4498
  • kjhun
    #4335
    Összefoglalná valaki, hogy ki mit írt és üzentt egymásnak, a scene-n belül??
  • ntex
    #4334
    Majd jönnek helyettük mások.
  • scomcomputers
    #4333
    "Nem vágom, hogy bármi összefüggés lenne a nemzetiség között"....
    Javaslom nézz utána,és lőn világosság....
    Szerk: bár lehet,nincs róla public info,én egy discord VIP-ből tudom az infókat...de nem public...
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2022.02.24. 15:41:51
  • NiGhTM4R3
    #4332
    Nem vágom, hogy bármi összefüggés lenne a nemzetiség között

    Most olvasom a PLAZA is ők voltak, jó sok cuccot hoztak pl. Steamről... na most már aggódok, játékok terén jelentősen megcsappannak a releasek :/
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2022.02.24. 15:19:53
  • JonasSandor
    #4331
    elden ring denuvós?
  • scomcomputers
    #4330
    Ha tudod,milyen nemzetiségű a csapat,már tudod is a választ !
  • kjhun
    #4329
    RELOADED-éktől, ez az utolsó, amit látok 2019 szeptemberétől: Armello.The.Dragon.Clan-RELOADED
  • NiGhTM4R3
    #4328
    Codexék befejezték

    Valaki tudja az okát? Tehát a Reloadednek állítottak konkurenciát de azok szétestek rövid időn belül és azóta beleuntak a dologba

    De ami nem világos, hogy ködösen fogalmaznak arról, hogy valakik azóta a Reloaded nevében posztolnak gagyi munkát ahelyett, hogy új csapatként felépítenék magukat? nem tudom, én évek óta nem láttam új reloaded törést

    Mindenesetre kár értük, egyszerű, jó csapat volt, remélem lesz másik helyettük
  • Danecay
    #4327
    Nem hiszem, hogy többen kérték egy 5 éves játék újratörését, amit már egy marék babért is be lehet szerezni, egy MOD megjelenése miatt, mint egy újabb AAA cím törését. Amúgy meg létezik hozzá DLC unlocker és Trial Bypass is.
  • Kotomicuki
    #4326
    A hivatalos verzió is megy szerver nélkül, különben a törésével a kutya sem foglalkozott volna.
    Lehet, hogy több ember adta össze azt az 500 dollárt..., vagy az az egy így szeretné segíteni embertársait, mert megteheti.
  • NEOreg3
    #4325
    De itt most arról van szó, hogy valaki minimum 500 dollárt fizetett azért, hogy ez fel legyen törve.

    Ennyi pénzből 8 vadonatúj AAA játékot lehet venni teljes áron. Lehet azt mondani, de hogy ez akkor is működni fog, ha a ubisoft egyszer lelövi a szervereket, de a gyakorlatban ezek a törések nagyban függnek a használt Windows verziótól és a hardvertől, egyáltalán nem garantált, hogy pl újabb processzorokkal is működni fog a jövőben.
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2022.02.18. 16:09:34
  • Kotomicuki
    #4324
    Ez csupán annyit jelent, hogy 5 éve nem tudja magát felülmúlni az Ubi-szaft, mert azóta se tudták megugrani ezt szintet.
    Hozzájuk képest ez még ma is egy jó játék.
    A régi törés még csak az első évadot foglalta magába - két +tartományúr-küldetéssorozat és pár extra fegyver - a két, nem túl acélos DLC-vel egyetemben és sokáig jobb/stabilabb volt, mint a javított, hivatalos verziók. Azóta érkeztek hozzá dolgok, ami miatt esetlegesen igényt tarthatnak az újratörésre.
  • scomcomputers
    #4323
    Jól tudod, csak azzal a RÉGI verzióval nem ment több mód sem pl. az FPS mód.....és igen kérték tőle,ezek miatt is...
  • Danecay
    #4322
    Na igen, de minek? :) Szerintem ezt a játékot csak az nem szerezte meg eddig potom pénzért, aki nem akarta. Vagy 2 éve olyan 1500 Ft-ért is be lehetett húzni, igaz az az alap verzió volt, de akkor is. Sokak véleménye szerint nem is érdemes többet fizetni a DLC-ért.
    Amúgy kétlem, hogy EMPRESS havert, vagy havercsajt az ilyen 5 éves címek feltörésért finanszíroznák a támogatók. Amúgy meg magát a játékot meg már több éve feltörte egy DeltaT nevezetű cracker, ha jól tudom.
    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2022.02.18. 13:40:01
  • NEOreg3
    #4321
    Tom.Clancys.Ghost.Reacon.Wildlands.Complete.Edition-EMPRESS

