4498
  • darkSectorxxx #2454
    Ezért se fog kimenni a divatból a lemezes megoldás, bármennyire jósolgatják a nagy okosok. :D
  • Jim Morrison
    #2453
    olyan jó internet előfizetése nem mindenkinek van, hogy kivárható időn belül letöltődjön, illetve BR olvasó sincs minden gépben... nagyobb valószínűséggel van dvd olvasó gépben mint br :)
  • Kongy
    #2452
    Ez komoly? 7 db DVD? Gratulálok... Nem lenne olcsóbb 1 db papír egy kóddal / blu-ray...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.12.19. 17:33:41
  • nxs
    #2451
    Jobb mint az Elder Scrolls Arena ami 20+ kisfloppyra volt rápréselve :D
  • dragonS26
    #2450
  • dragonS26
    #2449
    gyártónak kéne már hogy Blu-ray 50GB lemezre tegye rá egész játékot , kell hozzá BD olvasó 19-20.000ft(Pioneer BDR-209DBK
    ) ps4 csak BD lemezt használ. internet mindenféle képen kell update-nek
  • darkSectorxxx #2448
    Gratula, szép gyűjtemény. :)
  • dragonS26
    #2447
  • darkSectorxxx #2446


    Persze nincs mindenkinek olyan nete mindenfelé az országban, de azért igen többnyire egyszerűbb. :)
  • dragonS26
    #2445
    starwars BF2
    7DVD lemez egy dobozban
  • Jim Morrison
    #2444
    :(
  • dragonS26
    #2443
    star wars BF2 is megvettem holnap megírom milyen
  • Ironman2
    #2442
    Watch Dogs megint ingyen 23-ig! Uplay kliensen belül.
  • Kongy
    #2441
    Letölteni egyértelműen gyorsabb :P Kb 2 éve nem vettem PC-re dobozos játékot (és nem a warez miatt). Durva.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.12.18. 19:31:01
  • darkSectorxxx #2440
    Használnak még dvd-ket? :D
  • dragonS26
    #2439
    megvettem NFS payblack
    3DVD lemezes .
    3x7,5GB
  • grebber
    #2438
    Mostanában elég bőkezűek....igaz ezek szinte mindenkinek már megvannak,de a gesztus szép..

    Gog-on most: Grim Fandango Remastered
    Origin-en most: Plants vs Zombies GOTY

    Ezek voltak korábban:

    Brutal Legend
    Sanctum 2
    The Bureau: XCOM Declassified
    Killer is Dead Nightmare Edition
    Outlast
    Fallout 1
    Homefront
    World In Conflict Complete (uplay)
    AC Black Flag (uplay)
  • Shep
    #2437
    Egyik legrosszabb AC a vitás vacak után, minden második küldetés az, hogy kövesd Józsit majd öld meg őt vagy akivel találkozik. A hajózás jó benne, már annak akinek az tetszik, nekem nem tetszett.
  • trabantos82
    #2436
    Tavaly a 3-at adták ingyen. Azt is begyűjtöttem. Pár hete meg a Homefront első része volt ingyenes Humble Bundle-on, arról sajnos lekéstem. Nem egy nagy szám játék, de ingyen jól jött volna. :)
  • Prof William
    #2435
    Az eleje elég lassú. Nekem is onnantól tetszett meg nagyon amikor végre már kalózkodhatunk.
  • Jim Morrison
    #2434
    hát igen, tegnap le is töltöttem, de 20 perc után rájöttem, hogy ez valszeg nem az én játékom. Hogy AC nek nem olyan mint ezelőtt még nem tudom biztosan, de hogy az első 2 mission hajkurászás és lassú követés volt, alaposan megágyazott az uninstallnak :(
  • Prof William
    #2433
    Pont tegnap szólt egy haver hogy ingyenes. Be is szereztem. :) Az egyik kedvenc játékom.

