4498
  • ntex
    #2614
    Payback esetében ez csak az alapváltozat ára, a deluxe edition 25000. Lehúzás LVL100
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.03.11. 13:35:28
  • dragonS26
    #2613
    15000FT dobozos fajtának
    Need for Speed
    Star Wars BFII
    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2018.03.11. 12:17:27
  • Shep
    #2612
    Nem hiszem, hogy az ár bármit is befolyásolna törés szempontjából.
  • trabantos82
    #2611
    Még mindig eléggé tartja az árát az NFS. G2A-n 11-12ezer HUF még mindig. Ezt csak azért írom, mert meglep, hogy törnek olyan játékokat is, amik a törés pillanatában még 10ezer HUF fölött vannak, mondjuk az AC:O is ilyen volt, szóval lehet, hogy ennek az elméletemnek sincs semmi értelme.. :)
  • Shep
    #2610
    Hát kár volt erre ennyit várni, inkább a szintén lehúzott Battlefront 2-t törték volna, bár ha az is ilyen gyenge, mint ez akkor nem kell :)
  • dragonS26
    #2609
  • Although
    #2608
    Ahogy nézem az 5.0-át már időigényes lesz törni. Ez a lényeg ne 1-2 hét alatt legyen meg. 3-6 hónap bár inkább a 3 lesz reális. Ennek is örülni kell.
  • darkSectorxxx #2607
    Single le is fog pörögni. :)
  • mester1987
    #2606
    Ha legalább működik az a monoton vezetés és jól néz ki, már örülök.
  • scomcomputers
    #2605
    Na erről van szó....
  • NEOreg3
    #2604
    Need.For.Speed.Payback-CPY
  • darkstreet89
    #2603
    Super Luckys Tale és a Zoo Tycoon is örültem a kislányom végett, van azért akit azok is érdekelnek. Ezen felül a GOW4 már boldog - boldogtalan kijátszotta bypassal (mióta elehető a Demó megint, az is működik), egyedül a Forza 7 ami nem játszható.
  • Orbancapitan
    #2602
    azért mert azt fogják hinni az emberek hogy a törés világának leáldozott ha több hónapig nem jön semmi mert vacakolnak az egyik nagyobb címmel
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2018.03.06. 11:32:40
  • trabantos82
    #2601
    Tényleg úgy néz ki, hogy minden kis vacakságot előrébb sorolnak, pedig UWP-s címek közül a Forza 7, Gears Of War 4 érdekelnél leginkább a jónépet.
  • ntex
    #2600
    Nem hogy a Forza 7-et törnék már :)
  • scomcomputers
    #2599
    Húú már nagyon vártam.....
  • darkSectorxxx #2598
    Szuper
  • darkstreet89
    #2597
    Super.Luckys.Tale-CODEX

    Igaz nem Denuvo, de UWP-s védelem (Microsoft)
  • dragonS26
    #2596
    GRAVEL codex
  • darkstreet89
    #2595
    Igen, én is olvastam. Egyenlőre a DLC tartalmak nem mennek. Bár lehet arra is lesz valami okosság, az unlocked után.

    Amúgy vannak olyan effektek amik szinte semmit nem javítanak a játék képi világán ,de le zabálják a fél gépet. Mondjuk NV effektek is zabálnak, nálam csak a fű van belőve, de tény hogy van gépigénye. Kíváncsi leszek, hogy a védelemmel ellátott verzió mit fog produkálni.
    Utoljára szerkesztette: darkstreet89, 2018.03.04. 16:41:04
  • dragonS26
    #2594
    70-80FPS hozza redesen
  • nxs
    #2593
    Lehet jobban jártál,GTX 1080 is csak 40-50 körüli fpst hoz maxon "fullhd"....
  • dragonS26
    #2592
    FINAL FANTASY XV megvettem ps4 re XD
    gondoltam nem lesz PC verzio de hát itt van törve :D
  • NEOreg3
    #2591
    elvileg valakinek sikerült mind a 15 chaptert végigvinni ezzel a demo "crack"-kel