    de minek
  • JonasSandor
    #4320
    Kings bounty 2 törve lett.
  • Danecay
    #4319
    Ezért nem kell beszélni róla :)
  • Although_
    #4318
    Eddig is bypass módszer volt törni nem nagyon lehet. Ha rájönnek a trükkre ezt is befoltozzák.
  • scomcomputers
    #4317
    Jól is teszi,hogy nem beszél...ha nem akar járni mint Voksi aki reklámozta magát...
  • NEOreg3
    #4316
    Nem beszélt róla. Gondolom 2 hónap helyett már akár 1,5 hónapra is gyorsítható a törés.
  • scomcomputers
    #4315
    Van...Nem igazi " crack" hanem inkább "bypass" módszer...ha több infó kell olvass utána...
  • NiGhTM4R3
    #4314
    Van valakinek infója mi az új "titkos" technikája? gyorsabban tudja törni a denuvot? több bányászprogramot rak a release-be? :)
    "This crack is made with my new secret technology."
  • scomcomputers
    #4313
    Aze mehet a vga teszt..
  • NEOreg3
    #4312
    Watch.Dogs.Legion-EMPRESS
  • Ironman2
    #4311
    Jaja,az összes dlc,mindennel együtt a 2013-tól kezdődő Tomb Raider Trilógia ingyenes az Epic Storeban!
    Tomb Raider Goty
    Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration
    Shadow Of The Tomb Raider Definitive Editions
  • scomcomputers
    #4310
    Ez egy jó deal az Epic-n,és mehet a game...LINK !
  • Danecay
    #4309
    Nos, hát egyrészt a válasz gomb nem működik ezen a csodálatos SG-n, másrészt pedig ilyenekről vitatkozni egy ilyen topikban?
    Miért nem mentek az Eredeti játékaink klubba pl. és ott beszélitek meg, hogy milyen csúnya dolog a warez.? Nem tűnt még fel, hogy ez a topik erről szól?
  • Sunrider924
    #4308
    Neked meg az nem jon at, hogy akinek cimezted, bar tokod nem volt hozza hogy kinek is, annak meghaladja a felfogo kepesseget a te magasroptu eszmefuttatasod a mit-illik-es-mit-nem-illik-rol, sot valoszinuleg azt se vagja hogy a hackerkedes elvileg egy anarchista elgondolas, a gaz kapitalistak ellen kibaszasbol tortek fel a cucc vedelmet, mindegy hogy jatek/zene/film, csakhogy ne tudjanak nyereszkedni a gazdagok a szegenyek rovasara. Nem trabantos foszer kedveert az SGrol torik fel a cuccot, bar van az a "csaj" aki penzert veszi fel a megrendeleseket a denuvo ellen, de a mai csipasoknak mar ez mind nem szamit csakhogy kijott a legujabb csili-vili szarsag, amivel most kell jatszani ( FOMO) jaj miert nincs maris feltorve dlc-stol ...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2021.12.17. 15:55:12
  • caps lock
    #4307
    Látom nem jön át a lényeg. Az mindegy hogy lesz-e törés vagy sem, így is el vannak kényeztetve a kalózok, mivel a játékok 99%-án nincs komoly másolásvédelem, amin meg van, az is legtöbbször ideiglenes. Arra panaszkodni hogy nem lophatsz el valamit AZONNAL szánalmas. Én is töltöttem már le nem is egyet, nem akarok szenteskedni, de kicsit sem érdekel hogy ma vagy jövőre játszok vele, keresek mást oszt annyi.
    Aztán meg ha soha senki sem csinálna törést, már pár hónap után akkora akciók vannak, hogy nem sajnálom megvenni. Persze megértem hogy senki nem akar 25-30 ezret egy új címért kiadni, minden egyre drágul, de az árcédula nem lehet érv a kalózkodás mellett. Úgy meg főleg nem, hogy bezzeg több százezret költeni videókártyára, meg egyebekre nem derogál.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2021.12.17. 15:44:05
  • JonasSandor
    #4306
    Ez rohadt gyors volt :D:D
  • Danecay
    #4305
    Hogy legyen némi hír is.

    Halo.Infinite-CODEX és további release-ek.
  • Kongy
    #4304
    #4302
    Igen? Guardians of the Galaxy? Deathloop? Far Cry 6? Jurassic World Evolution 2?
    Soroljam még? Ezek elég fontos címek, még mindig nincs hozzájuk törés.
  • akyyy
    #4303
    nekem azzal volt legutóbb "probléma", hogy a kiszemelt játék, bár akciós volt, de nem vettem meg, mert GOG-os verzió volt és nem Steames :D
  • caps lock
    #4302
    Nincs ok panaszkodásra, minden fontos cím törve van, Sony exkluzívok PC portjai sem kapnak védelmet. A denuvo is rendszerint kikerül fél-egy-két év után. Csak várni kell, ha másként nem megy akkor egy leárazásra.
  • Kongy
    #4301
    Jaja, néhány éve ki gondolta volna, hogy ez lesz.. :D
  • trabantos82
    #4300
    Sziasztok. Látom mostanában eléggé inaktív ez a topik, nincs miről írni a warez eléggé kihalófélben van úgy látszik. Ma már új szelek fújnak..(
  • JonasSandor
    #4299
    Killsquad lehet mától játszani, kilépett a bétából több mint 2 év és 3 hónap után. Nem volt rajta denuvó szerencsére.
  • JonasSandor
    #4298
    A liberation denuvós?
  • NEOreg3
    #4297
    Doom.Eternal.The.Ancient.Gods-EMPRESS
  • JonasSandor
    #4296
    Dehogy csak kíváncsiságból érdekelt volna, most úgyis a disphiles liberationra várok azon tudtommal nincs denuvó.