    Csapnivaló mint AC játék viszont kalózszimulátornak elsőosztályú. :)
  • Ironman2
    #2432
    Uborkáéknál ingyenes az AC Fekete Zászló! Csak rá kell kattintani az Uplay kliensen belül! A Watch Dogs után ismét zseniális ajándék.Szerintetek aki megvette most szívja a fogát ezek után?
  • trabantos82
    #2431
    A DOOM 4 demojára gondolsz? Valóban az nagyban segített a törésben, de előtte is voltak már kisebb próbálkozások pl. 2015-ben a 3DM csapat feltörte a Metal Gear Solid 5 Phantom Pain-t és a Mad Max-et és az még a Doom demója előtt volt ha jól emlékszek, bár nem biztos.
  • Although
    #2430
    Nem rájöttek egyik cég kiadott egy demot denuvo nélkül egy játékból és valószínű az volt a kulcs. Ez nem olyan, hogy rájössz.
  • trabantos82
    #2429
    Valszeg a denuvo 4.7 tett be nekik. Vannak akik szerint itt is 1-1,5 évet is várhatunk majd a megoldásra: kép
  • Orbancapitan
    #2428
    mármint úgy érted az inferno birodalmi osztag :D
  • Prof William
    #2427
    Vagy már irmagjukig is kiirtotta őket az EA halálkommandója. :)
  • ntex
    #2426
    Igazából simán el tudnám képzelni, lefizették őket azért hogy ne törjék fel a játékokat :D De akkor már inkább valszeg lecsukatták volna őket rég, amekkora eszmei kárt okozhattak a játékiparnak, szóval nem hiszem hogy ilyesmi állna fenn. Gondolom ezúttal tényleg csődöt jelentettek az eddigi próbálkozások a védelem új megoldásaival szemben. De nyilván ezt is törni fogják idővel, csak új módszerek kellenek. A legelső denuvo-s címek is meddig bírták? 1-1,5 évig, mire rájöttek a fortélyára és elkezdték őket feltörni?
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.11.24. 02:09:08
  • trabantos82
    #2425
    Jó nagy a csend még mindig... CPY, Steampunks, Baldman mintha nem is léteznének, semmi életjelet nem adtak magukról már jó ideje. Egyedül a CODEX aktív jelenleg a nem Denuvo-s játékok töréseivel. Furcsa ez a nagy hallgatás. Lehet született valami megállapodás a crackerek és a kiadók között vagy a Steam között? Most kb. olyan mintha egy csapásra megszűnt volna a kalózkodás.


  • trabantos82
    #2424
    Ez igaz, tényleg ott is megoldották. Akkor ez már 5 játék ha jól számolom.

    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2017.11.17. 17:03:08
  • jarlaxxe
    #2423
    Miért ne emlithetnéd ugyanaz mint a Battlefield 1 csak pepitában és azt törték.
  • trabantos82
    #2422
    A SW Battlefront 2-őt ugye ne említsük, mert az elvileg csak online játszható, bár van benne single campaign rész is...


    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2017.11.17. 16:36:50
  • trabantos82
    #2421
    Meg ott az Injustice 2 is. Az is már több napja megjelent Steam-en: Injustice 2 on Steam
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2017.11.17. 16:15:12
  • darkSectorxxx #2420
    Ja téllega a payback...
    Payback az találó cím az EA-nál....:)
  • Myselor
    #2419
    Origins Sonic és az NFS
  • ntex
    #2418
    Need for Speed - Payback

    cs.rin.ru másnál sem érhető el?
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2017.11.17. 01:36:58
  • darkSectorxxx #2417
    Az Origins-t kivéve mi van még ami nincs törve?
  • trabantos82
    #2416
    Most úgy tűnik pihenőt tartanak a crackerek... Az újabb denuvos címek közül hogy nem tudják törni egyiket sem? Mindegyiken már az újított védelem van? A régebbi denuvo verziókkal eddig gond nélkül boldogultak nem?

  • NEOreg3
    #2415
    én 5 félét is