4498
  • scomcomputers
    #2574
    Hol van már az SW B.Front 2?
  • Orbancapitan
    #2573
    ahogy mondod. csak a GS nem volt elég informált....
  • NEOreg3
    #2572
    Moto.Racer.4.Sliced.Peak-PLAZA

    fejlesztők kiszedték belőle a denuvót
  • Although
    #2571
    Meg lettem volna lepve. Mert ha jól tudom az 5.0-ba pont a megkerülési lehetőségeket javították. Érdekes lenne ha 2 hét alatt meglenne egy 5.0-ás
  • Orbancapitan
    #2570
    ez csak 4.8-as volt most néztem:D
  • darkstreet89
    #2569
    GS nem unja még... :D

    Denuvo 5.0-t is sikerült feltörni
  • Lokker
    #2568
    Egy szóval se mondtam hogy rossz a játék mert nekem is tetszik, csak az első napi 20+ gigás patch után is még sok benne a bug. Inkább csiszolták volna még pár hónapig, mert ezt a sok bugot nem lehet a sok ezer konfigra fogni már. :) Sajnos már "divattá" vált a fércmunka kiadása minden téren.
  • darkstreet89
    #2567
    Őszintén még egy ilyen kiadótól el is nézi az ember, akinek az első nagyobb játéka. De azért ahogy előttem írták a nagyobb kiadók, akik több AAA címet kidobáltak már, azoknál se jobb a helyzet. De simán rendbe tehető a játék pár hónap alatt, amúgy is azok az évek vannak, amikor nem érdemes kiadás napján megvenni a játékot.
  • Myselor
    #2566
    legelső játékuk figyelj ahhoz képest nagyon jól sikerült.sok benne a bug ez tény de annyi egyedi újítás van benne megirigyelhetnék sokan ezt.
  • grebber
    #2565
    Mint elég sok játékot. Folyamatosan fejlesztik ezt is majd jönnek a patchek hozzá.
  • Lokker
    #2564
    A gameplay videók valahogy nem ezt sugallják. :D Eléggé bughalmaznak tűnik de amúgy nem rossz, kicsit korán adták ki. :)
  • Orbancapitan
    #2563
    most nemrég jelent meg.
  • darkstreet89
    #2562
    Scene RLS - tehát alapból nem lehet béta verzió. Mivel egyik Scene se tör bétát, alphát, early-t.
    De tényleg OFF vége!
  • Lokker
    #2561
    De ez még a béta verzió nem?
  • dragonS26
    #2560
    Oké :)
  • grebber
    #2559
    Semmi köve a denuvohoz.
  • dragonS26
    #2558
    Kingdom : Come Deliverance – CODEX
  • darkstreet89
    #2557
    Jó az, biztos volt olyan aki várta, de nem hiszem, hogy ha nem lett volna Denuvós akkor is többen töltötték volna le, mint most.
  • nxs
    #2556
    Final.Fantasy.XII.The.Zodiac.Age-CPY
    Erre aztán kellett a Denuvo...
  • Lokker
    #2555
    Nem egy nagy film bukott meg mert kevesen nézték meg.
  • lammaer
    #2554
    Azt előre mégis hogy ? :)
  • chopin42
    #2553
    Az új Dragon Ball lesz törve, lehet tudni valamit?
  • scomcomputers
    #2552
    Hol van már a sok denuvo-s game...már megint csak pikk-pakk mindenhol.......
  • Lokker
    #2551
    Szokták szankcionálni. Nem nézik meg.
  • lammaer
    #2550
    Én még fél warezos vagyok... általában egy játékot warezban próbálok ki, és ha bejön akkor veszem meg. Most pl a subnautica volt ilyen, végigjátszás után vettem meg mert megérdemlik.

    Bár lenne ilyen pl moziknál... hogy valamilyen módon lehetne nézői oldalról szankcionálni ha egy film szar mert csak atrailert csinálták meg jól...
  • Lokker
    #2549
    Főleg a 23-24 gigás patch első nap. :D
  • ntex
    #2548
    Erre most elég jó példa a Kingdom Come: Deliverance

    Kint volt 0day feltörve, mégis több mint 500K darabot eladtak belőle eddig. Arra sem lehet fogni hogy a multi miatt vették meg, mert single játék. A jó játékokat biztos hogy vinni fogják mint a cukrot, változott a tendencia az emberekben pozitív irányban az elmúlt években ez egyértelmű. A warez mindig csak kifogás volt a szar eladási mutatókra, mert manapság rengeteg az összecsapott, rövid tartalommal bíró játék, amiken látszik hogy minél kevesebb befektetett munkával és költségekkel, viszont nagy bevétel és siker reményében készülnek.
  • grebber
    #2547
    "mozijegy ára csak úgy kb. 200%-ot emelkedett az elmúlt 8-10 év alatt.."

