4498
  • trabantos82
    #2494
    Most kicsit olyan fura érzésem van, hogy ezek a crack-ek lehet már kész is voltak hamarabb, csak mintha vártak volna valamire a nyilvános megosztásukkal, de vajon mire...? Talán csak túl képzelem ezt.
  • Palinko
    #2493
    Mit kell tesztelni? Szeretik a hypotm de múltkor mit nem értek el vele amit el kellett volna?
  • scomcomputers
    #2492
    Ja,olvastam ezt is!Még kíváncsibb vagyok!
  • NEOreg3
    #2491
    Another.Pre.Test-CPY

    azóta van egy ilyen is, lehet tényleg csak tesztelnek
  • scomcomputers
    #2490
    Vajon mi lehet,megy a találgatás rendesen....
  • Kongy
    #2489
    Tudom, csak nem akartam más szövegét lopni, mert ezt már olvastam valahol :D
  • NEOreg3
    #2488
    p.r.e.t.e.s.t-CPY

    lehet megint kapunk valamit
  • ntex
    #2487
    Nekem a 3 után már a 4 is ugyanaznak tűnt, más helyszínen más főgonosszal.
  • Kongy
    #2486
    Mondjuk a Far Cry 5 egy átskinezett Far Cry 4, ezt már most látni... Kevés játék érdekel kevésbé jelenleg.
  • Rayden02
    #2485
    FarCry 5 is Denuvos lesz! Gondolom ez is VMProtect-el lesz megdobva
  • Although
    #2484
    Hivatalosan úgy van pl. a 4.6-nál megkerüli ezt a védelem és még se lesz jobb. De akik itt értenek hozzá 5-10%-ot mondanak.
  • Myselor
    #2483
    ez így van.hiába tagadják a dolgot azért vicces hogy egy sonic force sokkal rosszabbul fut a gépemen mint egy DAS 3 .azért csak lehet valamibe benne nem?:) de igen
  • Timbu
    #2482
    De valahol magával a Denuvo-val is ez a helyzet. Ugye ezt "hivatalosan" azért útálják a játékosok, mert teljesítményromlást hoz, ami azért jogos érv. Viszont ahányszor feltörik, annyiszor lesz még durvább a védelem és annyiszor fog még jobban csökkenni a teljesítmény...

    (A kiadók pedig megtehetnék, hogy egy 5+ éves játékból utólag kiveszik a védelmet. Pl. a Securom + GFWL kombó miatt eszembe se jut, hogy újra feltegyem a GTA 4-et...)
  • Palinko
    #2481
    Egyes játéktípusoknál nem lesz megoldható. Nem minden lassú rpg mint a Diablo. Egy lövölde nem fog jól futni, mert mi van ha egymillióan csatlakoznak egy nap és nem csak össze kell kötni az embereket mint egy multinál hanem AI-t is számolni etc. Ha meg mindent a felh. gépére kéne bízni akkor kb egy online DRM-hez jutunk, ha meg mindent a szerver végez akkor meg az online streaminghez.
  • Although
    #2480
    A gagyi Bllizard siker egyik része is az volt régen. A forrásoldali kódot is kiadták. És törhető lett. Ettől ők rendkívül sikeresek lettek. De ez régi sztori. Pl a Funcom nem adta ki és nem is lettek tört szerverek ahonnan az emberek beáramoltak az original szerverre is. De ez régi sztori. Ma már mindenki védi a forrás oldali kódot meg szervert. Esély sincs ilyenre. Szóval lehet örülni minden feltört játéknak mert a vége az lesz minden játék online módban fog futni még a solo is. És ott már semmilyne törés nem lesz mert senki nem fog szervert emulálni. Ezen kell elgondolkodni amíg lehet. Bár szerintem ez már lefutott mese. Mind tudjuk mi lesz a vége.
  • Although
    #2479
    Az a gond ha a Denuvo kudarcot vall. Azt gondolom általános tendencia lesz az online irányba menetel mert az nem törhető. Szóval a saját sírotokat ássátok. Mert a pénz beszél, kutya ugat, karaván halad. Nem azért dolgozik senki, hogy ti ellopjátok.
  • trabantos82
    #2478
    A SW:B2-vel kár bajlódniuk..:) Nekem nov. 17-óta megvan a game. A single player része egyszerűen borzalmas. Annyira érződik rajta, hogy csak azért tették bele, mert sokan hiányolták az első részből. Már az első 1-2 óra után annyira meguntam, hogy még végig se vittem azóta se. Pl. van egy fejezet, amiben Luke-ot kell irányítani és kardozni kell.. na az olyan über gagyi módon van megcsinálva, hogy párszor elnevettem magam kaszabolás közben. Nem lehet rendesen eltalálni az ellenfeleket a karddal, csak hadonászik össze-vissza a karakter, mintha egy kis költségvetésű Indie fejlesztés lenne, néha olyan érzés vele játszani . Amúgy az egész single rész egy monoton lövölde. Lelősz x számú ellenfelet, aztán checkpoint, mehetsz tovább és ez ismétlődik. Van közte pár űrhajós pálya, amik tényleg jól néznek ki, viszont olyan kis területen zajlik a csata az űrben, hogy rövid idő alatt elveszti a hangulatát emiatt. Senki ne számítson hatalmas űrcsatákra, mert olyat nem kínál ez a játék. A grafika egyedül ami tényleg rendben van vele, a látvány kb. a Battlefield 1 szintjén mozog.
  • darkstreet89
    #2477
    Igen, a legújabb verziónak is annyi. Azt mondjuk ki tudja, hogy milyen intenzitással jönnek majd a rlsek tőlük. Bár személy szerint örülök, mert így a Dragon Ball új része, már nem kérdéses, akár 0day-es is lehet,ha már demó nem volt PC-re.
  • Although
    #2476
    Majdnem 3 hónap a többinél meg meg is lesz a 3 hónap. Meglátjuk tudják e növelni.
  • scomcomputers
    #2475
    Ez komoly........
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.01.21. 17:21:56
  • darkstreet89
    #2474
    Denuvo x64 v4.8 + Steam

