4498
  • Palinko
    #2534
    Ez meg szerintem ott dőlt el, hogy a kiadók leveszik a denuvot miután feltörték a játékukat, még olyan címeknél is amik nem klasszik modder célpontok. Vajon miért dolgoznak azzal külön, hogy levegyék ha annyira nem befolyásolja a játék teljesítményét?
  • darkSectorxxx #2533
    Jajaj kiváncsi lennék erre én is.
  • darkSectorxxx #2532
    Faxa lesz akkor ncore is talán. :)
  • grebber
    #2531
    Na akkor lehet tesztelni az ereti vs tört act gyorsabb e a tört. Mert érdekes mindig csak a fröcsögés megy tesztek bizonyitéknak sehol sincsenek
  • Palinko
    #2530
    Haver kipróbálta és ment simán
  • darkSectorxxx #2529
    Vagyis akkor ez müködik most?
  • szabii98
    #2528
    Azt hozzá kell tenni, hogy a legutolsó Denuvo patch-es verziót törték fel, ami január 30-án került bele a játékba.
  • Kandurex
    #2527
    Nem, nem az.
  • Prof William
    #2526
    A kalózöblön senki sem seedeli. Lehet hogy kamu?
  • Although
    #2525
    3 hónapnál tovább tartott. Meglátjuk az 5.0-nál, az exploitokat kiküszöbölték, meddig tart. 3-6 hónap a 6 hónap az elég lesz.
  • endorphinz
    #2524
    nem bántásból, de ennyire nem tudtok gondolkozni?

    03/02/2018 feltöltés dátuma, nfo szerint tartalmaz mindent. akkor mi nem egyértelmű nektek? nem, nem a decemberit, vagy októberit törték fel. tartalmaz mindent. tök egyértelmű. a pár napos dlc-t is. fel se tettem a játékot de tudom. azért mert gondolkozok. még ilyen buta kérdést, hogy tartalmazza-e... istenem... elhülyülnek az emberek.
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2018.02.03. 18:43:54
  • scomcomputers
    #2523
    Na....azért....hehehe...