    Nem tudom dolgozol-e már. Ha igen akkor gondolom a te fizetésed megrekedt azon a szinten ahol 8-10 éve volt ugye? Nos ezért emelkedik mindennek az ára mert ahogy drágul a benzin az emberek fizetése a minden szépen bele van kalkulálva az árakba. De egy dolgozó embernek szerintem nem kéne magyarázni. (Egy dolgot ismerek ami egyre olcsóbb az az internet (remélem sokáig folytatódik ez a tendencia még)
  • Jim Morrison
    #2546
    meg is válaszoltad magadnak. mint a filmeknél, játékoknál is a legtöbb vacak. ezert aztan nem fognak minden szar jatekot (amiket irtal) a leheto leghamarabb feltorni, van mas :p
  • trabantos82
    #2545
    Ez már röhejes ami a Denuvo és a többi védelem körül forog. Denuvo-ból elvileg az AC:O volt a legnehezebb védelem, mégis sikerült törni, erre a régebbi játékokkal NFS,SW:B mégse boldogulnak vagy mi? Ez már vicc ami zajlik. A kiadók is jól tudják, hogy a kalózkodás csak nagyon minimálisan van hatással az eladásokra, mert aki eredetiben utazik, azt nem érdekli a warez, mert úgy is megfogja venni a boltban vagy Steamen. Én is sok olyan embert ismerek akik irtóznak a wareztól és gondolom külföldön még több ilyen van. Persze a kiadóknak könnyebb a rossz eladásaikat a kalózkodásra fogniuk. A filmiparban is ugyanez megy, ott is a warezra fogják, hogy az emberek kevesebbet járnak moziba, de azt kifelejtik, hogy a mai filmek legtöbbje nézhetetlen vacak és a mozijegy ára csak úgy kb. 200%-ot emelkedett az elmúlt 8-10 év alatt... Ezek olyan mellékes tények szerintük...

  • ntex
    #2544
    Nem Denuvo-hoz kapcsolódik, de első alkalommal feltörték az UWP védelmet is:

    Zoo.Tycoon.Ultimate.Animal.Collection.READNFO-CODEX
  • scomcomputers
    #2543
    Jól van már,most miért vagy ilyen,hétfő reggel,csak leírta,hogy egy ilyen "gyenge" konfigon is megy,amúgy 44-s lábanként....
  • Although
    #2542
    Nem hiszem, hogy az 5.0 patch útján elérhető az a 4.8 lesz. Ha jól értettem az 5.0 pont az exploitokat fogja megszüntetni, az ilyen megkerülési lehetőségeket, még csak néhány játékon van rajta. Az mindenesetre látszik töréssel egyelőre nem próbálkoznak mert időigényes. Azt majd kiderül.
  • alma2
    #2541
    ird mar be a labmeretedet is, hogy teljes legyen a kep, e rendkivul hasznos infohoz, koszi...
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.02.05. 09:52:25
  • dragonS26
    #2540
    működik a game , mega töltöttem le .
    gépem:
    MSI z170 pc mate
    intel core i7 6700
    8GB ddr4 ram
    MSI GTX 1080 sea hawk
    580w táp
  • szabii98
    #2539
    Nem kivették belőle a denuvo-t, hanem megkerülték, azaz a szoftver azthiszi hogy eredeti a játékod. Ettől még a denuvo benne van.



    Viszont a Sherlock Holmes-os játék most került fel gog-ra, amiben nincs denuvo ugyebár, na azt megérné összehasonlítani a steam-es verzióval.
  • darkSectorxxx #2538
    Ja közbe rájöttem, pont miután már nem néztem azután kb 1 órával, azt hittem még nem került fel... :)
  • peti79
    #2537
    Már tegnap is volt. :)
  • TSL16b
    #2536
    Az nem kérdés, hogy egy emulált virtuális processzoron futtatott x64 kód lassabb-e, mint ugyanaz a kód ugyanannak a valódi processzornak a natív mikrokódján. Látványos lassulást az okozhat, ha a fejlesztő időkritikus programrészeket emel át virtuálisan futtatott tartományba.
  • grebber
    #2535
    Talán mert feltörték és nincs értelme tovább használni... De mondom nincs bizonyíték milyen érdekes. Pedig már nem egy játékból került ki...és kb ez az urban legend elég világhirű, de eszébe se jutott senkinek lemérni furcsamod. Csak a látatlanba lassuzás megy
    De ha te találtál erről tesztet akkor linkelheted...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.02.04. 12:32:52