy régi olcsó géped, aztán amúgy nincs sem kereseted, senem kapsz pénzt amúgy.

    Mert ha fejlesztgetni van pénz, akkor játékokra is, azért pc-n nem egy nagy összeg 1-1 játék.
    ha nem is újonnan de egy leértékeléskor.

    Nem itteni emberekre mondom, meg nem turkálok senki zsebébe, de vannak eberek fél millás géppel és warezolnak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.11.02. 21:10:19
  • KiruHoshino
    #2354
    Én nem sajnálom a pénzt játékra, de ha nincs rá keret akkor marad a virágbolt.
  • darkSectorxxx #2353
    +1
  • jarlaxxe
    #2352
    Aki 150 ezerért vesz kártyát annak telne játékra is csak a lopás egyszerübb, mert nem kerül pénzbe, ennyi.
  • KiruHoshino
    #2351
    Valószínűleg erre spórolt egész évben. És ilyen szempontból talán nem fér bele.
  • Danecay
    #2350
    Egy ~150.000 Ft-os kártya megvásárlása mellett már nem fér bele 1-2 olyan játék megvásárlása ami érdekel? Végül is mindenki maga dönti el mire költi a pénzét, de akkor is kicsit fura ettől függővé tenni egy ilyen árkategóriájú VGA vásárlását.
  • trabantos82
    #2349
    Kár, hogy megint így bekeményítettek.. Pedig karácsonyra terveztem venni magamnak egy GTX 1070-est, de ha megint hónapokig vagy még tovább várni kell a törésekre, akkor inkább maradok a 960-amnál egyelőre..

  • Rayden02
    #2348
    jajajaja
  • nxs
    #2347
    A Denuvo oldalára gondolsz ugye?
  • Rayden02
    #2346
    Elvileg pénteken visszatér az oldal!
  • Danecay
    #2345
    Igen, olyan mintha a rendszergazdáknak nyújtana lehetőséget a bejelentkezésre tekintettel arra, hogy azt írja, hogy karbantartás alatt van, viszont 2 napja folyamatosan? Szoktak oldalakat karbantartani éjszakánként, vagy napközben esetleg 1-2 órára, de hogy 2 napja nem elérhető azért az furcsa. na most vagy valamilyen über átalakuláson megy végbe az oldal vagy valamilyen gebasz van.
  • kjhun
    #2344
    Nálam, felhasználónevet és jelszót kér.
  • Ironman2
    #2343
    nem megy nálam se
  • Danecay
    #2342
    Más! A cs.rin.ru másnál sem megy 2. napja? Gondolom igen. Kicsit hosszú idő karbantartáshoz.
  • yesname #2341
    A VMProtect virtuális gépet használ, amely nem az x86/x64 kódot futtatja. A VMProtect készítői oldalán található információk szerint a kódot sose állítja vissza. Értelmezésem szerint ez azt jelenti, hogy a szimulált CPU kódja az első futás során sem fordítódik vissza x86/x64 kódra. Érdekes lenne, ha ez nem járna a teljesítmény csökkenésével... Oké, a 30%-40% túlzás, de egy 10% szerintem minimum van.
  • darkSectorxxx #2340
    Nem olvastam az előtte lévőket, ezért nem volt egyértelmű. :)
  • Danecay
    #2339
    És ez a #2328 hozzászólásomat olvasva sem volt tiszta :D ? Mondom, én, hogy write only üzemmód ON :D Mindegy, tényleg nincs jelentősége :D
  • darkSectorxxx #2338
    Ja, majd pont ők ne lennének érdekeltek. :D
  • darkSectorxxx #2337
    Ja igen, nem olvastam előtte végig a hsz-kat...
  • Myselor
    #2336
    mi mást mondanának:D
  • trabantos82
    #2335
    Az Ubisoft azt nyilakozta, hogy az Assasins Creed Origins-ben használt védelem semmilyen érezhető hatással nincs a játék teljesítményére: http://www.dsogaming.com/news/ubisoft-claims-assassins-creed-origins-protection-not-perceptible-effect-performance/
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2017.11.01. 18:11:45