    azért ez elég nagy fail így napokkal a hivatalos megjelenés előtt
  • darkstreet89
    #2590
    Demó exe-n nincs denuvó, ezért van tákolás tőlük,úgy ahogy. Ezen felül a Windows áruházban is megjelenik a játék, így akár egy CODEX rls hamarabb lehet, mint CPY. PLusz a játék csak a 3. fejezetig van kipróbálva és a letölthető tartalmak se működnek.
  • trabantos82
    #2589
    Ez elvileg nem egy valódi crack, hanem a demonak az exe fájlját tudták valahogy rávenni, hogy elindítsa a teljes játékot.
  • trabantos82
    #2588
    A 3DM torrent oldaláról elvileg már letölthető crackelve.

    86GB-os a játék azta...
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2018.03.03. 07:47:19
  • Although
    #2587
    Sorozatosan írják a hülyeséget a Pcguru is beszállt. A FF XII Zodiac az 4.8-as. Még nem láttam 5.0-ás tört verziót.Ettől még lehet. A törési listán a Zodiac szerepel utolsóként még.
  • trabantos82
    #2586
    A 3DM csapat visszatért. A Final Fantasy XV-t sikerült törniük a demoja alapján. Ezzel lehet, hogy sok hasznos infót sikerült kinyerniük a későbbi törésekhez is?
  • scomcomputers
    #2585
    Nem érdekel maga a sztori, kakilok rá,viszont érdekel maga a grafikai engine szétturbózása,maximális kihasználása,effektjei....ezért nem vettem meg,van már mód hogy ezt is fényképszerűvé varázsoljuk,na engem ez izgat fel,nem pedig a bilifejű dartvödör...
  • trabantos82
    #2584
    A SW BF 2 single része tényleg nem lett nagy durranás. Nekem szinte első napos vétel volt a játék, de úgy igazából nem estem hanyatt tőle. Nem is csoda, hogy a Disney fontolgatja, hogy elveszi a SW játékok jogait az EA-től. Nincsenek megelégedve a játékok minőségével és mennyiségével. Esélyes hogy az Ubisoft-hoz fog kerülni vagy az Activision-hoz.
  • Jim Morrison
    #2583
    most már probléma, hogy nem törnek fel minden szart mi? nem érdemes. jómagam is csalódott vagyok sw bf2 láttán. hagyják is nyugodni, ne ássák elő
  • scomcomputers
    #2582
    Hol van már az SW B.Front 2?
    Szerintem nem tudták még törni..
  • NEOreg3
    #2581
    Watch.Dogs.2.UPDATE.1.17.REPACK-CPY
  • dragonS26
    #2580
    király :)
  • Rayden02
    #2579
    Nem denuvos de....
    Age.of.Empires.Definitive.Edition-CODEX
  • trabantos82
    #2578
    Az Injustice 2 is jöhetne már, de az is lehet, hogy vártak eddig a teknőcös DLC megjelenésére... Csapatnám már nagyon a teknősökkel.
  • Orbancapitan
    #2577
    Én csak úgy is csak főképp kocsikázok így kormány nélkül a crew meg már túl scriptes a crew2-be majd egy kicsivel jobb lesz de nem ez a pont hanem fő a változatosság :)
  • ntex
    #2576
    Ha nem jön ki sem maradsz le sok mindenről, én belekezdtem de félúton bele is untam. Messze a legrosszabb NFS sztem (na jó az Undercover a legrosszabb, de ez mindenképp hátul szerepel nálam), ez a tuningrendszer ami van benne egy fos. Nem tudom miért kellett ezt így meg csinálni, az egész úgy hat mintha innen onnan lopkodták volna össze az elemeket. A The Crew-ben pont ma mentem végig a fősztorin, 100x jobban élveztem mint az NFS-t eddig. Plusz NFS-nél nálam erősen kivágta a biztosítékot az hogy az utólag belepakolt autókat amiknek jönnie kellett volna megjelenéssel csak nem készültek el időben, egyedül a Deluxe Edition-el rendelkezők kapták meg, a standard-osok meg a nagy semmit.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.02.20. 22:00:35
  • Orbancapitan
    #2575
    előbb jöjjön a nfs playback