    Lesz itt repakkozás,mindjárt...
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2018.02.03. 17:48:58
  • Orbancapitan
    #2522
    az nfo szerint tartalmazza az legújabb update-et és az összes dlc-t amit idáig meg jelent csak az a kérdés hogy a decemberit vagy a januárit törték fel.
  • Shep
    #2521
    Bármi elképzelhető, lévén pár napos DLC-ről beszélünk, simán lehet, hogy a decemberi verziót törték meg.
  • endorphinz
    #2520
    nem, kikaparták belőle. de most komolyan, józan paraszti ésszel átgondolva, szerinted?
  • Shep
    #2519
    Ebben vajon benne van a DLC, mert az alapot én végigjátszottam de a január végi frissítés után már nem indult el a játék akárhogy szórakoztam vele?
  • endorphinz
    #2518
    inkább a régieket adnák ki újra, pl. egy watch dogs 2-t dlc-vel, javítással kompletten. az még mindig baromi drága
  • dante3
    #2517
  • darkSectorxxx #2516
    Nem hsizem hogy ez menni fog szélmalom harc.
  • darkSectorxxx #2515
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NEEEEEEEEEEEEEEEE NEEEEEEE. :)
  • trabantos82
    #2514
    Assassins.Creed.Origins-CPY
  • dragonS26
    #2513
    első gen PS4 CUH 1000-1100 fényes gép lett törve fw 1.76 ,most 4.05 jár már. memóriát átírták .debug módba tették a gépet
    nem sorrendbe megy törés,utolsó játék ami feltörtek,
    Dying Light (CUSA02010) PS4 4.05 Game Dump by Dnij
    gogleba beírva megtudod találni oldal nevét
  • scomcomputers
    #2512
    Én meg azt hittem,jött ki valami új "anime" game,már be is "nedvesettem",de közben látom hisztiztek itt a semmin....
  • Lokker
    #2511
    Legalább nem beszélnél hülyeséget. :D
  • grebber
    #2510
    Digit piacban pont az a jó, hogy moccanni sem kell. Használt szarok csereberéje végett meg futkozzon aki akar.
  • Danecay
    #2509
    A konzol mellett eddig is ott szólt a használt játék piac. Nem vagyok konzolos, soha nem is volt konzolom, de ez eddig is volt legalább akkora előny mint a bundle, vagy nem?
  • grebber
    #2508
    Anyuci nyugdíjjas, apámat pedig nem láttam már vagy 10 éve (elváltak)
    Szóval megint csak nagyot akartál mondani, de nem jött össze.
  • grebber
    #2507
    Ti itt a pcről beszéltetek. Világ életemben ellene voltam és vagyok is a konzoloknak ezt mindig mondom is. Ott nem érdekel a dolog. PC-n mivel vannak bubdlek ott már nem pálya a warez. Konzol egy más faj nekem. Pedig már nézegettem honnan kéne venni. De akkor előkaparom a pshack accountom és utánaolvasok a dolognak
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.02.01. 20:04:55
  • Federation
    #2506
    Ugyanaz a mentalitása, mint egykor. Hiába vesz játékokat (fillérekért) vagy ingyen kapja, ugyanúgy szarik az egészbe bele. Egyébként meg a saját dolga mit csinál, de hiába van ezernél is több játéka eredetiben annyit sem fizetett érte, mint 20 AAA teljes árúért. Szóval pont le kell szarni a kis szánalmas (nem költ semmire - majd kíváncsi leszek, ha apuci-anyuci nem tartja el mire lesz ez elég) életével együtt.
  • Myselor
    #2505
    nem érzed magad undorítóan szánalmasnak?hányszor játszottad itt az eszed és kárörömködtél a warezosok ellen?:D közbe mindenki tudja te voltál itt a legnagyobb warez huszár.most is ez a hozzászólásod.ezek után meg se merj szólni senkit:)
  • grebber
    #2504
    És milyen megoldás ez? Megy rajta faszán minden game? Amint törve lesz veszem is megfelé már mióta erre várok.
  • Palinko
    #2503
    Előző generáció is flashelve volt és mégis megérte rá fejleszteni, mert így is több eredetit vettek. Itt is ez lesz, pláne hogy így emelkedtek a pc hardware árak egyre több embert terelve a konzol felé.
  • trabantos82
    #2502
    Ez kissé OFF téma, de a PS4 törése eléggé jól halad. Jelenleg még csak a 4.05 verzió számú firmware-re van megoldás, de ha sikerül ezt a módszert tovább vinniük, akkor minden PS4 gépen tolhatók lesznek az ingyen játékok. Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez majd hatni a játékiparra úgy általában, mivel a konzolok elég komoly platformnak számítanak manapság a játék eladásokat nézve is.



  • nxs
    #2501
    "már a saját anyjukat is becsomagolnák,annyira uborka szezon van"
    Ezen besírtam..de tényleg :D
  • darkstreet89
    #2500
    Viszont ha ezek a "testek" - Hintek, akkor még jönni kéne egy játéknak.
  • Rayden02
    #2499
  • darkstreet89
    #2498
    Star.Ocean.The.Last.Hope.4K.Full.HD.Remaster-CPY
  • darkstreet89
    #2497
    Ma lenne esedékes, ha bármi időt is tartanak a tesztek között.
    Azért egy DB- Fighterz nagy fricska lenne törés ként, de gondolom majd ha jön is valami akkor valami kisebb cím.
  • scomcomputers
    #2496
    Kíváncsi leszek jön e valami a napokban,mert ezek a repack gyártók,már a saját anyjukat is becsomagolnák,annyira uborka szezon van...
  • darkstreet89
    #2495
    Denuvó - V5.0

    A legújabb..