    Ez is ki pipálva, valószínűleg akkor jön majd az NFS, SW:B2 is. Az AC kérdéses a VM protect miatt.
  • dragonS26
    #2473
    Sonic forces cpy
  • Although
    #2472
    Nem tudom. Ez az érdekes benne majd kiderül. Voksi gyerek tényleg nem rossz.
  • darkSectorxxx #2471
    fasza...no warez megint?
  • Although
    #2470
    Már 4.8-as verziót használnak azokra amik majd kijönnek az AC-n is az van. Ahogy olvasom,
    They changed the routine for protecting the function which generates hardware IDs OR they changed how the triggers are loaded so that they cannot be patched in memory the same way.
    In other words they reverse engineered the methods employed by CPY, CODEX, and STEAMPUNKS. With this method in mind they changed how the VM works so that it is not vulnerable to these exploits.

    Lehet az 5.0 lesz az igazi újítás. Szurkolunk nekik. Egyenlőre úgy néz ki azon dolgoznak, hogy a kód töröknek minél tovább tartson. Tehát meglegyen a 3-6 hónap. Meglátjuk a 4.8-as meddig bírja. Csak mindig igyekezni kell, hogy a védelem feltörése ne egy-két nap alatt legyen meg. Dead Rising 1.5 hónapig bírta ez már nem jó.
  • scomcomputers
    #2469
    No akkor a v4.6 is megvan, nem semmi,valami készül...
  • darkstreet89
    #2468
    Dead.Rising.4.Update.3.Crack.Only-Voksi
  • trabantos82
    #2467
    Dominions.5.Warriors.of.the.Faith.V5.09.Crack.Only-REVOLT
  • NEOreg3
    #2466
    Prey.V1.05.Crack.Only-Voksi
  • trabantos82
    #2465
    Már kezd véget érni az ünnepi szezon, az eddig feltöretlen játékokat már úgy is megvette az akit igazán érdekeltek, így az esetleges törések már nem fognak akkora "károkat" okozni... Battlefront 2 is szerintem 1-2 hónap múlva már 5ezerért beszerezhető lesz G2A-ról. Az első részével is így volt 2015-ben. Ahogy lecsengett a nagy Star Wars őrület a film után, aztán már jóval visszább eset a játék eladása is és így az ára is. Gyanítom, hogy ennél a résznél is ez lesz. Amúgy nem véletlen az sem, hogy mindig az új SW film megjelenése környékén dobják piacra ezeket a fércműveket.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.01.18. 23:27:24
  • scomcomputers
    #2464
    Na kíváncsi leszek csak valami izgatás e a dolog,mert igen csak felbolydult a virágbolti közösség...
  • darkSectorxxx #2463
    Origins meg az ára tartja magát, nagyon durva, ha ezt nem fogják tudni törni majd.
  • Palinko
    #2462
    Vajon az origins?
  • NEOreg3
    #2461
    We.Are.Here-CPY

    ez nem rendes release, csak életjelet adtak magukról, lehet készülnek valamire (vagy valaki visszaél a nevükkel és fake az egész)
  • MarkBlade
    #2460
    Socialról is letőltheted az eredetit.
  • Prof William
    #2459
    A Resident Evil 7 DLC-k még nincsenek feltörve? Az End of Zoe és a Not a Hero?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.12.23. 20:54:43
  • dragonS26
    #2458
    gyors gyors de nem folyamatosan tölt mint a vezetékes meg néha néha belassul és vár alközpontra ,5-6mb/s nem töltöttem gyorsabban itthon
    inkább 3Gre k ezek 4G betápok, ott tudja tartani simán egyfolytában 1,2mb/s
  • Jim Morrison
    #2457
    itthon a mobilnet világviszonylatban átlag elég gyors és minőségi. Lehet nekem is mobilneteznem kéne, csak nagyobb lenne a pingem játékokban (nekem kell, hogy alacsony legyen), meg szerintem nincs olyan unlimited mobilnet csomag amire megérné a vezetékes 120/20at leváltanom.
    Szóval jó itthon, csak jó helyen is kell lenni, hogy fasza csomag is elérhető legyen.
  • Ironman2
    #2456
    GTA 5 is 7 DVD-s,megvettem anno,de még sose bontottam ki a lemezeket,letöltöttem egy 7 DVD-s wirágbolti képfájlt netről,és azt aktiváltam be.Mai napig jó,elfogadta a social club.
  • grebber
    #2455
    Indiegala group buys miatt sokszor megdöbbenek ,hogy a külföld mennyire csicskalófos magyarországhoz képest...olyat hogy mobil internet kb mintha nem is létezne.... Visítok amikor valaki 2 hét után jelez hogy de elutaztam....anyád...bárhova utazok mobilnet mindig ready..
    Azt hittem külföldön már minden gyökérnek min 1GB-es netje van és mobilnet a születési alap ...most már értem miért van az elitbe a magyarországi internet....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.12.19. 18:34:43